Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
23. únor 2009

dididi - pohanku robim ako berus 😀 , ale mne teda vobec nechuti, pseno je nieco podobne tiez obilovina bez lepku,....

berus tak nejdes spat ja dnes tiez iba chvilku mam akusi zlu naladu uz od rana asi PMS 😒

beruska2x
autor
23. únor 2009

cekam sas az pujde manza do prace a jdu, neni mimoc fajn 😝 ja jsem dnes koukala po jahlech ale nemeli a koupila jsem malem masicko 😉

beruska2x
autor
23. únor 2009

sasi... nekdy bych se chtela mit jak chlap 😀 😀 😀 😀

saska.t
23. únor 2009

jo ja taky, MS budem mat len 3x ale citim sa ako keby to uz bolo 100 rokov, ja by som vlastne chcela byt chlapom 100% myslim ze to maju v zivote lahsie 🙂

saska.t
23. únor 2009

inak zajtra si idem kupit kapustu (zeli) a urobit tukozrutsku polievku este musim najst recept, lebo dnes som zasa kukla do zrkadla a bolo mi zle aka som tlsta ☹

beruska2x
autor
23. únor 2009

😀 😀 😀 ja prvni po porodu 3 tydny v kuse bleeeeeeeeee 😝

dididi30
23. únor 2009

beruska nadherneeeee 😵

a kde su ostatne baby 😕

beruska2x
autor
23. únor 2009

😕 ja se tam nekoukam, tu polivku jsem nezkousela ale vim ze ji holky v praci jedly... kdyz pak zacnes normal jist a mas to zpet ne?

beruska2x
autor
23. únor 2009

to vs.. holky se o nej budou prat 😀

saska.t
23. únor 2009

to ja prva po porode tak tyzden ale aj to bolo vela 😀 normalne pred porodom som mala tak 4 dni 😀

beruska2x
autor
23. únor 2009

jojo to ja normalne taky... ted uz v poho 😀 mam prasky tak je to presne 😉

saska.t
23. únor 2009

nene, zeli je zname tukozrutska zeleninka a ja uz to spät nenaberiem sa poznam len sa musim proste na tu vahu dostat 😀 tak 50 kg mi staci to zn. ze 5 kg musim dat dole, tak snad sa mi to podari 😖

dididi30
23. únor 2009

baby joj ja nemozem chudnut , ja stale kojim, ale nevadi kilecka idu dole 😉
inak brucho mam ako v 4 mesiaci 😝

ja teraz mam jemnu detoxikacnu kuru 🙂

jaj berus ja urobim to pseno 🙂
beruska prosim napis este raz ako sa robia zapecene spagety, ja si ich urobim z polky balicka, mne to staci, ostatny budu mat segedinsky, mame ho od nedeli 😀

saska.t
23. únor 2009

tak to ja som leniva ist na gyndu, som mu slubila ze ma rok neuvidi, ked som bola na prehliadke po porode tak som tabletky nechcela kedze som este kojila tak mi ponukol spiralu (vnutromater. teliesko) ale nemam s tym skusenosti, no tak tam budem musim zajst ale neviem na co sa mam dat ci prasky alebo spiralu 😀 s praskami som nikdy problem nemala jedla som ich 8 rokov, ale fakt neviem 😠

beruska2x
autor
23. únor 2009

ja ma ty stejne sas jako pred tim a pohoda, kamaradce to telisko vypadlo 😅

didi... uvarim spagety udlam omajdu z mleteho, kecupu a koupene omacky na spagety ze sklenice, stridave dam do pekacku a zasypu syrem a zapecu 😉

dobrou chut..

dididi30
23. únor 2009

saska ja som v zivote brala raz antikoncepciu a to mozno mesiac...inak vobec 😕 ja som ich akosi nemusela 😅
sak sa mi tu lekarky cudovali,ze preco nechcem antinoncepciu 😅

dididi30
23. únor 2009

beruska, ja nechcem s maskom ja chcem tie s lecom 🙂 tusim si to ty pisala nie? 🙂
take maskove robime casto, ale ja nechcem masko 🙂

saska.t
23. únor 2009

baby dnes vecer som este urobila spenat aby mal drahy zajtra po robote co do seba natlacit a som KO 😅 zajtra len oddychujem samozrejme ak to Ellous schvali ale dufam ze ano 😀

saska.t
23. únor 2009

kocky pre dnesok sa lucim nevladzem ani tukat do klavesnice ...
Pekny vecer a zajtra v plnej zbroji tu, pa 😉

beruska2x
autor
23. únor 2009

tak tam maso nedavej a podus si nacibuli zeleninu - rajce, papriku treba i zampiony a cuketu, co mas rada, dej kecup nebo protlak , nejake koreni.. majoranku, oregano nebo co chces a ti si spagety zalej a zapec 😉

beruska2x
autor
23. únor 2009

papa sam, jdu taky 😎

beruska2x
autor
24. únor 2009

ahojte holky

saska.t
24. únor 2009

ahojky,
ako sa dnes mame? 😀

kisska
24. únor 2009

dobre ranko, ako ste sa vyspinkali? My celkom dobre, dokonca aj mamina bola hore len 3x, Adam vobec 😅 a tatino myslim, ze vobec nespal... som budila chrapanim aj sama seba 😒

beruska2x
autor
24. únor 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ja slasim manzu z loznice ted kiss...
a malej na me tady hulaka, taky vam deti tak kricej??? to je o nervy, pak z ceho ma boli hlava 😝

saska.t
24. únor 2009

tak tak mala poslednu dobu krici jak tur vzdy si myslim ze ide plakat a ona len hlasno vykrikuje 😀
Vcera som bola taka unavena ze som ani zaspat nemohla no humus 😒

berus - este male detaily k tvojmu kolacu, ked predpecies cesto a das na to marmeladu a zmolenku este to davas do truby alebo je hotovo? 😀

saska.t
24. únor 2009

odkedy tak casto nechodime na prikrmy debata zapada prachom ☹ toto chcel admin? bez nas to ani nezije 🙂

beruska2x
autor
24. únor 2009

😀 😀 😀 jojo sas taky jsem tam koukala...

kolac - testo predpeces jen trodku - do ruzova pak das nadivku - muzes makovou udelat, tvaroh s vajickem a rozinkama, povidla svasrkova, marmeladu, co chces a drobenku a dopeces nez je drobenka zvrchu malinko zlatava 😉

saska.t
24. únor 2009

myslela som si tak dakujem idem sa do toho pustit lebo som este cas nemala ...

je to divne ale my sme normalne na sebe a na MK zavisle, (normalne fetacky) 😀 😀 😀 som si nikdy nemyslela ze si ludia na nete mozu takto padnut do oka a to sa nikdy nevideli (dufam ze su to neni len moje pocity) 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

😵 😵 😵 😵 jojo manza se me pta... a co probirate dneska?? prej ze je to horsi nez za komunistu pavlace 😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru