• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
vy toho hneď ale popíšete :slight_smile:
eri to je fakt len náhoda,ja si takéto veci ani neprípúšťam,myslím len na dobré veci a potom je všetko ok :dizzy_face:

berus si robila buchty????? mnnnnnaaaaam :slight_smile:

sasi čo je HAK????
6. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my opikaly burty mnam, uz se na to tesim ale musim opatrne, pak lituju po vikendu a drzim cely tyden hladovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a predstavte si za ja mam sestru, podotykam vlastnu a ta ma 140 kg :astonished: :astonished: :astonished: /ja mam 52kg/ takze ked sme spolu nikdy nam neveria ze sme sesrty
6. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus ja budem potajme jesť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: síce teraz toho moc nejem,ale niečo vvymyslím :grinning:

veľkosť 34-36????? to ja tak 40,42...ani neviem :dizzy_face: ale pracujem na sebe :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene pekla jsem takovou jablednou buchtu.. se tesim na snidani :grinning:

http://recepty.ekucharka.cz/hrabenciny-rezy/
6. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi 52????jej to som mala tak v 7 triede na základke :grinning: :grinning: :grinning: ja som bola chudunká pri 60,ale to asi terz nebudem :grinning:
babenky podaril sa mi taaaaky orechovnik :grinning: :grinning: :grinning: .. nepridete??? dame vinko a pokecame :wink: :wink: :wink: :wink:
berus to musí byť dobré :slight_smile:
dasi ja by som aj prišla,už by som si dala niečo sladké po mesiaci :slight_smile: ale si ďaleko :angry:
6. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru ja som tiez ateista :stuck_out_tongue_closed_eyes:

eri mam 162 cm a gynek. mi tiez povedal ze telo sa vrati do normalu do 1,5 roku dietata tak mam este cas ...

dasi - ja viem ze mi rozumies viem ze si postavou mne podobna :grinning:

pati to prejde mna posledne 3 dni bolia krize a chrbat jak slak ale mam dostat zajtra MS to bude urcite tym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati: 3 hodky cesty :wink: :wink: :wink: .... a moji chalani by sa tvojim babam potesili :wink: :wink: :wink:
6. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to si pis ze je, :wink:
6. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky je mi luto ale musim ist off ani si vas nemozem docitat lebo maly sa mi zobudza neviem co mu zase je :( tak zajtra pacek

inac uz papame domacu stravu taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka som rada :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som už veriaca,aj sviatosti som si urobila pred svadbou,môj muž je každú nedeľu v kostole,ale ja nechodím,nejako to nestíham,vtedyy Lili spinká....ale keďniekedy vidím ako žijú veriaci ľudia,tak mi je na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to eri blahoprejeme :wink: ted ti zacne vareni :grinning: ja pujdu taky, chci si dat vanu ale az manza pujde..
6. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri ahojček..aj Lili stále mrnčí,ale má aj ocka,tak ta leží s nou :grinning: a grtulujem k domácej strave :slight_smile:

dasi niekedy na budúce,lebo jedna kočka možno spí,a druhá už je v pyžame a pozerá TV :grinning:
6. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zase odchádzate??? aj ja sa stále chystám,ale dobre sa mi s vami píše :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ma kostel rada jako architektonickou pamatku ale to je vsechno, podivej se na kneze co zneuziva deti.. jak zijou ve Vatikane, kolik ma cirkev majetku a nechaji umirat deti hlady.. ja nevim podle me to je jen velkej kseft a pretvarka :sweat_smile:
a to moje mama je krtena, prababicka byla nemka tam to brali vazne...
6. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je nejdu jeste neboj :wink:
6. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri: to je super

babubky pokecajte aj za mna idem za mojou polovickou :wink: :wink: :wink: .... papapa
6. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus aj mne to je jedno,tiež mi je z toho na prd,ale čo už,mna o tom nikto nepresvedčí,aké je to super chodiť do kostola....môj muž je tak ychovaný,tak nech chodí,ale ja nebudem :dizzy_face: jej to je ale téma,už preč od nej :grinning:
6. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi pa :dizzy_face:

tak idem aj ja,nech si oddýchnem a poležím.....pa baby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papa dasi :wink:
6. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zitra holky no :wink: drzte palce jdeme ockovat :confounded:
6. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa kocky ked uz vsetky idete :wink: zajtra
6. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky :slight_smile:
dnes zase krásne, Lili spí na blakóne,potom dáme obed a padáme von :slight_smile:to zas bude mrnčať v kočíku,ale musí sa to naučiť tam sedieť :grinning:to ona je najradšej doma a lozí všade,nie sedieť v kočíku,to ju nebaví :grinning:som kúpila tie ryžové a kukuričné chrumky,nech žuje,ale to tiež vydrží len chvílu :dizzy_face:
berus ako očkovanie? :dizzy_face:
no mne je už trošku lepšie,ale nejako sa mi tá hlava točí,ale je to už dobré,oproti včerajšku
tak pekný deň každej a večer sa snáď zastavím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no my uz sme tiez doma mala bola spokojna vela novych tvari vsetci sa jej prihovarili no koniec :grinning: mama bola nezaujimava ... :sweat_smile:
No aspon sme sa dostali von trosku som pokecala, takze sme spokojni vsetci :grinning: a D dostih vyhral takze bude aj pekny den a bude na nas najlepsiii na sveteeeee! :grinning:
7. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babenky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
sasi: tak to gratulujeme Tvojej polovicke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... este vecer romantikaa den bude dokonaly :wink: :wink: :sunglasses:
pati: som rada ze ti je lepsie, a vody pijes dost??? mne sa to stava ked sa zabudnem napit...
no davidko nastastie v kciku sedi celkom spokojne :wink: ... doobedu sme boli na hodinku vonku a teraz buvame a pobede este vyrazime von...
Inak viete co nas Davidko sa naucil hovorit havo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... nie mama, tata, baba,.. ale havo :grinning: :grinning: tak ked sme dnes boli vonku tak len vykrikoval havo havo...
tak sa mi zatial majte a vecer nakuknem :wink: :wink:
7. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasi gratuluji :wink:

my uz jsem naockovany, uplne v poho akorat desne lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: mame 75cm a 9340g a pry je moc sikovny.. akorat stim jidlem at prej mu prikrmy zahustuju moukou.. no to fakt nevim proc bych to delala a divila se ze je tak hodnej ze pry v 8m deti brecej kdyz videj cizi lidi a tak...

das.. bud rada havo je jesta fajn, vypravela mi znama jak si jeji sy n vystrihuje z novin nahaty zensky a kdz se ho ptala proc to dela tak ze prej ma holky rad... co na nich ma rad? kozy.. na ferovku ji to podal jsou mu 3 roky!!! jeste ani nechodi do skolky.. no mame se na co tesit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru - tak to ste krasny buckovia :wink: no ja by som teda nezahustovala este mukou na to ma este hodne dlho cas a papkac je tiez poriadny tak nevidim dovod :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby bol chuducky nic nepoviem ale takto :angry: ja dodnes malokedy zahustujem mukou zda sa mi to strasne nezdrave :stuck_out_tongue_closed_eyes:

musime sa pochvalit, dnes sa mala 1x posadila nie este uplne ale taky polosed :grinning: a D ju naucil robit indiana (ruku cez pusu a hlas) no a teraz to dokolecka robi ako pokazeny magnetofon :grinning: za chvilu budem mat hlavu ako melon :rolling_eyes:
7. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi tak gratulujem aj ja :slight_smile: tak ako pisala daska,ešte večer romantika a všetko bude super...no máš teda ale pretekára doma :dizzy_face:
berus tak teda to váži pekne....to Lili má 7200,aj s topánkami a ošťatou plienkou :grinning: ...a múku???? a na čo????no niekedy sú doktorky až moc múdre :dizzy_face:
dasi a to je super že vie hovoriť havo :dizzy_face: no naša len mama,tata,ale to tak hovorí len náhodne a niekedy :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek