Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
13. srp 2009

ahojky,

beru my mame o cislo väcsiu tiez ale mala by sa urcite vopchala aj do jej cisla ale u chlapiska ako je sima by som isla do väcsej 😉

beruska2x
autor
13. srp 2009

ahojky sasi,
no dobre. Kdyz teda meri 81cm tak staci vzit 86/92??? zase nechci aby mel rozkrok buch vi kde a nemohl v tom chodit ale zese koli muze do zimy vyrust, 2cm??

beruska2x
autor
13. srp 2009

no i kdz ted koukam do ockovaku a za 2m vyrostl o 3cm a za predtim za 2m dokonce o 5cm tak babo rad 😝 😀

saska.t
13. srp 2009

jasne chod radsej do 86 viac urcite nevyrastie to by ste museli byt s R obri 😀

beruska2x
autor
13. srp 2009

jezis to jsou problemy 😀 😀 😀 😀 a ty uz mas jako vybavu na zimu jo???

saska.t
13. srp 2009

kupila som malej bundu http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it... musis na stranke az dolu taku oranzovu, a kombinezky mam asi tri, mi moc rychlo nerastieme takze to mam jednoduche mala len teraz zacala nosit 74 takze do konca zimy urcite ine cislo nosit nebude 😀

saska.t
13. srp 2009

da sa z nej urobit aj vesta a dat dole kapuca a stala 1 euro na toto je ebay genialny 😀

beruska2x
autor
13. srp 2009

ta je krasna a 1 e jo?? to je supr... no ja mam pro Simu bundu, ale jinak nic 😅 prave nevim on roste rychle tak aby mu to nebylo do ledna nekde male 😖 fakt vubec nevim...

saska.t
13. srp 2009

mati ked ma teraz 81 do konca zimy nenarastie 5-6 cm takze kludne do toho chod urcite sa do toho zmesti 😉 ja mam v podstate vsetko akurat pulovre budem musiet kupit... mam tu kamosku co ma o 6 mes. starsiu bambulku takze vsetko mi posiela a ja to potom davam dalsej kamoske co ma teraz 3 mes. dcerku takze to ide a dokupujem len nutne veci pancusky, ponozky, bodycka 😉

eyya
13. srp 2009

ahojte hladam zazor inych ..., vie mi niekto povedat ci je vhodny sex po odteceny hlienovej zatky? osobne si myslim ze nie ale chcem poznat aj nazor inych...diky

beruska2x
autor
13. srp 2009

hm to je fakt , zase kdyz by to mel na tele veliky tak se mu bude blbe chodit 🙂 R do me tady husti a ja pak nevim 😝 😝 😝 😝
ty jo to mas dobry, to ja nemam nikoho se starsim klukem v okoli ale je pravda ze ja taky nikomu nic nedavam, jen jedne kamaradce jsem dala par vecicek co jsme jako mimi neunosili, jinak to skladuju pro svoje...

saska.t
13. srp 2009

neriskuj infekciu, ved ides pomaly rodit...

saska.t
13. srp 2009

beru oni uz maju viac deticiek takze dalsie im nehrozi a my nahodou ked budeme mat dalsie kupim nove na ebay ta to naozaj nic nestoji a aspon bude mat vsetko nove a co keby to bol chlapec???? mam len par veci v neutral farbe kedze vsetci si myslia ze dievcatka maju byt len v ruzovej 😝 a ja ju tak nemam rada, mala je aj tak najlepsia v tmavohnedej 😀

beruska2x
autor
13. srp 2009

no dat to nekomu muzu vzdy... 😀 a ovejm vecem pak taky neodolam to je jasne 😉 😝 ale pri mem stesti to bude zrovna takovy otesanek jako uz mam 2 doma 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀

saska.t
13. srp 2009

no jasne, beru idem do hajan D je uz nervozny zajtra ide pod kudlu a mam uz nervy aj ja, stat sa moze vselico ale snad to bude dobre... Vecer pojdem ponho, hned ho pustia domov aspon to ma ukludnuje ze tu bude vecer s nami 😒

beruska2x
autor
13. srp 2009

tak tfuj tfuj stesticko, drzim palecky.. papa dobrou noc...

saska.t
14. srp 2009

ahojky kocky, dnes tu nebudem musim sa starat o D je mu docela zle po narkoze tak si to viete predstavit...
Prajem pekny vecer pa ...

beruska2x
autor
14. srp 2009

ahoj sasi , no tak hodne oevne nervy, ale zase ho mas doma... papa

beruska2x
autor
14. srp 2009

no ja jsem nasolila kachnu na zitra, udelala jsem si zeli a zitra jsen sup sup knedliky abuchtu a je hotovo...

R jde dopo se Simou ven tak pouklidim, je to tu jak po vybuchu furt 😖
zrovna jsem objednala na Happyfoto fotky (maji akci za 10x15 jen 1,95Kc), konecne udelam malymu album od narozeni do ted, tak jsem si to probrala 😉

beruska2x
autor
15. srp 2009

teda nikdo??? 😕 ja vyzenu kluky ven a jdu stirat, prach uz mam hotovy, chtelajsem si rano pospat
tak jsem je vykopla do pokojiku a malej sedel u loznice za dverma a cekal az vstanu 😅 a ne potichu 😝
kdy maji matky lid???? az se deti odstehuji???

ma ted novou nocni zabvu skoro tyden... klekne si, hlavu zaborenou do matrace a knoura 😠 chodim ho "srovnavat" tak 10x 🙄 uz me jebne

saska.t
15. srp 2009

Ahojky beru 😀

Dakujem za krasne foto no krasna je a musela byt aj dobra mna 😀

no vidim ze si si tu pekne popisala, je mi luto ale vcera to neslo ale dnes je D uz dobre takze dufam ze aspon ty dorazis...

ja som dnes povysavala a poumyvala cely barak, bola som s malou nakupit a ta pobavila cely lidl kedze si spievala na cely obchod aj zemlu dostala zadarmo aka bola podarena...

dnes este dojeme francuzaky a zajtra ak bude fajn tak gril so salatikom, alebo to mäso upecem a hotovo 😀

idem este prach zotret a vobec sa mi nechce 😝
takze beru daj vediet ci dorazis a samozrejme ocakam aj ostatne 😉

beruska2x
autor
15. srp 2009

sasi ja nevim, mame mit romantiku, tuhle to nevyslo tak uvidim jak se to vyvrbi 😉

taky jsem dneska uklizela a keeez by to alespon chvilicku vydrzelo 😅

saska.t
15. srp 2009

oki beru mozno aj u nas bude romantika, tak vecer nakuknem 🙂

beruska2x
autor
16. srp 2009

teda holky to je moralka 😲

saska.t
16. srp 2009

ahojky

no moralka uplne na prd ale co uz 😅

beruska2x
autor
16. srp 2009

cusik holky, Sima mi uz odpadl, stravil vetsinu odpo ve vode a byl tak uuuunaveny 😀
dala jsem si od vcera sklenicku vina co mi zbylo a na dalsi pry nema narok, pry u kompu vino za 300,- je skoda 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a jine ve stojanu nei.. to jsem dopadla co??

jinak masakr, dneska u nas byla prababi a na buchtu si vyndala zuby ze neni zvykla s nima jist 😀 😀 😀 malem me trefilo, no zase je pokoj na chvili 😉

udelala jsem si boruvkovou omacku a zitra udelam knedliky a pak leco s bramborem, mamka mi dovezla domaci zeleninku 😉
jdu se koupnout, povesim pracku a snad nedko dorazite 😵

erika107
16. srp 2009

ahojcek babulky

ja som tu nebola zopar dni bola som v tej Ziline na vikend bolo super len Matthi bol hnusny ide nam stolickaa uz citim cez dasna ze sa nam vyrezava von pomaly ...tak si viete predstavit aky je hnusny ma poraza

prvu noc spal uplne ukazkovo zobudil sa az o 4 a potom az o 6.15 ale zato druhu noc som myslela ze ho vystahujem na balkon najskor o polnoci vratane pokakania a potom o 4 a o 6 na slaktrafenie...dnes uz o 19.00 zaspal som zvedava ako dlho bude haji

beru ja budem kupovat asi 92 ale pockam mozno pojdem s tatom do polska tam to kupim lacnejsie

sasi: a preco D zase rezali? a ako je mozne zo po narkoze ho pustili?

beruska2x
autor
16. srp 2009

ahojik eri 😉

no ja jsem objednala tu 92 snad bude dobra, jj v Polsku pry kdyz jdes normal do butiku tak maji lacine a krasne veci..

Davidovi vyndavali zeleza, po narkoze uz pousti kdyz to jde, u nas v baraku pustili i kluka(asi 12let) po bourace na kole, mel narkozu, bylo mu spatne chudak se pozvracel u vytahu, taky jsem se divila ze si to dokroti risknou... 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru