Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
4. led 2010

zuzi su to take bodky vyssie na jazyku po stranach??? ak ano tak si nerob starosti, su to klasicke chutove pohariky ktore na jazyk patria aj D urobil paniku a ked sme sa pozreli na nase jazyky tiez som to tam mala a nakoniec som to nasla aj v knihe 😀 😀 😀
infekcia na jazyku boli, takze sa mi nezda zeby nieco mal 😉

pancake
4. led 2010

baby vdaka. nema to biele bodky. take cervene ranky po bokoch. ako narezane nozom. poslednu dobu som mu davala mandarinky, tak asi z toho. zacal ich lubit, tak som ich do neho pchala. 😔

a je pravda ze dudle ani flase nevyvaram od roka uz. 😔 😔 ale uz som rano vsetky stihla. 🙂

daskak
4. led 2010

ahoooj babenky 🙂 🙂 ..
ako sa mi mate?? idem vas docitat 😉 😉

beruska2x
autor
4. led 2010

tak uz jsem ze Simy hotova, chudacek chrla jak starej tuberak, teplotu sice nema, davam mu Stoptussin tak jeste 2 dny vydrzim a kdyz se to nepohne tak jdeme k Dr ☹

chudak ani moc neji, jen svickovou k obedu trosku ale jinak m,u neni nic po chuti 😝 rohlik se syrem nic, do chleba se sunkou 2x kousnul, jogurt nic... termix.. no uz nevim co mu nabidnout..
ted mu delam na zitra dusenou mrkev s kotletou a bramborem tak to snad trosku da...

ale zase pije dost na jeho pomery to jo 😉

uz aby ta zapraskana zima byla pryc 😝 i kdyz teda dneska bylo paradne, slunco + snezilo...

saska.t
4. led 2010

ahojky

beru no to mi je luto, takto nachladnuti sme nikdy neboli a dufam ani nebudeme, ale nech vas to len coskoro opusti... to ze nepapa poriadne neries podstatne je ze vela pije aby neostal dehydrovany 😅
my sme dnes boli len doma vonku je -7 snezi a strasne fuka tak som to neriskla aby malu neofuklo 🙄

beruska2x
autor
4. led 2010

ahojky sasi 😉 no jo ja vim, nasemu Simovi mala dietka neublizi 😀 ale vis jak... hlavne aby mu to neslo na prudusky, potrebovala bych to psi sadlo 🙄

saska.t
4. led 2010

na to staci aj klasicke sadlo alebo maslo 😉
mala sa dnes hrala so psami a strcili do nej a mala sa chuda tak buchla ze ma bouli na hlave jak slak, a rovno pred spanim, urcite bude mat z toho celu noc zlu naladu 😝
dnes sme presli na pampersky c 4 zda sa mi to az neuveritelne a aj prechadzame na oblecko c. 80 to je az neuveritelne aku mame uz velku babu 😀

saska.t
4. led 2010

kocky ide aj vam tak zle konik, uz vcera mi blbol a dnes sa natahuje velmi pomaly dokonca mi aj ukazovalo ze z techn. pricin nejde 😝

beruska2x
autor
4. led 2010

jojo nez se sem dostanu to je des, blbne to jako blazen...

sasi to my nosime 86, 92 a kombinezku 98 a je mu taktak 😉 a plinky vel 5 😀

saska.t
4. led 2010

ju beru vzdavam to 5 min trva kym sa mi natiahne stranka 😝 takze to dnes balim...
juj tak to uz ste velki chlapici... to mi budeme mat tak v 3 rokoch taku velkost 😀
pekny vecer pa 😉

kisska
4. led 2010

Ahojte babule,

berus, tak to ste vacsi ako my 😲 😉 my mame teraz 86ku akurat a to kombineza ktoru sme teraz kupili (inak mam ju v albume) ma napisane, ze 86/1rok a este aj ta mu je trosicku dlha 😉
Idem pridat este par fotiek zo Silvestra... 😉 Zatial pa a asi aj dobru noc 😉

saska.t
5. led 2010

Ahoj kocky

tak konik sa mi stale strasne pomaly otvara a uz na to nemam nervy 😝
mala spi s D a ja cumim na telku a straaasne tu fuci a snezi, no snad sa nam podari na chvilu ist von aj by som chcela ist dat malu ostrihat len neviem ci nestropi strasny cirku ved uvidim...
vecer sa pokusim ozvat, no ale ked to pojde takto zle tak kaslem na to 😅
zatial pa...

pancake
5. led 2010

my uz od roka mame plienky 4+
neviem preco. a obleco tu sa nemeria v centimetroch, takze neviem, ale uz som vytiahla 1/2-2 roky. a vsetko mu je akurat.
idem si kuknut kiss ten tvoj album.

bzzmajka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska2x
autor
5. led 2010

Caute holky,
tak na me R a Sima naplivali bacily ze mam taky rymu ... dneska se mi dodonce malej pozvracel jak kaslal 🙄 chdacek, on pres den parkrat kuckne, v noci taky docela v poho ale pri usinani je to desny 😖

udelala jsem jeste ten hnus z cibule a cukru tak rano mu to hned dam, ale uz docela dneska jedl normalne a nalada dobra, tak sand to brzo prejde, boze uz aby bylo leto 😠

kisska
5. led 2010

Ahojte,

no berus tak to mate vesele, urcite skus, ci nemate suchy vzduch a ten cibulovy hnus naozaj pomaha 😉 Aj ty si naordinuj a nekychaj moc na klavesnicu, nech nas nenakazis 😉

bzzmajka - krasne baranceky 😎

sasi, zuzi, pati, dasi, eri - ahojte, zavialo vas?

beruska2x
autor
5. led 2010

ani mi nemluv, budu v noci se budit aby se neudusil ☹
na topeni mam misku s vodou s eukalyptem a v pokojiku rucnik mokrej a ten 3x za noc menim, tak uz nevim co vic 😔

jj beranci pekny ale trosku brzo ne 😀

saska.t
5. led 2010

ahojky

beru no to mate desne ale snad vas to coskoro prejde 😉

tak mi sme s D prave urobili tvrdy poriadok v kamrliku (miestnost na samy bordel) a fakt sme vyhadzali vsetky nepotrebne veci tak snad chvilu vydrzi upratany aj ked tomu moc neverim 😅
boli sme aj s malou na zahrade hodinu a celkom sa s D vyhrali pri robeni poriadku na zahrade, boli uplne zlati ked odhadzovali sneh ako snehuliaci 😉

ostatne kocky ahojky kde sa flakate? 😕

beruska2x
autor
5. led 2010

no je tu nejak pusto, ja jsem se nahrivala ve vane, ke vsemu jsem mela dostat MS a nic... snad to prijde na inekci se mi fakt nechce 😠 jeste tohle...

sasi to mate fajn, Sima taky miluje kdyz na nej snezi 😉 no a pak ten snih ji a dopada to takto 😅

beruska2x
autor
5. led 2010

holky jdu si oloupat pomelo at mame vitaminky s R a pujdu za Simou, tak pa zitra...
stejne to tu jde pomalu jak v CD 😝

dobrou noc... 😵

pancake
5. led 2010

co je to pomelo?

a nejde mi nacitat konik. stale mi to vyhadzuje ze sorry..... no presne ako saske. 😝

zdravim vsetky zasnezene zienky: kiss, berus, sass.., daska a erika 😵 😵

no a u nas snehu ako hovado, kalamity, asi 3 centimetre, ale anglani nepoznaju zimne gumy tak nepracuju a nechodia do skol. takze su prazdiny.
p. ma ist zajtra pre znamych na letisko a je to 15 minut ale asi to auto nezvladne a budu musiet ist vlakom. 🙄 🙄

a nemozeme ist von s malym,lebo nema nepremokave nohavice. skusim mu dat dvoje pancusky a podsivane nohavice, nech sa tam vyblazni aspon 15 minut. to budu place ze: esteeeeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢
tak sa celkom aj tesim na zajtra.

no a moja dieta nula bodov, zase mame gulasovu polievku a robila som americke zemiaky s pecenou klobasou a spravila som VEla na 2 dni a zjedli sme to. 😔 😔 😔
tak zajtra bud pojde p. kupit kebab, alebo spravim spagety. ale kedy zacnem dietovat neviem,lebo som prave zacala dojedat cokoladove dukaty co boli na stromceku. 😔 😔

tak zatial. zajtra asi nepisnem p. ma volno....

saska.t
6. led 2010

ahojky

zuzi - no to mas ako u mna dieta 0 bodov ale do leta sa ta pazravost upravi a bude dobre...
tak mi mame asi 15 cm snehu a esdte dalsi tyz. ma snezit ja sa teskam mala sneh miluje tak aspon mozme chodit von vzdy lepsie ako prsat neustale co je typicke pre tuto oblast... aj by som jej sanky kupila ale boli by naprd kedze tu je poriadny sneh asi po 15 rokoch a dalsich 15 opät nebude 😝

zuzi pomelo je nieco take ako grep len o nieco väcsi, je viazany v takom obale a sietke a aj to vyzera ako velky grep, tu to volaju medovy melon 😉

no konik naozaj blbne ale mozno je to aj tym ze mame tolko prispevkov v teme kedysi sa po 10 000 zakladala nova tema 😅

ostatne ahojte a na niektore sa hnevam lebo nie su schopne napisat ako sa maju ale na FB vysedavaju 😝

patricia1971
6. led 2010

ahojte, sasi to platí asi na mňa,že????? Lenže včera sa mi nedalo prihlásiť sem,som mala z toho nervy a na FB som síce priihlásená,lenže to sa mi tam Paulína stará o také nejaké zvieratko,takže možno si myslíte,že som tam,ale to je tam Paulínka,pod mojim menom.....a decká ma ani nepustia k pc a ten druhý mám pokazený 😝 😝 😝

ale neboli sme dlho doma,včera na návšteve v AT u krstnej deciek, predtým 5 dní u svokrovcov na dome,dnes zase k našim, otec má narodky...a Lili mala úraz, predvčerom mi spadla na kvetináč a zatlačila si dva zúbky dozadu,takže sme boli u zubárky,no strašná bolesť,ale že to nemá vybité,že sú pevné,ale asi sa jej to neupraví,no desné a ešte včera mi aj strýko zomrel,takže samé nervy a peklo 😢 😢 😢

no idem vás dočítať a nehnevajte sa na mňa 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 už sem budem chodiť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

patricia1971
6. led 2010

baby a som aj na nervy z toho, že u nás sneží ako besné a ja som pre Lili zabudla snehule u svokra na dome, on mi ich poslal v pondelok všelijako expresne a neprišli mi,tak neviem, čo jej obujem na von,lebo čo má len čižmičky,tak neviem,ale do snehu nie sú....a ešte mám aj MS a je mi na hovno a ešte som aj pribrala 6 kg,som ako tank a mám už skoro 80kg!!!!!!!!!

patricia1971
6. led 2010

zuzi malý to má ešte v puske????? Lili mala,ale boli to afty,treba B vitamín,ako píše berus 😵

berus to je zlé,že ste chorý,aj moje decká tie vačšie nejako soplia,takže určite to chytí aj Lili 😝 😝 😝

sasi my už nosíme 4 pamper asi 3 týždne,ale oblečko ešte 74,ale už budem kupovať aj 80,lebo 74 je jej akurát 😵

jeeej som čítala,že diéta?????? aj u vás????? ja som chcela od dnes,ale idem variť špagety,takže je zas po diéte,ale ja mám také špeky všade,že je to desné,už mi aj M povedal,že by som mala trošku schudnúť,takže to je už vážne 😀 😀 😀 😀

no kde ste?????? mňa už za chvílu decká vyrazia od pc 😢 😢 😢 😢 ale Pauli ide dnes k mame a Erik zajtra má ísť na chatu na nejaké dozvuky po stuškovej,tak bude klud a veget a budem mať aj pc 🙂 🙂 🙂 🙂

patricia1971
6. led 2010

zuzi, mne doki poradila,že keby mala niečo v puske,treba na také špáratko do ušiek nastriekať TamtumVerde a pretierať jej pusku aj viackrát denne,nám to pomohlo,aj minule mala niečo v puske,tak som 2 dni pretrela a bolo to ok 🙂

baby no padám upratovať a variť, mám tu bordel ako v tanku, veď od Vianoc sme boli doma len 2 dni,a teraz len perem a nič nestíham......tak zatial pa 🙂 🙂 🙂 🙂

saska.t
6. led 2010

ahojky pati

neblazni to nebolo len na teba, to bola sranda, ved ma poznas 😉
to mi je luto s Lili ale trvale zubky budu urcite ok tak nech to dopadne dobre 😀
na 4 plienky sme nepresli koli velkosti ale koli objemu mocu uz jej 3 nestacili ale velkost by mohla mat rovnaku kedze 4 ma az pod prsa 😀 a oblecko 74 nam je tiez akurat tak uz idem na 80 😀

konik blbne uz par dni takze vsetci mame nervy a hlavne vecer je pomaly 😠

patricia1971
6. led 2010

sasi to je ok,len tiež mi jedna kamoška písala na FB,že čo jej nikdy nereagujem,tak som jej to vysvetlovala,že tam Pauli hrá nejaké hry za mňa,takže asi preto.....no aj nám boli 3 dobré,ale tiež kvoli objemu nám 4 sedia,ale tiež sú jej veliké 🙂 🙂 🙂

baby,ja som teraz pred hodinou urobila najvačšiu chybu pred Lili, vyhodila som vianočný stromček pred ňou a odvtedy za ním len plače 😢 😢 😢 😢som z toho na nervy,takže ke´d budete likvidovať stromčeky,nie pred deťmi 😢 😢 😢M prišiel z roboty,tak ju išiel dať spať 🙂 🙂 🙂tak snáď sa ukludní

erika107
6. led 2010

Ahojcek babulky 🙂

sorry ze sa tu neukazem ale ked mam aj FB zapnute precitam posty a idem off ... sme teraz nascipany aj ja aj maly...asi ma dozvuky co mal cez vianoce zvysene to CRP naznacovalo to ze bude chory a je to tu :( ide ma slahnut... teraz chodim aj po veceroch pomahat tatinovi opisovat vodu aby som si zarobila neaku korunku ...

ale inac sa mame fajn maly je uz viac ostrielany uz mi presiel z izby popri postely a potom dverí do vedlajsej izby tam sa chytil postielky a vytesoval sa ja snim 🙂 ...

my nosime velkost 92 je mu to troska volne ale uz nekupujem veci akurat lebo potom ich nosi tyzden a mozem menit satnik...teraz pochudol co bol chory ale dufam ze to coskoro nabere naspat... a plienky uz nosime dlho 5 teraz som skusila tie babylove z DM a som neni dvakrat spokojna s nimi lebo sa mi vyhadzal na prdelke...tak musime ostat pri pamperskach :(...

dnes som bola urobit malemu snehuliacika pred dom aby mohol aspon cez okno pozerat 🙂 nech ma zabavku 🙂 xixiix

berus: to mi je luto s malicky a co je to to psie sadlo? ako sa to pouziva a k comu to je dobre?

oky babulky idem troska lahnut pred telku este kym s ami maly zobudi pacek posielame drobcekom cmukacika

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru