• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
ahojky kocky , no vidim ze prazdniny funguju a tu nikoho :sweat_smile:

kiss ahoj takze krasne opalena oddychnuta a spokojna? :grinning:

dasi eri pati berus ahojky
10. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cusik kocky,
moc a moc a moc a moc dekujeme za gratulace, mam fotky z oslavy a zitra je zmensim a dam :wink: jinak jsme uz doma ale malinko nestiham, Sima chodi dyl spat tak jak delam vse vecer malinko nestiham :sweat_smile:

navic ma R dovolenou jeste tyden takze i pres den mam zabavu :grinning:
ale zitra uz dorazim slbuju budu u vas zehlit :wink: mam tam toho jak za rotu, ted dovarim Simovi na zitra a jdu do hajan, zitra jdeme na rocni prohlidku k DR..
tak jsem zvedava klik vazi a meri, jako na potvoru ma stam pod okem :angry:

kiss cauky dlouho jśi nebyla, dovolenka super ne? :wink:

eri sasi dasi pati moc zdravim uz se tesim na poradnej pokec :sunglasses:
10. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki babenky

sasi: mas uplnu pravdu.. su prazdniny a nestihame pisat :unamused: .. ale uz len kusok a vratime sa do normalu :wink: :wink: ak neratam tento tyzden tak este dva a huraaaaa je tu september :grinning: :grinning: :grinning: boze nikdy ba som si nepomyslela ze sa budem tesit na koniec prazdnin..

u nas dnes leje a je 15 stupnov.. takze uzas... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no idem nieco navarit... ale ani netusim co...

vecer nakuknem papapa

berus, pati, eri kiss : :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky kocky...

takze ako som spominala ze mala si nechce umyvat zubky uz to nie je pravda, vcera jej D strcil svoju elektr. kefku do pusy a dieta ukazkovo drzi a vyciera zubky...

dnes som malej robila brokolicovu omacku so syrom a cestovinkou no by ste videli ako sa po nej zaprasilo ani som jej nestihala strkat do pusy :grinning: co vsetko narobi struhany syr :grinning: :grinning: :grinning:

inak mame stale jacandu a za vseto uz naozaj neviem co robit cokolvek jej nepasuje tak chyti hystericky zachvat a jaci, no dufam ze je to len obdobie a coskoro to prejde :sweat_smile: :angry:

Dufam ze sa vecer zjavite aspon na chvilu pa... :wink:
11. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte moje, no fakt,sú prázdniny,už nech je po nich,lebo ja fakt nestíham,stále niečo vymýšlam,kam pojdeme,len aby sme neboli doma

sasi napíš presný recept,uverím aj ja zajtra malej :slight_smile:
dasi viem o čom píšeš,už nech je škola :slight_smile:
berus ja idem asi teraz žehliť,mám tam Mont Everest :frowning2: a nechce sa mi
kiss no ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
eri ahoj :dizzy_face:

ak stihnem,večer prídem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati uvaris brokolicu s mäskom, zlejes vyvar trochu odlozis, brokolicu s mäskom mixnes nahladko, do trosky zbytku vyvaru som rozmiesala 1 lyzicku muky (davala som ovsennu- zahustenie, uz nehustim bielou kvoli malej) a postavila na 2 min na sporak a nastruhala do toho za hrst tvrdeho eidamu a pockala kym sa rozpusti... dovarila som cestovinu (male kolienka) a bolo to fakt vyborne a mala by zozrala aj za hrniec :grinning: (inak sol som ani nepridavala kedze eidam bol dost slany tak to ochutil ale kludne trosku mozes) :wink:
11. srp 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby aj vy mate na bokoch otlacene od ryfiel pasy?? mne to dost vydno ak som v plavkach, sa mi to nepaci ale s tym asi nic nenarobim :sweat_smile:
11. srp 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek babulky
vcera som nevladala dorazit o pol osmej som sa zlomila s malim v postely :o)) ako sa mate?
11. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte kocky :wink:

R sel s kamarady na pvo a Sima usnul na prvni polozeni :grinning: tak jsem tu...
dneska jsme byli na rocni prohlidce a mame 10,82 kg a 81 cm :grinning: a ma pry malinko zvetsenou stitnou zlazu tak pujdeme 10. zari na testy na alerkologii tak mu udelaji nejake navic a budou mu brat krev :sweat_smile: to jsem na to zvedava, snad bude mit R volno a pujde s nami :frowning2:

jinak u nas vse o.k. vcera jsem koupili malemu auticko, ze doma zadne nema, vse tahame na pisek a on se ho boji :astonished: a to ho vybiral R a tak jsem dneska sla pro jine a toho se neboji :wink:

jinak sasi diiiiky za receptik, taky zkusim zni to moc pekne, ja koupila takovou tu kasi do lahve od Sunarky, obilnou at ma zmenu na veceri a on ji nechtel :frowning2: zkusim mu to jeste nacpat k snidani.. za 30,- porce tak snad to nevyhodim :stuck_out_tongue_closed_eyes: nastesti mam jen 2

ja si tu ted davam ovoce a do zehleni se mi uz nechce ale musiiiiim tak pro to jdu a dorazte :wink:
11. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojik eri kraasne fotky z ppsalvy mete, vidis jdu je hned udelat taky :wink:
11. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kocky

pisem len ze pridem trosku neskor ale urcite pridem musim este malej dat papat a ulozit :grinning:
beru receptik je fakt super uz som rozmyslala ze by som taku obdobu aj nam urobila :grinning:
11. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: no nas maly ma hotovu vozovnu dostal vela auticok a aj uz predtym mal neake do piesku :o)) ..cakame na fotecky rychlo nahadzuj

sasi: tesime sa a inac uz som poslala balicek tak o 3 dni najneskor by ste to mohlil mat :o)

kiss: prosim ta napis mi adresu aby som ti poslala to tricenko :o))
11. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz jsou tam :wink:
11. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky maju zase zlavu na fotky vo fotolabe ... PREMIUM kvality sirky 10 cm len za 0,08 €. A pozor - bez poplatku za spracovanie pri vyzdvihnuti na zberni! a plati to do 23.8. treba vyuzit ...
11. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani mi nemluv, ja musim uz nechat vytisknout a udelat to album :astonished: jsem flinkk ale kdy ja nemam cas :frowning2:
11. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
paradne fotky a torta vyzerala ozaj dobre :o)) ... no mne sa tiez nechce vyberat chcelea som sa teraz do toho pustit ale fuuu nemam chut sa stym babrat :o))
11. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten moj prcek je este stale hore L sa ho pokusa uspat ... vidim to tak ze o chvilku mozem nabehnut ja tam
11. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru krasne fotecky , nechala som D ulozit malu ale babyphon stale ruci tak asi to ma tazke :grinning:
11. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele Sima se taky zacina pekne vztekat, kdyz neni po jeho... uz jsem ho parkrat placla pres plinku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj nas to robi ideme mi to vazne na nerva ked sa stale jeduje a musi byt po jeho... mam pocit ze zacina byt rozhickany...idem ho uspat dojdem pa
11. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz to ani neriesim dnes ked sa vztekala nechala som ju tak nech sa plieska o zem potom sa sama ukludnila :angry:
11. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasi ja mam ale strach ze ho necham a pak mi bude skakat po hlave :unamused:
11. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no beru uz som nevedela co mam robit inak by som ju musela prizabit :grinning: nemozem ju stale mat na rukach a stale sa jej 100% venovat to by som sa ani na zachod nedostala :sweat_smile:
11. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no prave, se bojim aby nebyl rozmazlenej a pak si revem vse nevynucoval :sweat_smile: ja se hnu z mistnosti a maalokdy je v klidu ale jinak je na 100% spolecensky, zase u Dr dneska deti rvali a on se smeje :grinning:
11. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tiez som uz nastolila tvrdy rezim inak by sme sa doma zblaznili, uz jej nedam vsetko co chce ked je to nevyhovujuce... teraz sa naucila zliezat z manzelskej postele no ide ma slahnut, dame si ju rano k sebe do postele a ona po 5 min. zleze a vyhadzuje vsetky sufliky a robi len neplechu mrska jedna, ide nas z nej slahnut :angry:
11. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no me se R ted porad vyptava kdy to jedu na to SK, jak dlouho tam budu, s kym, a tak tak doufam ze se dohodneme a skutecne ten wellness hodime holky :grinning: :wink:

jojo sasi jinak to nejde, jsou to mrsky :pensive: zkousej no... nekdy mi tecou nervy jak blazen a to jsem klidna povaha :dizzy_face:
11. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru - ja s tym pocitam :grinning: tak dufam ze aj vsetky kocky s tym pocitaju :grinning: jj R nech sa s tym uz teraz zacne psychicky vysporiadavat :grinning:

moje nervy su za posledny tyz. na prasknutie a rozhodla som sa ze tvrdo zacnem zhanat robotu na vecer uz ma nebavi stale sa obavat ci vyjdeme s peniazmi a este teraz ked je D PN a zacne dostavat iba 80% z vyplaty a bohvie kolko bude este doma v piatok ide zasa pod noz, idu mu vytahovat draty :frowning2:
11. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jej tak hlavne at mu to dobre dopadne, aby to mel dobre srostle a tak ..
s penezma je to des asi vsude :frowning2: nam vytahne z paty trn ten byt, dneska jsem nechala 1200,- v lekarne za Simovi leky, mazani... no konec to jsou palby....

eri budu delat ten dort z plinek kamaradum se narodil klucina, tak dloufam ze neva ze obslehnu napad, uz jsi to delala??? jak to dopadlo??
11. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tiez dufam ze bude vsetko ok, ale dnes bol na kontrole a povedali ze to vyzera ok tak snad to uz pojde vsetko rychle a aj peniazky budu
11. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo jsem ted koukala na foto ze svadby a to je neco... jsem jim slibila v praci ze jim pomuzu udelat letak ,tak jsem hledala foto tabule..
11. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek