Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
16. únor 2010

babenky moj M dnes nejdespat do prace 😀 😀 😀 😀 ... takze vypinam pc...... mozno bude rooomantika 😉 😉 😉 ..... papapa

beruska2x
autor
16. únor 2010

sasi jak rika das.. snad se to ted vyradi a bude pak dlouho klid 😨 je to desny, s tebou 😉

beruska2x
autor
16. únor 2010

dasi papa 😉

saska.t
16. únor 2010

dasi pa

ja viem beru ze to je so mnou tazke ale snad to po 5 tyzdnoch uz odfrci inak sa obesim uz sa mi ten moj dr. ani nezda taky pekny ked ho vidim kazdy tyzden a pritom sa mi zdal taky krasavec 😀

beruska2x
autor
16. únor 2010

😀 😀 😀 nojo ted na nem stihas videt i kazy vid 😀 aspon ma D klid vetsi 😉

saska.t
16. únor 2010

mala nechce spat neviem co zasa ma no idem asi do postele uz nevladzem takze papa 😉

pancake
16. únor 2010

no ale ste toho popisali. 😕 😕 😕
kym to vsetko precitam tak uz ma p. taha prec od pocitaca.... 😠 😠

berus diky za tu dietu...

berus tie ovsenne vlocky ti maly nebude. mne to jedol iba ako babo.potom 😝 😝 😝 😝

beruska2x
autor
16. únor 2010

zuzi on je ma rad, kazdy vikend je snida s mym brachou - ten je ji kazdy den nasypany do kakaa 😉

beruska2x
autor
16. únor 2010

sai papa 😵

daskak
17. únor 2010

ahooooojte dievcata 😉 😉 😉 😉
berus: no moji traja chlapi ranajkuje vlocky s jogurtom kazde ranko pekne vsetci spolu 😉 😉 😉 .. ja to moc nemusim.... aj ked je to zdrave.. ja radsej kakao a vianocku 😀 😀 😀
sasi: je ti aspom trosku lepsie???

pati, kiss,eri ahojte 😉 😉

beruska2x
autor
17. únor 2010

😉 cauky holky...
ahoj dasi.. no u nas vlocky taky fici 😀 rano do kakaa, obcas si udelame kasi a nekdy jako zavarka do polivky.. a kdyz bracha chodi do fitka tak to vubec... a Sima se v nich koupe takze nam by se vyplatila vlockarna 😉

ja mam dneska den Debil...

Sima se vztekal v kocare v busu, cumelo na me asi 30 duchodcu 😝 no nervy, chtela jsem mu koupit backurky , obehli jsme 4 kramy anikde nemeli!!! a ted jsem pripalila ten hrach k obedu 😝 dala jsem to do papinaku a asi malo vody 😅 i kdyz byla tak 5cm nad hrach ☹

takze jsem honem udelala halusky z pytliku, cibulku jsme mela pripravenou a uzeny jsem nastesti koupila 😀

no hlad mam jak herec 🙄 😀 doufam ze je to pro dnesek vse 😝

pancake
17. únor 2010

berus neboj den skonci a zajtra bude lepsie. 😉

ja mam seknute v krizoch uz viac ako tyzden a to nezdvihnem ani maleho z postielky.inak si vzdy spomeniem na berusku ze ci si sa nahodou neunahlila s tou postielkou.my keby sme mali uz velku, tak mi tam mali nezaspi.on sam si ju zatvara ked ide spat.musis ho kontrolovat dokedy nezaspi, ze?

no a mam alergiu stale,nemozem chodit von.uz som ako kripel. 😝 😝 😝
maly je mrnco, tak cakam na palina kym pride z prace nech sa s nim ,,hra,, on. 😔 😝

beruska2x
autor
17. únor 2010

zuzi rozhodne neunahlila, Sima umi sam dolu i nahoru, ze by spadl to ani nahodou, ma tam zabranu a nez zaspi - vecer bud usne u lahve nebo klimba takze ho poozim, dam mu dudlika, chumlacka medu a lehnu si vedle nej... spi do cca 5ti minut, nekdy ho jen prikryju a jdu pryc a spi... on je v tomhle zlato uz od mala 😉

ma tam hafo mista a muze se pretacet, cestovat 😉 v postylce se mlatil o spruncle a byl furt vzhuru s revem 😒

saska.t
17. únor 2010

ahoj kocky

tak hlasim ze mi je 1 den konecne lepsie no snad som to nezakrikla 😅

mala v skolke stale rovnako kym sme tam zlate dieta, akonahle ideme prec tak hysteria a je nalepena na ucitelke 😅 ale snad to casom pochopi 😎
zuzi ja mam pod lopatkou seknute a k tomu kaslem tak si vies predstavit ze ma boli cely clovek 🙄
kocky tak mala uz pije z normalneho pohara uplne krasne este musime doriesit samostatne jedenie s lyzickou a vidlickou a budem spokojna, ostatne deti v skolke to uz vedia len nasa nie tak aby som sa nehambila 😕
tu svieti krasne slniecko aj ked je zima ale aspon trosku svetla hned mam lepsiu naladu 😀

beruska2x
autor
17. únor 2010

sasi tak to je fajn, konecne dobra zprava 😉

no Sima z hrnicku umi ale desne s tim prasi a cinta, takze jen pod prisnym dohledem, radsi jsme kdyz pije z ty aquila lahve...

kisska
17. únor 2010

Ahojte babulky, ja sa dnes flakam, Chrustik vari obed - objednala som si cinu, tak som zvedava. Ale tu on robi bozsku, tak sa tesim 😉

Sasi supeeeeer, klop, klop, klop na drevo.
Inak s tym poharom sme na tom ako u berusky - Adam by mal zacat trenovat normalny pohar, ale ked cez slamkovu flasu sa napije rychlejsie, bezpecnejsie... ale viem, mal by trenovat...

Baby mne je tak dobre, ked sme doma vsetci spolu. Krasne stihame varit, upratovat, s malym aj s malou je to uplne v pohode.... Vcera bol historicky vecer u nas doma - Chrust sa po dlhej dobe nenapraskal na veceru ako prasiatko (serie ho, ze som zrusila snehuliaka na vahe a on ho ma 😀 ) a ja som asi po 100 rokoch vecer zehlila. Seriozne som to nerobila uz par rokov, ale dostali sme k narodkam novu dosku na zehlenie (ked tu bola babina, tak tu nasu staru labilnu zlomila 😅 ) a na nej sa zehli super. Asi to budem robit pravidlene a snad z nas bude klasicka rodina (doteraz si Chrust chudak musel zehlit kosele sam...) 😉 😉 😉 😀

beruska2x
autor
17. únor 2010

ahoj kiss 😉 my to piti budeme poradne trenovat asi v lete - na balkone nebo na zahrade mi to tak nevadi 😉

saska.t
17. únor 2010

kocky a ako ste na tom so samostatnym jedenim?

dnes ma D sfukol ze vsetky deticky pekne papaju s priborom len nasa nema sajnu a ze sme to zanedbali ale mne sa to nejak nezda tak som mu hned povedala ze moze s malou trenovat 😠 ked je taky mudry... 😀

beruska2x
autor
17. únor 2010

chlapi a jejich predstavy 😠 😠 😠 😠 😠 taky to bylo dneska na poradu dne, jsem asi 10 vterin pred vybuchem 😝
sasi v klidu, lzicku Sima drzi, jidlo s ni nabira, nekdy to do pusy donese nekdy ne... nekdy lovi mrkev a hrasek z polivky rukou, viz spagety, podivej se na foto do alba 😉

vidlickou mu to davam jen ja a jen nekdy, spise vyjimecne, sam by si vypichl oko - nebo me 😀

jo trenovat s Elli muze ale hlavne at po sobe pak uklidi taky 😝 🙂

saska.t
17. únor 2010

beru ty vsetko tak genialne zlahcis (zjednodusis) 😀 😀 😀 tiez si nemyslim ze 19 mes. decko musi krasne papat s priborom 😎

beruska2x
autor
17. únor 2010

muj tata neji priborem ani v 55ti 😖

beruska2x
autor
17. únor 2010

coz samo nemyslim jako kladny priklad 😀

jdu uvarit Simovi na zitra bramboracku, dneska zase skoro nic nejedl cely den, jen od vseho par lzicek, jinak je ale v poho tak nevim... asi nema chut 😲 to jsou furt starosti...

tak me R poucil ze se kazdej den cpat nemusi jako posvicenska husa a ze s tim nadelam 😝 chytre ze? 🙄 😝

daskak
17. únor 2010

ahojte 😉 😉
sasi: no my samostatne papkame jogurty a pribinacky.... aaaale mame aj na nose aj na oboci 😀 😀 😀 ... no a ja mu potom docistim kelimok.. cca 2 lyicky inak sam....polievocku tiez sam ale len v malej misticke asi za pol naberacky a zysok mu davam pomedzi to ja s normalneho taniera.. takze ma pocit ze je sam., ale ja mam pod kontrolou kolko zje 😉 😉
som rada ze ti je uz lepsie 😉 😉

berus: joooj aj ja poznam den blbec... ale neboj dnesok uz pomalicky ale isto konci 😀 😀 😀

kiss: len pekne vegetuj 😉 😉 😉

kisska
17. únor 2010

berus som sa zasmiala 😀 😀 😀

sasi ja si myslim, ze to je super, ze ostatne deticky takto pekne papaju. Mala to aspon odkuka a moze pekne trenovat v skolke, takze to mas bez domaceho bordelu 😉 Adam sa zabavi aj s vidlickou, dokonca vcera prvy krat trenoval aj s nozikom - no to ste mali vidiet, kolko je zabavy, ked sa mu podarilo prekrojit zemiak... len jest to potom nemal kto 😉 A drzi vsetko v jednej ruke, takze bud majstruje, alebo papa... Najlepsie je aj tak vsetko, co sa da roztlacat v ruke medzi prstami... a uplne najlepsi je takto roztlaceny banan... 🙄

beruska2x
autor
17. únor 2010

jo kiss to je bezva zabava, sam chce jist rohlik - syr, lucina, maslo, mu proleze mezi prsty, mam mastny a upatlany gauc, dneska zase ozral z housky sunku a zbytek ze nechce 😝

kdyz ony se ty deti nedaji oblbnout 😅 😀

daskak
17. únor 2010

no to sa teda nedaju 😖 ani nahodou 😀 😀 😝

beruska2x
autor
17. únor 2010

dasi jak ti dopadla vcera romantika vlastne???? 😉

daskak
17. únor 2010

nooooo.... moja laska zaspala od unavy 😀 😀 😀 😝 .... ale ani dnes nejde naspat do prace 😕 😕 ..... ale dnes chcem kuk Batoricku 😉 😉 .. ale asi sa na to vykaslem a kukj si to na dvd

beruska2x
autor
17. únor 2010

jako do Jakubiska?? jee to bych chtela videt 😕 na cem to je?

daskak
17. únor 2010

ano. u nas na markize... myslim ze to ide online aj na nete...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru