Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
15. říj 2009

caute kocky, chcete videt katastrofu????? prijedte k nam 😀 za noc napadlo asi 30cm snehu ato ve meste!!!!
vsude zmatek, nic nefunguje, chodniky nejsou ale nacpala jsem Simu do kombinezy a sli jsme se mrknout 😉
no pul hodky jsme tam byli a fajn, myslelal jsem ze se bude ofrnovat ale chodil pekne i se hrabal v prasanu, nastesti to neni mokre ale fakt prasan

😉

no ale na nakup nevim, to pujde R..

taky nez jsem mu dala vysoky boty, kombi a r´tak tak jsem byla spocena azna pr..li a navic je mi tip top, radsi mu koupim jeste jednu vetsi, tahle do unora, nevydrzi 😒

beruska2x
autor
15. říj 2009

tak tady je fakt kalamita devcata, kiss zacinam ti pytovat snih, hod mi adresu a muzes vybalit lyzaky pac za 24hod njsou metrove zaveje 😝

navic nam jde nastesti prod ale hooodne domacnostem ne asi pry 3000 a nam dneska cely den netece tepla voda - Sima sle spat nemytej ale zase nemusim mejt nadobi 😀 - a nejde topeni, takze dneska spim v teplakach a mikine 😅
Sima ma termo puncochy, body s dlouhym rukavem a triko teply s rukavem a perovou deku 🙂

no masakr...

ale venku se mu libi, snih by jen jedl 😀 a prdelosil se tam pekne... ale me bolej tźada jak jsem ho tahala od zaveje k zaveji 🙂

co noveho u vas??????

kisska
15. říj 2009

no teeeeda berus, tak to vyzera na celkom slusnu romantiku - az na tu teplu vodu a kurenie 😕 to je ta vyhoda, ze v zime sa naobliekas... ale ked ti je teplo, tak sa z koze nezvlecies 😒
Maly musel byt zlaty, akurat ja neviem, co by som mu obliekla, ked som ledva stihla nakupit jesenne veci 😅 .
Akurat neviem, co mu je, lebo odkedy sme odisli z plavania, tak je jak vred.. umrncany, uvrestany, upistany... a uz som za nim bola 2x v izbe, co nespi... len vykrikuje mamaaaaa 😖

beruska2x
autor
15. říj 2009

kiss no romantika... R sel do prace Sima spi a ja pujdu taky ale asi 15 minut uz topi 😀 😀 😀 😀 jeste nic moc ale rano uz bude teplounko 😀

ja jsem mu dala na ven puncochy, slabe teplaky, bodynko, tricko a svetr a kombinezu.. nejhorsi je nazouvat ty vysoky boty 😒

no dneska taky vyvadel blbiny.. ho hledam a on sedel v koupelne v kosi se spinavym pradlem, nastesti ho tam bylo malinko a hral si 😀
chudak ma zase teplotu, jedou mu ty zuby podelany, uz aby to mel venku..

beruska2x
autor
15. říj 2009

kiss mrkni do alba jsem ti tam neco hodila za foto 😀

kisska
15. říj 2009

jaaaaaaaj beru, parada... toto ja uuuuplne milujem - pocit, ked ta stipe v nose studeny vzduch, mrznu ti lica ... a ty prides taka vymrznuta domov do teplucka, uvaris vinko a upeces gastany... nic viac vtedy nepotrebujem

beruska2x
autor
16. říj 2009

jak muzes byt s dvema detma taaak nenapravitelny romantik??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
16. říj 2009

ahoj holky

tak u nas opät zima a dazd, takze dnes ostavame doma, mala ma este stale sopel uz som na to alergicka...

mne vcera nesiel internet tak som nemohla dorazit, no ale ostatne kocky teda na to poriadne se....
zato kiss sa nam polepsila 😀 😀

neviete co je s daskou???
tak zatial pa 😉

beruska2x
autor
16. říj 2009

sai toti nazavidim, ja ted prisla vzala jsem Simu ven na kocare, potrebovala jsem dolekarny pro mazani.... no jsem uderna jak kun, stčromy jsou normalne ohnute az k zemi, vsude gory snehu a hasici litaji a vyprostuji,
po kruhaci jsem jela jak nakladak...
a opet dnes netopi a nejde tepla voda zu me srafne 😝 😲 snad navecer to daji dokupy at nejsme jak prasata...

beruska2x
autor
16. říj 2009

sasi internet je jedine co mi funguje 😉 nastesti, to uz bych se zblaznila... mluvit cely den jen se Simou 😀

patricia1971
16. říj 2009

ahojte moje 🙂 mne to tiež blbne ☹ ale ani nejako nestíham, aj teraz varím pre erika na víkend a my ideme k svokrovcom,tak sa teším 🙂 takže potom pa až v pondelok 🙂

berus no super,že máte sneh 🙂 u nás zima a stráááááášne fúka, malá mi vrešťala v kočíku,čo nevedela dýchať 😕

kiss ďakuejm za ponuku, kamoška mi ponúkla už 3 overaliky a ružové,takže aspoň nemusím kupovať 😵

sasi erika ahojte 🙂

prajem vám pekný víkend, i ked bude na hovno chladný 😢 😢 😢 pa

beruska2x
autor
16. říj 2009

pati no skvele jak pro koho 😖 i kdyz ted uz jen trosku snezi a neni vichr tak to docela jsem 😀 vypada to jak na vanoce, ja snad zacnu pict at tu mame teplo 😀

pekny vikend... papa

kisska
16. říj 2009

beru - to bude asi ta tehu precitlivenost 😉 Ale uz sa zabavam, lebo minule sme prisli z vonku mi Adam daval ruku a ukazoval, ze mu mam na nu dychat - ma rad, ked mu tak jemnucko sucham studene rucicky medzi svojimi a dycham mu na ne... a to iste aj s nohami - to bude mat asi po mame 😀

sasi daske asi zavialo aj net, ved u nich tiez uz musi poriadne snezit 😎

pati pekny vikend aj tebe

saska.t
16. říj 2009

beru no to ti nezavidim bez teplej vody a kurenia, asi ti aj prsty na rukach zamrzli kedze niekedy napises taky blabol ze musim lustit aby som vedela co tym chces povedat haha 😀 (stcromy-stromy, gory snehu 😀 ) ide ti to 😀
pati - pekny vikend

kiss - mna dnes mala pre istotu skoro rano ked pytala mlieko hladkala, som vypla svetlo ze ideme este spat a onama hladkala po ruke 🙂 no bola uzasna az kym nezaspala vydrzala-som bola na mäkko 😅

beruska2x
autor
16. říj 2009

jeee to po sobe budu cist no.. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀
me zima neni , litam furt za Simou, je mu taky ne, je v pohybu ale R trpi 😀
snad to brzo spustej, hlavne kvuli koupani... ach jo...

no Ella si te hycka 😉

saska.t
16. říj 2009

beru- neboj potom ma nasrala jak brygadyr a bolo po hyckani 😀

kisska
16. říj 2009

sasi ved rovnovaha musi byt 😉 ale taketo chvilky su na nezaplatenie. Adam mava take casto, hlavne ked sa na nieco rozculuje, vrieska, pisti az ja na neho nahukam... a vtedy za mlnou pride, urobi mi moooja, objime ma a nechce pustit... no a hnevaj sa na neho 😅 len to zacina v poslednej dobe aj zneuzivat, tajtrlik jeden 😎

saska.t
16. říj 2009

kiss presne viem o com rozpravas mala vcera rozbila psici mysku na zradlo bola porcelanova a mala som pre ne vsetko robnake a straaasne som sa rozculila a hukla na nu a ako som bola zohnuta a zbierala velke kusy prisla zozadu ku mne objala ma okolon pasu a zacala ma hladkat a hovorit moja mama, no a uz bolo po hukani a hnevani uz zasa som z toho bola uplne vedla a drahy by mi urcite povedal "si si cvrkla co?) a ja by som po
dalaze ano 😅

kisska
16. říj 2009

jaaaaaaj az mi slzy vyhrkli, ked som si to predstavila (ja viem, ja viem, to su tie hormony)...
aj on by si cvrkol 😀

beruska2x
autor
16. říj 2009

holky ja si dneska vlezla k Simovi do toho stanu v pokojiku a on nechtel abych sla pryc 😀 tak jsem byla taky moc potesena ale pak mi zacly drevenet nohy 😀 😀 😀 😀
ale je to kraaasny, u nas je to spise videt u R, kdyz prijde z nocni a Sima v pyzamku prave vzbuzelej k nemu po 4 meteli... to ma R cvrknuto kazdy rano 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
16. říj 2009

no kocky nebojte D rano prsiel za nami do izby (uz sa chystal do prace) a naklonil sa nad malu a ona ho chytila okolo krku a dala mu pusinku, by ste videli som myslela ze sa rozplace taky bol vedla 😀 a uz to bola jeho cicuska 😀 (kiss neplaaaac)

kisska
16. říj 2009

jaaaaj no a presne na vyvazenie tychto minutiek mame prebdene noci, vycerpanost az po okraj a bezmocnost, ze by clovek plakal (aj bez hormonov)...
ale aj tak su najlepsi nasi tatinkovia, ktori hraju tvrdasov a potom su to obycajne makoty 😀 😀 😀

saska.t
16. říj 2009

kocky myslite ze by mala uz mohla jest segedin??? 😅 v podstate tam nie je nic co deti v jej veku nemozu...

kiss - no to mas velku pravdu-no proste chlapi 😀

kisska
16. říj 2009

sasi - ak sa vypiples s masom, aby tam bolo len chude (alebo malej vyberat tucne kusky z taniera), menej papriky tiez segedinu neublizi, dosolit dosolis na tanieri. No a ci si to da s knedlou alebo s chlebom je tiez jedno. 😉 Myslim, ze ho moze v pohode... no uz ked Adam jedol borsc aj so smotanou... akurat som si nie ista ako je to s kyslou kapustou. Nie zeby nebola vhodna, ale ci ju zvladne... ved uvidis, aspon budete mat trening na vianocnu kapustnicu 😉 Inak aj ja by som si dala.

saska.t
16. říj 2009

kiss no asi jej uvarim aj jej papanicu a to jej dam ochutnat co na to povie 😀 a paradajkovu polievku uz moze? 😅 chude mäso musim davat stale lebo D tlste nezje takze to ani neriesim 😀

beruska2x
autor
16. říj 2009

uz jsem taky tady, varila jsem bramboracku na zitra ale taky "osizenou" aby ji mohl i Sima.. nejak mi zacina prdet na jeho jidlo a chce jist s nama.. takze uz mel i kureci polevku s drobenim a kure na paprice (spis na smetane jak jsem tam dala kvuli nemu malo papriky) s testovinou...

v praxi to vypada tak ze si dame talir dohromady a jime spolu a pak kdyz ji R tak loudi jeste od nej, do toho ma svoji svacu takze se cpe pomalu furt, toho bude lepsi satit naz zivit 😕 😀 😀 😀 😀

saska.t
16. říj 2009

beru - tiez to tak uz robim mala uplne sere na jej navarene tak mame tiez spolocny tanier kde to rozmackam a sedi mi na kolenach a tak spolocne jeme, detsku sedacku uz mam len na okrasu 😝

beruska2x
autor
16. říj 2009

to on v detske zidlicce ji, ja si ji pritahnu ke gauci a sedim na operadle a zeleninu jsem tam nahrubo nastrouhala tak to ani mackat nebudu 😀 delala jsem jen takovou osizenou bez masa ale priste povarim kureci a mixnu to a pak teprve zavarim zeleninu, at ma masiko taky, to jeste neukouse...

zase ma teplotu lezou mu obe horni 3ky najednou a 1 dvojka k tomu chude 😅

saska.t
16. říj 2009

no to elli tiez lezu 3 uz 2 mes. a nevyliezli zato som objavila ze 4 su uz vonku takze len cakam co vylezie ale zato srajdy mame skoro stale a to je skoro denne banan a aj tak ma srajdu takze zuby sa u nas prejavuju srajdou a u vas teplotou 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru