• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
ahoj kocky,

tak tu je krasne a poobede asi budeme na zahrade nemam naladu ist von z baraku musim cakat kym mi donesu sedacku bez stola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi zavolam znamej nech pride aj s malou na kafe nech mam trosku zmenu :grinning:
musela som prezliect postelne pradlo mala mi ho oblila :sweat_smile: mali sme ho navlecene tyzden takze teraz budem len prat :unamused:
dasi - no ja odkedy stale lietam okolo elli tiez odkvecavam :grinning: aspon uz nemam problem z nespavostou :confused:
zatial pa ...
19. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :dizzy_face:

dasi vykať tu môžete mne!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no my sme boli v poradni,aj nás očkovali,tak to bude zas revací deň....tak baby, Lili váži 7570g,tak ona bude asi modelka...a dnes je v kuse posraná,až sa mi to zdalo moc riedke,tak jej idem rýchlo uvariť na obed len zemiačiky :unamused:

sasi a neboj,aj stôl bude,hlavneže budeš mať krásnu sedačku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pekný deň :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cauky baby co dneska delate?? ja ted zehlim mam toho kooopu, jen hodim neco uvarit Simovi a je to... dneska teda po te repe jsem nestacila koukat, takovy nadeleni v pline jsem nevidela, cekala jsem lecos ale tohle byl narez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj beru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no sme to mali teiž také po tej repe :grinning: :grinning: :grinning:no my sa hráme s Lili,ani som nešla von,očkovali ju,tak jej išla trochu teplota,tak som šup panadol a radšej sme doma,nie na slnku,ale je zlatá :dizzy_face: a spala od 15.30 do 16.30,tak to neviem,kedy večer zaspí :unamused: :unamused: :unamused:
19. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, jo ocko to je neco :frowning2: nastesti my to snasime docela dobre jen jednou mel teplotu,
dneska jsme byli ve meste a koupila jsem mu ty Avent svitici dudliky, tak se tesim az bude tma :grinning: a pujdu to okouknout :grinning:

taky mam doma ten panadol, prijde mi nejlepsi...
19. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uvarim mu na rychlovku kureci a jahly(pseno) s mrkvi a hraskem... :wink:
a zrovna jsem se domluvila s kadernici ze prijde ve ctvrtek mi udelat hlavu,juuuu to se tesim R nebude doma tak budeme kecat a mit na to klid... :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky,tak ja revem ako šibnutá, som urobila tut kuk do "postihnuté dieťa" a tam píše kotenko,mamička,ktorej zomrelo bábo,len tak som kukla na foto,baby,ja som uplne hotová,buďme radi tým naším divokým ratolestiam,lebo čo si musela ta maminka prežiť,je hrozné
19. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja mam vyzehleno, uvareno, umyty nadobi a udelala jsem si zeleninu s mazarelou a bastim, Sima spinka byl grogy chudacek z mesta...

potlkali jsme moji mamu a babi tomu nasemu chudackovi zase strcila rohlik :rolling_eyes: priste ji dam malyho sebou, musela jsem luxovat celej kcar a o obleceni nemluvim, sprasenej jak cune :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru to kočík ja mám ako hnoj,večne ho umývam....ale rohlík je super,nie? :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pati na takovydle veci ja vubec nekoukam, zbytecne se pak nervuju, to pak chodim Simu v noci kontrolovat jestli dycha :frowning2:

jo rohlik super a krupky taky, ma to uuuuplne vsude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď ani ja,lebo tiež som potom z toho hotová,bola to náhoda :cry:

beru ja tie chrumky dávam len v kočíku,doma nie,lebo to by u nás teda vyzeralo :grinning:
19. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek babulky

tak dnes som uplne vyriadena :o(( nevladzem mali sme stretko s babami bola som s drobcom rano od 9.00 do 11.00 vonku a potom od druhej do pol siestej bolo prijemne teplucko a pokecali sme dali zmrzku aj drobcekovia boli zlaty hodim vam fotky ako sedkali na deke :o))

pati: tak zajtra ti zavolam co a ako keby bol mati v poho tak dame stretko ... neviem ako tento krat zareaguje na ten odber krvicky z hlavicky
19. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojik eri :wink:
19. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eri,teším sa,tak dúfam,že sa stretneme... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

beru sima od kedy už spinká??? to Lili tu ešte behá,tiež chodila skoro spať,ale tera je už super veľká a pekne sa tu hrá,tak len teraz idú s M do vane :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dneska od pul 6, vetsinou chodi tak v 6 dyl nevydrzi.. :confounded:
19. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jee holky vy se mate ze se scuchnete, na kavicku dortik, taky bych si dala :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: tak nas sa tiez hra obcas uz na velkaca tiez ide neskor haji ale snazim sa ho znicit vonku a potom okolo siedmej pol osmej spi...

pati: ja sa tiez moc tesim a keby to aj nevyslo tak ked bude mat lacino volno v tyzdni by som mu povedala nech ma odvezie do ruzinova a potom premna dojde :o))

tak uz som hodila fotky do albumceka
19. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jee to je pekny eri :wink: taky bych byla rada kdyby vydrzel dyl ale je pak mimo, jak kdy no. :pensive:
19. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a rano ti kedy vstava?
19. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v pet se napije mlika atak v 6 vstavame.. ale treba dneska byl otravenej tak sel spat uz v 7 zase do pul 9.. protoze prselo :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nas vstane o takej piatej da si mlieko hodku je hore potom to este zalomi tak do siedmej a potom okolo deviatej desiatej ide spat na hodku a potom poobede okolo druhej si este da slofika na hodku hodku a pol ako kedy ale to musi byt jedine vonku
19. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri pekné foto :slight_smile: a zajtra uvidíš, aspoň na čajík by ste mohli k nám prísť,lebo Lili bude určite spať doobeda,ale nechám to na teba...a ináč od 1.6.už M robí v novej firme,tak môžeš prísť ku mne kedykoľvek,to bude super :dizzy_face:

beru no sima má ten jeho režim,to sa ťažko mení,ale aj to príde :slight_smile:

ja som v zime bola vždy rada,že Lili už o 19.30 spala,ale teraz ide leto a určite už budeme aj dlhšie vonku,tak mi to vôbec nevadí,ale neskôr ako o 20.30 ju nechem dávať v lete spať :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati: ved aj vy mozete kedykolvek dojst staci napisat zavolat aby sme boli doma a mozete dojst mame pekne ihrisko .o)) a kde tam vlastne byvate? niekde pri nemocnici? lebo ja ruzinov vobec nepoznam
19. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri kúsok,napíšem ti to do IP :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
oky aby som to vysvetlila manzovi kde ma ma vyhodit :o))
19. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri radsi vysadit nez vyhodit :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo :o)) to bolo obrazne povedane...a saska je dnees kde? stratila sa?
19. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to snad ne, asi se vali na nove sedacce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my se bavili taky doma a koupime novou tak pristi rok, snad uz pak nedostane takovy zahul :confused:
19. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco ze zahul?
19. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
od Simy, ted je furt proslintana, od krupky...
19. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek