• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
baby aké strretko bez detí????nejako mi to ušlo :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
sasi: zatial nie len kisska povedala ze by sme si mohli dat stretko bez deti, lebo ma pocit ze adamko je sice najstarsi ale najmensi :grinning:
8. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
pati: si zlaticko ale s mojim velkym delom by bol asi problem xixixi
8. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
beru - no ved prave su to niekedy neschopnaci :grinning: aspon ze je fyzicky a zrucne zdatny ale od uradov a ostatneho ho musim drzat vedla inak posere na co sahne, a samozrejme gratulujeme Simovy a teraz mozes cakat kazdy den kedy sa sam postavi sadne a bude robit len väcsiu neplechu :grinning:
8. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jej baby ako sme sa chytili toho stretka bez deti :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Kiss: sice je najstarsi a najmensi ale aj velmi sikovny to o tom mojom zlobikovi sa neda povedat .o)) hadam uz na to augustove stretko si to aspon odstvornozkuje xixixi ked nebude chodit :o))
8. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
eri niečo vymyslíme :slight_smile:

kiss a najmensí sme my, Lili meria okolo 70cm a váha 7600,no my asi ani Davidka od Dasky nedoženieme :unamused:
8. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
stretko je dohovorene,12.8 na dostihovke cas upresnime 10.8 ok? tak aby to vsetkym vyhovovalo, kto chce bez deti kto chce s detmi :wink: a najmensi a najlahsi bude elli s lili tak si nerobte starosti :grinning:
8. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
neboj neplechu dela uz ted :grinning: vytahuje se za stul, za zidlicku pak se "zasekne" v nejake poloze a nevi co dal a jeci :stuck_out_tongue_closed_eyes: pako...
hlavne na stranku, ktora sa vola ekzem.... no uz nic ine nam netreba... ani virtualny :grinning:
dakujem za podporu, som rada, ze v tom nie som sama :wink: :grinning: :grinning:

sasi zatial je stretko s detmi... len skusam, co by ukecalo berusku, aby prisla :wink: :grinning:
eri: neboj nic vy urcite vsetko dobehnete.....
pati: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
berus príde,to ked jej tu budeme písať každý den o tom,tak ju určo presvedčíme,že jo????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
oky tak cas potom upresnime uz som si to zaznamenala do kalendara a drahy bude mat volno tak ho poslem ku svokrusi a potom nech nas vyzdvihne .o))
8. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
baby tak ja už nevládzem, u kamošky som hovorila dnes,aké je to super,ked len tak ležia,ale toto je des,Lili sama chodí a je všade,a ja len v strehu :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jee holky me by presvedcovani tak netrvalo :confused: jen kdyby to nebylo tak daleko.. :sweat_smile: :rolling_eyes:
8. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
to som rada, ze vam to vsetkym pasuje :wink: beru z toho sa uz asi nevyvleces :grinning:
8. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
berus 430 km nie je až tak daleko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
babenky: bonz na berus: na 4,8, narodeniny... tak ju presviedcam aby prisla ze oslavime spolu.... :grinning: :grinning: :grinning:
berus: prepac, :wink: :wink: ale naozaj ta tam chcemeeeeeee
pati dasi: uz ste hodili narodeninove fotky?

berus: nechces snami oslavit narodeninky? ked dojdes do BA tak aj torticku ti napeciem :o))
autor
jezis to bude narez az to reknu R :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jasné berus,prídeš a hotovo :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
pati to dufam :wink:
velmi sa na vas tesim, zacnem Adama dopovat, nech nemam mindraky, ja odteraz drzim hladovku... teda to asi nie... dnes ma prepadla originalna kramova zravost - od rana chodim po byte a hladam, co by som zozrala... dokonca som sprasila aj bielu cokoladu :sunglasses: ... drahy sa sice vytesoval, ze by to mohla byt aj tehu chut... ale asi nie, tak uz nech sa kramy rychlo spustia, nech mozeme znovu usilovne pracovat na babenku :wink:
8. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
pati nie si v tom sama aj ja len striehnem uz som z toho na hlavu snad nam ta ohradka nafukovacia pomoze trosku :wink:
berus: tak mu povedz ze to chces ak narodeninovy darecek :o)) ... a mozeme oslavit aj drobcov narodky tvy mas 4.8 moj maly ma 5.8 a tvoj zase 8.8 :o)))
eri: zatial len s tortou...
berus tak mu to pomaly zacni davkovat.... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
eri ja ešte nie,lebo ich mám vo veľkom pc a tam je syn,tak až zajtra,ale sú strašné,lebo Lili bola úplná jačanda celé svoje narodky :frowning2:

berus a R to musí pochopiť :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jee holky teda radit by vam slo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

eri to by byla ozravacka :wink:
8. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
kiss - no obdivujem ta ja by som teraz dalsie mimi urcite nezvladla ... zravost no uz som dnes vecer snad zozrala vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

beru aj R ti raz moze dopriat radost nie?
8. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
pati: to tak byva ked chces aby boli pekne fotecky ved jeden rok ma len raz za zivot tak ako na tu potvoru su ujacane deturence :o))
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
sasi nechcem ti nic hovorit... ale minule sme boli s Adamom vonku, stretli sme malu susedku, co ma podobnu trojkolku ako my a tiez ma vselijake hracky od vymyslu sveta... po 2 sekundach sedeli obaja spokojni na kope kamenia a hrali s kamenmi a travickou... a uplne prdeli na drahe hracky :wink: :unamused: :grinning: hlavne ze boli obaja spokojni...
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek