Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
18. pro 2009

dobre ranko 😉 😉
pati:my sa vzdy minieme ☹ ☹ ... hmmm snad nebudete na sviatky chore

inak som rada ze len mne nelezu dlhe vlasy pri malom na nervy 😝 😝 😝

aj my vam prajeme krasny den 😉 😉

saska.t
18. pro 2009

ahojky
tak my noc ok ale mala skoro rano buntosila ale este som ju prinutila pol hodku driemkat 😀 inak by bol so mna vrah deticiek 😀
dnes idem podpisat zmluvu tak mi drzte palce!!!
Pati slivovica s medom a citronom na hrdlo okamzite zabera 😀 !!!
Dasi 😀

daskak
18. pro 2009

sasi: som zabudla napisat ze fotecky super.. vidno ze vam chutilo...
aj ja som nejake pridala.. ze prvy sneh 🙂

kisska
18. pro 2009

Ahojte babulky dobre ranko 😉
sasi, berus, myslim na vas hned od rana 😉
dasi - krasne fotecky, aj ja chceeeeem. Inak vidis, skoro som zabudla - ja mam pre maleho do zimy niveu proti vetru a chladu a celkom je fajn. On mava teraz v zime na lickach aj "zimny exem" a ked ho napatlem, tak to nie je tak vidiet.
Jaaaj inak vcera som mala pocit, ze som s malym bola len chvilku - rano sme sa vymotali z postele o pol jedenastej, on bol o dvanastej znovu v posteli a ked som ho o pol stvrtej zobudila, tak sme leteli na plavanie. Od rana zjedol len jeden syrovy chleba, ked sa zobudil, tak na obed povedal NIEEEE a nemala som cas presviedcat ho, ze sa ma najest. Po plavani spratal pol vyzivy s amarantovymi gulickami, jogurt nechcel. A vecer vyjedal tatovi kysle uhorky so zemiakmi z francuzakov... to bolo vsetko, tak neviem, ci drzi dietu, alebo co... Ale Chrust hovori, ze ked ho babka predvcerom napchavla cely den jak nas, ked sme tam, tak sa mu ani nedivi 😉 A vecer zalahol o desiatej, celkom pohode na to, ze spal skoro cely den. Takze sme este aj piekli vanilkove rozky.
Inak sasi pochval svokru - rozky vysli fantasticky - nezlomil sa mi ani jeden jediny, vyslo mi ich 70 a aj na chut su uuuplne bombasticke. Sa tesim, ze mozem z nich dat svokrovi a chrustovej babke... a ja si do Silvestra upeciem este jednu davku 😉
Idem este skusit prehovorit dieta na prechadzku na postu - dorazilo lego a potom sa tu znovu ukazem...

beruska2x
autor
18. pro 2009

ahojte holky, no tak ja u zubare, dobry 😀 dala mi tam vlozku a 8.1. jdu zase a bud mi to zadela(kdyz me to nebude bolet) a kdyby ano tak vytrhnout ale i sestra se me zastala ze trhat hned je zbytecny 😀

me kluci spej oba, sbaleno mam i darky jsou v tasce tak pak pofrcime...

sasi moc a moc drzim palecky.. 😉

u nas je -11 tak na prochajdy to moc neni, mela jsem pocit ze mi zamrznou nosni dirky 😝

beruska2x
autor
18. pro 2009

dasi moc hezky fotky 😉

no holky nasmala jsem se, prisla jsem domu od zubarky a R nestastnej, sima se mu posral ze ho musel celeho prevliknout a osprchovat 😀 😀 😀 😀 pry ho uplne natahovala, tak si to aspon uzil, vcera ho tu krmil cockou s octem 😝 tak at si to uzije 😉

jen skoda ze jsem to nevidela skrytou kamerou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kisska
18. pro 2009

berus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pekny vikend

beruska2x
autor
18. pro 2009

kiss dekuji i vam, 😉 posledni vanocni pripravy 🙂 ja se taaak tesim, musim dat fotak na nabijecku..az pujde Sima ke stromecku at mame dokumentaci 🙂

pancake
18. pro 2009

ahojte. ani som vas neprecitala, len tak zbezne. vcera vecer o pol deviatej som sa vratila z nemocnice.
babo uz nemam. mala som mimomaternicove tehotenstvo.

nebavi ma nic. nemam ani navarene, ani upratane, ani nakupene... ani napecene. takze seriem na vsetko.
na dalsie mame cakat 2 menstruacie. takze to uz sa budeme chystat domov na sk.
a vyberali mi nejaku /tube/ tycinku na lavej strane kde som mala ten plod. zostala mi uz iba jedna,preto ked budem chciet byt tehu, musim byt pod stalym dohladom gynekologa.
p. ma dovolenku do konca tyzdna, tak sa ozvem ked sa dam trosku do kopy,lebo aj stehy ma bolia, mam 3 diery v bruchu.
pa

beruska2x
autor
18. pro 2009

jeeeeee zuzi 😢 😢 😢 😢 je mi to moc moc lito, ale mas P a maleho, budete mit dalsi miminko neboj, i s 1 vajecnikem to neni problem, takovych holek je...
pekne odpocivej na uklid kasli, ale nebud v depresi, zabav se malym....

drzim palce, to bude dobry neboj.. pa

pancake
18. pro 2009

ja sa snazim to brat tak sportovo, ale potom to na mna pride a vsetko dohanam placom. potom mam taketo vybuchy placu. ja viem ze budem mat dalsie, ale zase to cakanie a strach. ☹

beruska2x
autor
18. pro 2009

to je jasny mas citovy a hormonovy boure, to je normalni asi... poblbni s malym a myslina to jak pojedete brzo domu 😉

ono po necem takovem je pry otehotneni snazsi ptz telo je "nastartovany" nevim...

saska.t
18. pro 2009

ahojky

zuzi to mi je luto, ale uvidis dalsie uz bude ok, na upratovanie kasli to ti neutecie a odpocivaj 😀

beru no pomaly sa uz chystam, za hodku odchadzam aj mam trosku nervy ale tebe prajem krasny vikend a uzite si to u babiny 😀

kiss - no zato moje dieta vcera zozralo vsetko co nezozralo ju 😖 a gratulujem k vanilkacom tiez uz na ne potajme chodim tak snad vydrzia do vianoc inak ak chces mam aj na kakaove podobne recept od svokry a mam ich radsej ako vanilkace 😀

dasi aj vy mate krasne fotecky a dakujeeem 😀

beruska2x
autor
18. pro 2009

sasi 😉 diky taky tak... 😵

patricia1971
18. pro 2009

zuzi je mi to lúto,ale neboj,tiež som toto mala, najskor mimomater.,o polroka nato ma držali v nemocke,ale v 8tt po 3 týždňoch krvácania som to potratila, potom som mala akože šestonedele, potom prvú MS a hnedˇ nato som ostala tehotná s Paulínkou a všetko bolo ok...no a pred Lili,to som tu už dávno písala som mala bábo s DS,v 23tt som si ho dala preč,lebo malo aj iné vady,dali sme pauzu pol roka a terz mám krásnu Lili,takže to prosím ťa ber všetko optimisticky,ja viem,lahko sa mi to píše,ale ja mám tiež dosť za sebou,ale všetko vždy dopadne dobre...takže neboj,budeš mať krásne bábo ešte,uvidíš a bude to čoskoro 🙂...a aj ako berus píše,otehotnešie určite hneď 🙂

no idem kuk vaše foto 😵

sasi drž sa 😵

berus,dasi,kiss ahojte 😵

patricia1971
18. pro 2009

sasi,daska krásne foto 🙂

sasi aké super vlásky už má Elli 🙂 🙂 🙂

dasi no obmba,to Lili asi sneh ani neuvidí,tu je len zima,ale sneh nikde 😢 😢 😢

pancake
18. pro 2009

p.prave zamiesil na tie vanikove rozky od sasky. ale kedze som v zivote nic ine take nerobila potrebujem detaily.mame cesto v chladnicke. ako dlho?
na ako sa to valka? ako hrube a dlhe? plech musi byt vymasteny? a za horuca ich namacat? a ako sa to uskladnuje? budeme ich robit poobede.

pata vdaka.ved ja sa snazim to brat tak s rezervou; ze ved hlavne se mam samita, a este mozem neskor mat deti.len tie hormony su take nahromadene a...... 😢 😢 😢 😢
dufam ze coskoro bude lepsie. ☹

patricia1971
18. pro 2009

no berus išla tuším preč k babi, saska je na tom pohovore a ja tie rožky piecť neviem 😢 tkže ti nepomôžem 😢 a neboj, za 8 týždňov budeš tehu,uvidíš,to budeš ináč chytlavá 🙂 🙂 🙂 ja viem,že to bolí,ale už krásneho synčeka máš....a neboj,aj tretie potom bude 😉 😉 😉 ináč zuzi a kam na SK chcete ísť bývať?????

kisska
18. pro 2009

zuzi ahoj, drzim palce a o babo nelutuju, mimomaternicove tehu je nebezpecne hlavne pre teba, takze super, ze si do tej nemocky isla dost skoro. Aspon mate s palim este priestor na snazilkovanie 😉

K vanilkacom - cesto v chladnicke staci tak dlho, aby sa ti s nim dobre robilo - nelepilo sa na ruky. Ja som ho uz potom len ryhlo prehnietla, vyvalkala sulec asi 2-3cm hruby a podla toho ho potom krajas na koliecka. Kazde vyvalkas na doske asi na dlzku prstov a asi 1cm hrube - ohnes do tvaru rozteka(konce nerob tensie, lebo tie sa ti budu palit), ulozis na suchy plech. Mne super isli vcera v strede teplovzdusnej rury pri 180stupnoch cca 10 min. treba sledovat, kym ti nazacnu ruzoviet konceky. Obalujes horuce. Chrust vcera prisiel na dobry grif, takze kym sa jeden plech upiekol, druhy mal nalozeny a ja som potom obalovala. Vyslo mi to na dva plechy a dva rady 😉

sasi dakujem, vanilkace su jedine pecivo, kde netrtkam ani kakao ani cokoladu, tak si ich nechavam pre necokoladovych... a sranda ze ich mam z celeho vianocneho najradsej 😀 ostatne musim vylepsovat cokoladou, aby mi chutili 😉 okrem medovnikov, ale tie nakoniec obchadzam do Velkej noci

kisska
18. pro 2009

pati inak poviem ti , ze si odvazna... nie som si ista, ci by som mala este chut na dalsie dieta po DS... Ja som z tohto mala paniku, ja som zbabelec pri postihnutych detoch, urcite by som sa rozhodovala rovnako, aj ked 23tt je uz velmi vela. Ale super, ze ti to tiez nakoniec takto dopadlo... priroda vie, ako to ma zariadit... 😉 a lekari tiez 😅

patricia1971
18. pro 2009

kiss to bolo medzi vianocami vtedy a nerobila sa amniocentéza,tak sa to naťahovalo o 3 týždne a ptom sa čakalo delšie 3 týždne na výsledky,ale mne ž vyšli aj na začiatku zlé krvné testy,ale takto to bolo dobré,ja si nič nevyčítam,i keď som vtedy pol roka revala,tiež som sa bála ešte dalšieho tehu,ale riskla som to a mám super dcérku....treba len veriť,že to bude ok a potom to tak aj dopadne 😵

no asi aj ja pojdem niečo piecť,i keď to neviem a ani nemám chuť,no uvidím,ale vanilkáče sú super 😵

saska.t
18. pro 2009

tak uz som doma zmluvu som si bola prevziat oni ju podpisali ja este nie 😀 nechavam ich v napäti 😀 ale doma si ju poriadne prestudujem a v pondelok im ju odnesiem ale zbezne vyzera velmi dobre 😀
uz len aby mala zvladla predskolku a b,udem opät stastny cloviecik 😀

vanilkace od svokry su ozaj dobre a zuzi, kiss ti to vyborne vysvetlila..

pati si statocna zena tiez by som sa do dalsieho tehu nehrnula ale risk je zisk a vam to krasne vyslo 😉

daskak
18. pro 2009

ahojte 🙂 🙂
zuzi: hmm je mi to velmi luto ☹ 😔 😔 .. ale ako pisu dievcata neboj este sa urcite budes tesit z miminka 😉

sasi: prosim ta kde najdem ten recept na tie svokrine rozky??? aj ja sa chystam cez vikend piect ... asi som prehliadla recept. Dakujeem 🙂 🙂

kiss: s teba srsi tooooolko optimizmu.... predvianocna naladicka??
pati: 🙂 🙂 a nechastate sa do Tatier?

berus: pekny vikend.. aj ked to uz asi nebudes citat

kisska
18. pro 2009

sasi super, odloz prosim jeden exemplar dobrej zmluvy aj pre mna, ked budem nahanat robotu 😀 😉

dasi mozno aj 😀 lebo ja najvacsia bordelarka a lajdacka zatial vsetko stiham a este sa mi aj dari 😉 teda radsej pre istotu klop, klop, klop, lebo Vianoce su az za tyzden, ale aj tak... asi mi tehotenstvo prospieva 😉 Inak vazne prvy krat nezhanam vianocne darceky 25 a 26. cestou za rodinou 😒
prave som zarobila cesto na linecke, takze budem mat aj vecernu romantiku.... vanilkovu 😉
a funradio hra take naladovky, ze az 😀 😉

daskak
18. pro 2009

kiss: je radost ta citat... inak aj ja ked som bola tehu tak mi vsetci vraveli ako mi to prospieva
😀 😀 😀 ... zeby som este daco poriesila???

kisska
18. pro 2009

dasi no kazdemu podla chuti 😀 😀 😀 tiez mi hovoria, dokonca sa kamoska minule vyjadrila, ze mi odmieta kupit darcek pre malu, lebo ze neveri, ze to bude dievca... a moja mama tak isto, ale ona rovno zahlasila, ze som "malo ospatnela" na to, ze cakam dievca 😀 😉
podelim sa, kto ma zaujem 😉 zuzi, eri - vam poslem jednu specialnu obrovsku zasielku - Vianocnu 😅

erika107
18. pro 2009

caute babulky

zuzi je mi velmi luto...ale nezufaj babenko pride ani nebudes vediet ako 😉 ... povedz si ze nikdy neni tak zle ako to vyzera viem z vlastnych skusenosti 🙂 ...naucila som sa brat zivot sportovo zijem pre mojho krasneho synceka kotreho milujem nadovsetko ... a ty mas tiez krasnu rodinku ktora ta miluje posielame velke cmuuuuuk

kiss: ja nechapem odkial beres tolkej energie v tehu xixix ja som bola ako mechomprastena stale som chcela len spat ...

dasi: takze este dievcatko by sa ti veru hodilo aspon ti bude mat kto pomahat 🙂

pati: tvoje rozhodnutie bolo dobre ...ja som mala tiez tie testy hranicne ale povedali ze DS to neni tak som si maleho nechala... a uz viem preco boli tie testy zle koli malemu zdravotnemu stavu ale zvykla som si nato ze moj maly neni ako ostatne deti a berem to tak ako mi to Pan Boh nadelil ... lubim ho a to je hlavne nikdy by som ho za nic na svete nevymenila 😉 ... moj maly "satanik" ... okrem hrubej motoriky je uplne ako ostatne deti takze nemam co riesit 😉

berus: pekny vikend...

babulky neviete kde by som v BA dostala kupit peknu koselu pre maleho a pripadne aj kravatku? aby bol fesny pod stromcekom 😀

saasi gratulujem k zmluve a malickej sa isto bude pacit medzi detmi

daskak
18. pro 2009

sasi aj my gratulejeme ku zmluve 😀 😀 😀 😀
eri: mati je fesak aj bez kravaty 😀 😀 😀 😀

erika107
18. pro 2009

to mi je jasne ale videla som to na konikovi u neakej babulky v albume no skoro som sa potentovala ake to je krasne 🙂

daskak
18. pro 2009

no uz chlapci rozkosni z kravatkami 😀 😀 😀 ... my meme po patkovi bleducko modru 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru