Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
27. únor 2009

zuzi uz som ti odpisala na prikrmoch 😀 makove slize by som si dala to som jedla naposledy v skolskych rokoch mna 😀

kisska
27. únor 2009

zuzi mnaaaam, to je napad.... musim najst mak 😒

saska.t
27. únor 2009

Cauky,
tak dnes mame pauzu? berus odisla k rodicom a my so tiez dame dovolenku?
Kiss,dididi kde ste 😅

kisska
27. únor 2009

sasi matersku 😀 😉 😀 , prave som sa dozvedela, ze sa mi bracho 18.4. zeni 😉 😀

dididi30
27. únor 2009

ahojte
sasi tu som 😀

kiska jej tak ty budes papat dobru papku na svadbe 😵 a to sa akoze len tak rozhodol, ci ako? 😎 gratulujem 😵

ozaj baby vy ste vydate? 🙂

saska.t
27. únor 2009

jeeej tak to mu gratulujem,ani nevie co ho caka 😉 cakaju baby alebo len z cirej lasky?

saska.t
27. únor 2009

dididi ahoj ano ja som vydata 2 r. a kiss myslim hovorila 7 r. 😀

kisska
27. únor 2009

didi ako vies, ze "ci ako?" ako vravi saska - z cirej lasky cakaju baby 😉 no 22rocny mozog, ale nastastie babenku ma zlatu, tak dufam, ze si ho vezme skor ako pride na to, co za paka je moj bracho 😅 Aj ked odkedy je s nou (uz skoro rok 😲 ), tak seka dobrotu...len neviem ako dlho mu to vydrzi... Ale tesim sa, uz davno som nebola na dobrej svadbe, aj ked toto bude asi "len" svadba, 12 ludi, obrad, vecera... aspon nemusim zhanat robu. Len malemu oblek aj tak musim zohnat 😀

dididi30
27. únor 2009

hehe ja som vydata tusim 9 rokov a teraz v marci bude 10rokov co sa pozname 😵
no vzali sme sa skoro, ani sme nemuseli, chceli sme 🙂

kiska, no to mi bolo jasne, len vies no, nebudem to pisat, lebo teraz sa vacsinou len preto beru, vies, no 😉 v poho 🙂 no tak co zabavite sa 😵

saska.t
27. únor 2009

jeejda on je taky mlady??? jezus maria je pripraveny stat sa otcom, chudak chlapec nevie do coho ide 😀

daskak
27. únor 2009

ahoj baby, no kde vas ja nenajdem... aka nahodicka.. 😀 😀 😀 .. idem si vas precitat .. ako sa mate??

saska.t
27. únor 2009

dasi, ved sme dali na prikrmy link aby ste nas nasli kedze nas z tadial admin vyhodil 😀

daskak
27. únor 2009

kiss: 😀 😀 😀 .. no z lasky k dietatu, sa ide zenit.. sasi, on to zisti...

dididi30
27. únor 2009

saska aky admin vas vyhodil 😀 😀 😀 😉

sasi, tebe sa zda 22 malo?? my sme sa brali 22 rodny ale dite bolo az po 3 rokoch 😎

daska, ahoj 😀

daskak
27. únor 2009

gali ahoooj 😀 😀 😀 😀 ... ja som sa vydavalaa mala som 20.. a bolo to malo.. 😝

rejocka
27. únor 2009

Kisska,gratulujem bratovi-na tak vážny krok,ale z vlastnej skúsenosti možem povedať,že čím sme dlhšie manželmi-7 rokov-tak je to krajšie a krajšie-padli ružové okuliare a prijali sme sa takí akí sme 😅 ,moj manžel mal 21 keď sme sa brali o rok prvé dieťatko o rok druhé a možem povedť,že vek tam rolu nehrá,ale zodpovednosť,niekto má aj 40r a zodpovednosť nikde 😠 ,tak im držím palce na pekný štart 😉

saska.t
27. únor 2009

no na chlapa a dokonca aj na zensku sa mi to zda hodne malo 😀 a duplom aby uz mali baby, ale preco nie ak su spokojni nevidim v tom problem 😀
poznam vela takych manzelstiev, ktore su uz rozvedene, ja som sa vydavala ako 28 rocna rodila ako 30 rocna a zda sa mi to akurat ale je to len moj nazor 😀

dididi30
27. únor 2009

daska , ale ved co je na tom ha?? ked ste to tak citili tak pohodka 😉
rejocka, prestne tak 😉

saska.t
27. únor 2009

dasi a kolko mas teraz? (ak to nie je tajne) 😉

dididi30
27. únor 2009

saska, no asi si nestretla toho praveho skor, tak to ber 😉 nieje to o veku 😉

rejocka
27. únor 2009

🙂 dnes ide všetko rýchlejšie a láske nerozkážeš,že kedy je ten správny čas 😉

saska.t
27. únor 2009

gali jaaaj ja som mala vzdy len pevne vztahy prvy trval 3 roky druhy 6 r a dufam ze tento 3 bude viac ako 9 rokov trvat a snad aj navzdy 😉 (zatial to zak vyzera) 😀

dididi30
27. únor 2009

saska ja som tiez mala dlhe vztahy, ale toto bol muz mojho zivota a ja jeho, no proste sme si sadli 🙂

saska.t
27. únor 2009

gali - no to je krasne, ja som si to myslela aj o 2 vztahu a dopadlo to uplne katastrofalne ale je fajn ze to takto dopadlo inak by som s Davidom nikdy nebola a trufam si momentalne povedat ze nic lepsie ma nemohlo ani stretnut 😀

rejocka
27. únor 2009

🙂 baby moji starký boli spolu 50rokou-potom budeme frajerky,keď to dotiahneme aspoň vic ako polovice 🙂 😉 😝 ,nie vždy je to ružové s tými našimi mužíkmi,ale ruku na srdce-nemenila by som 😉

dididi30
27. únor 2009

saska tak to je ina rec a vies uz mate viac rozumu 😉 😀

rejocka, ja vydrzim aj keby skaly padali 😀 😀 , hlavne treba tolerovat jeden druheho a bude to ok 😎
laska sa ukaze po rokoch, cize ked vasen a ine veci opadnu, ci dvaja dokazu byt spolu aj bez tej vasne, toto je laska 😵 a este deti k tomu, no radost zit, joj ja by som uz nechcela zacinat od znova 🙂

dididi30
27. únor 2009

joj baby a taka som nasrata, dala som si objednat par veci cez net a no do teraz neprisli a viete preco?? lebo oni mi to doniesli do vedlajsej bytovky, teda ja mam dom a pri mne je bytovka a mame rovnake cisla domov, co ich dost hapruje a teraz cakam na moju donasku 2 tyzdne, nervyyyyy 😠 a to vraj do 2 dni, sakra, uz ma to vytaca, nebude objednavat a bastaaaaaa 😠

rejocka
27. únor 2009

🙂 🙂 to to to Dididi,ani mne by sa nechcelo už začínať,už si len pekne nažívame aj s chlapcami sa už pekne dá a fakt máme k sebe stále bližšie čo by som predtým túto teoriu nebrala 😉 ,cítim,že aj ty si šťastná a spokojná-už si len chrániť to naše 🙂

saska.t
27. únor 2009

kocky mate pravdu 100%
ja objednavam cez ebay a vzdy je to super, som vzdy spokojna 😉

dididi30
27. únor 2009

rejocka 😉

saska, akoze mne to dojde, len adresu vzdy zmenia a uz ma to stve 😠 vies a ja cakam ako blba a potom sa s nimi dohadujem a vadim po anglicky 😀 lenze z 2 dni je to 2 tyzdne a to ma zere, sakra 😠

no nic baby ja idem odpadnut, snad 😅 teda hajat, dobru nocku 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru