Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
9. zář 2009

joooj berus,to je hrozné,tie zábaly poznám,mali sme to už 2x,ale zo zubov ☹ aj ten panadol ponám,to sme ždy lepakví všetci......tak á prajem skoré uzdravenie,teraz je tá chrípka rozšírená 😒

saska.t
9. zář 2009

ahojky holky

no beru parada tak to ti vobec nezavidim, elli odkedy cupita par krockov sama, spi skoro do pol 7 az nadranom sa budi, zato cez den jacanda a dnes uz nezjedla ani ranajky takze cakam kedy si sama vypyta, lebo som z nervami na konci.. ☹

pati poznam tu zahradkarsku cast moj byvaly tam mal barak kusok... tie zasrane zuby nas stale trapia uz nech jej vylezu inak ma jebne aj srajdu ma stale poobede tak snadto uz nepotrva dlho 😉

patricia1971
9. zář 2009

sasi to ako keby si písala o Lili....to niekedy do nej nedostanem do nej ničtiež som vždy z toho na nervy....asi pred 4 dňami nič nejedla a Pauli jej dala taký kupovaný puding s tou šlahačkou a to jej zjedla celý!!!!! môže už taký puding???? 😕 😕 😕 mne sa to moc nelúbilo,ale bola som rada,že to zjedla....obed jedáva tak polovičný, zato včera večer zjedla plný tanier zemiakov so spenátom,ale jasné,že naším,aj s cesnakom a moc jej to chutilo 😀 no s to potvorky

beruska2x
autor
9. zář 2009

no holky uz je to lepsi, ted usnul, akorat ma uz asi odreny nosik od utirani 😠 ale zase ta morska voda je super, uplne to z nej tece, tak to bude mit driv za sebou...

ale ji teda jako kdyby mu nic nebylo 😝 udelal jsem mu polivecku k obedu at ma tekutiny a snedl misku jako normalne...

akorat ja jsem nevyspala 😅

pati no kdyz ten pudink neji kazdy den tak bych to asi neresila, hlavne ze neco spapala..

sasi no hlavne jsem rada ze mu to kleslo, ta teplota a nemusime do nemocnice 😲 to by me trefilo, to si nedokazu predstavit 😕 staci ze ho tady drzim celej den doma.. nejradsi tamcuje, samo ze se mnou no ale je tezkej, dlouho ho v naruci neudrzim a pak rve ze ho davam dolu 🙄

holky neni to jednoduchy, drzim palecky at je to brzo prejde vsechny a je pohoda 😉

beruska2x
autor
9. zář 2009

sasi ty Pumy to jsou 18tky, to Elli pujde?? jejda ten nas chlapak ma ted 20tky a jsou mu uz maly, takze zimni tak 22 mu budu kupovat 😅

beruska2x
autor
9. zář 2009

sasi elli je ale sikulka jak chodi, Sima nechce se pustit rukou 😒 ale kolem naybytku uz mu to jde pekne...

patricia1971
9. zář 2009

berus to Lili nosí akurát 19tky,tiež mala doteraz 18tky....a oblečko nosí 68, ale už body jej dávam 74,len gate sú jej nejaké veľké stále a to neviem ani,akú veľkosť bundy na zimu jej mám kúpiť,ale asi len 74......no s Sima je nejaký chlap,nie????....a tie pudingy jej nedávam,len raz ho mala,budem jej radšej variť,to môžem z normálneho mlieka????...a neboj, aj on začne chodiť a sa potom zblázniš.....to u nás je už dobre,už je taká odmeraná v chodení,takže je to už lepšie,ale teraz mi vonku tak padla na ostrí malinký kameň,až má trošku dierku hlave na čele,chúda moje a to som stála pri nej....no baby,nezávidím vám ☹ to len tiež za ňou behám,len tie kilá keby aspon zmizli zo mna ☹

beruska2x
autor
9. zář 2009

prosim te, ta jsi tak tlusta 😝 😝 😝

ja pudink uz varila, jen jsem koupila mliko v lahvi ( je lepsi i na chut), bio pudink ale spis ze zvedavosti, nebala bych se dat i kvalitni normalni a jen 1 lzici cukru.. mel to z pul litru na 2 svaciny a chutnalo mu ( to ale vsechno ) 😉

no ja kombinezu kupuju 92 a jinak ma veci 80 - 86tku

beruska2x
autor
9. zář 2009

ty jo Sima mi uz 2 hodky spi, chudacek, ma toho asi plny kecky ☹

patricia1971
9. zář 2009

berus tak ho nechaj pekne spinkať chúďatko maličké,to Lili keď bola chorá,tak tiež dosť spala......80-86????no to my budeme nosiť asi za 2 roky 😀 😀 😀 😀 a ten puding skusim teda z takého lahvového mlieka,lebo zas mi odmieta kašu večer 😠

beruska2x
autor
9. zář 2009

no oni jsou i ruzny bio mlika ale to mi zase prijde zbytecny.. ja tomu moc stejne neverim 😅

patricia1971
9. zář 2009

no ved to,ja ju nechcem učiť moc bio,tak skúsim flaškové a nejaký puding nájdem 🙂no idem ju dať spinkať.....to ona mi stále spáva na balkone kočíku,ešte ju musím aj 10 min.drndať,aby zaspala,to nechápem a večer sasma zaspáva v tme a v positleke

no večer snád prídem,lebo M ide do garaže kamošom robiť nejaké auto....on je tiež nejkej depke,chcel ísť robiť k jeho otcovi do firmy,ale nie je to také dobré,ako si predstavoval,tak je taký smutný,tak je i blbé večer zapínať pc,ked on sa chce rozprávať....takže snád ma chápete 🙂tak zatial ahojky 🙂

saska.t
9. zář 2009

pati - davam uz vsetko co mozu varim z krabicoveho mlieka, a ak ten puding neje kazdy den vobec to neries,my uz tiez jeme tu sladku ryzu od müllera a aj jeden druh ovoc. jogurtu kde nie su konzervanty a ecka a aj vela veci co varim pre nas, uz to netreba tolko riesit uz su velki 😉
tiez nosime take oblecko ako lili akurat zimne veci som kupila vsetko 74 😉

beru mala si na obed zalomit so simom aby si si oddychla, kup v lekarni bepanthen a natri nosik zajtra ho bude mat fit
tie pumy su 18 ale su nam este trosku velke takze 20-tky budeme mat tak ako lili v 2 rokoch 😀 😀

kocky mala az teraz1x jedlaaj to kupovanu sklenicku ine nechcela a 1 nektarinku inak nic, na obed urobila taky cirkus ze nechce ze od nervov zaspala a 2 hod. bola tuha a ja som zas od nervov spat nemohla 😝

dnes sa mala 1x vypytala na nocnik a pekne sa vycikala som sa tesila ako male decko 😉

beruska2x
autor
9. zář 2009

tak Simovi zase stoupla teplota na 38,4 ☹ odpo je to asi normalni, vim ale stejne.. jeste ze je docela v poho, pustila jsem mu totiz Nema 😀

sasi vidis to je jako na houpacce 😅 ja myslim ze kdyby mela hlad tak se naji.. nejaky bzdor a zuby dohromady.. udelej ji neco oblibeneho 🙂

saska.t
9. zář 2009

beru chce len sklenicky ani sladke nezabralo, tak par dni na nich vydrzime...

to je normalne ze simovy stupla teplota ide vecer ak mu to do 3 dni neprejde utekaj k Dr aby nahodou nemal chripku ale ked papa tak by to malo byt ok 😉

Uz sa tesim ked pojde mala vecer spat,akosi mi dochadzaju sili ☹

beruska2x
autor
9. zář 2009

sasi to mi povidej ale dneska asi jen tak spat nepujde kdyz prospal odpo 😅

no chripku.. trosku pokuckava ale myslim ze je to spis tim jak ma sucho v kruku jak dycha pusou.. a jidlo?? ted mi snedl chleba se sunkou co jsem si vzala k veceri, taky si rikam ze tak zle nebude kdyz se cpe 😀

saska.t
9. zář 2009

beru - no to mas pravdu ak sa cpe je to ok, ked chlapi nejedia tak sa treba obavat najhorsieho 😀
urcite odpadne tie sople ho urcite dost vycerpavaju takze toho by som sa nebala...
mala uz odpadla, asponze mlieko vypila inak by som sa fakt zrutla ☹ si pripadam ako idiot taky jedlik a nic nechce, snad to nebude trvat dlho, ale hlavu mam vypatlanu z malej ako keby som chlastala cely den a noc 😝

beruska2x
autor
9. zář 2009

tak ted usnul sasi 😕 v nose mu cvachta ale lepsi to je to jo...

no s tim jidlem nevim.. ae kdyz jedla pekne doted tak snad se to spravi, proste ji ty zuby davaji zabrat 😖

beruska2x
autor
9. zář 2009

no nezlob se, jdu se koupat a asi odpadnu 😅 jeste ze nemusim varit dneska 😝
tak dobrou taky si pekne odpocin a zitra pa 😉

saska.t
9. zář 2009

dobrou a oddychni si 😉

patricia1971
10. zář 2009

ahojte 🙂 no včera som vás už nestihla,bola som večer u svokri na masáži,takže je mi už trošku lepšie 😅...M bol s Lili,tak som si aspon oddýchla....ale už je Lili velká,je už s ňou lepšie,aj vonku,dosť chodíme a potom sa unaví a dosť aj spí......to ráno ju po 7 hod.normálne budím,lebo potom by to mala cez deň posunuté,som bola zvyknutá,že je hore od 6.30,ale teraz asi niečo dospáva 🙂

sasi neboj,aj u nás je to tak,to síce obed zjedla o 12tej,potom o 16.30 trošku jogurt,no nič moc a na večeru nechcela nič,tak som jej šupla chlebík,tak zjedla len kúsok,takže musela byť riadne hladná a v noci vypila 1/2 litra čaju,no možno aj viacej....a dnes ráno len kúsok chleba,potom som jej šup BEBE keks,tak aspoň to....tiež sa dost s tým trápim 😢 😢 😢

berus neboj,za chvílu vyzdraviete 🙂

saska.t
10. zář 2009

ahojky,

pati - no mala sa o 5,00 rano zobudila ze jest no skoro ma drblo cely den nic a potom tp bude dobiehat nadranom 😠 a rano ked sme s D ranajkovala zjedla tiez polku chleba tak snad to uz bude lepsie no uvidime 😅
tu masaz ti zavidim, ja som bola tu a fakt my to pomohlo asi pojdem k Dr. nech mi to predpise, mi chiroprakt. povedala ze by som to potrebovala ze mam krcnu chrbt. dost tuhu 😝 tak asi pojdem...

beru ako maly uz lepsie??? dufam, ze si sa aspon trosku vyspala

beruska2x
autor
10. zář 2009

ahojte holky.. no spala jsem lip, ale stejne se furt budim jestli dycha 😅 navic se odkopava tak ho furt prikrejvam ale uz ma teplotu jen 37,5 a ryma ustupuje, ale zase zacal kaslat 🙄 takze R sel dneska do lekarny jeste pro sirup na kasel 😝 uz jsem tam nechala 700,- za 2 dny, asi si poridim svou vlastni 😠

no alerkolozka nas nastesti preobjednala na 16,9,.. jinak se tam mesic ceka 😖 tak ji musim vzit bombosku...

no mate to holky radosti s tim jidlem 😕 bebe susenky mu babi dava taky ty jsou fajn a ted jsem cetla v receptech takovy domaci "Pribinak" jen uvaris pudink a do chladneho zaslehas tvaroh, muzes i kakao... tak to v pondeli zkusim..

beruska2x
autor
10. zář 2009

Pribinak:

2 tvarohy, 1 smetana, cukr a vanil. cukr dle chuti staci to smichat

Termix:

tvaroh, kys. smetana, cukr, kakao.. taky jen smichat

na zkousku to nemusi byt spatny, muze se asi i pridat ovoce.. 😉

patricia1971
10. zář 2009

berus dobrý nápad,skúsim to aj ja 🙂

sasi to aj Lili sa budí okolo 5tej,to vylogá flašu čaju a ešte si pospí,ale tiež sa ta niekedy aj hodku mrví a vviem že nespí,ale nevšímam si ju a potom ešte zalomí ......no obed zjedla skoro celý,teda jeden avent pohárik,takže dobre....a to teraz zas logá ten čaj...no ideme aj von na prchádzku,len ma bolí hlava a rameno a krk,že sa i ani nikam nechce ísť ☹

saska.t
10. zář 2009

ahojky

tak moje dieta dnes zjedlo vsetko co som jej dala, niekedy mam pocit, ze to robi len aby ma nasrala 😀 ale aspon ze jedla 😎

beru no to je fajn ze to odchadza
pati tie nase deti su asi vzdialene dvojicky, mam niekedy silny pocit, ze medzi nimi funguje telepatia

beruska2x
autor
10. zář 2009

holky tak jak je??

patricia1971
11. zář 2009

ahojte, tu nikde nikto? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

no ja som včera večer trpela,bolí ma zas hlava,tak ma M masírkoval a ja so relaxovala.......

dnes sme boli na očkovaní,Lili vrešťala,tak dúfam,že nebudú teploty......baby, no do poradne máme ísť až v 2 rrokoch,takže super........a vážime 8100g!!!!!!! jasná modelka a skoro tam zbúrala ambulanciu,v kuse tam behala,mrška jedna.....a ešte ma doki sfúkla,že mi nepije mllieko,tak som jej vysvetlilaže jej to nechutí a nedostanem to do nej,krava jedna.....tak serem ale na to,veď jej šupem jogurt všade 😵

vvečer snáď dorazím,tak pekný deň 🙂

beruska2x
autor
11. zář 2009

ahojik holky 😉

no pati proste mas doma krehkou princeznu, za to ja zroutika zlobrika 😀

my za chvili jedeme k babi, upekla jsem na vikend kynuty kolac s hruskama a drobenkou, a zitra jedeme na nakupy s R

dneska jsem koupila Simovi boty, podzimni i zimni a oboje za 750,- 😉 maji vyprodej lonskeho zbozi nez jim prijde nova kolekce 😉 coz jemu nevadi a ja mam radost, stejne toho ted moc nenatape, jen jeste backurky na doma, to meli jen veliky tak v pondeli se tam kouknu...

beruska2x
autor
11. zář 2009

vsem krasny vikend a v nedeli se tesim papa 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru