• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
no u nás je obliekanie v pohode,dúfam,že to aj tak vydrží :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my sme boli len chvílu vonku,ale pooobede pojdeme na dlhšie,lenže u nás sú problém rukavice,najskor ich má na rukách a potom po pol hodke už sú dole a potom má ladovvé ruky a padáme domov,lebo rukavice neche :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u nas taky pati nevim co to na me dneska zkousel :rolling_eyes:
25. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru skášajú a skúšajú,ja to tiež vidím,ako skúša,pokial jej dovolím a niekedy sa hodí aj o zem,hlavne vonku,ked sa chce hrať pri schránkach a ja ju ťahám domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sú to potvorky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm Simu nej bavi mi utikat a nejlepe kdyz mam plne ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: marne doufam kdy dostane rozum :grinning:
25. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to poznám....zas sa mi zobudila,neviem,ale dosť často sa mi po hodke zobudí a potom ju ešte uspím :dizzy_face: berus padám,idem hodiť nejaký obed do seba...pa zatial
25. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, ako po vikende?
sasi mala ako? berus, pati aky bol vikend?
Zuzi jaaaj samostatne obedy, to je u nas kapitola sama o sebe. Najblizsie sa chystam zaskolit moju mamu ako to u nas funguje, lebo naposledy maleho pri obede furt kibicovala a opravovala, tak po piatich minutach a 10tich lyzickyh povedal hotovo a bolo dojedene... Doelzite su bezpecnostne patrenia :slight_smile: velky podbradnik, prisunuta stolicka co najblizsie k stolu a tanier co najviac pod bradu. Maximalne este tak pajac pri tanieri, aby mohol papat aj on :wink: Vtedy je maly sustredeny na tanier, papa pomaly, v klude a celkom mu to ide. Akurat ked uz ma vychodenu cesticku v strede taniera, tak mu urobim novu kopki, aby sa mu dobre naberalo a nakoniec si necha pomoct s poslednymi lyzickami, ktore sa mu uz nedaju nahanat po tanieri... Alebo voda z polievky ked mu zostane, lebo do tej fuka bublinky...
Ale ked som videla moju mamu, ako mu preklada lyzicu z pravej ruky do lavej, ze "tu ma sikovnejsiu" (naozaj ma, ale je mu jednou ktorou je, akurat lavu ma natrenovanejsiu) a ked mu koriguje mnozstvo nabrateho na lyzici, ked ma vela alebo malo... tak to by som velila "hotovo" aj ja :unamused: A najviac bordelu je vtedy,ked sa mu snazi brat lyzicu a on s plnou uhyna... Mam hrozu z toho, ked ma byt s malym tyzden sama a chrust v robote... Ale mozno mu bude maminka vzacna :wink:
Inak babulky, ako dlho sa blizi porod? Na to, ze by som mala mat este vyse 3 tyzdnov do oficialneho terminu (doki hovori, ze 20.2.), tak vcera sme tutu-mutu a Chrust to skoro vzdal, lebo ze citi malu... Tak idem asi dobalit tasku, nech to mam nakomplet :wink:
25. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty vitaj - kludne sa pridaj :wink: Preberame kazdodenne starosti a radosti...

babule, kym som ja dopisala, tak vy ste tu aj boli a zase nie ste :confused:
25. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
som ešte tu :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss no u nás víkend unaveno, v sobotu večer sme boli v bare pri dome,kamoš mal narodky aj meniny,ten majitel baru,tak sme tam boli do pol noci, decká strážili Lili,ale to je ok,lebo je to 3 min.pri dome,tak by som hned dobehla a Erik chodí aj tak spať až neskoro,takže nebol problém....lenže v nedelu som už od 7mej fungovala a som ešte tarz unavená,vieš,my chodíme spávať tak po 21,takže pre mna je to desné :slight_smile: ale bolo fajn......nejako ma začína bolieť hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no a neviem,ako sa blíži porod,mám len 3 deti,ale vždy to bolo iné :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati na teba som sa najviac spoliehala :wink:

inak citam temu Trapas a rehlim sa jak koza... este si maleho zobudim, su tam vyborne historky :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss neboj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no ja som prvé dve deti prenášala 2 týždne, a Lili išla von 2 dni pred termínon,a to som bola u doki a tá mi vtedy povedala,že týžden ešte bude v brušku a herečka už v noci sa rozhodla,že ide von....takž eje to všelijaké,ale neboj,tutu mutu Barborke neublíži :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
o to sa ani ja nebojim... sak konecne po sto rokoch som vcera dostala taku chut, ze az :grinning: a este mi povedzte, ked mam termin toho 20. kedy je pondelok v mojom 38tt? 1. alebo 8.? Uz som z toho taka zmagorenkovana, ze az... uz vymyslam, kombinujem...uz nech to mam za sebou...

Boooze zozrala som plnu misu salatu (ladovy salat, paradajka, paprika + cottage s pazitkou) a mala robi take kotrmelce, ze az... a to som si chcela ist lahnut... no nema to vyznam
25. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss... ze chrust citi malu>>> :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az mi zabehlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi a to uvazujem, ci je mala tak velmi nizko, alebo chrust tak velmi daleko :wink: :grinning: :grinning:

boooze, prave sa mi dieta napilo vody z psej misky... :frowning2:
25. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky

tak po dnesnej otrasnej ublvanej a prebdenej noci som sa rano zbalila a isla k Dr... Elli ma normalnu chripku dokopy s crevnou a vyzera naozaj hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi jej hrozne luto :frowning2: Atb nam nedal, lebo by jej zaludok este viac posral dostali sme elektrolity spolu bifibakteriami na obnovenie imunity :pensive: tak snad to zaberie...mala len polehava a mrnci je uplne bezvladna ani chodit poriadne nemoze, stale do nej tlacim pitie a uz zjedla aj 2 kolecka z kukur. chleba lebo samozrejme mame aj dietku, ale aspon nieco, no a nakoniec ja mam anginu ale uz sa to lepsi takze mozem od malej dostat crevnu chripku pri nasom stasti, kedze na smradlaveho aj hovno spadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a D vynadal ucitelke v skolke, ze ako moze pustat chore deti do kolektivu ked potom to dostanu vsetci ostatni,takze sa so mnou mozno ani bavit uz nebudu :sweat_smile:
Asi tu budem pomenej, kedze musim byt stale pri malej strasne na mne vysi ani D jej nestaci a place aj pri nom...
vecer vas urcite kuk pa
25. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
moooje chuda, mala by si si podat Loto, lebo niekde sa toto musi kompenzovat. Sasi drzte sa...
25. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda sasi to je pech :frowning2: to sand neni pravda...

kiss no to mas pekne :wink: to ja k sexu v tehu R nedomutila dlouho, ten se klepal strachy aby se neco nestalo :grinning: a rodila jsem den pred terminem :wink:

jinak o vikendu super, byla jsem s brachou a kamaradama na tom karnevalu, dala jsem si par panaku :grinning: a bylo veselo... :wink: akoat jsem se nemohla nacpat do spolecenskych kalhot takze nezeru uz :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mam chuuute :frowning2:
25. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mala prave zaspala v nasej posteli, ale asi ani nema vyznam ju brat do jej postielky kedze je kazdu chvilku hore..
uz aj poriadne kasle a tecu jej sople takze ak sa to do stredy nezlepsi dohodla som sa s Dr. ze dojdeme a da nam lieky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja uz trosku lepsie ale kohrnam ako prefajceny pes a to som uz 3 dni nehulila, co mi nechuti :rolling_eyes:
Dufam, ze ju to coskoro prejde, lebo sa z toho zblaznim :frowning2: a uz sa aj D stazuje ze ho boli zaludok a je mu zima :sweat_smile:
25. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasi snad to bude dobry :confused: ja jdu prepalovat DVD, R donesl z prace krtecka :wink: tak pak juknu...
25. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi nastastie tieto crevne trvaju maximalne 2-3 dni...neboj, bude dobre. D si aspon moze dat smectu alebo nieco ucinne...
25. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
saska my mame presne to iste co tvoja mala. hnackuje uplne zelenu vodu. len tak z neho spliecha. a mlieko uplne odmieta.takze sme len na caji a to vypije deci denne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj by som isla k dr. ale dal by mu paracetamol a to mu mozem dat aj bez ,,mudreho dr,,

berus ja sa nezmestim ani do vlastnych vytahanych teplakov ked stale sedim doma. :pensive: :pensive:

caute.
25. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja mam hotovo a nikdo tu... :astonished: ale zase mame 5 dilu krtka :wink:

zuzi no ja doufam ze na jare jeste schodim , hele jas sladke uz nejim, fakt nezeru a pohyb mam se Simou ale stejne mi to nejde :angry:

tak zatim papa :dizzy_face:
25. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, baby,to je strašné taká črevná chrípka, chúďatka moje :frowning2:

ja zas diétujem od včera,tak snáď mi to vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pkený deň :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky

tak baby aby toho nebolo dost tak mala ma este laringitidu tak som zasa utekala k Dr, ale crevne tazkosti su uz prec, takze teraz soplime, kasleme, dychame ako stary hrniec no uplna katastrofa, mala ani nemoze normalne spat a kazdu chvilu je hore..
Takze to vyzera ze volame babine nech ju dojde vartovat, lebo urcite aj dalsi tyzden bude ko na skolku :confounded: niekedy si fakt hovorim ze zasrany zivot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mala prave drieme dycha cez usta tak bude za chvilu hore a chcem jej urobit v ramci diety mrkvovu polievku aj ked jedlu moc nedava ale suchare a biely jogurt uz spapala
tak zatial pa
26. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasi to je desny, chuda malinky :pensive: tomu se rika materske radosti vid :unamused: :frowning2:
no u nas mrzne takze bacily se zatim tolik nesiri, ja cekam na ty jarni plyskanice :confounded: to urco neco zase chytneme..
jinak u nas sviti slunce tak jsem byli dlouho venku, i zubare jsme zvladli, ale videla jen spodni Simovi zuby, jinak ani tuk :grinning:
no hlavne ze mame razitko v prukajde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byl pred nama asi 12ti letej kluk a delal vetsi vyrval nez Sima :grinning:

ten mi zase tak rozmatlal obed ze mam chut vysprchovat obyvak :stuck_out_tongue_closed_eyes: no musim pouklizet a i koupelnu dneska...
26. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi to je strašné, chúďatko, tak prajem rýchle uzdravenie :slight_smile:

berus to už chodíte k zubárke???? mne povedala že až od 2 rokov :confused: :confused: :confused: a to malý už papá sám???? lebo Lili to zatial nechce,pekne sedí a krmim ju,ale keď si pamatám,tak staršie decká už papali samé a boli zlaté,no tiež bolo všecko zasrané,ale zvládali to..no Lili je asi iná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj tu svieti slnko,tiež pojdeme pobede na dlhšie von,len mna bolí nejako hlava,tak si idem asi šupnúť liek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pati tebe furt boli hlava a pijes dost???? a alkohol nemyslim :grinning:

jo chodime, dostal prukajdu a od roku MUSI byt registrovany, tak kazdy pulrok tak zajdeme , vyceni tesaky (nebo taky ne)
a jdeme pryc, to je asi aby si zvykli...

jinak my mame furt tech 8 zubu a o pul roku mladsi od kamaradky uz 12!!!! :astonished:

on ma lzicku a ji sam a ja ho jeste krmim, je ode me by nejedl.. je cune ale uz mu to docela jde, spis mu to dneska nechutnalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, pijem málo,ale ja to mám z krčnej chrbtice :cry: :cry: :cry:

8 zubov????? :confused: :confused: :confused: Lili má 16,neviem,kde ich zobrala...Pauli a Erik mali v jej veku tiež len 8.....a kamoškin syn má 7 mes. a 6 zubov a to ho stále len kojí a bradavky má chúdatko dohryzené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zkus vic tekutin, ono to fakt dela hodne, me driv taky furt bolela hlava tak jsem zacala "nasavat" a je to v poho :wink:

no jen 8, zubarka na to nic nerekla, no stejne bych mu je klestema nevytahovala ze :grinning: ale je to des, bez stolicek nic neukouse.... no prave ta moje kamoska taky jeste koji a je taky nestastna z toho :confounded:

ja ted prochazim MMB, schanim mantinel/kapsar za tu Simovu postel at ho nestudi zed a neni taky spinava... to je furt neco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale maji tam docela pekny veci nektery...
26. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem aj ja kuk MMB,tento koník mi nejako zas nejde,hodinu mi to načítava :angry: :angry: :angry:
26. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek