• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
autor
ahojte kocky, deti vykoupane a spi?? :grinning:
24. únor 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
berus ty si vtipna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: maly chytil druhy dych - tatino dorazil z prace a to je ako restart :wink: . Kasu idem az teraz varit, takze minim. 2 hodky este spinkat nepojde :wink:
24. únor 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no manza chrape na gauci, musim ho vzbut pujde do roboty :wink:

no taky je uz Adamko velkej chlap...

co varis za kasi??
24. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dididi- myslela som vodu, mliecko pije iba rano a vecer a ked sa zobudi tak v noci :wink:

a kde ste vsetci?
24. únor 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tuuuu poslu ti emailenm dnesni foto... :wink:
24. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
oki idem kuk, manzel ti odkazuje ze kolac famozny!!!!!!
24. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jee tolik pochvaly a to jsem ho ani nepekla :wink:
24. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
berus - ja klasika - instantna Sunarka. Minule som skusala urobit ryzovu kasu a vyslo mi z toho celkom slusne lepidlo, ked budem najblizsie tapetovat, viem ako na to :wink:

Sasi - u nas sa az teraz zlepsilo pitie a nedalo sa to inak, len nosit vsade za nim flasu a ponukat mu ju v 15 minutovych intervaloch (vzdy ked ma napadlo), zakazdym si dal jeden glg a teraz sa uz pekne napije a vypije denne aj celu 2dl flasku (nema dojcensku, ale taku PET od dzusiku so sportovym sosakom) a posledne dva dni dokonca aj cajik pije :wink:
24. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
poslala jsem ti mailem jeste jednu buchtu, jeste jsem nezkousela ale je taky jednoducha a vypada fajn :wink:
24. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
maly je uzasnyyy :wink: a tie ociska :grinning: naozaj zlatucky, som si ani nevsimla ze nosis okuliare ale mas tam krasne obrucky :grinning:
24. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:wink: kiss ty jsi takovy domaci kutil vid... tapetovat :grinning:
24. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nojo nosim je uz dlouho ale chtela bych nove, zase sppis ted nejake nenapadne, ale Simovi jak se libi, porad mi je bere a nechce mi je dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kiss - ona doteraz pila vsetko, pijeme tiez z poharika avent so sosakom,ale posledne dva dni max deci a konec :angry:
tiez sme dnes vecerali bananovu sunarku :wink:

berus - kym som si spomenula ktory moj mail mas som sa zapotila, to je totiz este mail a meno za slobodna :grinning:
24. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ten jsi mi dala ty... :grinning:
24. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
berus - ja mam rada taketo typy obruciek, keby som nosila okuliare urcite si taketo kupim :grinning:
24. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo hlavne jsou ted prakticke - jsou plastove a cocky taky takze vydrzi i moje pretahovani s Simou :wink:
24. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
berus- jj este ho pouzivam, polovica ludi ani netusi ze som sa vydala kedze meno tam je este stare :grinning:
24. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
sasi a co zvyknete pit? Mozno len potrebuje malu zmenu :wink:
24. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
vodicka, sypany cajik ovocny a bylinkovy :wink:
24. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
sasi - ja som sa minule (cca pred 2 rokmi)zabavila, ked sa nejaki chrustovi kamarati cudovali, ze sme zobati :wink: a to sme svoji uz 7 rokov (za dva mesiace). Teraz nam to uz mozno veria (alebo uz je to evidentne) ked mame maleho :wink:
24. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
taky mam email se svobodnym jemnem...

co ty kiss jak se mas??
24. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak zkus nejakou stavicku sas...
24. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no my sme zobrati len 2 roky ale spolu sme 6 a v DE zijem 3 roky takze uz by to mohli pochopit :grinning:
24. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
berus - som rada, ze pismenkujem, lebo pri rozpravani mi nikto nerozumie - chuchmem ako z hrnca :unamused:

sas my sme spolu 8rokov aj 6 tyzdnov, zobrati 6 rokov aj 10 mesiacov, a zijeme spolu 8 rokov aj 6 tyzdnov :wink: :sunglasses: :confused:
24. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
inak baby som sa napchala jak svina, od zajtra nemozem tak som si to dnes uzila a este aj martini som si naliala a kolac s muzom dorazame :grinning:
24. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
sasi brali ste sa v DE alebo tu?
24. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
brali sme sa v BA v DE to bola byrokracia same papierovacky a opletacky s uradmi :angry: akurat ze sme v BA zaplatili 2000 Sk zato ze drahy je "zevraj" cudzinec :grinning:
jaj kiss tak takto presne to nemam vypocitane ako ty, no my tahame 7 rok niekedy maj/jun mame 7 rokov spolu a brali sme sa 27.1 2007 :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sas :grinning: martini je dobrutka, vypila jsem na Silvestra lahev sama :wink:

tak hlavne kiss vitaminky a caj s medikem :dizzy_face:

to jste mazaci my se brali loni v srpnu a jsme spolu asi 2,5 roku
24. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
berus - milujem martini ale je dost sladke a ked ho vypijem dost boli ma hlava kedze je to taky lepipusu :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
sasi myslis aj aj?

berus - ved sa dopujem... pijem, ze funguje ako prietokovy ohrievac :rolling_eyes: akurat som bez liekov (okrem nosa), kvoli kojeniu si nedam ani coldrex...
Ste sikulaci frisky, ked ste to postihali tak rychlo... nas sa uz vypytovali, ci nemozeme mat deti - my ze nevieme, lebo sme to este neskusali :wink:
24. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek