Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
15. čer 2009

no mozno aj tearz to nebude vnimat...a kolko trva let?

dididi30
15. čer 2009

sasi to mate dobre,ze len noc, my aj 24 hodin 😕 hruza, naposledy som mu dala homeo aby bol omameny, ale to len 1x, nechcela som ho nadrogovat 😀 lepsie je lietadlom, to hej, ale autom je to lacnejsie 😖

saska.t
15. čer 2009

no trva 1,5 hod. takze to ide snad bude spat letim skoro rano uz o 8,00 budem vo viedni 😉

erika107
15. čer 2009

didi ahojcek... a vlastne ty si z kadiaľ?

dididi30
15. čer 2009

erika ja som z nitry 😉 ale byvala som na vychode, teda tam autom ist, to by som mala asi dost 😝 😀

saska.t
15. čer 2009

gali ahoj - no let ma stoji 50 eur takze nie je to az taka katastrofa a autom nam to trva tak 8 hod.....

eri didid byva v UK

dididi30
15. čer 2009

sasi, no tak nas to stoji podstatne viac 😠 zalezi kedy natrafis a v aky den ides a kedze pracujeme objaja, takze dovolenka v tedy kedy sa da....
jaj tak kde byvam teraz?? 😀 ja ze kde pojdem z uk 😀

erika107
15. čer 2009

no vy ste zlaticka pekne ste mi to vysvetlili :o)) a este jedna sprosta otazocka preco ta saska oslovuje gali sakra som neako mimo dnes ...

patricia1971
15. čer 2009

ahojte babulky 🙂 🙂 som vás rýchlo prečítala 🙂

sasi jasné,hodíme stretko aj skorej 🙂

dididi a to bývaš až tak daleko v UK????

eri ahoj 😵

dididi30
15. čer 2009

pati ako to myslis,ze az tak daleko? niesom v londyne, som 3hodky autolm za londynom 😉 noa chodime trajektom, je to pohodlnejsie, lebo muz sa tam moze prespat a my sa motame po lodi, aj kvoli detom 😉 no a cesta nam zvycajne trva 20 hodin, no ale aj nejake zapchy sa objavia a je to na dlhsie 😒

erika ja som galina 😉 😀

erika107
15. čer 2009

fuu tak to by som asi nevydrzala tak dlho cestovat mala som dost ked sme chodievali tak 10 hodin do nemecka :o)) .. akoze galina je tvoje krstne meno? ake nezvycajne :o))

patricia1971
15. čer 2009

gali ved tak som to myslela,že to musí byť náročná cesta,ja som unavená po 6 hodkách,nieto ešte 20 hod. 😝 a detičky sú v pohode,ked takto cestujete????? to ja s malou neviem cestovať ani hodku na chalupu,to je taká ujačaná,že sa to nedá ani počúvať

patricia1971
15. čer 2009

eri z toho si nič nerob,aj mne to niekedy nepáli ☹

erika107
15. čer 2009

pati: ja som dnes ako mechom prastena a myslim si ze ked teraz budem par tyzdnov zavreta doma este viacej budem vygumovana :o(

saska.t
15. čer 2009

kocky no som rada ze ste to pochopili 😀
jasne stretko dame aj skor

patricia1971
15. čer 2009

eri to je tým počasím 😝 aj ja sa tak cítim,ale som aj po nočnej,takže som dosť unvená,som zvedavá na dnešnú noc 😝 no a to s kiahnami,2 týždne budeš doma určite,to je des 😢 to ti nezávidím 😢

dididi30
15. čer 2009

pati, jjaaaaaaj , ja ze poznas kradsiu cestu 😀 😀 😀 😀 hm mala ta je zvyknuta ja je zlata od malika, maly ten si zvyka, katastrofa 😔 ale co narobime, ked sme tak daleko, no ale teraz to riesime tak ideme lietadlom tam a naspat to nejako vydrzime a zas mozeme hocikde a hocikedy zastavit 🙂 no a dame nejake ukludnujuce homeo a bude, no ale tiez niekedy ani to nepomaha 😅

eri krsne krsne 3 maja 😀 😀 jaj a zasmiala som sa,ze vygumovana 😀 😀 😀 😀 a preco si doma zavreta 😕 ci akoze? 😅 ci uz aj ja som vygumovana 😀 😀 😀

erika107
15. čer 2009

no je to na prasky... neviete babulky ci aj ja musim byt doma zavreta alebo tiez som potencionalnou nosickou?

patricia1971
15. čer 2009

eri mala si kiahne???? ak nie,tak môžeš byť nosičkou,ale je to málo pradepodobné 😵

gali a ako často chodíte na SK?????aj muž je odtialto?????

dididi30
15. čer 2009

jaj eri vy mate kiahne?? no tak vraj akonahle je chrasta mozete ist von , uz sa to nechyta ale no to by asi kuk co 😕 ako dlho to ma?? myslim dni , viem fajny recept, rychlejsie zaschnu 😉
ty doma nemusis byt, co si.

patricia1971
15. čer 2009

nám zaberal fenistil 🙂

dididi30
15. čer 2009

pati, 2x do roka aj 3x ked sa podari 😉 hej muz je slovac ako repa 😀 hm vyzera ako ir ale nieje 😀

saska.t
15. čer 2009

ty nie eri podla vsetkeho si uz kiahne prekonala takze si imunna a nie nosic 😉

erika107
15. čer 2009

no malemu tuto noc prepukli nemal vcera ani bodku a rano sa zobudil a bola z neho salamandricka... ja som mala davno kiahne ... takze ja mozem chodit von fuuu som sa zlakla ze aj ja to mozem neako preniest ... a aky mas receptik? ...tiez nam dala fenistil ale kvapky aby sa neskriabal

patricia1971
15. čer 2009

gali a sasi,no ja neviem,ja by som asi nemohla žiť inde,ako v BA,mne je smutno,aj ked ideme len k moru a to sme tam celá rodinka....vždy som túžila žiť niekde mimo SK,ale teeraz by som si už asi ťažko zvykla 😝

dididi30
15. čer 2009

tak na kiahne 😉 : tak po 3-4 dnoch, ja som po 3 dnoch....do silonky dat tak za 2 hrste ovsennych vlociek a to zavesit rovno pod prud tecucej vody vo vani, ono to pusti taku bielu tekutinu a mozes to aj v rukach pomackat , pojde to lepsie, ked dopustis vodu do vani, tak to tam este daj , nech sa luhuje 😉 neboj, ono kupat sa vraj nema ale mne to poradila lekarka 😉 tak v tom mozes dite vymocit, na chvilu, oplachnut , kedze je aj dost teplo, susit len ako keby takym tlapkanim 🙂 alebo vobec ak je teplucko 😉
niekto to ani nicim nenatiera, ale podla mna je lepsie natriet aj menej srbi aj je to liecivejsie, ak pises patka, fenistil k tomu 😉

dididi30
15. čer 2009

pati uz si na to stara odcestovat 😀 😀 😀 ale nie, ono na to musi clovek byt, podla mna, povaha a tak....muzovi je jedno a mne duplom 😀 😀 😀 a s tou starou som zartovala, si kocica 😉 😵

patricia1971
15. čer 2009

gali to je iný recept,teda 🙂 ale treba vykúšať 😵

erika107
15. čer 2009

no tak to skusim ked to bude mat neake extremne ale zatial toho vela nema len v hlavicke ich ma dost lebo on sa nenormalne poti ... a na telicku toho vela nema ... ved zajtra ho odfotim a hodim do albumu... mne doky kazala nicim nenatierat lebo ze potom sa tie chrasticky tam dusia pod tou mastou a niekedy zacnu mokvat alebo co to tocila ani ju moc nepocuvam lebo ona je pu... na kvadrat

patricia1971
15. čer 2009

gali som už stará ☹ ja viem ☹ ale mám zajka muža,tak pri nom sa omladujem 😀 ale ja viem,sranda musí byť 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru