Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
1. zář 2009

beru ahoj...

no ja som dnes urobila malej klasicky zeleninku s mäskom vo vode akurat som to mixla dost nahladko kedze zasa nechce jest kusky tak som zvedava co na to povie kedze teraz mala vsetko dusene a gulasiky tak snad sa mi na to nevys.... 😀

beruska2x
autor
1. zář 2009

no u nas uz snad v poho s R 😅

dokonce sel se mnou nakoupit a nesl tasky 😀 no v patek mam jit na vecu tak jsem zvedava co z toho bude...

saska.t
1. zář 2009

no tak to gratulujem a dufam ze uz bude posluchat 😀 a nech vam vecera vyjde, beru musim ist platit ucty prepac ale zajtra si urcite pokecame ked tu budes ... 😀

beruska2x
autor
1. zář 2009

o.k. to vis ze jo, pujdu taky brzo spat, jen cekam az mi uschnou vlasy 😉
sand zitra dorazi i ostatni kocky 😵

papa a dobrou

saska.t
2. zář 2009

Ahojky kocky,

tak vcera vecer som bola u fyzioterapeutky kedze ma pravidelne sekne medzi lopatkami a bola so mna celkom zhrozena, ramena a krk uplne tuhe tak ma napravila a dokonca som aj prespala celu noc 😀 asi z toho rupnutia 😀

odkedy malej davam uvarene jedlo do skleniciek od hippiek tak zacala normalne jest 😠 to je ale mrska 😅

dnes som jej dala ochutnat nas spenat, bolo tam dost cesnaku, no keby ste videli tie ksichty tak odpadnete 😀 ale zobrala si aj 2 x 😀
tak prajem zatial pekny dnik a dufa ze niektora dorazite 😉

daskak
2. zář 2009

ahojte babenky
boooze ako ste mi chybali... ale uz som tu. Konecne zacal skolsky rok tak sa od zajtra vraciame do normalnych kolaji 😀 😀 😀 😀 😀

ako sa mi mate???
musim vas docitat aby som vedela co som zameskala...

tak zatial papa... este nakuknem 😉 😉

saska.t
2. zář 2009

zase nikto??? 😒

beruska2x
autor
2. zář 2009

ale jo.. jen cekam kdo dorazi 😀

beruska2x
autor
2. zář 2009

holky ja ma vanoce me dneska prisel novy mobil 😀

beruska2x
autor
2. zář 2009

to uz nikdo neprijdete ☹

holky me dneska Sima sprasknul ke svace misku se 1/4litrem pudinku 😀 no konec... jinak co vasi klusi?? Davidko, Mati a Adamko?
Sima totiz objevil ze ma pindika 😵 prstickem si do nej ve vane cvrnka a prijde mu to desna prca 😀

saska.t
2. zář 2009

ahoooj beru, no ty nikdy nesklames 😀

jj elli uz tiez vie ze ma susku vzdy si ju natahuje, ja som dnes zacala jest mliecnu ryzu co robi müller a mala mi ju zozrala tak som sa pobavila lebo som sa jej spytala este si das ? a ona ze ano ano 😀

beruska2x
autor
2. zář 2009

no jsou to s nima srandy... ja to cune dneskka 3x prevlikala, nejdriv hriste pak se posral a pak pisek 🙄

beruska2x
autor
2. zář 2009

a co D?
no ja budu muset kouknout na novou garderobu pro Simu, ono mu to zase kratky (nohavice) a tesny (tricka) to je neco satit je stejne hrozny jako zivit 😀

sasi uz si davala male tvaroh?? ja nevim moc jak.. treba s koprem a bramborama?? taky jsem mu dneska koupila bylinkovou sul kdyz uz malinko muze tak at to ma lepsi 🙂

saska.t
2. zář 2009

D v pohode pracuje a zaraba peniazky 😀

nie tvaroh som este nedavala ale uz som nad tym uvazovala ze jej ho dam na svacu, jedla s normalnym mlikom uz papa napr. bramb. kasu, ale tvaroh pojde asi nasladko, uz to jedlo tolko neriesim polovica deti v ich veku je vsetko a drzat ich od vsetkeho je blbost

ja musim akurat bodycka s dlhym rukavom a gate kupit take zimnejsie, inak mam vsetko 😉

beruska2x
autor
2. zář 2009

to jo jen nevim jak ty novy veci podat aby to jedl a nemel porad to samy..
no nase sousedka dava klukovi v 8m knedlik a kure na paprice 😕 zase jsem byla za blazna 😝

no ja jsem zvedava jesteli mi prijde ta kombineza.. a ma byt dlouha zima 😖 a ten nas jouda mi nechce sedet na kocare, to jsem zvedava jak budeme tapat kdyz budou 2 metry snehu 😠

daskak
2. zář 2009

ahoj holky. Pisem len z mobilu, tak snad sa vam to zobrazi . No nas mlady muz si natahuje pinda veselo a vybera si ho hlavne ked cika....xixixi a my tvaroh uz papkame a taaaaak nam chuti. Lubime ho s ovocim akymkolvek. Babenky snad sa vam to zobrazi. Zajtra nakuknem ked budem mat pc

beruska2x
autor
2. zář 2009

dasi o.k. zatim se mej a koukej poradne prijit 😉

saska.t
2. zář 2009

beru ja uz moc tiez neriesim co mala je akurat davam pozor na konzervanty a moc nekorenim a nesolim inak v zasade som povolila o 100%, samozrejme cukriky a cokoladu nie, a este sme neskusili citrusy to az v zime, ale mango sme uz mali

beruska2x
autor
2. zář 2009

myngo mi plival na podlahu 😝 ale nektarinku kus snedl aby byla hooodne zrala... 😉 ted kazdy rano snidaji s R cerstvy rohlicky s maslickem

beruska2x
autor
2. zář 2009

o.k jdu do koupelny a doufam ze zitra se "uvidime" 😉 papa dobrou..

saska.t
2. zář 2009

ja chcem este najst nejake dobre cerealie na ranajky ale nic vhodne som este nenasla... nektarinky jeme asi od 9 mes a veeelmi nam chutia....

patricia1971
3. zář 2009

ahojte,no ja vás tu večer nestíham,trápim sa migrénami,tak som rada,že večer lahnem a s M sa masírujeme.....no a v noci bola totálna jačanda,ale ide jej stolička,tk viem prečo...takže som rozbitá ako hovado....ideme na kožné na kontrolu.......no u nás ovocko nejde,všetko mi vyplúva,neviem prečo a tak jej to chutilo

tak pekný deň všetkým a ja nakuknem cez deň 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
3. zář 2009

ahoj pati 😵 ...to je mi lito ze ti je zle, a nejake masaze nebo cviceni ti Dr nedala??

no ja mam jit ke kamaradce na kafe, ma stejne starou holcicku jako je Sima a novy presovac 😀 😀 😀 a ten vykuku jako na potvoru spi a spi.. a to ted tyden uz dopoledne nespal.. to jsem zvedava kdy pujdeme..

a to jeste musim k Dr pro doporuceni na tu alerkologii 🙄

saska.t
3. zář 2009

cau kocky

tak my mame jacandu zasa zuby aj ked neviem kde, no snad to niekde vylezie, tu prsi takzezasa pojdeme do prd...
takze pekny den

patricia1971
3. zář 2009

ahoj berus,no svokra je masérka,ale nejako nie je čas,lebo keď môžem ja,tak zas ona nemôže a doki mi povedala,že to mám klasické migrény,no čo už ☹super,že idete ku kamoške,aj ja už musím začať behať po kamoškách,veď asi 5 mám na materskej a nemáme sa čas stretnúť 😠

ahoj sasi a nejdú jej stoličky???? to ja som tiež nevedela a zrazu som jej natierala zúbky a tam vzadu navreté,tak jednú už má skoro celú vytlačenú a druhú má zas úplne navretú.....no jačandovanie poznám 😵

no tu je teplo ako v riti,už mi to až leze na nervy,lebo nemôžeme ísť cez obed na piesok,ako moc peče 😝
ahoj sa

erika107
3. zář 2009

ahojcek babulky

tak po dlhsej dobe sa hlasim ... mala som to pestre docela minuly stvrtok sme museli ist k dr. lebo maly mal zapalene ocka ... dala nam kvapky v nedelu rano sme museli ist na pohotovost lebo celu noc hnackoval a mal teplotu nad 38,5 a este k tomu mal v stolici aj zamiesanu krvicku tak som sa vylakala...toto nas drzalo do pondelka vecera potom teploty ustupili aj hnacky ... a vcera a dnes bol tatik doma tak sme riesili v kuchyni pracovnu dosku daval novu :o)ň tak som drhla kachlicky a sporak (desna prca) 😠 ... a este k tomu nasi vyburali na balkone komin tak teraz ho trochen prerabaju lebo o tyzden piatok nam dojdu ho zasklit proste dom hore nohami :o))

tak vas nestiham neako citat ani prispievat lebo vecer ked si lahnem konecne tak kuknem tv doma xixi dobra to televizna stanica davaju tam pokracovanie ciganskeho srdca tak som sa do toho zapozerala :o)) ...

a inac maly mi poslednu dobu sa v noci zobudi z hroznym revom neviem preco robia to aj vasi prckovia?

a mame uz 10 zubov cez to teplotkove obdobie nam dva vykukli ten jeden je este malo vidiet :o)) ...

ako sa dari detom v skole? maminky maju konecne chvilku cas :o)) aj na seba :o))

clean72
3. zář 2009
saska.t
3. zář 2009

Ahojky kocky, tak my dnes zasa jacanda ale asi nam idu aj 3 aj 4-ky no tiez prca, cely den lialo tak som musela tisko trpiet doma ani ihrisko sme neabsolvovali...

eri mala sa v noci budi ale nie s placom len takym mrncanim....

beruska2x
autor
3. zář 2009

ahojik kocky, ja jsem k.o. ted jsem dovarila - Simovi jsem delala koprovku s testovinama, R polivku knedlickovou a k veceri tousty, uz peru druhou pracku to jdu zehlit jeste.. no mam toho...

sasi jinak ja dneska zmokla jak blazen 😖 ale byli jsme u kamosky, ma o 2m starsi holcicku a nasmaly jsme se.. fakt se to podarilo, sima se s Kackou skamaradil hned, ona ho majzla hrackou po hlave a pak uz spolu jedli bramboracku z jednoho talire 😀 😀 😀 😀

no fakt prca..

eri snad to nic nebude vazneho, to ma Mati asi od zubu ne?? jinak Sima se budi taky, usne a spi v poho, pak se najednou vzbudi a bud sedi nebo stoji a place, musim ho vzit k sobe a je klid a spi dal ale jak ho necham v postylce tak k nemu vstavam co 15 minut 🙄 😅 dela to od te doby jak mu lezly horni zuby...

saska.t
3. zář 2009

beru - ja som tiez este dovarila zel. rizoto so syrom malej som vytiahla zamrazeny gulas...

mala tiez tak vstava ale ja ju k nam neberiem chvilu ju pomojkam a zase 2-3 hodky klud, ona je taka mrska ze potom by uz vobec nespala vo svojej postielke....

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru