Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
26. únor 2009

no to tak byva deticky kym mozu robit co im sa paci je dobre ak nie tak je ohen na streche ... a kam zduchli vsetky babulky?

kisska
26. únor 2009

asi nastal cas krmenia a uspavania divej zvery 😉 my sme uz okasickovani... este kupat, mliecko a za hodinu uz hadam bude aj spinkat 😉

erika107
26. únor 2009

tak neskoro? no my uz to mame davno za sebou o siedmej uz spinkal 🙂

saska.t
26. únor 2009

Ale musim sa aj manzovi venovat inak ma vymeni mi povedal 😉

beruska2x
autor
26. únor 2009

ja jsem zase sama ☹

kisska
26. únor 2009

tak to si ho tiez rychlo odbila 😉 ja som nasadila maleho, tak mozem zavislacit... aspon kym nepride na radu mliecko 😉

saska.t
26. únor 2009

Jak to ? Zasa pracuje? Hm vy budete bohati .... 😀

erika107
26. únor 2009

sasi: ale isto by ta nemenil 🙂 xxix

berus: zase ma drahy nocnu?

erika107
26. únor 2009

kisska: on mi tak stale chodi spinkat o siedmej spi kazdy den 🙂

beruska2x
autor
26. únor 2009

jojo cely tyden, malej spi od pul 6, byla tady odpo navsteva tak byl grogy 😉 holky kdyz ho chce nekdo cizi chovat doma tak dela fory a kdyz jsme kdekoli jinde tak jde z ruky do ruky a rehta se.. nechapu, znate to??

dididi30
26. únor 2009

ahojte

beruska nezufaj, ja sm stale sama od 7 vecera, muz mava len nocne, zvykla som si a zas niesom sama, thomasko haja, ale tamca tu oxiduje 😖 😀 😵

saska.t
26. únor 2009

no my spinkame tak o pol 8 ale dnes sme odpadli skor kedze mala bola od pol 3 hore 😀

beruska2x
autor
26. únor 2009

on dela denni, nocni, odpoledni vzdy po tydnu, zase je to zmena no...

erika107
26. únor 2009

fuuu tak to vas babulky obdivujem ja by som sa asi bala sama doma 🙂

berus: moj maly robi foriky len na svokrovcov ku inym ide v pohode 😀 😀 😀

kisska
26. únor 2009

babule zavidim, kedysi som sa snazila naucit maleho, aby chodil spavat slusne ako vsetky male deti - aspon o osmej... tak sme sa do desiatej nervacili... Takto chodi o desiatej spavat v pohode a aj ja som kludna... ale zase rano vstava tiez najskor o osmej... Jednoducho je to nocny vtak ako mamina a tatino, ranne vstavanie bude neznasat 😒

saska.t
26. únor 2009

berus - ja som si vsimla ze malu ked zoberie niekto mne nesympaticky tak place ak je pre mna v pohode tak sa skeri od ucha k uchu 😀
jaj kocky na nocnej sa najviac zaraba 😉

dididi30
26. únor 2009

erika ale cez den mame tatinka doma, spi doobeda a od obeda do vecera sa nam venuje, mne to vyhovuje 🙂

kiska, lenze moj spinka od 7 do 6-7 rana, az na to,ze sa casto kojime, ale neprebere sa, chvala bohu 🙂

dididi30
26. únor 2009

saska jasne nocna je dobra na korunky 🙂

erika107
26. únor 2009

no ja som neni nocny vtak takze ani maly to nema mat pokom 🙂 jedine po tatikovy ked ja skoncim na nete on nastupuje 🙂

beruska2x
autor
26. únor 2009

saska .. jako vydelava?? to jo no... taky jsem objednala novy nextik 😀 😀 😀 a manzovi jsem slibila kolo na jaro 😉

erika107
26. únor 2009

oky babulky idem do hajaniek ja bru nocku a sladke snicky prajem

saska.t
26. únor 2009

no vidis peniazky potrebujeme vsetci 😉 baby ja rozmyslam ze by som isla na vecer na 2 hodky robit aby mi nesibalo ze som stale doma s malou a peniazky sa tiez zidu 😀
Dnes som kupila malej bohovske gate na traky som z nich paf 😀 bude fesanda, kto nas chce??? 😀

beruska2x
autor
26. únor 2009

no my jsme delali oba v restauraci sice super ale je to jiny zivot no.. ja delala nocni na recepci do 7,5m v tehu 😀

saska.t
26. únor 2009

eri pa 😉

beruska2x
autor
26. únor 2009

eri papa dobrou a zitra 😉

saska.. nejdriv ukaz foto v gatich 😀

saska.t
26. únor 2009

berus - ja som od 3 mes. tehu bola doma kedze jazdenie na koni je nebezpecne zamestnanie a uz mi z toho sisi, chcela by som ist uz robit ale nejde to kedze babicky su vsetky straaasne daleko tak si budem MD este zopar rockov ale snad brigadu najdem 😉

dididi30
26. únor 2009

saska, ze sa pytat, sak aj my vas chceme 😀 😀 😀 😉

baby vy nekuk ordinaciu?? teraz je prestavka, ale asi sa rozlucim, dobru nocku 😵

erika107
26. únor 2009

no vidim ze sa tu ponuka mala Ell zeby som si pockala? xixixi aby aj nas chlap si nasiel neaku fesandu 🙂

ale nie bezim do postelky lebo verim tomu ze sa zase neodtrhnem od Pc

saska.t
26. únor 2009

berus - ty vydieracka, to mi neveris? 😀

saska.t
26. únor 2009

gali pa, my pozerame VKV 😉 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru