• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
moj dusi rizoto len taky fukot s rajcinou aj teraz na veceru. a ma aj na zajtra.
a zajeda to pernikom co som vcera robila s domacim dzemom a cokoladou. ale bez cokolady. uz len cakam kedy si spomenie na tu jeho hru strania prstov do krku, lebo dnes uz mame jednu taku za sebou. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

p.umyva riad a ja sa nudim.....
18. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus a co si malemu vsetko kupila? hod nejake napady.
ja zatial len deku vlacik thomas za 6 eur.
a chcem toto este:
http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Search?storeId=10001&catalogId=1500001801&langId=-1&searchTerms=3495533&Submit=GO+%3E

to pero sa naplni vodou a tym ze pise, tak sa ukazuju tie obrazky.ked to uschne tak sa moze hrat znova. a nic nezaspini. moze to pero aj do pusy davat. :wink:
18. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi koupila jsem velikansky auto - michacku na beton a je funkcni, da se tam smichat voda a pisek, ma asi 70cm fakt veliky..
tyhle mag, ale ne zvirata ale auta a letadla http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1630398

a http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1607815

http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=917239
18. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pak jsem mu koupila 2 ticka, mam pro nej jeste BoSH stul s naradim a motorovou pilu, asi neco dam brachovi at mu to da... nejak jsem to prehnala :sweat_smile:
18. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a to pro nej mame jeste ten nabytek, jezis to me R zabije :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo to je sikulka, to Sima tolik zviratek jeste neumi :sweat_smile: on spise je na ty blbinky, to se nauci hned, ksichtiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malej je fakt bourak :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mu tam jdu hodit varit jidlo, hned jsem tu :slight_smile:
18. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi presne ako keby som malu videla tiez to robi presne ako maly uplne podareny ale sovu ma este nenapadlo naucit dobry tip ale vieme tygra a hada :grinning: :grinning: maly je fakt chutny :wink:

beru ty mas nakupovaciu maniu :grinning: ale krasne veci si kupila, ja idem tiez chcem pre malu uz riadiky a tu tabulu kde moze pisat a ked ju potrasies tak to zmizne a moze od zaciatku kraslit akurat to nemozem zohnat :unamused: a este chcem nieco na rozvoj no to bude zasa palka :grinning:
18. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja v krame vzdy uplne zapomenu co uz mam koupeny doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
boooze baby uz sa blizia vianoce :grinning:
inak vyzera to tak ze nasi pridu na vianoce som im poriadne vynadala a asi to pomohlo, moja sestra sa radsej neozvala asi sa bala ako by som ju doje.... :grinning:
18. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne tu nejde nič otvoriť,takže budem komentovať až zajtra :slight_smile:

no vianoce sú už fakt pomaly tu a ja nemám ani predstavu,čo komu kúpim :grinning: :grinning:

sasi super,že vaši prídu :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cusik pati :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruus zase varíš???? ja už na to kašlem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati ahoj

inak kocky to moje vyhadzanie na kozi sa opät zhorsilo a nic nezabera a este to aj postupuje a najblizsi termin u Dr. je za tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus no podarilo sa mi to otvoriť,sper hračky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi ahoj,no to je blbé a aj ťa to svbrí????? :confused: :confused: :confused: :confused:
18. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati niektory den ma to svrbi a niekedy vobec :sweat_smile: uz to mam vsade nie len na dekolte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no varim, neco jist musime i malej :wink: co mam delat.. me vubec nenapadaj zadny jidla co muzeme jist vsichni :confused:
18. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veď toja som už tiež z toho zúfalá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tiež len vymýšlam,čo večne variť :unamused:
18. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja delam malemu bramboru s kapustou a hov. masem a my meli br. kasi a kapustovomasove karbanatky a ted nevim co dal :confused:
18. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi n to je blbé,to bude asi nejaký lišaj,snáď to prejdee :dizzy_face:

bers ja som varil cez víkend také zapekné kuracie prsia s broskyňou a syrom a zemiaky,aj malej to chutilo,len jej som to tak jemne pomixovala :dizzy_face:
ahojte, zuzi to je dobra kombinacia :wink: :grinning:
ja som dnes maleho obabrala, ze zjedol aj sosovicu, uvarila som ju len s bobkovym listom, pridala som zemiaky a ked sa uvarilo, tak som tam priliala trochu mlieka a mixla som to. Dal si aj s fasirkou, len sa tak prasilo :wink: takze nakoniec to boli supky, co mu vadili v sosovici... truhlik jeden

sasi tak taka kombinacia jednoducho nemoze byt zla :wink: :grinning: inak ja by som zvieratka kupit nemohla, lebo maly by z nich najprv postavil zoo a ci by mu zvysil cas aj na jedenie, to nikto netusi :unamused: staci, ked sa zabava s pismenkami :grinning:

inak s tym rozdelenim cz a sk je dobra hlupost, ved kto nechce, aby mu tam prispievali aj z druhej strany Moravy, tak to zverejni len na svojej strane. A dievcata, ktore nerozumeju sk alebo cz, predsa tieto temy necitaju a neprispievaju..
ahoj kiss :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj baby to je asi nas spolocny problem tiez neviem co varit pre nas spolocne ale ta husta polievka nam isla vsetkym a kuracia tiez akurat malej to vzdy zahustim bud ovsenymi alebo cestovinou alebo pohankou a mam hotovo, zajtra nevarim vobec a mala dostane rybaciu hippku straaasne jej chuti
dnes mi odisla friteza tak som bola nasrana a to som isla smazit kuracie kusky takze musim kupit novu a pred 2 tyz. vysavac tak teraz sme s D dosrany nech sa nam nepokazi pracka :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi tak mne odchádza práčka :grinning: :grinning: :grinning:

ja som dostala od tety celú tehlu tvrdého syra,tak asi mojim urobím vyprážaný syr a hranolky a tatársku....mňam a jasné že si dám aj ja,milujeme to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati ja tiez milujem vyprazany syr ale tu taky nedostanes a tie ostatne su neni chutovo dobre na vysmazanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi to tam nemáte iný syr?????je aj dobrý encián,ešte dotoho šup šunku a mňmka je hotová....no ale j ti pošlem jednu porciu,dobre????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek