Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
19. led 2010

co se deje zuzi 😕

saska.t
19. led 2010

zuzi co sa deje?

pancake
19. led 2010

maly hnackuje uz treti den. ale dnes uz mu tie ,,hnacky,,aj smrdia a je to az take cierne a natahuje sa to ako sopel.
neviem to inak popisat. vcera a predvcerom to mal zelene. 😝
no a okrem toho ze stale grca, tak teraz akosi viac. hned po obede ani som ho nestihla vybrat zo stolicky a uz bolo vsetko vonku. neviem ci to nie je viroza alebo co.
a uz nich nechcel jest. iba asi deci caju vypil.to je na neho aj tak vela lebo on ho nepije vobec.
je to od zubov, alebo viroza?????

a hlavny problem je v tom, ze od kedy sa maly zobudil akosi divne dycha. nadychne sa, zadrzi dych a vydychne.
vydava pri tom take divne vzdyche. ako ked mas krce v bruchu. ale inak je ciperny, smeje sa, nahana sa.....
a bojim sa o neho.
k toktorovi to je uplne zbytocne ist. lebo tu nie su pediatri. iba obvodaci a ti sa tomu hovno rozumeju. 🙄 🙄

beruska2x
autor
19. led 2010

hele zuzi to se mi nelibi... to bych sla a ma teplotu???

saska.t
19. led 2010

zuzi to vyzera na virozu, pri zuboch sa negrca ☹ nemas doma smectu alebo cierne uhlie? kazdopadne aspon skoc kupit elektrolity nech nie je dehydrovany a davaj lyzickou, ak grca tak by som skusila dat po malych lyzickach kolu, naozaj to zabera - vlastna skusenost 😉

beruska2x
autor
19. led 2010

zkus mu sahnout na bricho jestli ho nema tvrde...

pancake
19. led 2010

no a vnutornosti nejem vobec. takze by som sa asi dogrcala.ked sme to mali doma, tak som jedla ryzu s kyslou uhorkou. 😀 ja nezjem ani pecene kura. iba raz za rok. a ked som bola mala, tak sme ho mavali pravidelne kazdu nedelu /preto sa mi zhnusilo/ a ja som jedavala iba ryzu s marhulovym kompotom 😀 😀 😀
ale mala som o 20kg menej. 😲 😲 😲 😲

pancake
19. led 2010

tvrde ma to brucho. ale nie velmi. neviem ako vela ma byt tvrde.

a nekupim tu absolutne nic v lekarni.
vcera si bol palino kupit kvapky do nosa /do hypermarketu/a predavacka zazartovala ze ci ma 18 rokov. 😝 😝 inak by mu ich nedala. no krava.
tu ani pribory nekupis bez obcianskeho. 🙄

pancake
19. led 2010

ja zajtra skusim tu colu. a na co ma byt dobra??
inak maly zaspal v pohode, uz negrcal.
kamoska mi hovorila ze mu uz nesmiem dat mlieko, ale on bez neho nezaspi.tak som mu spravila ale dal si iba trosicku. asi pol deci. a zaspal.

beruska2x
autor
19. led 2010

co????

ja nevim zuzi ja bych se bala slepyho streva... co ta teplota???

beruska2x
autor
19. led 2010

no cola zklidnuje zaludek...

pancake
19. led 2010

nie nema teplotu. rano som mu merala 36.6 a vecer teraz tak isto. ale mozno je aj na figu teplomer, lebo mam ten digitalny a nefunguje. 😨 😨

pancake
19. led 2010

preco slepeho creva?

saska.t
19. led 2010

slepe crevo by ho bolelo brucho a bol by apaticky takze to si nemyslim, skor sa pridavam k tej viroze 😒
cola je dobra proti grcaniu poradila mi to znama lekarka a fakt to zabera ale musi to byt po malych lyzickach, nie naraz vo velkom mnozstve
zuzi drzim palce a ak to nezaberie utekaj k Dr nech to nie je nieco horsie ☹
prajem pekny vecer a drzte zajtra palce nech je to lepsie pa

beruska2x
autor
19. led 2010

no tak to asi ne.. to by mel horecku ale zvraci se pri tom, je tvrde bricho a prujem taky 😅 ja jsem z toho vyplasena 😔

pancake
19. led 2010

a ak to je viroza, v co dufam, tak ako mam upravit stravu? alebo este aj nieco ine mam robit?

beruska2x
autor
19. led 2010

dej mu bud ryzi, mrkev, banan takove veci co stavi prujem a nedrazdi zaludek .. at pije hodne slabej cernej caj , klidne piskoty obyc nebo suchat, rohlik ale ne cerstvej...

ale kdyz by to trvalo dyl tak jdi k Dr.. at mas jistotu...

pancake
19. led 2010

ja som z toho na nervy. bojim sa aby to nebolo nieco vazne.
horuck nema.
hnackuje 6 krat denne. aj vcera 6 krat.
a to brucho nerozonam. ale ked som mala na nom ruku tak bolo tvrde.
a ked som sa spytala maleho kde ma au, tak mi prstom ukazal na zaludok.
no ale moze si aj vymyslat.

saska.t
19. led 2010

zuzi dieta - ryza, mrkva, banan, moze aj mlieko ale v rovnakom mnozstve menej odmeriek proste viac riedene ak ho nemozes vynechat, ziadne jogurty 😉 a ak by si do neho dostala cierny caj tiez vyborne na zalud. problemy 😅 aspon par lyziciek...

pancake
19. led 2010

ryzu mal vcera a predvcerom.teda dva dni v kuse a kakal zelenu vodu a v nej cele kusky mrkvy. 😔

pancake
19. led 2010

prepac nemal ryzu vcera a predvcerom ale MRKVU>

s cim mu mam zajtra spravit tu ryzu?

beruska2x
autor
19. led 2010

to se ti nedivim, to bych byla taky ale zase vsechny zanetlivy onemocneni jedou predevsim teplotou.. nemohl neco blbyho snist???

dej mu 2 dny takovouhle dietu a kdyz to neprejde sla bych k Dr, a zkus ho cerny uhli - rozpustit ve vode a po lzickach.. a nebo tu colu ale fakt pomalu a malo - treba po hodine vzdycky 2 lzicky...

beruska2x
autor
19. led 2010

treba yzi s bananem nebo kousek strouhaneho jablka, ze zeleniny me nic nenapada.. hlavne nic nemastit..

beruska2x
autor
19. led 2010

neboj to bude dobry...

saska.t
19. led 2010

zuzi tak mrkvu rozmackaj uplne na mini ciastocky nech ju spracuje a zarob ju s ryzou a vecer ryzova kasa s bananom, kolu tak 4-5 kavovych lyziciek za hodku a opakuj do skonc. vracania, väcsinou do 3 hod. je grcanie prec...
ok uz naozaj odchadzam 😉 a ozvi sa zajtra ci je to lepsie

pancake
19. led 2010

no ja zajtra vyskusam.vecer napisem ako som dopadla.
vdaka.
pa idem do hajan, lebo p. uz spi. akysi je nachcipany a unaveny.

beruska2x
autor
19. led 2010

o.k. tak jdu taky papa

drzim palce zuzi..

pancake
19. led 2010

dik. zajtra pismenkujeme. 🙂

kisska
19. led 2010

boooze zuzi, ale baby dobre hovoria - nemastnu dietu a pokial nema teplotu a nic ho neboli natolko, ze je vesely a culy, tak ho to snad rychlo prejde, drzim palce.

beruska2x
autor
20. led 2010

ahoj hoky..

co zuzi jak to u vas vypada??????

u nas byla kamaradka s holcickou, Sima ji pusinkuje 😀 a ona neche.. plakal chudak kdyz odchazely 😲 ted spi, snedl svickovou s kolinkama tak si udelam jidlo ja...

prislo mi ze ma trosku teplotu po tom ocko tak ven pujdeme jn na chvilku pred barak... a musim vyluxovat rozhamtali tady krupku 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru