• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
ahoj babenky,
sasi: chudatko moje mas den blbec... ale vies chlapi niekedy reaguju uplne inak ako by sme od nich ocakavali... hlavne ked nas n iekto naserie...
sasi zober malu a dojdi ku nam pod tatri... budem sama doma s malym... tak ty si oddychnes a vynenis vzduch.... :grinning:
eri, berus :wink:
4. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak ako pise berus hod vanu relaxni si supni sa s drahym pod perinku a potulkajte sa
4. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky no ja radim a jsem na to zvedaa zitra :grinning: babi si ve 14:30 vyzvedne Simu a my jdeme do kina na Andele a demoni a pak romantika, tak jsu zvedava jestli nejsem z formy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky nehnevajte sa idem do hajan asi by som nebola prijemny spolocnik dnes ale snad si zajtra cez den a vecer pisneme pa....
4. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus isto si to nezabudla :o)) ja som si to vcera pripomenula vecer a islo to :o))
4. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: waaaaaaaaaaaaaaaw........... citala som na to vybornu kritiku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a kniha bola super... a potom idete na veceru? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
pozooooor: pri takychto akciach sa zvyknu podarit surodenci :wink: :wink: :wink:
4. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasi notaaaak tady prece nejde o to jestli jsi prijemny spolecnik nebo ne :wink: my neco sneseme, ale pekne si odpocin, neboj bude to v poho.. pekne si zalez do pelisku a rano bude lip :wink:
4. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsi me uklidnila...

sdasi jojo jsem na to zvedava Sifra mistra Leonarda se mi libila tak se tesim... na vecu ne, jen nekam na vinko posedet na chvili.. :dizzy_face:

R asi vi jak me zanedbaval s tema starostma a tak tak si mam vybrat darecek :grinning: :grinning: :grinning: ono nekdy par tezkych mesicu je k duhu :wink:
4. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi: daj si poharik vinka a chod si oddychnut... :wink: :wink: :wink:
berus: tuj tuj budeme na teba mysliet..
baby aj ja asi urobim nabeh na moju polovicku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: ...
eri ake mate v BA pocasie?
4. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasi hlavne neskakej , vis ze je kriticky den at si nezlomis nohu :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi: neaka si nazhavena dnes .o)) no pocasie je dost naprd bola som doobeda s malym vonku a bola mi riadna zima ...a bacha aby nebol surodenec .o))
4. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri preco si to myslis??? aj u na10 stupnov....
nie nie vobec nie som nahnevana.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
berus: psssssst budeme ako mysky :wink: :wink: :wink:
4. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
sasi klud,to prejde :slight_smile:
berus no to bude teda zajtra,fakt daj bacha,ay sima nemal hned surodenca :slight_smile:
dasi uffff :slight_smile:
eri :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele holky klid, mam HA, jsem natesena ale ne BLAZEN!!!!!!
4. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi: ja som nepisala nahnevana ale nažhavena ... ked ides rovno skakat po nom

ahojcek pati
4. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky idem sprsnut ale este dojdem kuknut
4. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj... vidis uz ani citat neviem..... kurna to je asi nedostatkom sexu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pati. ahoj :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati: prosim Ta uz davas malej pribinacika?????

baby takto pred rokom som uz lezala na porodnej sale,,,,,,,,
4. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasi faakt?? jee tak to Davidkovi blahoprejeme :wink: to jsou vzpominky co?? takovej prdecek to byl a ted...
4. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo veru: zacali sme o osmej rano a skoncili sme o deviatej na druhy den rano.... boze bolo to sialene....
4. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi nedávam,ale už raz ho jedla,asi pred týždnom,kamoško jej doniesla,tak som jej ho dala a chutil jej :dizzy_face: jeeej dasi,no vy máte zajtra ročik,ako to letí,že?a už sa vyromantikuj,lebo s tým čítaním máš problém a je to určite nedostatkom sexu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

eri tak príjemné sprchovanie :slight_smile:

ja by som mala žehliť,ale nechce sa mi,asi budem až doobeda,ked bude malá hajať :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: :confused: :confused: :confused: jezis tak to te lituju, ja doufam ze to bude podruhe stejne snadne jako ten prvni :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi: tak to su krasne spomienky ale stale sa nechytas na mna ja som isla do nemocky v pondelok o 6.00 rano a maly sa narodil na druhy en o 15.00 :o))) nas maly ma zajtra 10 mesiacov :o))

pati: ja som dnes rano zehlila ked chlapy moji este spali
4. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja zehlila vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes: i ten salat jsem dneska udelal v evlkym a zitra jen osmahnu medajlonky, mam panaku veprovou v mazaku a je to :wink: nic nedelam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus len užívaj HAK pravidelne :slight_smile: hlavneže sme to tu včera riešili, ja mám akurát ovuláciu a bola romantika a to som sa o 4 hod. ráno spamätala,že večer som si zabudla dať HAK :cry: takže pozor na to :grinning:

dasi tak to ti teda trvalo :frowning2: my sme skoro nestihli prísť do pôrodnice,došli sme o 6.30 na pôrodnicu a o 7 už bola na svete,bolo to šup šup....takže dasi pri treťom to už vypľuješ,ako sa hovorí :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri tak taky predem vse nej nej nej :wink:
4. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prvy bol katastrofa..... vytrapenych 16 hodin... myslela som ze horsie to uz byt nemoze... a bolo.... a nakoniec to aj tak skoncilo cisarskym..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... no ale uz dost... je to uz za nami..
babenky nieco som sa vas chcela opytat, ale neviem co :pensive: :pensive: :pensive: .. chapete to???
4. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati: tak ty si bola riadne rychla :o)) este ze mas tu nemocnicu tak blizucko :o)) si mohla rovno v pyzamku ist
4. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no možno ešte požehlím dnes,neviem,lebo zajtra musím navariť,syn nejde s nami k svokrovcom,tak nech tu má čo jesť :wink:
4. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja jela do porodky v 9,30 v 10,25 me prijimala a 11,30jsem sal na sal a 12,22 byl venku :wink:
4. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek