Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
5. dub 2009

pati - ved on tam nechodi tak co ho dotoho 😀 musis byt nanho trosku tvrdsia 😀 aby si nenamyslal 😀 zemu splnis vsetko na svete 😉

patricia1971
5. dub 2009

aj ja som mala fešného zubára, opravil mi všetky zuby,dal biele plomby,stále ma volal na večeru,ale nešla som,tak potom som si musela všetko platiť a to bol tak drahý,že som od neho nakoniec odišla 😀 a bol to starý úchyl a ja som bola vtedy ešte mladá,mala som asi 27 😝

beruska2x
autor
5. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀
pati tomu se rika neco za neco 😉 chlapi no...

holky ja dneska prijela a uplne vyschle kyticky, no ty pijou jak blazen, dala jsem si do vazy vetvicky brizy a tak a vajicka na to ...

patricia1971
5. dub 2009

jaaaj sasi,ale pre klud v rodine urobím všetko 😀

berus ja som len vvčera jedla segedín,no asi 3 taniere a dnes som mala o 2 kg viac,tak ma skoro piclo na tej váhe.....a dnes poobede som si dala polievku,ale bola nejaká asi skysnutá,tak mi bolo zle,tak som si teraz šupla hruškovicu a točí sa mi celý svet...prázdno v bruchu a taký tvrdý alkohol som dávno nepila,ale zaberá a už nie so ani hladná 😀

saska.t
5. dub 2009

kocky musim ist varit zajtra mame ako obycajne pondelok nabyty, vybavovacky, lekar urady takze musim ist nieco robit aby som zajtra nemusela ale doobeda tu este budem tak sa zastavim,pa 😉

patricia1971
5. dub 2009

tak sasi pa 🙂

berus aj ja vždy dávam nejakú haluz a na to povešám vajíčka,ale tento rok si to neviempredstaviť,pretože Lili mi už vytrhala všetky kvety z kochlíkov čo som mala na zemi 😀a keby som tam ešte dala vajca,tak by bolo po nich 😀

beruska2x
autor
5. dub 2009

my pujdeme taky do mesta, nakoupila jsem dnes s nasima autem, ..

ja jsem si dala vinko bile s vodou, mam ho nacate v lednici od ctvrtka!! byla tady kamaradka tak to dopijim a hlad mam tim vetsi .. no mam ca delal svickovou tak jsem si dala ale malinko mnam vyborna byla.. ta vaha je des.. 😅

beruska2x
autor
5. dub 2009

ja ma vajicka skleneny a pak vyfoukly ozdobeny ubrouskovou technikou, vypada to na maslich moc pekne a Simovi jsem koupila uz pomlazku tak pujdeme koledovat k babi a k sousedom a na holky a tak 😉

patricia1971
5. dub 2009

berus mi hovor, som mala už konečne 74 a dnes zase 76 😠 a to chcem mať 67,aspoň....a neviem si predstaviť teraz cez sviatky,to ideme preč k svokrovom,tak je večne plná chladnička,ešte mužova teta bude piecť a ja bude hladná a budem sa len pozerať,pretože aj keď tam chodíme na 2 dni,tak tam aj 4 kg priberiem,lebo tam v kuse jem 😀

ja mám rada vínečko,ale teraz som dlho nepila,tak na unaví všetko 😀 ale svokor chodí páliť domáci alkohol,tak viem že to je super kvalitné pitie,tak si niekedy dám na žalúdok,ale teraz po dlhšej pauze mi to udiera na hlavu 😵 ale čo už,pôjdem potom spať 😵

patricia1971
5. dub 2009

to je super,veď si niečo aspoň vyšibe 🙂 hlavne veľa čokoládových vajíčok 😀 tie mu budú určite chutiť 😀 alebo budeš papať ty tie vajíčka......to môj syn keď chodil,tak keď prišiel domov s plným ruksakom,tak to najlepšie som mu vždy požrala 😀

beruska2x
autor
5. dub 2009

hele mama taky bude pict mazanec a tak a o vikendu nam chce dat to nej, ted delala boruvkovy kynuty kolac s drobenou, no nedej si 😅 to je vsude stejny, hele zase ja si rikam radsi kilo navic a v pohode nez hubena a nestastna, ja hubena byla a stastna ne.. takze tak.. 😉

beruska2x
autor
5. dub 2009

ja dneska koupila asi 5 kinder vajec a nejake sladkosti kdyby prisly kamaradky s detma, ale nijak to nehrotim coko mam rada to jo a manza taky, ale rekla jsem jim at Simovi radsi koupi banany..

patricia1971
5. dub 2009

ja pôjdem asi v utorok na nákup nejakých sladkostí 😀no u nás banán moc nejde,Lili moc nebere,aj dnes som jej ho dávala a zjedla málo,nechápem to.....ale boli sme na zmzline a zjedla celý ten kornútok 😝to jej chutilo,ale jeden prehrešok môže mať,bolo mi jej lúto,tak som jej ho čistý šupla do ruky...a manza že veď dajme jej aj trochu zmzliny.....tak to ma skoro porazilo,keď to povedal 😠

patricia1971
5. dub 2009

berus ide už aj ja preč,mám ešte bordel v kuchyni,tak to musím ešte upratať a pôjdem aj spať,som nejaká unavená,tak pa zajtra 😵 dobrú nocku 😵

beruska2x
autor
5. dub 2009

jasne tak papa zitra holky 😉

daskak
6. dub 2009

Ahojte kocky 😉 😉 ... tak uz som tu aj ja...
berus: ja som malemu nakoniec kupila boty u Batu... a vytesovala som sa z nich cele poobedie....
sasi: ako si dopadla na gynde??? popravde ani ja nemusim toto vysetrenie 😀 😀 😀 ... je super ked sa ellke dobrespinka samej 😉 😉 ... a my sme po straaaaaaaaasne dlhej dobe boli hore v noci len 2 krat takze som tak vyspata ako uz davno nie 🙂 🙂 ...
pati: gratulujeme k 10 mesiacikom 😀 😀 😀 ...

daskak
6. dub 2009

som zabudla napisat ze dnes ideme na ockovanie, tak ak budete stihat myslite na nas... to zas bude reeeeeeev....

patricia1971
6. dub 2009

ahojte baby 🙂

dasi aj vám gratulujeme k 10 mes. 😵 😵 😵 😵
aj ja musím dnes vyriešiť nejaké topánky 😵

baby ja dnes makám,upratujem ako šialená,Lili behá za mnou,len tie okná sa mi nechcú dnes umývať,mala som v noci migrénu,tak mi je ešte nejako blbo 😵
sasi daj potom vedieť 😵
berus už mám aj ja vajca,ale v košíčku,keď nájdem niekde vonku palicu,tak zoberiem a vyvešám 😵

saska.t
6. dub 2009

Ahojte,

tak na gynde mam termin o 15,00 tak na mna myslite ☹

lili tiez gratulujeme 😀

dasi a co mate za ockovanie v takomto veku? 😕 my ideme az v roku ... a ostatne uz mame za sebou
uz si zdrava?

taj ja uz mam vajcia v misticke aspon mesiac, som ich kupila a tak uz dala hned na stol aj so zajacikom a len pocitam kazdy den ci D pomalicky nekradne kedze su cokoladove 😀

patricia1971
6. dub 2009

sasi ja mám umelé 😀 čokoládové by u nás nevydržali 😀 tie kúpim zajtra a schovám 😀

baby u nás je zas krásne, na obed padáme von, i keď ma po víkende bolia nohy ako sviňu,sme stále len chodili 😀

sasi a už chodíte v šporťáku???? my už áno,tam sa malej páči..v tej veľkej krave spinká na balkóne,ale šporťák nosíme von, ale tiež tam trochu mrnčí 😵

v sobotu som jej kúpila ryžové chrumky,tak jej chutili a včera sme ich niekde stratili,tak musím ísť kúpiť ďaľšie,ale aspoň viem, v ktorom obchode ich majú 😵

saska.t
6. dub 2009

pati - v sportaku chodime uz davno a hlboky som uz davno dala prec asi v 3 mes. malej vobec tam nechcela byt
ona vydrzi kukat v sportaku ale asi len hodku a potom sa uz len nudi a vzpiera ze chce ist von z neho 😀 , ale zacala vykrikovat po autach 😀 ale keby ste videli po akych!!! audi, mercedes,BMW ostatne si ani nevsimne 😀 no neviem po kom to to dite ma... 😎 😅

patricia1971
6. dub 2009

sasi a to máš ten Peg Perego?...teda to si vybebá autá,ale u vás asi iné ani nejazdia,to u nás je dosť škodoviek,ale tie staré už ani nie,to teraz ľudia šrotujú 😀 ....a Lili len vykrikuje na deti,tie miluje 😵 to keď vidí v diaľlke nejaké dieťa,tak hneď kričí...aj ja by som ten veľký dala preč,len v tom mi dobre spáva,to mám aj teraz dilemu,ktorý kočík zoberem k svokrovcom,lebo na prechádzky dobrý šporťák,na spanie veľký 😵

saska.t
6. dub 2009

pati - ano Peg Perego, by si sa divila kolko starych aut tu chodi aj ked velmi zachovale 😀 hej aj u nas je srotovne takze teraz urcite ubudnu 😉

patricia1971
6. dub 2009

sasi no u vás si ľudia šanujú tie autá 🙂....no už mám upratané,tak idem sa osprchovať,potom Lili vstane a ideme von, takže snáď sa sem večer dostanem.....pa zatiaľ 😵

beruska2x
autor
6. dub 2009

ahojtehlky my byli venku a zase pujdeme, koupili jsme krem na opalovani a brejlicky, vecer dam fotku to budete mrkat 😀

3558
6. dub 2009

no ahojte. ja som toho mala cez vikend vela.v sobotu sme grilovali cely den, a vcera sme boli v Zoo v Nuneatone. bolo super, len maly akosi tie zvieratka ignoroval.iba na slona kukal ako puk. este je na to maly musime si to zopakovat buduci rok. 😀
no uz mame 9 mesiacikov a druhy zub, tak mame malu oslavu. 😵 😵 😵

vjitka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska2x
autor
6. dub 2009

holky moc moc gratuluji zuzce k 9m a zoubku a pati k 10m 😉 😉 😉 😉

kouknete do albika jaky jsme frajeri v brejlich 😀

jinak dneska jsme byli menit boticky, takze o.k. slecna byla moc mila tak mame zatim pokoj ...

ja mam vajicka sklenena a vyfoukla uzasi 3 rok, coko u nas nema trvanlivost a sviti nam do bytu, ty by mi tekly 😕

saska.t
6. dub 2009

beru - maly je super 😀 a kde si mu kupila okuliare???

tak ja na gynde dobre, bolo to rychle a bezbolestne chvalabohu 😉 nakoniec som skoncila s HAK (mercillon)

mala zacala byt zasa otrasna asi nam idu dalsie zubky 😝 , vecer kuknem 😉

beruska2x
autor
6. dub 2009

no vidis to bylo strachu 😉
taky vecer prijdu ted tam pecu buchtu a jdu uklidit koupelnu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru