Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
17. črc 2009

kiss: my budeme v BA niekedy po 12,8. 😉 a vy sa chystate ku nam do aquaparku?? tak sa m ozeme stretnut aj tu 😉

erika107
17. črc 2009

AAAAaaaaaaahojcek babulky

sme doma... som totalne unavena vyflusnuta no proste som hyn z celeho pobytu v nemocke zajtra vam vsetko napisem co a ako prebiehalo teraz musim ist za kinderkom za tie 3 dni sa na mna este viac naviazal a teraz pri nikom nechce spat tak ho idem uspat a rovno aj ja zalomim lebo dve noci som poriadne nespala

ale "zla sprava je:" musime ist znova od 27 do nemocnice na 4 dni :o( musia mu robit metabolicke testy

ved zajtra popisem vsetko co sa tam dialo zatial sa mi majkajte pacek

a dakujem ze ste pri mne stali i ked cez net je to zlate od vas

patricia1971
17. črc 2009

ahojte 🙂

eri super,že ste už doma,držím palčeky 🙂

sasi tak oddychuj,ve ti má kto aspoň malú strážiť,nech si ju dedkovci užívajú 🙂

kiss,no nezávidím ti to,ja som takto trpela do 6 mes.,som myslela,že to ani neprežijem,deň čo deň mi bolo zle, bleeee 😝 😝 😝 😝

dasi ahoj 🙂

berus,malý je fakt super 🙂 🙂 🙂

daskak
18. črc 2009

ahojte dievcata 😉 😉
vsetkym vam prajemekrasny vikend...
no my sme este dvadnisamia potomnam uz pridu velki chlapi z dovolenky.. inak dnes miM pisal ze nasnezilo tam kde su 😎 😎 .. tak sranda...
my satu v tom teple varime a varime..
eri: taaaak som rada ze uz to mate za sebou 🙂

pati,sasi,kiss, berus ahooojte 😉

erika107
18. črc 2009

ahojcek je tu niekto?

daskak
18. črc 2009

eri ahojki 😀 😀 😀
ako sa mi mate???

erika107
18. črc 2009

no tak musime mysliet pozitivne a mat sa dobre :o)

daskak
18. črc 2009

eri tak tak 😀 😀 😀 vsetko bude OK neboj nic...uz ti spi maly?

erika107
18. črc 2009

jj teraz po tej narkoze je neaky unaveny dost a neobsedi nikde taky nervny je stale by sa len nosil po rukach a ja uz nevladzem mam svalovicu na rukach a som totalne znicena lacino robi cely vikend tka mamina mi pomaha ale tiez ho nemoze moc nadrapovat koli zdraviu :( ... potrebujem aspon na 1 den vypnut a zregenerovat sa

daskak
18. črc 2009

moja tak prid ku nam aj ja som sama doma s malym... 😉 😉 😉 a ako ste dopadli?? ako ste to zvladli??? som na vas myslela ajked sommoc nestihala byt online

daskak
18. črc 2009

som dala nove fotecky,ak stihas urob kuk 😉

erika107
18. črc 2009

no maly to lepsie zvladal ako ja ... polku stvrtka som si poplakala lebo sme boli na CT-cku a vsledky boli az poobede a lekary mi nic nehovorili po vyzite som isla do izby a na papieri bolo napisane onkologicke vysetrenie...tak som sa zlakla ako hovado ze co sa deje tak dosla onkologicka vysvetlila mi to ze je to standartny poslup ak je nieco viac v organizme co tam nepatri...no a rezume s maleho diagnozy... na lebke ma dva defekty ktore su hmatatelne a doteraz si mysleli ze je to mala fontanela ale neni to tak ... je viacej moznosti bud to je eozinofilny granulom ktory by museli operativne riesit vystikavanim z kosti tym by sa potom ta lebka natom mieste zatvorila lebo by boli odranene tie defekty alebo to neni ten eozinofilny granulon ale vyvojova chyba kosti a to by sa pozorovalo a ak by to rastlo tak by sa to muselo odstranit ak by to bolo stejnako velke alebo mensie zeby sa sama zacala zatvarat ta lebka tak by to neriesili ale len sledovali ako sa to bude spravat...ak by boli neake zle metabolicke vysetrenia ktore nam budu robit 28.7 kde si polezime v nemocke 4 dni tak mu musia robit este magneticku rezonanciu .

juuuj ale som vam tu napisala mudrosi co :o) ... uz sa citim ako enciklopedia lebo kazdy den mi nieco ine povedali lekary a pokazde iny lekar

ale jednu vyhodu mala navsteva nemocnice boli sme pod dozorom fakt pekneho lekara :o))) aspon jedno pozitívum

erika107
18. črc 2009

jeee maly je rozkosny

idem aj ja neake pridat z nemocnice

daskak
18. črc 2009

o boze ... Vobec TI nezavidim ten stres. Malinky je statocny odkaz mu ze mu posielame pusku pasakovi... cmuuuuk... Idem kuk vase foto

erika107
18. črc 2009

dakujeme musime neako bojovat ved je nas ine nam neostava len pevne verit ze vsetko bude dobre :o) musim byt silna

daskak
19. črc 2009

dobre ranko
eri: sorry ale vcera som zaspala pri TV... neplanovane...
drobcek je naozaj statocny... ked vidim tie zelene mriezky az mi srdce stiska...
aku ste mali noc?? u nas bola sialena burka... hromy, blesky.. hruuuuuuzaaj som sa chvilkami bala ☹ ☹ my este musime vydrzat dnes sami a zajtra sa nam vrati ocik s patkom... inak im napadal sneh vo svajciarsku.... 😝 😝

daskak
19. črc 2009

ak stihate urobte kuk.. dala som foto so snehom.. 😀 😀 😎

patricia1971
19. črc 2009

ahojte moje, nejako nestíham,včera bolo otrasne,len sme chodili po byte a boli unavený ☹

eri neboj,bude to dobré,len nech to dajú do poriadku,radšej skorej,ako neskôr a Mathy je silný,tak to zvládnete 🙂

dasi pekné foto 🙂...a ty si prečo nešla s chalanmi??? 😉

baby,moja malá mi zas nechce nič zjesť,všetko mi odmieta,do kelu dúfam,že nejde na ňu nejaká choroba,lebo toto som už mala 2x,že odmietala jesť a potom bola chorá ☹ nechce ani jogurt,ani ovocko,ani výživu,ani chlebík...no dúfam,že keď vstane,tak bude jesť aspoň obed......ale aspoń pije ten jej čajík 😉

tak pekný dník všetkým,snáď večer dorazím 😉

daskak
19. črc 2009

pati: no lebo to bolo komplikovaneeee.. svokra a svargina atak... 😝 😝
a dik...
inak moznona lili zle posobi aj zmena pocasia... alebo nie? ja strasne zle znasam prudke zmeny.. a vdety mi ani jest nechuti...

erika107
19. črc 2009

ahojcek babulky

ako sa mate? ja som tak unavena ako hovado a este ma stihol aj Laco nasrat... tak ja ze ma kratky tyzden a ze si konecne oddychnem a on robi utorok streda stvrtok a este aj v sobotu takze si hovno s prepacenim oddychnem a v utorok uz ideme do nemocnici takze zase budem ficat na 100000000000000% 24 hodin denne bez pomoci a kludneho spanku ... som na nervy ked sa sere tak sa sere

dasi: woooow to je paradicka ten sneh :o))

pati: hadam bude mala oky a su to len vrtochy s tepla

beruska2x
autor
19. črc 2009

ahojte hoky... moc dekuji za gratulace 😉

eri je mi to mooooc lito, drzim palecky ale verim ze to ani nei potreba a Maty bude na milion % o.k., doktori chteji mit jistobu, vubec u takoveho prcika, delaji to z opatrnosti, uvidis ze to bude v poradku, maly se vyviji normalne, je cilej veselej 😉

jinak tady je taky pocasi na pest, jeden den parek na koupani a druhej den o 15 stupnu min a prsi, jsou borky no desny, kazdejch 5 minut snad je jinak....
ja ted dodelala knedliky s merunkama, teta nam dala 4 bedny 😕 chudak mama zavaruje a dela marmosku jeste 🙂

beruska2x
autor
19. črc 2009

eri a z Laca si nic nedelej , mate napnuty nervy oba.. dej si neco dobreho a relax ve vane a bude lip 😉

erika107
19. črc 2009

berus ty si mala neaky sviatok? neako mi to uniklo... prepac tak vsetko naj naj naj vela zdravicka stasticka lasky a aby ta tie deticky tvoje posluchali .o)) cmuk

a mohla by is hodit neake knedlicky nenahnevala by som sa .o) a robis tvarohove alebo normalne knedlicky?

beruska2x
autor
19. črc 2009

jee eri to neres, u nas se dospelacke svatky moc neresi, musim si ale sehnat kalendar SK at na vas taky nezapomenu ale dekuji 😉

delala jsem tvarohove, jsou docela velike, mam jich 25.. tak jsem zvedava co R rekne...

beruska2x
autor
19. črc 2009

a co Maty??? v pohode?

erika107
19. črc 2009

juuuj robis mi chute s knedlikami .o) ... ja som varila vepro knedlo zeli a tie prdiky co mame no des :o)

no maty je v poho akurat je stale taky nervny nikde neobsedi dlho ho nic nebavi a co som si vsimla ze aj po tej predchadzajucej narkoze aj teraz ma take stavy ako keby sa lakol niecoho ze to nim z nicoho nic trhne alebo zacne znicoho nic mrncat .. asi by som to mala povedat lekarom aby vedeli ako reagoval

beruska2x
autor
19. črc 2009

jojo to jim rekni asi pro jistotu ale, Sima dneska mel odpo na pest taky, probudil se s placem a cely odpo mrncel takze to neni nic nemozneho 😀

nebo j bude v poradku je to silnej krasnej kluk..

beruska2x
autor
19. črc 2009

eri o.k. jdu poívesit pracku a pujdu do sprchy, mam toho taky dost tak papa a dobrou klidnou noc a zitra 😉

patricia1971
19. črc 2009

ahojte moje,som vás nestihla,syn pracuje na 2 pc,no niečo tu stále stahuje,tak mám smolu ☹

tak dobrú nocku a zajtra som tu cez den 🙂

erika107
20. črc 2009

bre ranko babulky

berus: ja som to zalomila ani neviem ako naraz dosla unava a ani som sa nerozlucila prepac :o(

babulky a kedy sa chysta to stretko? lebo som neni neako v obraze :o) ... dnes by to bolo realne alebo v piatok z mojej strany lebo laco robi a nemala by som sa ako dopravit na dostihovu drahu :o( ... jedine ze by sme dali niekde blizsie stretko :o))

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru