• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
1. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspon nie som sama kto ma take obdobie

beru to s tym stavanim sa o mna poznam aj mala to stale robi :stuck_out_tongue_closed_eyes: som uz utahana aj z malej teraz tie zuby a hnacka asponze v noci dobre spi ale zase vstava v noci na jedenie, neviem co sa deje....
1. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuu tam je vela tych clankov o zaplavach nechce sa mi citat :o)
1. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to teda sima chodi ted spat tak v pul 7 a vstava v 6 na jidlo... tojo spi v noci super.. ale to on vzdycky..

my uz sasi o tom mluvili doma oba, proste moc starosti.. blby pocasi, deti jsou zaprah.. proste potrebujeme uz trosku asi vypnout , R rikal ze by treba sel rad do letniho kina, proste si uzit sami sebe..

hlavne ze si to uvedomuje ale zhadali jsme se jako kone o vikednu, mi nedky prijde ze jsou rodinou nadseni ale kdyz se to hodi, tak jdu pryc a chci se bavit a dejte mi pokoj... a nechapou ze takhle to nefunguje, ze i druhej si chce orazit... :confounded:
1. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru - no hovoris mi z duse :grinning:
1. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri... taky jsme myslela ze udelaji nejakou prehlednou mapu :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi neboj ono to hadam prejde

berus: nas poslednu dobu zaspi tak okolo pol siedmej a vcera ma skoro porazilo zobudil sa o pol desiatej potom o tretej a o piatej uz definitivne mi pilil nervy a ja to neviem pochopit ze L vobec nevadi ze tam robi maly zlobu on spi dalej ako keby nic :o( ma to tak sere lebo ja musim pendlovat a on si spinuska desne

no ja tiez potrebujem uz vypnut pre mna je velky relax tu kazdy vecer zakvasit a pokecat si a vystazovat sa vam :o) ... este ze vymysleli konika .o)
1. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata...
sasi: do prdele tam asi je fakt nieco v ovzdusi.... :frowning2:
berus: a z coho mas krce? mas m.?
eri:ahojki :wink:
1. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri a vy mate kolik mista doma? bude mit M pokojik?? Sima totiz se budil kdyz jsem s nim spala ja v pokoji, kdyz jsem se hnula tak se chrul. ted spi sam a v pohode, jestli ho treba nerusite...
ja myslim ze vetsi deti si pak tezko zvykaji :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tiez si hovorim ze konik je vyborna vec a som rada ze som tuto stranku nasla :grinning: a tiez som nasla nove kamosky :wink:
ja viem ze to casom vsetko prejde a bude zasa fajn ale uz by mohlo uz to trva dost dlho..
tak D vstava k malej tiez ale az nadranom dovtedy tiez nepocuje ani nevie ze mala pizukala :sweat_smile: taky spanok by som aj ja chcela
1. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasi.. nene nemam, normalne jsem mela i ja hnacku :pensive: ale nic divnyho jsem nejedla.. a R nic neni.. ale ten ma kachni zaludek :grinning:
1. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi ahojcek

berus: no my mame dve izby pre nas a nasi maju svoje dve izby ... my mame spalnu a detsku pre matiho ale ju este nemame prerobenu lebo ja sa ho bojim nechat vedla sameho ... a nasi maju spalnu a obyvku jasne este mame kuchynu WC a kupelnu ...ale pohybujeme sa po byte neobmedzene len nasi do nasej izby malokedy chodia aby L nehovoril ze nam tam lozia

sasi: mozno nam robi zle to teplo :o)
1. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi ahoj, no ovzdusie tiez na pipinu :grinning:
elli tiez uz spava sama v izbe, dnes som jej dala iba lahky spaci vak a plenu take je tu teplo a spokojne spinka nesmiem ju tolko obliekat, potatila sa lebo ja som taka zmrzlina :sunglasses:
1. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
o boze.. takto to chytiloaj mojho patka. trvalo to jeden den, a potom OK. a srakoty ho chytili ked sme boli na hriboch :unamused: :unamused: :unamused: ... etse ze vymysleli vlhcene utierky :sunglasses:
sasi: :grinning: :grinning: :grinning: takto sa usmej.. to pomaha.... skus teraaaaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

babenky moja polovicka ma v piatok narodky a ja neviem co mu kupit skuste mi dat prosim typ... je programator, a momentalne sa nicomu okrem praci nestiha venovat, bude mat 37....pre predstavu
1. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
daska - a ma zaluby? je na techniku? kolko peniazkov chces obetovat?
1. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi: ja neviem co by som kupila ja mam stym tiez vzdy problem :o) ... ale tak ked je stale hazrabany v praci mozno by ho potesilo neaky vylet s rodinkou?
1. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasi co hodinky? doutnik? konak? digi ramecek na foto at vas ma na stole...

eri.. no ale ja myslim, nezlob se , ze pak uz malej jak si to uvedomi, nebude chtit sam spat, ja si myslim cim driv si zvyknou tim lip... ja mam chuvicku na hlavou na policce a v pohode....

sasi taky jsem zmrzlina a Simu asi moc balim, se porad bojim aby mu nebyla zima ale dneska mel triko, kratasy a byl spocenej jak furt skace..
1. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
techniku si kupi on sam najlepsie.. ako obchodnik je registrovany vo vsetkch velko skladoch na skk... zaluby ma sportuje.. ale moc sa teraz tomu nestiha venovat....

eri: no toma uz napadlo ale o tyzden odchadza s patkom na 2 tyzdne do svajciarska a dovtedy sa bohuzial neuvolni z prace :unamused:
1. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: no mozno je to fajn ale ja mam strach zeby som neako neregistrovala tu chuvicku a by tam vrestal a vrestal takto naciahnem ruku a som pri krpatom
1. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi: ved moze to byt aj jednodnovy niekde tam u vas v okoli cez vikend hadam nepracuje ako moj L
1. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri neboj babyfon hned pocujes tiez tak fungujem a len trochu zachrci uz som hore a to sa mala len obtrie o mreze ani nevstane takze to je reflex z toho mat strach nemusis :wink: tiez zastavam berus nazor aj elli odvtedy lepsie spi :wink:

dasi tak to mas tazke tiez som vzdy nerozhodna ze co kupit
1. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri: no tu v okoli to mame vsetko schodene z deckami... ale teraz ma napadlo ze ho objedna na masaz a do vitalneho sveta v jednom wellness centre... co vy na to myslite ze by to mohol byt dobry darcek ked cely den sedi pri PC?
1. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
erI: supeeeeeeeeeer dakujem skvely napad.. idem hned zistit ako sa to da objednat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dakujem dakujem
1. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasI: tak taky welnes pobyt by som si hned dala jasne ze je to super ... poznam pracu cely den za PC je to drina a isto dobre to padne :O))
1. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri.. to jsme se taky bala ale hned me to vyvedlo z miry, to nepreslechnes :wink:

dasi.. to je fajn napad.. ja dala mame poukaz na vanoce na coko masaz a byl nadsena... :wink: kazdy relax je fajn..
1. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: coko masaz? akoze z normalnou cokoladou ju masirovali? woooow
1. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi aj mna mozes hned objednat na welnes den tiez by som si dala povedat
1. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri jojo ale pridaji do ni olej, jist se to neda ale pry to bylo moc prima :wink:
1. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek