• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
autor
tak kouknu kdyz tady je Tesco taak debilni :rolling_eyes: je tam desny personal, vubec se o to nestaraji... :angry:
5. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no skús to, nech je sranda,to by ale letel domov :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
beru jo jo nech trosku ziarli :grinning:

ja davam tie bujony natur a bio ale davam len pol kocky nie celu a aj tak je to akurat slane ale malej to ide a kedze sme rok uz mali tak uz to tak strasne neriesim :sweat_smile:
tiez davam väcsinou mrazenu tu je dostat vyborne bio mrazene zeleninky takze sa mi to zda vhodnejsie ale mozno je to len moj pocit
5. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja som to tam hladala asi 10 min.,nemám rada Tesco,teda len niektoré veci tam kupujem,ale iná ten obchod nemusím :dizzy_face: ....ale v DM je taký kútik bio,tak si myslím,že je to dobré :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no a ja pak asi dal ne??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nahodou, pekne jsem si prevlikla dneska periny, tesim se do vonavy postylky, budu spat se Simou pac jsem nechala chuvicky u nasich....
5. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
caute babulky idem vas docitat
ja zasa tesco milujem ale musim povedat ze taketo veci pre deti su lepsie v kauflande nakupit ...
ja ich delím na 3 časti,mne sa dajú slané....a určie je mrazená zelenina lepšia,leo niekedy predávaj taký humus,že až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
eri ahoooj :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jojo Dm je hodne fajn...

ja prave musim uz asi mu dat trosku taky nebo asi par zrnek soli, ja mu porad nic takoveho nedavam ... :sweat_smile: :sweat_smile:

no holky ale to vam musim rict.. jsem se na chalupe bavila jednou holkou, ma dcerku asi o 14 dni starsi nez Sima, byli jsme s nima na vitani obcanku no a ... ja k kecame tak o jilde pro maly a ze bude mit bramborovou kasi a bilou vinno klobasu.. malej jsem omdlela na miste...

udrzela jsem se a nic jsem nerikala ale hotova jsem byla teda fest :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
5. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
moje, tak ja padám, idem hodiť sprchu a hodiť romantiku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme len s jedným dieťaťom,tak to riešime po celom byte :grinning: :grinning: :grinning: dobrú nocku všetkým :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
eri ahoooj :wink: v sobbotu si na sebe musime vzpomenout, my budeme taky narozeninkovat :wink: :wink: :wink: :wink:
5. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pati ty se maaaaaaaaaaaaas :wink: tak papa
5. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
o.k. holky... ja taky pofrcim.. zitra jsem zase tu :wink: jdu dat taky sprchu tak papa
5. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujeme za gratulacie :o) no Matthi dakuje :o))

jj budeme v sobotu oslavovat :o) uz sa tesi cela rodina dufam ze vsetko dobre dopadne ...dnes si robil synovec zo mna srandicky ci citim kontrakcie okolo pol tretej xixi a o tretej sa ma spytal ze kedy pojdem vyprdnut to z abudnute druhe mimi ...to je truhel hrozny :o))

pati: normalne zavidim :o) ja som hadam romantiku nemala aj mesiac :( ... nemam ani chut ked mame tolko stresov okolo maleho ... dnes nieco L naznacoval ale som ho odprdla lebo fakt nemam nato chut asi som divna :(
tak si to uzi po byte :o))

berus: mate v sobotu oslavu tiez?
5. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
eri jojo mame... na zahrade tak snad bude pekny pocasko, dala jsem udelat veliky dort tak snad bude i dobry, uz se tesim jak se bude Sima tvarit...

no holky ja mela vcera narozky i vyroci svadby 2 roky a R mi dal pusu at se nezlobim ze je unaveny pred cestou a ze v patek mi to vynahadi.... tak to bude asi veliky tresk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ty si mala vcera narodky??? tak vsecinko naj naj naj aby ta R posluchal :o) a Simca obcas zlobil :o)) ...

ja dufam ze tiez bude pekne lebo v nedelu ideme varit gulas ku segre
5. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jej beru tak gratulujem !!!

eri ahoj

pati dobru aj u nas sa mozno schyluje k romantike takze tiez sa lucim pa kocky :wink:
5. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
pacek zajtra sa citame :o) hadam sa to uz dostane do beznych kolaji :o))
5. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
beru tak dodatočne všetko najlepšie k narodkám!!!! a aj k výročiu svadby :slight_smile:

ináč ahojte všetky, my ideme teraz na prechádzku do obchodu, potom s tu premotáme a na obed idem k našim, nechce sa mi tu byť samej,takže aspoň mama bude chvíľu s malou :slight_smile:

tak vám prejem pekný deň, ešte sa uršite zastavím....jeeej,ja vám závidím tie oslavy, mám to rada,hlavne keď je čo papať :grinning:
6. srp 2009 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky diky moc :grinning: no ja zase svoje slavim docela nerada, zase jsem starsi :pensive: ale ja rikam porad 25 :wink:

my taky pujdeme do obchodu, chci koupit makrely na grilovani a v patek odpo ani naahodou, na to nemam nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale vecer se na vas tesim papa :slight_smile: uzijte si hezky den
6. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kocky

beru ty stara korcula :grinning: (neviem preco vzdy vykrikuju tie najmladsie ake su stare) za Pati? :grinning:

my dnes tiez pohodicka, vyzera to tak ze sa mala docela unormalnila tak snad jej to vydrzi...

prajem vam krasny dnik a vecer piseme!!!!
6. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
juuuj sasi to tak býva,tie najmladšie tu rozprávajú aké sú staré.....no ja budem mať v novembri 38 :grinning: :grinning: :grinning: ale ja si pripadám na 25,takže mi to je úplne jedno :slight_smile: neboj,malá už bude ok,aj u nás v pohode,Lili zlatunká,teraz síce spinká,no potom ideme k našim :slight_smile:
pa večer,snáď dorazím,mám zas kopec žehlenia,lebo mi blbne práčka a opravár mi kázal,že ju musím ešte skúšať,lebo že uršite dávam málo prádla,tak teraz len perem,vyberám veci zo skrínń a skúšam,len ožehliť to nemá kto :frowning2:berus neprídeš mi to ožehliť??????
6. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no me je 27 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ale rikam 25 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
patka, ja mam uz tiez 38, ale my sme tymi malymi detickami znovu omladli, ze? :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cusik holky,
tak ted jsem ho polozila do postylky a je okamzite k.o. :wink: byli jsme hodne venku, koupal se, piskoviste a je znicenej :grinning:

kkoupila jsem na sobotu na gril makrely a pstruhy no uz se tesiiiiim ale hlavne - koupila jsem Simovi ty bujony, ty Vinana Natura, nakonec je meli v Kauflandu... ale chci se zeptat kolik toho dat?? kdyz delam jidlo na 2 dny tak asi 1/4 ty kosticky??? :confused:
aby toho nemel na zacatek moc :sweat_smile:

jdu poklidit kuchyn a sebe :grinning: a doufam ze dorazite :slight_smile:
6. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda holky nerikejte ze budu muset zapnout telku :sweat_smile:
6. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky beru,

davam polovicu kocky na 2 dni varenia...
mala bola tiez ko bola sa s D hupat na hupacke, tak isto pieskovisko, ale stale je uhucana :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakoniec sme teda napustili bazenik a potom sup do hajan...

zacina sa chciet krmit sama no to bude bordel, stale tomu odolavam ale vzdy mi vytrhne lyzicku a jedlo je vsade :angry:

dnes som jej zasa jednu tresla a potom mi to bolo luto musim sa zasa naucit obrnit si nervy ale dost tazko to zvladam po tej dovolenke a rozmaznavani babcami :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojik sasi :wink: nic si z toho nedelej, ja jsem vzdycky byla na 100% proti biti deti... ale kdyz se nekdy vzteka a mamu uz i kousnul ze vzteku tak mu dam pres plinku s klidnym svedomim, ...

no uz to mam uvareno, dala jsem 1/4 kostky a kureci s karotkou a ruz. kapustou...
6. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
beru ved to ochutnaj a pomaly pridavaj aby tam bol ten bujon aj trosku citit :grinning:

malu som plesla po ramene a bohuzial sa otocila a chytila trosku aj po lici, asi to moc nebolelo hned prestala plakat ale dost ma to mrzi, nie som za fackovanie :frowning2:
6. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek