Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
21. črc 2009

no ja si nemôžem pustiť nič ☹ máme v spálni tv,ale M sa to nechce prevláčať ☹ a berem antikoncepciu,takže 😀 😀 😀 ....a ešte sa mi kazí aj práčka, krava jedna mi zle žmýcha,a sedačka sa nám rozpadáva....takže ja to mám také veselé 😀 😀 😀

beruska2x
autor
21. črc 2009

no ja pracku a lednici mam asi 2 roky stare takze poho a sedacku starsi ale to nebudu kupovat novou dokud deticky budou patlat , nema to cenu 😅

ale chci si koupit presovac.. delat si kapuco, laticko 😉 to se tesim...

patricia1971
21. črc 2009

berus aj moja práčka má 2 roky,ale už nie je akurát v záruke,takže ma ide poraziť 😠

jej ten presovač,to aj ja chcem!!!!!!no my teraz nič nekupujeme,šetríme ☹ na domček

no idem spinkať,nejako ma bolí krčná chrbtica

tak dobrú nocku všetkým 🙂

baby a napíšte,že zajtra o koľkej sa stretávame 🙂

erika107
22. črc 2009

bre ranko

tak vcera som nervacila ako pes lebo mi nesiel net :o( ... tak dnes okolo 16.00 alebo 16,30 na zlatych? pri hlavnom vchode?

saska.t
22. črc 2009

dobre ranko suhlasim idem napisat kiss a zariadime sa podla nej casovo kedze je z najdaleej ok? hned dam vediet 😉

erika107
22. črc 2009

oky cakam 🙂

patricia1971
22. črc 2009

ahojte,môže byť 🙂

eri hlavný vchod je ten,kde bola,alebo je konečná autobusu???? 😕

erika107
22. črc 2009

konecna autobusov ? neviem kde bola ale je tam konecna elektriciek ... prejdes cez cestu a si tam.... ale ak vam mozem poradit tak autom ked pojdete tak si ho nechajte pri tescu lebo na zlatych neviem co stoji parkovne

patricia1971
22. črc 2009

tam sú také vchody,je ich tam viac....pred nimi je brána a tade sa chodí do kempu....tam bola kedysi konečná 110 autobusu,ale to bolo pred 23 rokmi....no parkovné a vstupné je tam drahé,ale čo už.....mňa možno M dovezie,lebo bude asi potrebovať auto,ale to je jedno.....teším sa 🙂

erika107
22. črc 2009

aha to som este piskala do plienok 🙂 jj je tam jazd do kempu 🙂 aj my sa velmi tesime 🙂 idem ho obliect a ideme na rannu prechadzku potom nakuknem okolo obeda 🙂 tak zatial pacek

patricia1971
22. črc 2009

baby,tak potom napíšte čo presne,lebo ja na obed padám preč a neviem,či stihnem prísť domov,no alebo potom niektorej napíšem,ako ste sa dohodli 🙂

patricia1971
22. črc 2009

ok moje,tak saska to obvolala,takže o 16.30 hod.na Zlatých pred hlavnou bránou 😵 😵 😵

kisska škoda,že nejdeš 😢 😢 😢

baby ak môžete,zoberte foťák,ja mám ako vždy vybité batérky,le dám ich rýchlo nabiť 🙂 🙂

ja sa strašne teším!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

saska.t
22. črc 2009

tiez sa tesim, fotak som zabudla doma takze je to na eri, keby som meskala tak ma prosim pockajte viete ako je to s parkovanim....
tani, skoda ze to nevyslo ☹

patricia1971
22. črc 2009

ja foták zoberiem,len dúfam,že tie baterky vydržia,dala som ich teraz nabíjat 🙂
kisska je tana?????som ani nevedela 🙂
no jasné,že sa tam počkáme,my ideme teraz na Kuchajdu,snáď tam dorazím aj ja načas...pa 😵 😵 😵
berus a dasi,škoda,že ani vy neprídete ☹ ☹ ☹

kisska
22. črc 2009

Ahojte babulky, aj mna to mrzi... nejak sme sa nerozumeli s chrustom.... dnes je jediny den, ked moze viest kolegov do prace (striedaju sa kazdy den), lebo ostatne dni potrebujem auto ja... a ja som dufala, ze si to nejak zariadi a zabudla som na to, ze dnes je jediny mozny den... Ak nezabudnem, skusim vam okolo piatej zavolat, ze ako sa mate, ok? tesim sa, ze vas budem aspon pocut...

erika107
22. črc 2009

ahojcek babulky

tak ja mam tiez baterky na nabijacke ale hadam vydrzia :o) a ked nie tak aj v telefone mam :o) ...

uz sa na vas moc moc tesime .o) ja tam mozno budem skor neviem ako mi ide autobus tak vas tam pockame s mateskom .o)

patricia1971
22. črc 2009

baby aj mna počkajte,mám tu opravára na tv,tak snáď to dovtedy opraví 😵 aj som si kvôli vám vlasy umyla 😵

kiss škoda ☹

erika107
23. črc 2009

ahojcek babulky

tak vcera som to nestihla hodit na net lebo som zaspala s malym :o) ... inac po ceste mi zaspal v kociku a ked sme dosli domov tak sa prebral a robil nezbedu tak potom som ho musela ist usmernovat na spanok bola to fuska a predpokladam ze som to aj skor zalomila ako maly :o)

tak fotecky najdete na http://picasaweb.google.com/ericka107/Matthiask... docela su fajn :o)

zatim pacek idem ku krpcovi dnes maju byt zase hycaky

patricia1971
23. črc 2009

ahojte,ani ja som včera nič nestíhala,ani foto nestíham stiahnúť,idem rýchlo navariť a potom padáme preč,teda až po obede,ale syn je pri veľkom pc,tak skúsim aj ja stiahnúť dnes to foto

tak pekný deň všetkým 🙂

saska.t
23. črc 2009

ahojky kocky,

takze dakujem za pekne stretnutie, rada som vas spoznala aj osobne a fotecky vysli naozaj krasne 😀

Tani mozno na buduce to vyjde 😉

Prajem aj ja vsetkym krasny dnik pa

daskak
23. črc 2009

ahojte babenky 😉
pozeram ze stretko vam vyslo 😉 😉 to jesuper... fotecky su pekne.. ako ste sa mali???

ja som nejko zamotana odkedy mi prisli chlapi domov..neviem coskor... boooooze aky sme mali klud ked sombola s drobcomsama 😎 😎 😎
dnes ideme poobede na kupko 😀 😀

tak sa i zatial majte... papa

patricia1971
23. črc 2009

ahojte,
eri som aj ja zabudla napísať,že foto sú super 🙂

no bolo dobre a sranda bola tá, že Lili a Ella mali plne rovnaké šaty.....tiež som rada,že som vás spoznala 🙂

ja som foto už stiahla,len ich ešte musím sem hodiť,ale nestíham 🙂

dasi,ja som tiež rada doma len s Lili,to je úplný oddých,ale keď se všetci,no to je des...Pauli som dala dnes spať k mame,tak aspoň trošku klud 🙂

ináč baby,teda hlavne daska,ked budeš vv auguste v BA,tak tiež musíme dať stretko 🙂

berus,kiss,sasi ahojte 🙂 🙂 🙂

erika107
23. črc 2009

ahojcek zlaticka

no a nas mates sa ukazal ako velka baba lebo len mrncal a za kazdu blbost :o( ... neviem co to ma za obdobie ani vonku ked sme a nahoduo mu neake druhe detulko zobere hracku tak reve ako saleny :o( myslite ze uz tomu chape ze su to jeho hracky? som stou smutna lebo nechcem aby sa za kazdu blbost hned rozplakal :o((

inac babulky uz by mali byt tricka len kamoska teraz doraba este DPH-cku tak to nestiha poslat a tiez behala po lekaroch ktory jej oznamili spravicku ze caka miminko tak sa z toho vytesuje :o)) no a budu stat 5 eur chcete aby som vam ich poslala postou alebo az ked dojdete do BA vam ich dam? ak postou tak mi napiste do IP adresu a zaslem vam to jo .o)

dnes bol zase hyc ako hovado malemu som dala na balkon bazenik nech sa trosku clapka :o)) ...ale zajtra idem ku segre do senca tak bude lepsie sa moze stale macat :o))

asi nikto nedojde :o( tak pekny vecer prajem

patricia1971
23. črc 2009

ahojte 🙂

eri ja som tu len na skok,M je s Lili vvo vani,ale som nejaká rozbitá,tak budem oddýchovať,to z toho tepla....sme boli s M kúpiť 1,5 l pivo a Sprite a robíme si Radlera,je tto dobré,ja síce pivo nemusím,ale je to studené a fajn...no a bude aj romantika 😵 .....ináč eri,veď Mathy bol zlatý a revali všetci...no a on určite bojoval o svoje hračky 😉

no tak dobrú nocku,zajtra vás kuk,ale poobede ideme ku svokrovcom na dom,prídeme až v nedeľu večer,takže tu nebudem cez víkend 🙂

erika107
23. črc 2009

pati: tak si uzite krasny vecer :o) a nie ze sa nieco podari :o)) do 4 vsetko naj :o))

patricia1971
24. črc 2009

ahojte,kde ste všetky????

no rýchlo som sem stiahla foto zo stretka
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vRefe...

idem rýchlo upratať,potom pôjdem na nákup a poobede padáme, ale som doma len s Lili,to je iný veget 🙂

tak pekný víkend 🙂

daskak
24. črc 2009

ahojte
fotecky mate suprove 😀 😀 😀

pati urcite sa ozvem ked budem v BA 😉
jaaaj presneako hovoris... ked som s malym sama total veget... 😉 😉 😉

aj ja prajem vseeeeetkyyym krasny vikend 😉 😉

erika107
24. črc 2009

ahojcek babulky

tak dnes bol den debil mali sme ist do senca ku segre ale nakoniec sa nic nekonalo lebo L mal vysoky tlak tka som povedala ze snim do auta nesadnem dnes .o) tak sme kvasili doma :o(

dnes sa u nas na rendezi stali same katastrofi dvaja muzi spadli z lesenia a jeden pan vyskocil z okna zo 6 poschodia...ty dvaja muzi boli pri vedomi brala ich urazovka len ten pan co vyskocil bol na mieste mrtvy :o( ... neviem co je to dnes za zly den .o((

saska.t
25. črc 2009

Ahojky kocky

tak my visime tiez len doma mala je z toho tepla strasne nervozna a uplakana uz som z nej na nervy esteze babicka pomaha
Papiere som ani z polovice nevybavila kedze musim este ľ mes cakat na ellin slov. rodny list no byrokracia ako v DE
Dnes je konecne zimsie tak aj elli snad bude lepsia aj ked zatial to tak nevyzera...
Baby kysnem ako hovado len zerem a sedim doma uz zasa budem vyzerat ako tucibomba kde su moje krasne kila 😅

Kocky vsetky vas pozdravujem a dufam ze to nebolo v tomto zivote nase posledne stretko a nezbudnite ze buduci rok mame welnes vikend tak uz sporte nech si to uzijeme bez chlapov a deticie a berus neopovaz sa to odvolat
Prajem krasny vikend a zajtra zasa nakuknem nejak nam to tu stoji a flakame to 😀

erika107
25. črc 2009

caute babulky :o) za posledne dni tu mam asi ja najviac prispevkov .o) dojdem kazdy vecer sa odreagovat a vas nikde :o( hadam po prazdninach sa to vrati do starych kolaji a budeme kecat a kecat :o)

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru