• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
Ahojte babulky, vidim, ze sme nacali peknu temu :wink: romanticku :sunglasses:
ale u nas dnes ticha domacnost - poprve som cely den sama - Tomas isiel do prace a este stale sa nevratil :angry: , cez tydzen je najneskor o siestej doma aj s nakupom a dnes sa neviem vymotat. Take mam nervy, ze to nevidel. A este som jak sprosta sa nervacila s malym, lebo som sa snazila urobit obed (fasirky) a samozrejme, ze maly mal iny nazor... skoro mi vypadol zo stolicky, nastastej sklopenej na zemi, ale aj tak som ho musela zdrapit spinavymi rukami od zmesky a chudak tak som nanho navrieskala... Sa snazim jak sprosta a ani mu nestojim aby aspon zavolal, ze nepride :angry: :angry: :angry: kurnik este stale zurim...
Kurnik a vcera sme mali taky dobry sex ako uz davno nie... dala by som si repete a on nie je cely den doma... jaaaaj, porazi ma
28. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som im vymyslela program na zajtra, nabalim tatinkovi pekne maleho a nechcem ich vidiet cely den. Byt surne potrebuje urgentny zasah...a hned potom si pojdem zaplavat, uz to potrebujem ako sol....
28. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dididi - promin ale musim aj muzicka pustit ku compu aby ma nezozral, uz si tu asi neni tak peknu nocku prajem :wink:
28. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss 100 bodov mas pravdu a uzi si to :grinning: u nas sa asi schyluje tiez k peknej noci :wink:
28. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
28. únor 2009 ve 22:27 • myska0123
kisska tak to ti nezavidim. ja si konikujem a drahy kuka telku a ked nahodou maly zaplace da mu dudel a ja som nerusene na nete. no ale zajtra ide na poobednu tak budem sama. nevadi pojdem ku kamoske na pol dna. nech sa pohra s malym :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak baby ja som chcela len pozdravit, ale kukam ze vy este varite. ja idem ku kamoske lebo prisla zo slovenska z dovolenky tak dufam ze ma pre mna aspon horalku :grinning: :grinning: :grinning: pa
1. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky :grinning:

tak kde ste dnes vsetky ste sa stratili? No snad sa po vikende tu trosku stretneme a pokecame :grinning:
1. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek tak ja som dosla na skok lebo som utahana po vikende ako kon :(
1. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eri :grinning:

a co si robila cez vikend ked si taka ko? :slight_smile:
1. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mali sme na vikend synovca takze vcera sme behali po obchodoch a dnes som od 4 hore som chystala chlebicky tiramisu a este jeden kolacik lebo dosli svokrovci gratulovat malemu a Lacinovi :slight_smile: a poviem ti ze som neskutocne rada ze uz tu niesu :sunglasses:
1. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to poznam ked som uz rada ze su vsetci prec a je uz doma klud :wink: no ale aspon si sa odreagovala. Ake tiramisu robis ???
1. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani som sa moc neodreagovala ked tu boli svokrovci vies ja ich moc nemusim :( ... potom co mi povedali ked sm bola tehu :frowning2: ... no a ja robim take falsovane tiramisu tu na konikovi som si to nasla ... s tvarohom je to lacnejsie ako s mascarpone

a co si robila ty cez vikend?
1. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

co porabate?? ja som tu dnes ani nejako nebola, nechcelo sa mi :sweat_smile:
a tusim sa aj lucim,dobru nocku :slight_smile: :wink:
1. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ti povedali v tehu? Ja dokopy nic cez vikend klasicke upratovanie a varenie a uzivanie si volna s manzelom :wink:
1. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dididi a kam hned utekas ty mrska :wink:
1. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek babulky

dnes som od jednej v noci hore padam uz teraz na pusu a to je len rano :frowning2: ... dnes ma caka kontrola u nefrologicky zase mi vynada ze som tlsta :slight_smile: xixi ako keby som si nieco s nej robila :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...

saska: no a svokra mi povedala "to ste si nevedeli davat pozor!!!!" tak s touto vetou to ma u mna prehrane na cely zivot ... asi tak v skratke :slight_smile: ...ja by som mohla pisat knihu o mojej svokrusi

Inac dala som nove fotecky prcka do albumceku tak mozete pokukat :slight_smile:

papa pekny dnik vecer hadam sa tu zastavim
2. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri - aj tebe drz sa :wink:
2. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
sasurka ahoj :grinning: ako sa mate? co robi moja nevesta:slight_smile:

erika, videla som fotecky uz vcera :wink: malicky je fesacik :slight_smile:
kasli na nefrologicku, zavidi ti,ze sa mas dobre :wink: :grinning:
2. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj a erika pis o svokre, nech sa posmejeme :sweat_smile: :wink:
2. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gali, mame sa fajn dnes mame vybavovacky v meste tak bude zhon a mala musi s nami kedze babky su strasne daleko aby varovali :angry: , ale mala miluje ruch mesta a svetielka takze sa jej to urcite pacit bude akurat spaci rezim bude trosku rozhodeny, no ale co uz :grinning:

berus,kiss, vy ste sa stratili??? :sweat_smile:
2. bře 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saska ja obe deti som vsade so sebou tahala este aj ku gynekologovi :grinning: tiez ma rad ruch a ked nabehnem do mcdonaldu tak hned zaspi a to je tam stale tak preplnene :slight_smile:
tak my mavame spaci rezim rovnaky to je jedno, lebo on vacsinou spi v kociku a ja s nim vonku lovgujem :sweat_smile:

veru kde su babky, kaslu na nas :angry: :grinning: :wink: berus asi rozbaluje, perie a kiss tu nabehne vecer :wink: ci uz bola svadba? :wink:
2. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kocky, zdravim po vikendu, manza ma odpoledni, takze dopo hlidal maleho, potrebovala jsem uklidit lednici, koupelnu a takove veci....

jinak jsem hyn, malej uz spi, za den totiz naspal 1,5 hodky, takze odpadl, usnul u jidla, krknul si jak cune a ani u toho neotevrel oko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pres den se mu nechce spat a pak je protivnej jak cinze...

jinak dneska jedl kralika (dedecek dodal :grinning:) s pohankou, kukurici a domaci presnidavku, jablicka s boruvkama ale ta mu moc nejela.. ta kupovana je slazena a tahle byla surova - malinko kyselejsi a ten se ksiiiichtil, no rozmazlenej chlap :slight_smile:
2. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek berus a ja ze si ostala u maminky :slight_smile: .. no tak to moje trdlo dnes dospava to co v noci nespal ... ale zato teraz sa mu este nechce hajat mrnci tu :( ale ved jeho to prejde a dufam ze skoro zahaja... krpcek tiez ma rad kralicka i ked len hippkoveho...

babulky vy si tu pohanku varite aj pre seba? a ako si ju pripravujete?
2. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem to jedla eri jen s malym pohanku, manza by mi to nejedl a pro kazdeho zvlast varit nebudu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

nezstala jsem tam, prosim te porad- proc mu nedas tohle a tohle.. mela jsem hlavu jak balon v sobotu tam jede Sima sam, budeme mit romantiku doma :grinning:
2. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me prijde ze s tim spanim maji ted takovy prechodny odbobi, kolem pul roku nez se to nejak ustali ten denni rezim tak je to desny...
2. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale no nieeeeee takze si uzijete burlivy vikend :slight_smile: xiixix hm hm hm normalne vaam zavidim :slight_smile: u nas taka divocina nehrozi xixixi lebo maly pokazde ako zacneme tak uz otvori okale a uz sme dototo :frowning2: ale uz sme dosli nato ako snim odabat :slight_smile:
2. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jen doufam ze mi skonci do soboty MS :confounded: jinak to bude jidlo a vinko bez divociny :grinning:
2. bře 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jake bylo tiramisu? z toho tvarohu jsi delala nebo ten syr?
2. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky aj vasi prckovia si vyzaduju aby ste snimi si isli lahnut inac nezaspia?

berus: no tak hadam to budete mat zo vsetkym co k tomu patri ... hej s tym tvarohom a bolo to perfekne
2. bře 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek