• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
ako vidim tak dnes tu zase nikto neni :(
3. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki vsetky :slight_smile: :slight_smile:
eri ahoooj som rada, ze ste dobre dopadli, maly je taaaky statocny :wink: :wink:
3. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj som sa zlakla ze nikto nedojde :(
3. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako sa mate??
3. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
v ramci moznosti asi dobre :o) uzivame si dniky :O) ...zajtra rano o 6.00 mi odtecie plodovka tak sa tesim :O)
3. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaaaaj......si sa aj pred rokom tak tesila??? :slight_smile: :slight_smile: ja som sa strasne bala ked som isla rodit :wink: :wink: :wink: boooze ako ten cas leti.... uz aj vy mate rocik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja... mrzi mato, ale moja polovicka mi uz dupka za chrbtom,lebo nutne potrebuje dokoncit na PC robotu.. tak papa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to som sa netesila vobec
3. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
moji sa akurát kúpu,tak rýchlo som tu :slight_smile:
moje dve deti súp preč u ich otca,tak doma je úplný kľud,teda baby, to vám poviem,aký je to rozdiel,mať 1 dieťa a 3 deti :slight_smile:
eri suiper,že ste tak dopadli, ináč ja si potom niekedy prídem pre to tričko
3. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi tu nikto neni,tak idem vybrať Lili z vane a snáď ešte kuknem :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som tuuuuu len sa mi uz 2krat zobudil mates tak som musela uspavat ale uz je doma L tak som mu ho venovala nech sa ide trapit :o)
3. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej ahoj,no ja tu kuk iné témy,som tu dávno nebola,ale akurát ide M z vane von,ale asi pôjde aj on na pc,lenže ja som na normálnom,veď erik neni doma :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to mas teraz fajne mozes byt na nete kedy chces :o)) a ako sa mate?
3. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz sa ti pojde aj na kuchajdu lahsie :O)
3. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre,len nič zas nestíham,sme boli u svokrovcov a dnes decká odišli,tak som ich ráno balila a idem im úplne upratať detskú izbu,takže mám čo robiť...no hlavne im musím oprať periny a vankúše,majú také protialergické,tak im to postupne taraz perem...no zajtra im to tu musím urpatať dôkladne,poodťahovať skrinky,atď....
a vy ako??? :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak v poho len som unavena este som akosik nedospala to co som nespala v nemocke :(
3. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veď tam sa spať ani nedá,ja som to tam už zažila viackrát :unamused:

a kde ste všetky?????
3. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja neviem beru pisala ze dojde v pondelok tusim nie? daska tu bola naskok ale manzelicek ju slusne vyhodil od PC a ostatne netusim kde su uz aby bol koniec prazdnin
3. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie,akurát som si spomenula,že berus príde až v stredu od baby, kiss je pri mori, daska tu bola a saska je ešte u svokrovcov :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kocky este ste tu?
3. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi ahoj, ja ešte áno :slight_smile: no ako vám je?? :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuj tak som sa poplietla s berus...a kiss kedy dojde domenko? ... a to stretko 12-teho plati?
3. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati ahoj, no uz som nervozna zo zajtrajsieho balenia a odchodu, inak u svokrovcov super dost mi babina pomohla s malou a mala je tiez s nou super moc sa jej babina paci az mi je luto ze nemame babky stale pri sebe :frowning2:

eri tricko staci poslat do vianoc vtedy idu nasi za mnou do de :grinning:
3. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
heee nie ja ti ho poslem mozno zajtra ak budem mat cestu na postu :o))
3. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala super víkend,od obeda si Lili zobrala aj v sob. aj v nedeľu od M sesternica,tak som mala kľud,teda som grilovala a behala u deda po dome,ale viem,aké je to super,keď sa niekto iný venuje Lili a ja nemusím v kuse dávať na ňu pozor :slight_smile:

eri jasné, veď my dve tu budeme, a daska tuším aj tak príde do BA,tak niečo vymyslíme a kiss snáď dorazí tiež :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super tak mi to pripomente ale 15 nemozem ideme do ziliny ku kamoske :o)
3. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky ale uz sa celkom tesim domov a myslim ze aj svokrovci uz budu radi ze budu mat svoj klud :grinning: akurat ze bude zasa vsetko na mne...
mala sa uz prestala bat cudzich ludi teraz sa skeri na kazdeho a deticky sa jej velmi pacia tak jej budem musiet najst kamosku aby zasa nezabudla :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco len kamosky :o) aj kamosou aby sa tam dobre vydala :O)
3. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi to chce súrodenca :slight_smile: a ja som tiež najradšej doma,vo svojom,tiež som teda rada inde,na návštevách,ale mňa to dosť unavuje :unamused:ale doma je doma :wink:

eri 15 som tu neni ani ja,sme v Tatrách :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek