Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
4. bře 2009

Ahoj daska 😀 ale vsetko po starom akurat sa mi kocky smeju ze stale upratujem ale inak nic nove a co ty? 😀

kisska
4. bře 2009

sasi ja som umyvala okna v nedelu ( 😲 ) a aj to len zvnutra u Adama v izbe... zrusila som mu vianocnu vyzdobu zo snehu 😎 . O chvilu budem robit velkonocnu vyzdobu...

zizaka
4. bře 2009

No t sme dve aj ja so umývala okná, chytil ma taký nával energie už ráno o 8., malý mi nosil vysávač

saska.t
4. bře 2009

zizaka ja som tiez o 8 uz umyvala okna ale mam aj presklenne terasove dvere tak to slo pomalsie 😀 Kiss no take este nerobime ale dalsie vianoce aj my uz budeme mat v detskej izbe vianocnu vyzdobu a svietiace hviezdicky mam v obyvacke dodnes a asi tam uz aj ostanu do dalsich vianoc 😉

kisska
4. bře 2009

sasi 😀 😀 ja mam v obyvacke na okne jedneho soba a domcek uz druhy rok... mam okno tak zapratane kvetinami a elektronikou, ze sa mi tam tazko dostat (ako vyhovorka je to dobre 😉 )
ozaj co vam najlepsie funguje na okna? Ja si neviem pomoct, uz skom skusala vsetko mozne, ale aj ked nahrubo umyjem okna jarovou vodou, tak na lestenie mi najviac funguje cif s alkoholom a noviny...vsetko ostatne mi nechava flaky alebo handry pustaju chlpy 😒

saska.t
4. bře 2009

kiss mam mikrofazovu handru od hiteka nepotrebujes ziadne cify proste nic a bez smuh 😉

kisska
4. bře 2009

tak ja som skusila uz aj jelenicu, aj svedske utierky... a mam asi pokazene okna 😉

daskak
4. bře 2009

baby a ku mne nechcete prist?? 😀 😀 😀 .. ked vam to tak ide?? babenky ja som v poslednej dobe nejaka zamotana 😝 😝 😝 ... ale mame novy zubok... a chodime za ruky ako draci...

beruska2x
autor
4. bře 2009

ahojte... jeee vy zase uklizite 😉 ja myju okna plinou a clinem a v poho 😀

sasi cauky jak si se na dnesek vyspala?? ja na tebe vzpominala jeste v noci jsem se musela smat 😉

my dnes byli cele dopo pryc, v praci se juknout, tak aspon chovaly maleho 😉 pak nakoupit mu zeleninku a presnidavky..

erika107
4. bře 2009

ahojcek baabulky ako sa mi mate? nebola som tu dva dni lebo som lietala po lekarach a potom sa mi uz nechcelo vecer pripajat lebo som bola unavena 🙂

beruska2x
autor
4. bře 2009

no ahojky uz jsem si rikala jak jsi dopadla 😉

erika107
4. bře 2009

no nic moc veru v pondelok som bola po vysledky u nefrologicky ta mi nasadila lieky na tlak lebo ho mam vseliaky... a v utorok som bola u ocnej od siedmej rana do 11.00 sskoro ma tam porazilo robila mi perimetriu a zatazovy test ... lebo mam aj vysoky ocny tlak a tam ma tiez nepotesila diagnostikovala mi glaukom ... takze musim rano a vecer si kvapkat do oci

daskak
4. bře 2009

ahojte... aj vy ste tak unavene?? 😒 😒

beruska2x
autor
4. bře 2009

ty doktori vid... mas vysoky tlak? ja zase nizky, jak se meni pocasi tak me uz 3 dny boli hlava 😝

jeste ze nic horsiho a co malinkej?? me Sima vuuubec nespi pres den a pak do pul 6 odpadne 😝

beruska2x
autor
4. bře 2009

das... to je tlakem zatezi a jarni unavou, dej si vitaminky, masaz nebo neco svicku zapalit, proste zlepsit naladu 😉

beruska2x
autor
4. bře 2009

dasi jake pouzivas veci na liceni?? ja dostala paletu velikou od kamaradky z ukrajiny a nic lepsiho jsem nikdy nemela, krasne sladene barvy, pekne ale rozumne trpytive.. 😎

erika107
4. bře 2009

das: ani mi nehovor o unave ja som dnes nabehala s malym tolko km lebo doma ani za svet mi nechcel spat tak som sa prechadzala vonku snim ...

berus: no maly je v pohode len je umrncany furt

idem hodit fotky do albumu ako sedi prcek

beruska2x
autor
4. bře 2009

no ja taky dnes, po meste do mesta i zpet jsme sli pesky... kocar, malyho v nem, nakup no je to fuska 😀 😀 😀

saska.t
4. bře 2009

caute kocky,
tak mala uz je v posteli tak mozem pisnut 😉
baby vyborny na jarnu unavu je pharmaton geriavit, kym som neodskusala neuverila som ale vyborne to funguje na unavu, povzbudenie nalady a ak mate problemy s nehtami a padanim vlasov tiez super mam odskusane 😉 je to drahe ako fras 880 Kc a je to cca na 3 mes.

berus - je to lepsie vydovadela som sa na tych oknach 😉 a este raz dakujem 😉

erika107
4. bře 2009

sasi: a to v takej zime si umyvala okna? fuuu a ked to mas uz tak v rukach neskocis aj do BA poumyvat nam? xiixxi

beruska2x
autor
4. bře 2009

holky me manza prinesl kytku - jen tak 😉 tak mam taky lepsi naladu 😀

s tema praskama - mama si koupila ten ginkoprim na pamet a uz po 3 dnech to zapomela brat 😀 😀 😀 😀 😀

daskak
4. bře 2009

berus: myslis znacku??
sasi:uz som o tom pocula, ale n ie je to pre strasich ludi?,
eri. poznam aj my mame dnesza sebou snad km... sa cudujem ze maleho nebolia nohy 😝

saska.t
4. bře 2009

eri my sme dnes mali krasne 14 stupnov a krasne slniecko 😉 daj pokoj este to nemam vsetko zajtra pokracujem ak bude pekne, my mame 2 posch. barak a okien ako nasr.... 😀 😀

saska.t
4. bře 2009

dasi: je to aj pre starych ludi oni maju ine davkovanie ako my mlady ale je to fakt bomba 😀

berus - ty brdo dnes si mu asi slubila uzasnu noc co? 😀

erika107
4. bře 2009

berus: xiixixi tak tvojej maminke nepomozu ani lieky uz asi 🙂 alebo nech si kupi taky zasobnicek na lieky a to si isto nezabudne dat 🙂

daska: teraz neviem ci maleho alebo toho 7 rocneho boleli nozicky

kisska
4. bře 2009

😀 😀 😀 😀 😀 berus to je nieco podobne ako chcela moja mamina tiez nieco na pamat, ale ani za svet si nevedela spomenut ako sa tie tabletky volaju 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
4. bře 2009

das.. jo nebo proste co je dobre.. odkud 😉

saska.. diky bohu za byt v panelaku ☹ ja okna nesnasim... 😅

saska.t
4. bře 2009

berus- ja som zila cely zivot v BA v panelaku ale uz by som nemenila, 2x rocne nie je tak moc okna umyvat ale zahrada, dom a sväty pokoj su nezamenitelne 😎

beruska2x
autor
4. bře 2009

😉 eri mama neni stara, je ji 48, vis jak jsme se tomu nasmali s brachou?? 😀

daskak
4. bře 2009

no ja na licenie pouzivam znacku GOSH... nic lepsie som na trhu nenasla... a ziadna zakaznicka mi nereagovala negativne... myslim ziadna alergicka reakcia... 🙂 🙂 🙂
kiss 😀 😀 😀 aj moj muz si pise co ma nakupit aby nezabudol a castokrat zabudne cely listok doma.. 😝 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru