Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

dididi30
16. čer 2009

pati, ale ved od roka sa vajicko moze nie? 😉
ja tiez davam uz z nasho, nesolim, necukrujem, my si dochutime 😉

dididi30
16. čer 2009

berus, hm tak sa to asi nedozviem 😅

beruska2x
autor
16. čer 2009

koukni na odkaz..

dididi30
16. čer 2009

jaj, kaleraaaaaaab 😀

erika107
16. čer 2009

ahojcek babulky som na nerva salamandricka mi este nespi

dididi30
16. čer 2009

erika, ahoj, ako sa ma krpcek ? 😉

beruska2x
autor
16. čer 2009

no vidis se domluvime ne??? 😉

eri ahojik, no jo chudacek, nevi co to je 😅 snad brzo usne a bude spat jak spalicek 😀

patricia1971
16. čer 2009

gali ja som zzačala neskoro s príkrmami,až v 7 mes.,tak sa nechcem ponáhľať 🙂

berus ja tiež dávam len také detské jedla,jej stále varím zvlášť a a to jej najviac aj chutí...no dnes nechcela ani jogrt,ani chlebík s lučinou,tak som skúsila ten zemiačik 😵

ale moji svokrovci mi už povedali,že ved má rok,už jej dávaj všetko 😠no jasné.....a nejako jej nechutí ani surové ovocie,som jej skúsila dať len tak kúsok banán,broskynu a vypluvala to....ale ked je to pomiované,tak ako tak to zje 😵

beruska2x
autor
16. čer 2009

hm to ja dala dneska Simovi do ruky kousek jablicka oloupaneho, nejdriv se klepal ze je to kysely, jak kdybych mu dala vitacit 😝 a pak to úpo me hodil 🙄

patricia1971
16. čer 2009

ahoj eri 🙂

dididi30
16. čer 2009

pati, sak hej aj my na to ideme pomalicky 😉 dokonca stale kojim 😅 my papame aj nemixovane...

berus 😉

patricia1971
16. čer 2009

berus to moja do ruky nechytí nič ☹ jej to nejako vadí a tiež to po mne vždy hodi ☹ ...jeej a Lili každého bije a ohromne sa na tom zabáva.....aj vonku ked stretneme suseda,tak ho hned cápa

beruska2x
autor
16. čer 2009

hele holky a davte maslicko na rohlik, na chleba nebo na toustovy chleba???

beruska2x
autor
16. čer 2009

Sima bije tatku, coz mi az tak neva ale me bere bryle 😝 ma z toho taky desnou prcu..

dididi30
16. čer 2009

berus ano klasicke maslo 😉

pati, jaku mas bitkarku 😀 , aj moja taka bola.baby su horsie ako chlapci 😀

patricia1971
16. čer 2009

berus ja dávam, mama mi kupuje nejaké dobré a kvalitné v Rakúsku....ale viacej dávam to žerve,to má kisska v albume aj foto,je to nejaký smotanový syr a to malej moc chutí....no moja ranajkuje jogur,výživu alebo ovocko,to je okolo 7 a potom okolo 9 jej takto šupem chlebik,alebo rohlik 😵

dididi30
16. čer 2009

berus ty si sa pytala,ze na co to maslo davame, hej/ 😀 tu mame toasty, tak na toastiky 😉

beruska2x
autor
16. čer 2009

maslo mama super ale na co ho dat???

patricia1971
16. čer 2009

didi to je super,že kojiš,ja už 2 mes.nie,malá sa mi sama odstavila o odmieta všetko mlieko ☹

berus to Lili ked vydí brejle na niekom,tak tiež ich bere a má ztoho srandu 🙂

erika107
16. čer 2009

no tak uz som vas docitala... a konecne uz to moje zlobitko spinka :( som vycerpana a to som dnes si snim pospala hodku a pol :o)) som zvedava aka bude noc ... ma to este viac vyhadzane a svagrova mi hovorila ze ich maly nemal 3 dni teploty a na 4 dostal 39 °C takze mam strach :( ...

a aj nas drobec rad tlce ludi a najma ked rano este ja podriemkavam a mame ho medzi sebou v posteli tak pomne supe vedierko co ma na hranie ... a babinke stale kradne okuliare :o)) ... dnes urobil pokrok mamina lezala na posteli a zacal sa po nej stverat bol na 4 a potom sa dal uz na kolienka sam :o)) moc sme sa tesili

patricia1971
16. čer 2009

berus no ja som to zle pochopila,dávam aj na chlebík,aj na rohlík,aj na toast,čo mám 😵

eri to je desné,chudatko maličké ☹ ale pri kiahnach je o normalne 😒

patricia1971
16. čer 2009

eri ved on sa rozhýbe,neboj,je šikovný 🙂

dididi30
16. čer 2009

pati, bud rada,ze to islo samo, ze sa ti pekne odstavila 🙂 nas to nedovoli, ja ho budem asi do puberty kojit 😒 to mam za to,ze malu som nekojila, tiez nechcela mlieko vobec az teraz zacala a mala reflux 😒 ale mlieko sa da nahradit, jogurty, syry....

eri, teploty patria k tomu, len davaj na neho pozor, chudak malicky, take drobatko a kiahne ☹ akurat dnes sme presli okolo jedneho dievcatka a to bolo natrete tym bielym kremom, si myslim, hm dufam,ze to maly nedostane...takto minule leto sme boli tiez kontakte s jednym chlapcekom a nic...dcerka to uz mala..

thomask tiez zboznuje okuliare, moje gorale, stahuje kluce z dvier.....jeduje sa jedna radost 😀

erika107
16. čer 2009

no uz aby sme mali po nich...dnes som bola vecer vonku zo psom a som si to normalne uzivala ze cerstvy vzduch

beruska2x
autor
16. čer 2009

eri Sima uz taky zacal zvedat prdel na vsechny 4, oni na to prijdou, ...

hlavne at to uz mate za sebou.. a je mu dobre...

Sima se dneska doplazil k zrcadlu a cucel na sebe asi 20 minut, modelka 😝

dididi30
16. čer 2009

eri a jaky sikulko.....vies moze sa stat,ze lozenie preskoci, moja tamarka, nelozila rovno chodila a to v 10 mesiacoch behala, synator lozi ale zacal chodit prednedavnom 😉

patricia1971
16. čer 2009

didi mne sa presne včetky 3 deti rovvnako odstavili a presne v rovnakom veku....a to tie prvé dve majú iného otca

beruska2x
autor
16. čer 2009

eri ja dneska byla nakupovat bez kocaru, hlidal ho R (on teda celou dobu spinkal no) a porad jsem rikala ze mi neco chybi 😀 😀 😀

patricia1971
16. čer 2009

berus a necuclal sa????to lili ocuclala všetky zrkadlá 😀

eri to bude des ked v tom teple budete doma,je to na nervy,že????joooj,no máš to ťažké ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru