• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
autor
holky tak ja jdu pomalu na to.. :wink: zatim pa, jeste mrknu :wink:
29. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru tak sa nam neupec k smrti!!! :grinning: a potom par posli na kostovku :wink:
29. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte damy. my sme boli v centre mesta,prave sme sa vratili a bolo zasvecovanie vianocnej vyzdoby. boli tam aj hostia z anglicko ma talent tak sme pokukali a bol program, ale maly bol mrncos chcel chodit sam ani na rukach nechcel byt, tak sme len len pockali na to osvetlenie. :confounded:
zima ale aspon sme sa prevetrali. inak nic nove. mam kolac zo vcera tak veceriame a zajtra bude asi dieta. netusim co mam varit. ale asi gulas. ako mala kisska. bude na 2-3 dni. :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ja som teraz podusila kuracie prsia so zeleninkov a pridala smotanu, budeme mat vsetci a dorobila som D ryzu nam s malou kolienka a hotovo :grinning:
zajtra k nam dojdu kamosi dzokeji slovak a cech a kedze oni snad ine mäso ako kuracie nejedia aby nepribrali tak aj oni si pochutia, za 25 min bolo vsetko uvarene :grinning:
29. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak uz pecu, jak poznam ze jsou kosicky upecene ale nevim kdyz jsou z hnedeho testa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude jich ta 70 tak to sned bude R stacit, kdy se to plni?? tak 3 dny pred ne?
29. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaj sasi to su roky cviku :wink: :wink: :grinning: ale nie, tiez som sa cudovala, ze mal drahy naladu na tolke aktivity, este aj boli s malym asi hodinku v pivnici upratovat... som zvedava, co bude za to chciet :grinning: Len som prave spratala pol hlavy cesnaku s medom,t ak neviem, ci ho neprejde chut... Ale uz vazne neviem ako sa mam zbavit kasla. Uz vyse dvoch tyzdnov, cibula mi vzdy zaberie na pol dna a odvcera smrdim cesnakom, ale tiez to este nie je ono... tak musi chudak vydrzat :sweat_smile:

Sasi dobry napad, uz by som si mozno dala aj ja nejake masko na smotane s cestovinou :wink: Akurat Chrust take nemusi, takze budeme mat len my s drobcom... tatovi nechame Morcadelu, on sa jej nevie dojest ani na studeno na chlebe :wink: :grinning:
29. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss myslis tu morcadelu co sa dava do spagiet? to mlete maso so sojou? iba na chlieb? to pocujem prvy raz. :zipper_mouth:
29. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss co s tym vasi domcekom? rozvadzaju sa ci nie?

saska ty si pisala ze mate dom na sk? co som si ta pomylila? :fearful:
29. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi - bohuzial nerozvadzaju... :angry: ale aspon uz mame jasnejsiu predstavu, co chceme a co budeme neskor hladat :wink:
Mate nieco nove vyhliadnute?

a ano myslim presne tu... ked mi to ukazal prvy krat, tiez som na neho pozerala, ci je v poriadku... ale teraz si to dam aj ja :wink: ale musi to byt origost od (myslim) Tatrakon-u, tie ostatne su len take nahrazky :sunglasses:

berus ja by som to plnila az vtedy, ked som si ista, ze to do VIanoc nezjedia... hoci aj 24. rano :grinning:
29. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, my mame v BA 2 byty /moji rodicia/ takze ja nemam barak iba tu v DE mam....

kiss ani cibulovy caj nezabera, niekedy totiz zaberie viac ako stava z cibule s medom :wink:

jj morcadelu aj my s D mozeme :grinning: a aj tatarak, moj otec ho robi genialne :grinning:
29. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak z 67 kosicku se mi rozbily jen 2 coz je megauspech tak je necham do any vystydnout a ulozim do krabice :wink:

to ja je naplenim asi den, dva pred, 24. teda neeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: to chci mit svatej klid :wink:
29. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda vy tu hazite barakama :grinning: :grinning: :grinning: nasi maji obrpikslu tak jsem zvedava co s tim jednou s brachou budeme delat :astonished:

ja tam bydlela 23 let a ted mi panelak vyhovuje :sweat_smile: zabouchnu dvere a mam klid :fearful: lina jsem no :grinning: co ja se v zime nalitala k topeni atd atd :unamused:

holky ja budu muset nechat Simu uz potreti ostrihat :astonished: ma to zase jak narodni umelec, krouti se mu to, vzadu zacuchava, spocenej je... :confused: musim zavolat kamosce
29. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj beru toho sa ja bojim mala je vlasata v zadu vlasy az po ramena kudrnate uz nebude stacit len ofina od mami odcvaknuta, ale ta urobi urcite cirkus :sweat_smile:

D rodicia maju pri Brne barak tak stary ako ja no neviem co s nim raz bude robit jeho je len polovica :grinning:
ja som v baraku spokojna a to som 27 rokov zila v panelaku...
29. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus gratulujem, tak to si vazne skvlea :wink: este prezrad cim ich plnis?

sasi daj recept na ten caj, este som neskusala, aj ked teraz v novom Dietati alebo Mame su nejake recepty... idem asi pohladat, lebo sa mi uz zacinaju vyhrazat, ze ma nevezmu na Mikulasa, ked budem tak kohrnat :angry:
29. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasi.. to on dela taky boro ale ma smulu :wink: my ho vdźdycky obe zabavujeme, to vis obcas ma zub nekde, ale hlavne ze je obranej :grinning: ona je kadernice tak to je v poho :wink:

kiss diiik vid :wink: a to jsem myslelal ze mam tak do 11ti co delat :grinning: nastesti sli ven z formicek jak po masle..plnit.. no vaham , mam rada ten krem jak povaris slehacku a bilou coko a druhy den vyslehas a nebo mi radily holky v dortech krem - uvaris Salko v plechovce - 2,5hodky :confused: a druhy den vyslehas s maslem
tak uvidim, mam kakaove kosicky tak musim bily krem, pak to zaliju lzickou coko polevy a mam ty bile snehove vlocky na ozdobu :wink:
29. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss - normalne len rozoberes cibulu na platky a povaris 5 min. mozes v salke dat lyzicku medu lebo je dost nechutny na chut, nam mama robila do toho karamel aby chutil lepsie :wink:
29. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me Dr radila at tam dam trosku majoranky do toho caje cibulovyho, ze to chutna lip :wink:
29. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to taky majoranka sa da tiez dat aj si dobre poprdkas :grinning:
29. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
poprdka ale nezakasle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky idem do postele, dnes som toho mala dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zajtra ideme pozriet do tej predskolky aj s malou tak drzte palce!!!
29. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu este ktosi? prave som uspala maleho, a idem spravit desiatu p. a mam veget. som trosku vymrznuta ale je mi fain. :sunglasses:

kiss ano mame dalsi. novostavba nizkoenergeticka.bungalov. 105m stvorcovych ale dokopy cely pozemok 400m stvorcovych.
do prdele nevieme co mame spravit. dnes som mu volala, tak v pondelok mi posle fotky. bolo pocut, ze zrovna nas hlada, tak povedal ze aj na cene sa dohodneme. okolo 2600 000.
boze ja uz tam v myslienkach vesam na dvore pradlo. zase nebudem spat. :pensive: :pensive:
29. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si to sasi uzijte :dizzy_face: Sima v MC vzdy radi, unavi se a ani me nepotrebuje :slight_smile: tak tam sedim opodal a kecam :grinning:

dobrou :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tak drzim palce nech to vyjde, my s D tiez chceme bungalov :wink:
29. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
saska a chcete si ho postavit alebo uz kupit. lebo ja som na stavanie strasne hlupa. a aj lenova. ale viac hlupa ako leniva. :angry:
29. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych chtela - kdyz uz tak prizemni domek s podkrovim :wink: nic vysokeho velikeho... ale R neni kutilsky typ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takze u nas to asi nehrozi
29. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus si myslis ze p. je kutil? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alebo ja nejaka polnohospodarska celebrita? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus p. prave vybral film, ideme kukat. tak pa a pridem zajtra o 12.00 ako vzdy. :sunglasses:
29. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nevim ale na baraku je potreba obcas neco udelat :slight_smile: a jelikoz mame od lonskeho prosince v loznici svetlo a neni zapojene :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak bych lezla po okapech asi ja se Simou na zadech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

on je hodnej alez poloviny drevo a z poloviny lenoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek