Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

pancake
29. dub 2009

ahojte damy. tak co nove?ja som sa v teme paragrafy zoznamila s jednou tehulkou od nas, tak dnes ma prisla kuknut. sme pokecali a maly ju okukaval neveriacky. 😀 😀 😀

erika107
29. dub 2009

jj mame yorksira nechutneho ustekaneho ... no lacino uz premyslal tiez ze co mu kupime ako prve... viem si predstavit ze keby sme byvali sami tak mame doma zverinec

saska.t
29. dub 2009

zuzi ahoj 😉

no to je krasne ja som tu nenarazila na ziadnu ktora pri mne byva, vlastne jedna ano ale ta sa este neozvala 😅

erika107
29. dub 2009

sasi: no nam to vzdy supne veterinar takze neviem musim sa ho spytat ked tam pojdeme...

pancake: a mozem sa spytat odkial si? lebo si tu docela inkognito ani meno drobceka ani fotka nic

saska.t
29. dub 2009

eri - no aj my sme mali, kone psy, papagajou, skreckov, rybycky, no ale to za mladych cias, teraz som mudrejsia a ostali mi len tieto 2 mrsky 😀

beruska2x
autor
29. dub 2009

zuzi tak to je fajn ne?? aspon mas s kym pokecat..

no ja bych chtela papouska 😉 ale to neprojde.. tak aspon krecka nebo zelvicku.. i fretka je pekna ale R se boji o kabely 😝

erika107
29. dub 2009

sasi. my sme mali tiez vtaky, rybky este doteraz, skrekov hnusnych a psov predtym pudla teraz yorksira

pancake
29. dub 2009

u v tomto meste je asi 10 sloveniek co poznam. ale je ich tu isto aj viac. no stratavam sa iba s par dievcatami a len obcas. chodia do roboty, a vlastne o dva tyzdne aj ja nastupujem takze ani nebude kedy.

moj maly dnes od rana nechcel nic jest iba chlieb s maslom. ani presnidavku, ani keks, ani obed, ani olovrant. len clieb s maslom. co mam robit ked to bude aj zajtra?? 😕

saska.t
29. dub 2009

beru pozor taketo male deticky byvaju velmi nachylne na prach z peria papagajou normalne im vypadaju vlasky tak este pockaj, vlastna skusenost 😝

fretka strasne smrdi 😝 co takto kralicek (nie na papanie) 😀

erika107
29. dub 2009

saski: xixi co ti vypadali vlasky? to je sila to som nevedela tiez

erika107
29. dub 2009

babulky moje idem ja do hajan bru nocku a sladke snicky prajem

beruska2x
autor
29. dub 2009

blaznis?? ptaky mi nedovoli ani nahodou, nejvys vycpanyho.. ja myslim ze az bude malymu tak 5-6 tak krecka nebo zakrslyho kralicka, no toho mozna i driv ale jinak.. 😢

saska.t
29. dub 2009

eri - ano aj mne aj segre 😉

zuzi - tak ho nechaj 2 dni sa mu urcite nic nestane ono ho to prejde 😀 moja mala zje par kuskov a potom uz chleba nechce so zemlou je to lepsie, a uz chce mlieko iba 2x denne ked jej dam viac ani do pusy ho nechyti a robi ble

beruska2x
autor
29. dub 2009

eri papa 😵

saska.t
29. dub 2009

eri pa

pancake
29. dub 2009

a tu zemlu davas ako? nie je tam hruba korka? ja davam toustovy chlieb a papa krasne. ale nas slovensky davam iba bez korky. 😕

beruska2x
autor
29. dub 2009

ty jo holky my chleby jeste ne, ale z tech krupek to je zapatlanej jak to rozslinta, jak cune, furt jen peu a peru..

pancake
29. dub 2009

a vidis mlieko pijeme pred spanim 5 odmeriek=170ml, v noci a rano iba po 150ml. to je dokopy 470. nie je to velmi malo???? davam mu aj kase ale dnes nechcel ani za nic. a jogurt tiez iba ked ma dobru naladu. 😠

beruska2x
autor
29. dub 2009

zuzi a to jen dneska nebo ji malo celkove?

pancake
29. dub 2009

beru tie chrumky som mu dala raz a musela som ho kupat. 😠 tak ich nedavam. na miesto toho davam ryzovy bio chlebik. ten je tiez vsade, ale da sa pekne povysavat. aj z kocika 😀 😀

pancake
29. dub 2009

berus on tak papa stale to mlieko 😒

beruska2x
autor
29. dub 2009

a celkove?? treba mel jen dneska krizi.. me teda Sima pije 3x denne 210ml + 7 odmerek Nutrilonu, obed a svacinu ale piti zase to je desny..

pancake
29. dub 2009

no moj tak polovicu ako tvoj. a cajiku vypije 150ml denne. a to ho musim nutit na 100 krat. 😠

beruska2x
autor
29. dub 2009

no to piti me trapi, uz jsem zkusila caje, stavy ale ty zase nema ( stejne to nechce)... jako nekdy to jde ale posledni 2 dny to je desny a vic jak 140 - 160ml nevypije ani kdyz ma dobry den..

saska.t
29. dub 2009

tak mala pije rano 240 ml a vecer tiez a v noci tiez ... ale teraz prespava cele noci tak dostava aj cez den tak 100 ml ale to uz moc nechce, jogurty jej idu no tych 600 ml denne vypije 😀

zemlu jej ukrojim koncek a ona to rozuzla a krasne prehlta vobec sa tym nedusi, chleba davam tiez bez korky 😀

zuzi tych 500-700 ml by mali do roka deticky vypit ale kazde dieta je ine takze sa tym netrap tych 470 staci

mala tiez moc vody nevypije max 150 ml ale aj to len niekedy tak sa ukludnujem ze aj ovocie obsahuje vodu, jogurt patri tiez do pitneho rezimu a nakoniec ved aj kasa ...

beruska2x
autor
29. dub 2009

to jsi me zase uklidnila sasi 😀

pancake
29. dub 2009

ano valilm do neho kase a kazdy den zje jedno ovocie cerstve aby mal tekutiny. ale aj tak je slaby. zo zaciatku mu to tak krasne islo, a teraz ani za svet. vypluva, prska to jedlo vsade len nepapa. a skeri sa. kukam aj tych 6 mokrych plienok denne /keby nahodou/ ale cika dost. az moc 😀 😀 😀

pancake
29. dub 2009

ked ja chcem aby bol stale male babatko a aby pil iba mlieko a by mal stale 6 mesiacov. 😔

pancake
29. dub 2009

a ako im davate to maslo? ved sa neda rozotierat? ani ked pol hodinu pockam.stale je rovnake.a kolko ho davate??

beruska2x
autor
29. dub 2009

neblazni, budes sledovat jak roste, to je na tom nejlepsi a pak si poridis malinkate 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru