Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

3558
13. dub 2009

a ci ste dnes varili? aha vy mate velku noc. ☹

3558
13. dub 2009

no tak to tu opat uzatvaram ja.papapa 😅 😅 😅 😅

saska.t
13. dub 2009

Jaj zuzi to ma nenapadlo ze vy mate posun hlavne ze mam sestru v UK 😠 tak to mas fajn ze spi tak dlho ja tiez davam do hajan o pol 8 ale medzi 6-7 je hore ☹ skore vtacatko to je 😀 ale v posteli sme do tej 9,00 potom uz buzeruje 😅

juj D by ma zaskrtil keby som jej jednu plesla jeho malickej 😀 no uvidime kedy rupnu nervy jemu 😀 a potom mi povie ze to mam vyriesit, no proste klasicky chlap, vzdy sa z toho najhorsieho vyzuje 😀 😠

my sme grilovali ja som len salat urobila a D griloval mäsko no ale co malej zajtra uvarim netusim uz mala snad vsetko 😕

idem aj ja do postele D uz na mna zo spalne vykrikuje ze ho zanedbavam 😀

takze pa zajtra 😉

3558
13. dub 2009

moj ma poobednu, tak tento tyzden mozem vypisovat po veceroch. 😀 😀 😀

ja by som mu plesla len tak trosku po ritke aby vedel, ze sa to nesmie ked urobi nieco zle. ale neviem ci nezacne plakat. mozno sa zlakne, no kto vie??? ale ked mi rupnu nervy tak to urobim. jedlo je po celej kuchyni a obyvacke, napije sa vody a vypluje ju na zem, a ja len chodim a upratujem,utieram,umyvam...... a to ma len 9 mesiacov.
co budem robit ked bude mat 10 rokov???????? asi si to hodim 😀 😀 😀

tak pa a bruuuu.

beruska2x
autor
14. dub 2009

zuzi ahojky tak jsme na to stejne 😉 s volnyma vecerama...

saska.t
14. dub 2009

ahojky,

ako nech uz ta malej puberta skonci za vsetko vrieska za chvilu ma slahne , no to neviem co bude robit ked bude mat 15 😀 myslim ze aj D radsej odpalil do roboty aby to nemusel pocuvat 😎
Dnes som tiez sama vecer, D ide hrat futbal takze sa budem venovat Vam 😉

beruska2x
autor
14. dub 2009

no manza rano vstal a uz byl nastvanej ze musi v peknym pocasi do prace.. fakt optimista co? 😝 😝 😝 😝
nafcenej, jsme si ho zas uzili 😠 chlapi ach jo...

sasi neboj , puberta bude opacna to s tebou nebude mluvit vubec 😀 😀 😀

saska.t
14. dub 2009

niekedy mam pocit zeby som najradsej strcila hlavu do piesku a nic nemusela vidiet a pocut a bolo by mi hej 😕 mozno by som si aj konecne oddychla...
mala sa stale plazi len striehnem co zasa vytiahne a dosla som na to ze je to lenivec, ona nie ze nevie sediet, ona nechce!!! som ju vymakla 😉 ze vie

beruska2x
autor
14. dub 2009

koukni do alba, Sima neleze ale k lahvim se dosouka... nastavuju na oba doma tvrdou ruku, akorat me ocuravaji!!!

saska.t
14. dub 2009

maly je fakt bomba uuuplne uzasny 😉 no pofotim aj ja a pridam 😀

beruska2x
autor
14. dub 2009

dekuju 😀

je venem skovano 10 certu 😝 kdybys chtela tak par poslu 😉

saska.t
14. dub 2009

mam to doma takze na oplatku 😉 poslem taky niekedy mam pocit ze ju zaskrtim, uz som dala do zastrciek poistky a na sufliky tiez este musim regale v obyvke vypratat lebo vsetko ju zaujima 😝

beruska2x
autor
14. dub 2009

tak holky, malej uz spi, dneska pres den naspal tak s bidou hodinu no a v 17:00 na zabiti...

varim rizoto, manza si pral a umyty nadobi uz mam ... tak co s nacatym vecerem?? asi si jeste presadim kytku... nez dorazite 😉

saska.t
14. dub 2009

ahojky beru,

no prave ma tiez napadlo este zaliat kvetinky na zahrade a jednu doma presadit ale moc sa mi do toho nechce 😝 asi to pocka do zajtra
tak MS som este stale nedostala no ale snad dorazi 😀
mala ma novu modu zavesi sa dolu hlavou z postele a klopka na dreveny ram postele 😅
D bol dnes na mna taky mily no vcera bola romantika tak asi mu to urobilo dobre 😀

beruska2x
autor
14. dub 2009

hm to ja bych byla taky ale manza ma posledni dobou PMS 😝 😝 😝 prestal kourit a neda se snim vydrzet, asi si nejdu mladyho zajice mazla 😠

beruska2x
autor
14. dub 2009

kdyz na to kasles tak ja taky.. uvareno mam, jeste pak dam vanu hotovo 😉

saska.t
14. dub 2009

no viem si to predstavit, ked prestanes fajcit, mne to islo lahko kedze som ostala tehu 😀 a bolo mi zle zo vsetkeho, no ale o to lahsie sa k tomu vracia 😝
no mne sa ani nechcelo ale snazil sa 😀

beruska2x
autor
14. dub 2009

no jo a kdo to ma vydrzet? 😒

saska.t
14. dub 2009

no ja v pohode, vobec sa mi nechce a ani v tehu sa mi moc nechcelo asi zacinam byt frigidka ale snad to coskoro prejde je to urcite unavou 😠

beruska2x
autor
14. dub 2009

taky doufam ze to prejde 😀 jen z druhe strany 😀 😀 😀

saska.t
14. dub 2009

neboj chlapi bez sexu nevydrzia moc dlhu chvilu 😀 proste su to len chlapi 😀
mala mi vcera spala od 19,30 az do rana 5,30 a D bol kazdu hodku hore a myslel si ze prespal jej nocne papanie 😀 no a mrska od pol 6 vystrajala a nechcela spat 😠

beruska2x
autor
14. dub 2009

ty jo vidis tak snad ji to vydrzi ze...

saska.t
14. dub 2009

no tomu neverim uz vydrzala tak spavat aj 2 tyz. a prisli zubky a zacala vstavat opät na nocne papanie 😠
uz zasa ma honi mlsna, naozaj to nenavidim 😠

beruska2x
autor
14. dub 2009

me taky ani nemluv, obed jsem nemela nic moc a takovou chut na neco mam...

saska.t
14. dub 2009

ja nemusim jest cely den ale vecer by som aj krista zozrala... ☹
uz zasa sme tu len my dve? vsetci na nas kaslu???

beruska2x
autor
14. dub 2009

to ja zase dopoledne mam nej hlad, na noc je to nejhorsi jist to ja kolikrat sla radsi spat nez jist 😀

beruska2x
autor
14. dub 2009

no teda holky to flakaji pekne... snad nejsou venku i potme 😉

saska.t
14. dub 2009

beru idem do vane ale urcite za chvilu pridem 😉

beruska2x
autor
14. dub 2009

o.k. tak ja taky 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru