Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
16. únor 2010

holky a to kafe tak vadi, ja teda piju 1 denne a to presso bez cukru a mlika.. tak to snesu 😀

jdu umyt nadobi a prijdu 😉

daskak
16. únor 2010

berus: vobec nevadi, len ja sama si neviem predstavit kafco bez cukru... ja som taka sladka prdel....
som teraz robila orechovy zavin, a zeleninkovu roladku... 😀 😀 😀 a vraj dieta 😝 😝

beruska2x
autor
16. únor 2010

😀 hele ja jsem hodne na sladky ale sladky kafe bych nevypila a ani kafe rano na lackńo, to bych asi fakt 😝 ja az po obede a jednou jsem zkusila od kolegyne s umelym sladidlem a to je vubec hnus...
ja nesladim ani caj uz nekolik let... ale ke kafi susenku nebo kosticku coko mit musim 😀

daskak
16. únor 2010

berus: 😀 😀 😀
inak co zajtra fajne varis??? ty ma vzdy tak namlsas 😉

beruska2x
autor
16. únor 2010

dneska mel R jatrovou omacku a ryzi a na zitra mam namoceny hrach, udelam kasi hrachovou a koupim uzeny a ja asi volsky oko... 😉

o vikendu jsme doma a vari R a na patek asi zkusim ty kynuty knedliky s borůvkama - at muzu poslat dedovi na vikend.. 😀

daskak
16. únor 2010

hmmmm... mnam mnam
maly ti uz spinka??

beruska2x
autor
16. únor 2010

jojo, byl k.o. usul asi za 2 minutky 😉 jen veceri nejdel zase, jen mliko tak to bude v noci vzhuru na jidlo ☹ uz nevim co mu dat, proste veceret nechce 😝

daskak
16. únor 2010

vobec nic??? a o kolkej jedol predtym??

beruska2x
autor
16. únor 2010

a ja ti jde prace a deti a manza a domacnost dohromady? co Patko ve skole? ja mam ze skolky strach 1. ze nebude misto, mam tu asituaci asi jako pati a navic Sima je desne akcni, snad to tam nepodpali hned 2. den 😅 😀 😀 😀

beruska2x
autor
16. únor 2010

no asi v 16:00 mel tvarohacek a pak jeste kompot broskve asi 3 velke pulky.. 😕 ale zase mam radost ze zacal vic pit ted...

beruska2x
autor
16. únor 2010

dasi musim jit na to nadobi 😉 ale prijdu...

daskak
16. únor 2010

berus: no ja so skolky nemam strach, lebo sa u nas uprednostnia deti ktore tam mali aj starsieho surodenca.... no apatko bol milacik... 😀 😀 😀 aj dnes ked zistili ze sme tak tak dadka ucitelka vzala, mojkala stiskala cmuckala.. boli zaltiiii.. a on sa normalne dal....mna skoro poslali prec 😉 😉 😉
no a pracu a deti som sa naucila zvladat...domacnost tiez ok/aj teraz sa mi umyva riadik, a perie pradlo, kym som tu 😀 😀 /... horsie je to s M .. ako zalozil firmu ma tooooooolko prace ze sa bojim aby ho nepiclo...rano odchadza o 8 domov chodi 18,30 a ked okupedadka a da ho spat ide zas do prace.. cca 20,00... ☹ 😔 😔 😔 .. hmmmm takze tak

no to je jasne ze mu je to malo a potom vnoci pyta, a neskusila si mu dat od obeda napr. apom polievocku? a tesne pred spinkanim mliecko??? no my fungujeme tak ze mavame spolocne vecere 18,30 vsetci spolu.. takze ja nevarim obedy, len dadkovi polievocku, tu zjem aj ja a spolu veceriame.. napr.dnes sme mali cestovinky s rajcinkovou omackou a syrom a tie roladky, orechovu a zeleninkovu.... no a mne sa maly naucil jedavat s nami a v postielke vypje 120 mlieka a budi sa rano cca 7,00 na mlieko.. spinka celu ncku.. ale mal take obdobie ako simo ze neveceral a potom okolo 4 chcel v noci mlieko 😖 😖 😖 ... ale vstaval k nemu ocino

daskak
16. únor 2010

a nenapisala som vracia sa okolo 1 rano 😠

beruska2x
autor
16. únor 2010

no zatim jsem zkousela dat mu kasi, chlebik s necim a polivku zkusim asi zitra 😖

nmo to se s M moc nevidite vid 😖 nojo ono vsechno ma neco...

daskak
16. únor 2010

no mne dadko razom prestal chciet kase....proste sek a nic... ale normalnu veceru sa naucil...
no to sa naozaj moc nevidime... ale vikendy som si vydupala bez prace 😎 😀 😀 😀 ... takze tak dobiehame

beruska2x
autor
16. únor 2010

no uvidime, sand si ustalisam nejaky rezim 😉

kisska
16. únor 2010

Ahojte babulky,

jaaaj dasi, a mas aspon draheho fotku doma? INak ani nemozes vedeit ako vyzera ☹ Ja uz viem, ze by som takuto pracu u draheho nezniesla... mne staci, ked ma povinne alebo aj dobrovolne pracovne soboty a uz zurim... Aj ked zaplatene, ale na to sa mozem vykaslat, ked mi maly rano place a vykrikuje tatino, tatinooooo.

S tou skolkou dufam, ze mi maleho vezmu. Prihlasovat by sme sa mali niekedy v marci/breznu, tak dufam, ze nebude problem. Aj ked moja mama sa boji, ze ma budu ohovarat po dedine - ze som doma a davam maleho do skolky. 😒 Ako keby nevedela, ze mne je to tak srdecne jedno 😎

Boze babule, dnes bol u nas bratranec s malym a to ste nevideli tu bitku. Adam je normalne bitkar, ale presne taku istu fazu mal aj Andrejko pred pol rokom, tak dufam, ze aj Adama to prejde skor ako si na to zvykne....

beruska2x
autor
16. únor 2010

kiss Sima se ano vzbudil o pul 6 a "tata tata" tak tak jsem ho udrzela v posteli do pul 7 nez prisel z nocni a to kouka kdy se rozsviti v chodbe a maze za nim 😝

daskak
16. únor 2010

no a patko jaaaaaaaaaaaj taaaaaaak by som mu dala niekedy na zadok... ale je mi to prd platne ked uz je skoro taky vysoky ako ja 😝 😝 .... ale posticovanie za male vlasy funguje.... som ja ale hnusoba 😝 😝 😝

beruska2x
autor
16. únor 2010

dasi nic si z toho nedelej, osobne neznam dite ktery nedostalo pres zadek obcas, ja zastance takovych trestu taky nejsem ale nekdy to nejde jinak kdyz 100x udela co nesmi a smeje se mi do oci 😝

dneska mi udelal desnou radost - dostal susenku a sam podekoval pak ale sel a plival caj po podlaze, naschval.. no co na to rict 😀

daskak
16. únor 2010

noo ako ociiiiiiiiiiiiik sa u nas place, ale nie rano ale ked sa zabudi poobede... neviem preco....
ale dohodli sme sa zeod marca zoberie do prace nejakych externistov tak to bude lepsie 😉 ...
inak fotku mam na chladnicke 😀 😀 😀 ... neboj kiss adamko si len porobil poriadky na svojom uzemi 😉

daskak
16. únor 2010

berus: 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
16. únor 2010

kiss no je to chlap. musi ukazat kdoje tam panem 😉

beruska2x
autor
16. únor 2010

no ja se smala taky tak mi jeste vynadal R ze ho pekne vychovavam 😝 😀 vi prd jak hrajeme v obyvaku fotbal kdyz neni doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daskak
16. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......... to to to.... my na chodbe hokej... 😉 😉 😉

beruska2x
autor
16. únor 2010

vubec je s nima sranda, ja kdyz jsem na WC rtak prijde, utrhne papir a podava mi ho at uz jdu nebo se s nim smrdla pres teplaky na zadku 😀

beruska2x
autor
16. únor 2010

sad.. a pak ze nemame vztah ke sportu 😀

daskak
16. únor 2010

presne tak.... 😀 😀 aj ja prave sportujem... bojujem s ovladacom na Tv v ruke.... a pozeram ZOH....joooj kolka aktivita 😉

saska.t
16. únor 2010

ahoj holky ale ste toho poöpisali 😀

tak mi dnes v robote uplny frmol a ja napoli ko som ledva robila z toho kaslania tak som isla opät k dr a ten ked ma zbadal skoro odpadol 😅 dal mi opät sirup na kasel na noc tak uvidime ale uz mi to lezie krkom...

mala v skolke celkom fajn ale nechce byt bez nas kym sme tam tak uplne super aj s ucitelkou sa uz kamarati, ale bez nas hysak takze asi to predsa len bude musiet ist nasilu co mi je hrozne luto ale prezili sme to vsetci

inak som uplne mimo 10 rokov som nebola poriadne chora a teraz toto a znacne ma to vycerpava ku vsetkemu sa musim prekonavat aby som vobec nieco urobila, uz sa len upokojujem ze coskoro to uz musi prejst 😅

daskak
16. únor 2010

ahoj sasi: hmmm... ☹ ☹ ☹ si to teraz odserkas a zas budes mat 10 rokov pokoj 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru