Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
21. pro 2009

taky jsem fandila Smajdovi kdyz mi Dominika vypadla ... ae videla jsi Daru?? co to mela na ocich?? teda to bych chtela aby me nekdo takhle maloval fakt super.... je kocka co...

saska.t
21. pro 2009

jj ona vzdy vyborne vyzera ludra jedna 😀 a domca bola tiez moj favorit 😀

beruska2x
autor
21. pro 2009

ja bych vrazdila za ty stiny 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
21. pro 2009

to byla moje kombinace barev.... 😀

saska.t
21. pro 2009

jj bolo to fakt krasne 😀
zajtra dojdu nasi a oznamili mi ze segra je chora takze dufam ze to mala nedostane, segru zavriem v izbe a nepustim z nej len aby mala neochorela 😝

beruska2x
autor
21. pro 2009

a co ji je? chripka?
tyda to je pech...

beruska2x
autor
21. pro 2009

bracha je taky furt prichciplej, chytne kazdou hovadinu 😖 tak mam vzdycky taky strach ale Sima je docela drzak... zitra k nam konecne prijde kamoska s holcickou, ta byla snad 3 tydny nemocna...

premyslim nad tim ostrihanim vlasu u sebe, nevim jestli pak nebudu litovat 😲

saska.t
21. pro 2009

zevraj velke prechladnutie...
ona dosla z angl. ale kedze boli take mrazy zostali vysiet 12 hod na trajekte a 7 hod. v zacpe tak vsetci z auta su chori 😝 no co uz snad to mala prezije v zdravi 😀

beruska2x
autor
21. pro 2009

hm to ukazovali v Tv ty zacpy na silnicich a kolaps tunelu 😝 to by me trefilo asi 😖

saska.t
21. pro 2009

tak presne tie zacpy trafila tak si vies asi predstavit ako vyzera, nachcipany clovek s rymou po takomto zazitku 😝

beruska2x
autor
21. pro 2009

udelej ji horkou giotku s citronem to postavy na nohy i vola 😉 az vypije 2 aspon a jde se potit...

saska.t
21. pro 2009

neboooj svokor ju vylieci slivovicou uz tu spriada plany na liecbu 😀 mne ide hlavne o to aby to mala nechytla 😠

beruska2x
autor
21. pro 2009

😀 😀 😀 aaa tak to je odbornik to ji i ty darky budou jedno 😀 ja si koupila koreni na svaraka ale vino jsem zapomela 😀
dneska jsem lestila po byte zrcadla tak jsem zvedava za jak dlouho je Sima opatla 😀

saska.t
21. pro 2009

tak o cistenie okien a zrkadiel sa uz ani nepokusam, nema to vyznam 😒 kazdy den by som to musela robit tak som sa na to vykaslala 😀
uz teraz mam depku z tej mojej sestry aby to mala nechytila, asi ju fakt vyvrem v izbe a nepustim do spolocnych priestorov 😲

beruska2x
autor
21. pro 2009

no tak snad bude soudna a ohleduplna aby na malou neprskala ne? vasi ji vezmou ven a tak a segra se da za den, dva do kupy, bylo by dobry kdyby mela antibiotika nejaky at ji to rychke zabere a je ok....

ja mela asoi pred 4 lety o vanocich anginu a to byl des...

saska.t
21. pro 2009

zevraj je len nachlazena a kasle, na to jej ATB nikto neda 😝 no ak to mala chyti tak ju zabijem a bude po vianociach, najradsej by som nasim povedala nech nechodia, ale riziko choroby je momentalne asi vsade mocvelke, no ak to chyti tak nech je rychlo fit kedze 18.1 nastupujeme do predskolky 😅 ale to je este dost daleko tak klop klop klop na zdravie 😒

beruska2x
autor
21. pro 2009

ja taky Simu hlidam, jdeme 12.1. na poslednii ocko tak at to ma bez problemu... a ja jdu 8.1. zase k zubari 🙄
jsem na vas ve skolicce zvedava 😉

saska.t
21. pro 2009

ja som tiez zvedava ale 2 tyz. tam budem s nou takze by to mohlo prejst bez problemov 😅 ved tam bude len doobeda o 12 uz bude doma s maminou 😀 ale mam z toho aj tak traumu ci to nie je skoro a ci robim dobre, ale mozno si na mna ani nespomenie ked tam bude mat deticky ktore ona miluje 🙂

beruska2x
autor
21. pro 2009

presne tak, bude samostatnejsi... na chvilicku, pohraje si a pujde domu... aspon si od sebe odpocinete 😉 u nas to nehro.. ja budu rada kdyz sezenu skolku normalne v 3letech 😖

saska.t
21. pro 2009

neboj tiez sme mali problem najst taku co by mne aj malej vyhovovala, do klasickych jasli by som ju nikdy nedala, ale tieto sukromne su fakt fajn tak snad to klapne

beruska2x
autor
21. pro 2009

jenze tady zatim ani soukrome zadne nejsou 😠 deti je hafo a nikdo to neresi 😝 brala bych i treba kdyby udelali v praci zamestnanecke skolky...

saska.t
21. pro 2009

hm, tu je tiez problem, ale sukromnych je dost ale samozrejme to budeme musiet zacvakat ale co uz ved budem zarabat 😉
a zevraj to detickam dost prospieva k samostatnosti a hlavne to robim aj koli nemcine nech s nou pride konecne do kontaktu a zacne sa pomalycky nemecky aj ucit, som sa rozpravala s p.psychologickou a povedala mi ze je najlepsi a najvyssi cas aby potom nevpadla do skolky uplne bez dorozumenia ze by to mala potom elli velmi tazke a musi ju to hlavne naucit niekto pre koho je nemcina matersky jazyk aby sme ju nenaucili bludy a nikto by jej nerozumel, preto nam doma odporucila rozpravat na nu len rodnou recou, kazdopadne cesky a slovensky uz rozumie, teraz je cas na nemcinu 🙂

beruska2x
autor
21. pro 2009

ty jo to bude mit dobre, nebude se muset slozite ucit 🙂

beruska2x
autor
21. pro 2009

sasi nezlob se jdu do vany jsem dnes nejak k.o. 😔 byli jsme 2x venku a v tom snehu s kocarem docela drina 😲

beruska2x
autor
21. pro 2009

dobrou noc pa zitra 😉

saska.t
21. pro 2009

to nie zevraj sa to nauci ani nevie ako zevraj deticky su ako spongie, nasaju vsetko 😀 tak snad to bude ok a elli to vsetko zvladne na 1 😀

oki beru idem sa tu venovat rodine uz na mna rozpravaju a ja moc nevnimam co hovoria tak aby si nemysleli, ze na nich kaslem

pekny vecer pa a dakujem za povzbudenie koli malej pa 😉

pancake
21. pro 2009

saska skolky sa neboj. je super pre malu. aj ja by som dala. do takej sukromnej. lenze ja teraz nerobim a nemam z coho ju platit. inak by som dala. uz som bola pevne rozhodnuta.
rozpravala som sa s mamickami co davaju do sukromnych jasiel a deti su prestastne a uvidis ako sa ti ,,mlada betarka,, ukludni. budes z nej mat ine dieta. hned hupsnete a budete robit bratceka. ver mi.
ona je preto taka mrzuta lebo sa s tebou a s D. nudi. 😝 😝 😝 takto bude v siedmom nebi. ver mi. 😉 😉

ja som dnes mala dalsiu schodzku na urade, ze preco mi neplatia a bla bla a debili uplne ignoruju ze mi dlzia 1500 libier a ja nemam z coho zit. som sa zase len rozculila, a behala z jednej budovy do druhej... a v poslednej mi povedali ze teda za 2-3 tyzdne by mi to mali doplatit ale to hovoria kazde dva tyzdne co tam chodim a podporu jeden mesiac mi nezaplatia vobec. 😝 😝 😝 smradi anglicky 🙄 🙄 🙄
no ale potom som si povedala ze seriem na to, hlavne ze sme zdravi nebudem sa rozculovat.
maly uz tiez vystrkuje rozky, hadze sa o zem a bla bla bla takze som ho pekne hodila do kocika a sedkal 2 hodiny ci sa mu pacilo alebo nie. dnes bol vynimocne dobrucky. 😵
pa zajtra.

daskak
22. pro 2009

dobreee ranko 🙂 🙂
sasi: aka bola noc??

berus, zuzi,kiss, pati 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
22. pro 2009

ahojte holky...

my se chystame na nakup ale chuuumeli tam 😅

Sima ma dneska svatek tak budeme parit 😀 😀 😀 😀 😀

daskak
22. pro 2009

berus: gratulujeme 😉 😉 ...

inak u nas dnesrano bolo len -1....ale straaasny vietor 😝 😝 😝
dnessme s dadkom postavili stromcek.. sa taaaak vytesovcal.. cupkal popri nom ako male kozliatko 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru