Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
1. črc 2009

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/a-je-to-tu-zase...

eri to nevim zkus se podivat sem....

saska.t
1. črc 2009

no aspon nie som sama kto ma take obdobie

beru to s tym stavanim sa o mna poznam aj mala to stale robi 😝 som uz utahana aj z malej teraz tie zuby a hnacka asponze v noci dobre spi ale zase vstava v noci na jedenie, neviem co sa deje....

erika107
1. črc 2009

fuuu tam je vela tych clankov o zaplavach nechce sa mi citat :o)

beruska2x
autor
1. črc 2009

to teda sima chodi ted spat tak v pul 7 a vstava v 6 na jidlo... tojo spi v noci super.. ale to on vzdycky..

my uz sasi o tom mluvili doma oba, proste moc starosti.. blby pocasi, deti jsou zaprah.. proste potrebujeme uz trosku asi vypnout , R rikal ze by treba sel rad do letniho kina, proste si uzit sami sebe..

hlavne ze si to uvedomuje ale zhadali jsme se jako kone o vikednu, mi nedky prijde ze jsou rodinou nadseni ale kdyz se to hodi, tak jdu pryc a chci se bavit a dejte mi pokoj... a nechapou ze takhle to nefunguje, ze i druhej si chce orazit... 😖

saska.t
1. črc 2009

beru - no hovoris mi z duse 😀

beruska2x
autor
1. črc 2009

eri... taky jsme myslela ze udelaji nejakou prehlednou mapu 😅

erika107
1. črc 2009

sasi neboj ono to hadam prejde

berus: nas poslednu dobu zaspi tak okolo pol siedmej a vcera ma skoro porazilo zobudil sa o pol desiatej potom o tretej a o piatej uz definitivne mi pilil nervy a ja to neviem pochopit ze L vobec nevadi ze tam robi maly zlobu on spi dalej ako keby nic :o( ma to tak sere lebo ja musim pendlovat a on si spinuska desne

no ja tiez potrebujem uz vypnut pre mna je velky relax tu kazdy vecer zakvasit a pokecat si a vystazovat sa vam :o) ... este ze vymysleli konika .o)

daskak
1. črc 2009

ahojte dievcata...
sasi: do prdele tam asi je fakt nieco v ovzdusi.... ☹
berus: a z coho mas krce? mas m.?
eri:ahojki 😉

beruska2x
autor
1. črc 2009

eri a vy mate kolik mista doma? bude mit M pokojik?? Sima totiz se budil kdyz jsem s nim spala ja v pokoji, kdyz jsem se hnula tak se chrul. ted spi sam a v pohode, jestli ho treba nerusite...
ja myslim ze vetsi deti si pak tezko zvykaji 😅

saska.t
1. črc 2009

no tiez si hovorim ze konik je vyborna vec a som rada ze som tuto stranku nasla 😀 a tiez som nasla nove kamosky 😉
ja viem ze to casom vsetko prejde a bude zasa fajn ale uz by mohlo uz to trva dost dlho..
tak D vstava k malej tiez ale az nadranom dovtedy tiez nepocuje ani nevie ze mala pizukala 😅 taky spanok by som aj ja chcela

beruska2x
autor
1. črc 2009

dasi.. nene nemam, normalne jsem mela i ja hnacku 😔 ale nic divnyho jsem nejedla.. a R nic neni.. ale ten ma kachni zaludek 😀

erika107
1. črc 2009

dasi ahojcek

berus: no my mame dve izby pre nas a nasi maju svoje dve izby ... my mame spalnu a detsku pre matiho ale ju este nemame prerobenu lebo ja sa ho bojim nechat vedla sameho ... a nasi maju spalnu a obyvku jasne este mame kuchynu WC a kupelnu ...ale pohybujeme sa po byte neobmedzene len nasi do nasej izby malokedy chodia aby L nehovoril ze nam tam lozia

sasi: mozno nam robi zle to teplo :o)

saska.t
1. črc 2009

dasi ahoj, no ovzdusie tiez na pipinu 😀
elli tiez uz spava sama v izbe, dnes som jej dala iba lahky spaci vak a plenu take je tu teplo a spokojne spinka nesmiem ju tolko obliekat, potatila sa lebo ja som taka zmrzlina 😎

daskak
1. črc 2009

o boze.. takto to chytiloaj mojho patka. trvalo to jeden den, a potom OK. a srakoty ho chytili ked sme boli na hriboch 😒 😒 😒 ... etse ze vymysleli vlhcene utierky 😎
sasi: 😀 😀 😀 takto sa usmej.. to pomaha.... skus teraaaaz 😀 😀 😀 😀

babenky moja polovicka ma v piatok narodky a ja neviem co mu kupit skuste mi dat prosim typ... je programator, a momentalne sa nicomu okrem praci nestiha venovat, bude mat 37....pre predstavu

saska.t
1. črc 2009

daska - a ma zaluby? je na techniku? kolko peniazkov chces obetovat?

erika107
1. črc 2009

dasi: ja neviem co by som kupila ja mam stym tiez vzdy problem :o) ... ale tak ked je stale hazrabany v praci mozno by ho potesilo neaky vylet s rodinkou?

beruska2x
autor
1. črc 2009

dasi co hodinky? doutnik? konak? digi ramecek na foto at vas ma na stole...

eri.. no ale ja myslim, nezlob se , ze pak uz malej jak si to uvedomi, nebude chtit sam spat, ja si myslim cim driv si zvyknou tim lip... ja mam chuvicku na hlavou na policce a v pohode....

sasi taky jsem zmrzlina a Simu asi moc balim, se porad bojim aby mu nebyla zima ale dneska mel triko, kratasy a byl spocenej jak furt skace..

daskak
1. črc 2009

techniku si kupi on sam najlepsie.. ako obchodnik je registrovany vo vsetkch velko skladoch na skk... zaluby ma sportuje.. ale moc sa teraz tomu nestiha venovat....

eri: no toma uz napadlo ale o tyzden odchadza s patkom na 2 tyzdne do svajciarska a dovtedy sa bohuzial neuvolni z prace 😒

erika107
1. črc 2009

berus: no mozno je to fajn ale ja mam strach zeby som neako neregistrovala tu chuvicku a by tam vrestal a vrestal takto naciahnem ruku a som pri krpatom

erika107
1. črc 2009

dasi: ved moze to byt aj jednodnovy niekde tam u vas v okoli cez vikend hadam nepracuje ako moj L

saska.t
1. črc 2009

eri neboj babyfon hned pocujes tiez tak fungujem a len trochu zachrci uz som hore a to sa mala len obtrie o mreze ani nevstane takze to je reflex z toho mat strach nemusis 😉 tiez zastavam berus nazor aj elli odvtedy lepsie spi 😉

dasi tak to mas tazke tiez som vzdy nerozhodna ze co kupit

daskak
1. črc 2009

eri: no tu v okoli to mame vsetko schodene z deckami... ale teraz ma napadlo ze ho objedna na masaz a do vitalneho sveta v jednom wellness centre... co vy na to myslite ze by to mohol byt dobry darcek ked cely den sedi pri PC?

erika107
1. črc 2009

dasi: a take neake komicke tricko skus kuknut tu http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/o...

daskak
1. črc 2009

erI: supeeeeeeeeeer dakujem skvely napad.. idem hned zistit ako sa to da objednat 😀 😀 😀 😀 dakujem dakujem

erika107
1. črc 2009

dasI: tak taky welnes pobyt by som si hned dala jasne ze je to super ... poznam pracu cely den za PC je to drina a isto dobre to padne :O))

beruska2x
autor
1. črc 2009

eri.. to jsme se taky bala ale hned me to vyvedlo z miry, to nepreslechnes 😉

dasi.. to je fajn napad.. ja dala mame poukaz na vanoce na coko masaz a byl nadsena... 😉 kazdy relax je fajn..

erika107
1. črc 2009

berus: coko masaz? akoze z normalnou cokoladou ju masirovali? woooow

saska.t
1. črc 2009

dasi aj mna mozes hned objednat na welnes den tiez by som si dala povedat

beruska2x
autor
1. črc 2009

eri jojo ale pridaji do ni olej, jist se to neda ale pry to bylo moc prima 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru