Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
7. dub 2009

pati to vis tech 100kilo a 193cm kdyz se nasere to je mazec 😀 😀 😀

beruska2x
autor
7. dub 2009

kiss to bych ji ho dala na rohozku 😝

patricia1971
7. dub 2009

kiss to ty si taká super k tomu psíkovi????no susedia musia byť šťastný,že ten ich pes má kam chodiť srať 😀

berus tiež máme v dome takého chudáčika,len minule štekal celú noc,to ma skoro piclo 😠

patricia1971
7. dub 2009

berus teda tvoj manza je iný chlap!!!!t by som sa ho aj bála 😀

kisska
7. dub 2009

pati - mam v plane 😉 . Inak byvalej kolegyni vypadlo pri nehode svetlo a pod nim nasla kluce aj technicak... nahodicka, ze?

berus - tak to teda nie je sranda... ja som tiez musela nechavat malu dlho samu doma, ale von chodila minimalne na dve hodky denne a cez vikend poriadne vyblaznit...to potom mavala dost az do stredy 😉 Inak s nou nebola rozumna rec...
Jaaaj som este nepochvalila Simu.... je straaasne zlaty, uz je tiez velkac... 😉

kisska
7. dub 2009

berus - jaaaaj, chlap jak hora... ale tipujem, ze zase tiez ho len tak nieco nenasere... ale ked, tak to stoji za to...

Ja milujem zvieratka 😉 ale suseda je inak zlata, keby som jej to povedala, tak mi tu salviu chodi kazdy den polievat. 😀 To ked plesknem oknom a vrestim na psy, tak je prva, kto ich bezi zatvarat 😉

patricia1971
7. dub 2009

kiss no deje sa všeličo,my sme vlastnili kradnuté auto,to keď nám ho zobrali,tak bol skoro infartk,ale nakoniec po 10 mes.všetko dobre dopadlo,prachy sme vysúdili.....to vám niekedy napíšem ten príbeh,teraz nie,je to dlhé 😵

baby idem hodiť sprchu a idem do hajan,manza je ešte v garáži,robí nejaké auto,ale ja som úplne rozbitá,tá moja Lili v noci stále mrnčí,tak sa vôbec nevyspím a cez deň spať neviem 😀

tak dobrú nocku a zajtra nakuknem 😵 papa

kisska
7. dub 2009

Babulky idem aj ja - dobru nocku 😉

beruska2x
autor
7. dub 2009

tak pa 😉

patricia1971
8. dub 2009

ahojte, tak som tu prvá??? 😵

berus gratulujeme k 8 mesiacom 😵 😵 😵 určite budeš dnes niečo piecť,že 😵 😵 😵

u nás zas krásne,ale dnes mám fofry,idem už chystať veci,hlavne ich oprať a usušiť,zajtra ráno už padáme k svokrovi,tak sa teším,to budeme celé dni vonku na záhrade....tam sú 2 psi,tak Lili bude kukať ako puk,miluje psíkov,keď ich vidí tak sa strašne teší.....tak baby krásny deň,večer vás trošku kuknem,ale len na skok,musím ešte navariť večer,lebo syn s nami nejde,tak aby tu mal aspoň čo jesť 😵

saska.t
8. dub 2009

Ahojte 😀

beru tiez gratulujej Simovy a posielame pusinky 😉

pati - tak to ti bude hej, kde ty nemozes stale najst ten berus album, ved ked kliknes vedla ip na ten fotoaparat hned sa ti zjavia albumy 😀

3558
8. dub 2009

ahojte. tak ja zase len na skok. 😠
vitem kissku, konecne si tu. 😵 😵

a prisiel nam /s muzom/ vcera dopis z prace, ze zatvaraju firmu. tak neviem co budeme robit. som z toho na nervy tak sa nedokazem ani na nic sustredit. prideme obaja o robotu a neviem ci sa mame vratit na slovensko alebo ist do sa presunut do tej istej firmy, ale 250 kilometrov na sever anglicka. 😝 😝 😝

kisska
8. dub 2009

Ahojte,

berus, gratulujem k vyrociu 😉

Zuzi ahoj - to s pracou ma mrzi... Co by te robili, keby ste sa vratili na Sk? A v tej pobocke by ste mali istu robotu? Musela by si asi ist do prace, ze?... No nic moc... ja sa spolieham, ze kym pojdem do prace z materskej, tak uz zase nebude s pracou problem...

3558
8. dub 2009

ja vy som chcela este jedno bejby takze ja toho vela neodpracujem, ale aj tak....
v tej pobocke mame robotu istu. ale keby sa vratime domov, tak nemame robotu vobec 😝

kisska
8. dub 2009

Zuzi tak je to na vas, ale asi mate rozhodovanie jednoduche... teda pokial by ste mali kde byvat a pod. 😉

patricia1971
8. dub 2009

sasi dík za radu,to som nevedela,ja som vždy hladala v albumoch pod nikmi...no som antitalent na pc 🙂 🙂 🙂 🙂 sa teraz smeje sama nad sebou,aký som tupelko 😀 😀 😀

zuzi no to je hrozné,ale ja by som na SK nevracala,tu je to des tiež,radšej by som išla bývať 250 km ďalej ale na SK to tiež význam nemá...odkiaľ z SK si???? ja bývam v BA,doteraz tu nebol problém s robotou,ale teraz už je aj tu,počúvam to z každej strany,všade sa len prupúšťa...no dobre si to rozmysli,ale ja by som sa určite nevrátila 😒

kiss ahoj

berus asi behá po vonku 😵 😵 😵

beruska2x
autor
8. dub 2009

ahojte holky moc moc vsem dekujeme...

eri ted taky nejak bude s Mattiaskem slavit 😉

byli jsme cele dopo venku, jsou tu velikonocni trhy tak jsem se byli podivat..

pati hlavne dobrou cestu a uzij si pocasi a rodiny 😀

zuzi asi tak jako hloky, tady je to taky s praci na pytel.. ale zase se nektere firmy pomalinku zvedaji a nabiraji lidi zpatky a pomalu a ne tolik..

saska.t
8. dub 2009

caute babulky,
tak my dnes von nepojdeme vobec sa mi nechce je sice teplo ale strasne fuka 😠 ale zajtra a pozajtra budeme vonku dost tak je to ok

jaj zuzi to ma mrzi - no ja by som sa radsej stahovala ako vracala na SK aj my sme len rok prestahovany bolo to sice iba 30 km ale je jedno aka vzdialenost trampoty so stahovanim su rovnake 😉

kiss - zajtra je spln, nezereme?

pati no tiez si ma pobavila 😀 nabuduce sa pytaj skor, mozno sa vyhnes hladaniu cez nicky 😀

patricia1971
8. dub 2009

berus ahojky...

eri nevieš kedy slavi????

nejako je to v tých začiatkoch u všetkých...tak si matne pamätám...kisska 3, daska 5, my 6, berus 8, saska 11...len eri a zuzku neviem ☹

berus a mi to máme kúsok,to je hodinka cesty...no svokor už umýva gril,tak zajtra grilujeme 😀 on ho aj kvôli mne kúpil,lebo mal taký predpotopný,tak pre 2 rokmi mi kúpil gril na plynovú bombu a je fakt super...no ja rada grilujem a svokor ma zbožňuje,takže 😀 😀 😀

patricia1971
8. dub 2009

sasi sa ti smeje na mne,že 😀 😀 😀 ja som si tam nikdy tie znaky ani nevšimla, nie to že by som ich aj použila 😀 😀 😀 a u vás fúka??? no u nás aj 25 stup.,normálne leto....k svokrovi berem len plavky,nech som čokoládka 😀 😀 😀 my sme boli vonku chvílu, no zato Lili spí na balkone aj hodky dokopy a poobede ju manza zobral do roboty,tak som mal skoro 2 hodky klud 😵

patricia1971
8. dub 2009

no malo tam byť že aj 3 hodky 🙂

beruska2x
autor
8. dub 2009

pati nevim kdy eri slavej 😅 holky napiste to do pasu si ja si to nepamatuju 😢

holky jste moooc hodne, dneska dostal aspon capacky no kouzelny je, na tech trhach ho fotil fotograf z novin tak musim hlidat jestli vyjde 😀

jdu dneska k manzoj a stavim se az pujde do prace tak zatim papa 😉

daskak
8. dub 2009

ahojte babenky 😉 😉 😉
berus: aj my gratulujemeeee
pati: vobec nic si z toho fotakunerob, ja som doteraz tiez albumy hladala ako ty 😉 😉 😉 😎 😎 😎 .. hmmmm
sasi, kiss, zuzi: ahojte 🙂 🙂

saska.t
8. dub 2009

ahojky,

pati - ale nesmeje len si volis zlozitejsie postupy 😀

tak ja som sa zasa chytila s D asi zacnem tvrdo strajkovat 😠

erika107
8. dub 2009

ahojcek babulky

tak matisek mal vymesacie 5 lebo sa narodil 5.8 xixi takze my uz mame potom 🙂

berus: simonkovi gratulujem k vymesaciu a prajem hodne zdravicka a aby posluchal maminku 🙂 na tatinka moze byt zlobivej 🙂

zuzi: to ma mrzi s tou pracou ale tiez ked tam mas stabilnu pracu i ked o vela km dalej ale mas ju teraz na slovensku je to biedne s robotou a malo platia

pati: prajem prijemny oddych u svokrovchov 🙂

sasi: nevies neaku nemecky vers k velkej noci?

my sme dnes boli na korculkach sice ja som malo korculovala ale lacino sa vyblaznil dost 🙂 ... boli sme aj s kamoskou a jej manzelom takze chlapy lietali na korculkach a my sme kocikovali prckov 🙂

saska.t
8. dub 2009

eri - ahoj, no bohuzial neviem ale mozem niekde kuk 😀

daskak
8. dub 2009

eri ahoj:

sasi, vies tak ako my mame MS, tak chlapy maju nieco podobne, len castejsie..cca2 krat do mesiaca a vteda su protivnyyyyyyyyyyy......takze nadych vydych ono sa to zasa ukludni 😉 😉

erika107
8. dub 2009

no lebo ja viem po nemecky ale zeby som bola veeeeeeeeeeeeeelka proficka nemozem povedat
dakujem

erika107
8. dub 2009

ahojcek dasi:

a to som myslela ze tu dnes nikto nebude :(

saska.t
8. dub 2009

dasi - ahoj, no ale uz je to k nevydrzaniu a mam pocit ze na vsetko som sama a on je este urazeny ked mu to poviem 😠 ale uz budem zla, chlapy maju pocit ze ked chodia do prace nic ine robit nemusia akokeby som sa ja flakala 😠

eri zajtra ti to pozriem dufam ze to staci 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru