Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
28. dub 2009

ahojcek kocky tak mne uz to moje male skvrniatko haja 🙂 dnes ho zaaaaaaaaaahadne uspal taticek

beruska2x
autor
28. dub 2009

ahojky eri, nas taky ale ten s tim problem nema 😉 ale taky uspaval tatinek, ja jsem mu varila na zitra dlabanec, pecu dort a umyla jsem si nadobi,

ty jo holky tady taak fouka, normalne jsme museli jit domu z prochajdy, vzalo mi to i ksiltovku!!!

erika107
28. dub 2009

no ja som dnes bola na konikovom zraze racaniek co mame kazdy tyzden a dnes sme isli s prckami do karpat presli sme z race do krasnan peskom cez les bolo fajn 🙂 aj fotky budu neake tak potom hodim na net

saska.t
28. dub 2009

caute,
tak my uz chvalabohu tiez spinkame 😉 dnes to celkom slo ale nic extra ...
neviem co mam zajtra varit mate tip? 😅

erika107
28. dub 2009

ja idem zajtra pre nas varit bryndzove halusky a malemu asi hippku lebo ideme cvicit

saska.t
28. dub 2009

jeeej ako tip dobre ale tu nedostat bryndzu 😀

beruska2x
autor
28. dub 2009

jee halusky budu delat pristi tyden ale bez bryndzy, manza ji nerad a s kralikem 😉

beruska2x
autor
28. dub 2009

a sasi co kure?? s kasi mnam... nebo palacinky se syrem a spenatem..

beruska2x
autor
28. dub 2009

taky pizzu chci udelat.. nevim kdy to vsechno stihnu 😀

erika107
28. dub 2009

palacinky zo syrom a spenatom? to som este nejedla veru... robievame palacinky sumka syr zamotat obalit v 3 obale hodit oprazit a hranolky k tomu mnam

beruska2x
autor
28. dub 2009

normalne udelas spenat a zabalis palacinku se spenatem a syr do toho a muzes jist jen tak nebo je dat do zapekaci misky a jeste podlit snetanou a zasypat syrem a zapect.. obalovat by se mi to nechtelo, delam to straasne nerada 😅

patricia1971
28. dub 2009

ahojte 🙂

jeeej zase jedlo??? 🙂

eri som ti na strane pred touto hodila link tej cukrárne 🙂

baby,aj tu tak fučalo,tiež sme museli prísť domov a bolí ma hlava ako koňa ☹

saska.t
28. dub 2009

no tiez nerada obalujem taka piplacka ble 😝
no kura sme mali, mam tam bravcove mäso a kuracie prsia takze nieco z toho to musi byt 😀

patricia1971
28. dub 2009

sasi aj ja niečo vymýslam z kuracích,asi urobím nejaký paprikáš a cestovinu,také rýchle varenie,pre malú varím teraz 😵

beruska2x
autor
28. dub 2009

tak udelej testicko ala KFC my to mame radi, udelam testicko jako na palacinky ale hustsi a pridam ostrejsi koreni - treba na kure + chili a obalim v tom kousky masa a osmazim.. je to prijemna zmena 😉

pati ani nemluv mi ulitnul z balkonu hadr na podlahu 😝 jeste ze jsem si koula novy mop 😎

beruska2x
autor
28. dub 2009

nebo kure na paprice..s testovinama, to u nas milujou..

erika107
28. dub 2009

ahojcek pati: jj uz som kukala ale nevedela som tam najst ake robia torty neake napady ...

berus: dik za inspiraciu niekedy skusim 🙂

patricia1971
28. dub 2009

berus to ako robíš to cesto???? t tiež môže byť dobré, ja robím tké niečo,ale dám tm solamyl namiesto múky

no idem vybrať Lili z vane a prídem,snáď hneď zaspí a prídem sem 😵

erika107
28. dub 2009

alebo mozes urobit kura pod perinou ... to das vykostene kuracie nohy alebo prsa nato das mlete masko posypes syrom das zapiect a papas 🙂 manzel to velmi lubi

pancake
28. dub 2009

caute. tak ja hlasim ze dnes nedobehnem, aj ked je vam to asi fuk, lebo chodim neskoro 😀 😀 😀 😀 😀
P.je doma tak si pojdeme kuknut film, ale este varim a musim nakrmit a uspat maleho.
inak mam novinku: maly vie uz tap tap tapusky /tlieskat rukamy ked ja spievam/, dat papa
a co mame novinku, tak dat ,,moja,,. ja poviem : daj mame moja a on ma po lici pohladka. od oka az po bradu 3 krat. no cely den to robime a maly sa z toho vytesuje, lebo potom mu to spravim aj ja. 😵 😵 😵

beruska2x
autor
28. dub 2009

tak jsem dopeklaoriskovy korpus a zitra udelam krem z pudinku a na ozdobu jsem koupila ruzicky z jedleho papiru, tak snad se bude mamce libit...

manaz pry jestli bude na ochutnani, asi mysli ze pecu 2x 😝

beruska2x
autor
28. dub 2009

zuzi to je pekny, Sima dela taky paci paci ale misto hlazeni mlati 😀 😀 😀 😀 takze ja to uz nezkousim jen babicce to neva 😅

beruska2x
autor
28. dub 2009

pati normal vajicko, sul, koreni, mouku trosku mlika... testo na palacinky no.. muzes tam i pridat nadrcene kornflejky 😉

erika107
28. dub 2009

panacka: tak tap tap tapusky ucime aj maleho a taktiez urobit papa aj aby urobil tak tak vseliak ale nikdy to nespravi vtedy ked ja chcem to niekomu ukazat ale ako nahle sa naneho nikto nekuka tak to spravi 🙂

berus. berus tak potom odfot tvoj vytvor a hod do albumceka

beruska2x
autor
28. dub 2009

jojo a hodim ted ten posledni jahodovy... 😉

erika107
28. dub 2009

o ky tak aby si nam narobila aspon trosku chutky 🙂

patricia1971
28. dub 2009

no už som tu 🙂

berus to aj moja robí moja tak,že každého cápe,ale dnes som ju to učila tak s citom,tak uvidíme,ale dnes jej to išlo...tap tap už vieme 🙂

zuzi ale super,že vám to tak ide

eri ja som na tej stránke nebola,nemala som čas,len som rýchlo našla jeho stránku 🙂

beruska2x
autor
28. dub 2009

tak kuk 😉

erika107
28. dub 2009

aj vasi prckovia tak hrozne kusu? moj normalne z nervami ma chyti za vlasy a ma taha a kuse do brady alebo kam mu to prave vyjde ... a nie a nie sa to odnaucit ☹ ...

pati: vies co ma napadlo ja idem 14. maja do ruzinovskej nemocnice s prckom mojim tak by sme mohli hodit stretko a ist sa niekam prejst co ty nato?

erika107
28. dub 2009

berus keby si nebyvala tak daleko tak sa stanes mojou cukrarkou 🙂 ... si velmi sikovna

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru