• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
autor
sasi a me zase chutnsaji kaiserky :wink:
4. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne berus chutia len tie :dizzy_face:

eri ja tam do vnútra napatlem aj trošku masla,trošku to prerežem a šup tam masielko a dám jej kuskať....alebo v hypermarkete na nákupe jej vždy dám pol rožka a má zábavu....a je špinavá ako prasiatko :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati: no a v anglicku ked sme boli u uja na dovolenke mesiac som hladovala tam ani poriadny chleba nemaju :slight_smile: fuuuj len ten sladky blekeke
4. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no koupit bryndzu jsem si chtela taky vcera a zrovny ji nemeli :rolling_eyes: tak jsem se tesila, mali jsme halusky a kralika na slanine :wink:
4. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati nie to sme nahodou kupili tak som malej dala kolecko :wink:
eri - kludne mu ho daj do ruky
4. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak budeme skusat aj my to pecivko a chlebik...

babulky kolko by mali este prckovia vypit mliecka lebo mne maly vypije o tretej v noci potom o siestej a potom az vecerne mliecko cca 450 ml za den
4. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja biely nejem,ale mám strašne rada tie sladké žemle z McDonaldu,ale o som už dávno nejedla :frowning2:
4. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este otazocka ... maly mi nechce ani za slaka jogurt papat jedine hippkovy ale to maju len jeden druh tak mu ho nechcem davat tak casto lebo sa mu znechuti :( juuuj ten moj mrnousek je ale vybercivy v jedle
4. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri - no dieta medzi 9-12 mes. 500-700 ml denne :wink:
4. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri no neviem, moja mlieko nepije :frowning2: asi ale 500 ml určite,ale saska ti poradí :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pekne tak to musim zacat do mladeho aj mliecko nalievat juuuj to bude tazke
4. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no sima vypije 630ml ...a co s bananem?? ten je sladky, taky nechce??
4. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri nemusis to je len orientacne kludne moze aj biely jogurt, ci vypije 450 alebo 500 ml denne je uplne jedno :confused:
4. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no este aj banan papa to som zabudla ...

a este jedna otazocka: davate uz surove jablcko prcom do rucky aby kukskali alebo len presnidavky?
4. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri zvolenský smotanový s banánom,alebo jabko,hruška....skús,ten je super :dizzy_face:

baby aj ja chcem aby mi pila mlieko :frowning2: no 19.5. ide do poradne,tak uvidím,čo mi tak doki povie,to ma zas zdžube,že málo priberá,že nepije mlieko..... :frowning2:
4. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati: ja som skusala ten zvolensky ale robil take hnusne opicky nato ze som mu to radsej nedala
4. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri ja dávam,ale ona to nechce chytiť do ruky,je jjej to nejaké nepríjemné...ale potom sa s tým hrá,ale neje to,ale skús a uvidíš :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri - davam surove do ruky vsetko okrem bananu, väcsi kus aby nemohla ukusnut maly kus ktorym by sa drhla, tak isto aj surovy kalerab, mrkvu aby si trenovala :wink: a hlavne mam na chvilu pokoj :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja dám niekedy aj ochutený,len tak jemne to premiešam,nerobím z toho nejakú tragédiu :wink:
4. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to zajtra vyskusam som zvedava

juuuuj dakujem babbulky ze vas tu mam moc mi vzdy pomozete :slight_smile: dakujem dakujem dakujem
autor
jee holky kdyz ten nas mamalasek je bez zubu :sweat_smile:
sasi aj zeleninu? to som ešte neskúšala....a nedrhne sa ti z mrkvy,alebo toho kalerábu?
4. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja sa bojim itez toho ze sa mi bude drhnut s tym :(
4. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru- to neva ved nech si pocuca ,elli s tymi 2 zubmi tiez vela vody nenamuti a chlebik si tiez rozzvatla az je z toho kasa na to nepotrebuje zuby :wink:
eri :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
erim me taky samotny nechce tak mu tam dam banan nebo trosku boruvkovy presnidavky a basti jak protrzenej
4. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nas asi jediny je taka selma zubata uz mu ide 5 a 6 zubok :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby,tak mne sa dnes malá drhla hubkou na riad.......som umývala vaňu a nechala som to tam,nejako som to zabbudla odložiť, boli sme kupelni a zrazu ona sa drhne,to cucala aj od saponátu a chýbal tak kus tej hubky...no behala som po byte, pchla som jej prsty do úst,ale nič,tak naša záchrana bola čaj....tak som ale bola v strese :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati: tak ta tvoja mrska je teda nezbednicek :slight_smile: a pomohol cajik? nesla si na pohotovost?
4. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus neboj, zubky prídu :slight_smile: Erikovi a Pauli išli až v 13 mes. a to bolo super,som ani nevedela,že im idú zuby, zato s Lili si to užívam....aj teraz zas mrnčí :frowning2:
4. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pati to je dobry, no jamusim hlidat noviny, a cuca vsechno...
4. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek