• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
kiss myslis ze keby som napisala babam ze nech si naobjednavaju Next a ja mi to poslem tak by to brali? este mam mesiac cas. tak by som im poposielala. :wink: ked je tak skurvene predrazeny. ved to neni normalne co pytaju u nas. :rolling_eyes: teraz som tu stranku kukala.
23. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte babulky,

tak ako sa vam Adam vyhybat v synchronizacii, tak Babula sa vas drzi jak cez kopirat - tentokrat sme spolu zurovali o polnoci... asi do druhej, na striedacku cuckanie a pestovanie a plakanie...esteze nebol nikto iny doma, nemala koho zobudit...a teraz ideme na poradnu, takze ja si lahnem... no neviem kedy... :unamused:

berus ja obcas nastruham/nakrajam tofu namiesto masa k dusenej zelenine - velmi podobne ako robi daska...
23. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zuzi tak muzes nakoupit next me :wink:

kiss no vidim ze je vsude veselo, nas vyhnal z venku dest, tak aspon snih sleze...

pati ja mu ze zoufaltvi uz dneska nabidla i lizatko - je teda ze zdravy vyzivy a javor. sirupem ale stejne :sweat_smile: :wink:
23. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kocky

tak my dobre , mala vyzera by t uplne ok takak som ju nasikovala do skolky nech ma nevyhodia z prace a ze 1 hodku na striedacku plakala a potom jak stara sefka uplne bez problemov tak sa mi trosku ulavilo a dufam ze to vydrzi....
tu cely den tiez leje takze von nejdeme mala bola doobeda so skolkou tak pojdem varit a pospratavat...
vidim ze nielen u nas je veselo :grinning:
zatial pa...
23. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak aspon ze vy jste uz o.k. :wink: na nakonec bude Elli jeste hvezda tridy :wink:

ja musim dneska zehlit, zitra toho moc neudelam, dopo jedu k ocnimu a vyridit ty bryle a navecer prijde kamoska mi udelat hlavu, tak at nemam resty :dizzy_face:
navareno mam, tak nemusim nic jen to nadobi me strasi, mam pocit ze mi to nosi cely panelak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi jasne, ja som vcera spravila virtualny nakup za 200€ len pre krpcov :grinning: :sunglasses: Pocuvaj si vazne rozhodnuta vratit sa? Co ja budem robit bez teba? Ked som videla ceny aj na stranke aventu v UK, tak sa ti oplati objednavat a posielat aj to... Spravime ti kancelariu a budes len objednavat cez net a prebalovat baliky na Sk... a kasirovat provizie :wink: :wink: :wink:
23. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
berus napis Jeziskovi na Vianoce o umyvacku. Ja som kludne obetovala jednu skrinku v kuchyni... a dala by som aj par prstov z lavej ruky, keby skrinka nestacila... Dnes by som skor dala z domu psa, nez umyvacku (zartujem, ale aj tak :wink: )

Na poradni dnes v pohode, mala pribrala za 10 dni pol kila (ma 3670g)a od narodenia narastla o 3,5cm. Akurat celu poradnu preplakala, chuda moje.
A ja som skoro dostala infarkt, lebo ked som sadla do auta, tak som nemohla nastartovat. Tak som chudaka Chrusta zhucala cez telefon, nakoniec som musela auto nahodit na nabijacku a len co som sa dohodla s doktorkou, ze pridem inokedy, tak auto naskocilo... A chudak Ch. sa skoro pobalil a isiel domov, co by mi sice nepomohlo, ale aspon by uz boli doma. Hrooozne mi chybaju, obaja moji chlapi... aj ked su na zabitie :sunglasses:
Pisem sice jak hotentot, ale vy viete, co tym myslim, ze? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A este v niecom je dnes divny den - neviem, ci sa vsetci dohodli, ale od rana mi volali uz z asi 3 agentur a firiem, co mi bud oznamili, ze som nieco vyhrala (mixer a odovzdaju mi ho, ak usporiadam zurku pre dalsie 2 manzelske pary), alebo chcu so mnou spolupracovat (a vraj nejde o poistovnictvo, ani predaj, len musim prist na skolenie..), alebo anketari... A este aj z nasej banky... No telefonna ustredna je suvix... len furt neviem odkial beru na mna cislo :angry: Najvyssi cas zmenit operatora...
23. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kiss ada bych ale nemuzu predelavat cizi byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani nechci, ze... a kuchyn je ani ne mala spis debilne resena, ...

no ja na tyhle volajici jsem dost ostra, mam je na haku, otravujou lidi, jednou mi volali kvuli pojisteni v nedeli ve 12:00 a to jsme byla uz nepricetna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
sasi ja nic nepoviem, aby som nezakrikla, ale vies, co myslim, ze? :wink:

berus ja by som tiez mala zehlit... A poradte co mam varit? Zajtra pridu chlapi domov, tak by to chcelo nieco speci. Drahy mal aj v pondelok narodky... Mam v mrazaku kare, ale rezne mi lezu krkom... ale zase on ich miluje... tak asi este jednu varku znesiem :sweat_smile:
23. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja by som si rezne dala. :wink:

kiss uz som ti to poslala. tak hadam ti to pride za tyzden. :wink: boli sme sa prejst s kocikom. sice snezi a je zima ale bolo fain.

no baby ak chcete tak este si naobjednavajte, s tym ze si budete musiet zaplatit postovne. :pensive: ale myslim ze sa to aj tak stale oplati. :slight_smile:len nech tam nejdem pre par libier. nech uz to je velky nakup. tak ako jedno dievca z dca, teraz som jej kupovala za 200libier, a ma toho dost. :wink:
23. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja se o rizek taky hlasim :dizzy_face:
zuzi fakt? a kolik prijde posta?
23. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a to potrebujes poslat kody nebo odkazy nebo jak? :wink:
23. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi dakujem - inak je zaujimave, ze ked mi ty posielas veci, tak aj postovne je par korun/eur/libier... Keby som chcela nieco poslat ja tebe, tak sa mi viac oplati letenka na vikend :unamused: Postovne co si platila za podlozky cez vianoce, ja platim za listy... :angry:
23. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
me uz Sima spi tak jdu na to zehleni... :unamused:
23. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
berus zavidim, mne sa mala este nezobudila po poobednajsom spanku... a to sa budeme este kupat...
23. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooojte :wink: :wink: :wink:
idem vas docitat :wink: :wink:
23. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kiss no jo ale ta je malinkaaaaaa :wink:
ja mam dozehleno, dneska jsem se s tim neprdela :grinning:

ahoj dasi :wink:
23. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kocky

tak mala ma novy vymysel nechce sakupat najprv ztropi hysak ze nechce do vane a potom ze nechce von z vane :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz tomu fakt nerozumiem ale asi ma toho dost chuda moje a este nechce vecer zaspavat normalne som ju musela na rukach uspat a to sa zo spanku mikala a hadzala a knurala :sweat_smile: asi je trosku pretazena :rolling_eyes:

ja som dnes cele poobedie varila aj malej do skolky aj pre nas uz nechcem sporak ani vidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes: nam som urobila pecienky/jatra a dala si aj elli aj ked nie moc ale dala 1x v zivote to jedla :grinning:

ja som total ko a asi na mna ide ryma z toho ako mala mala teplotu tak samozrejme aj na mna sa to nalepilo uz si asi zvyknem na to ze som stale chora :angry:
23. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sasi prosim te a beres nejake vitaminy???
23. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
beru berem a su mi na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo to je fakt u vas mazec, no hlavne at se to to nerozsiri... ja mam hotovo jen umyt sebe :grinning: pri kazdy cinnosti mi sjizdej ty brejle boze at uz mam novy!!!!!
23. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj zajtra uz budes mat...
idem spat som ko pa
23. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
prave toho se bojim, nebudu, musi se objednat cocky, tak snad to nebude dlouho trvat...

pekne sny papa :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojteee,,,,
berus: a kedy ich budes mat hotove??? ja som tiez bez okuliarov nemozna :sunglasses: :sunglasses: ,,,,,,
24. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
kiss to vazne??? mna slak trafi. a to sa mi to tu zda DRAHE ako krava.este som rozmyslala ze ci ten blocik co som ti tam dala nevazil vela. :angry:
24. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

zuzi a to čo babám posielaš???? Nestíham všetko čítať....hoď stránku,nech si objednám aj ja niečo :slight_smile:

baby,tak robotu mám vybavenú,riaditeľ bol super,som si mohla aj vyberať,kam pojdem robiť,ale vyhralo u mňa jedno nové oddelenie,čo sa v pondelok otvára, takže tam ma šupne,hlavneže bude vyšší plat,lebo budeme patriť pod riaditela....čo tam budem robiť neviem,idem si o tom akurát čítať,ale konečne to bude zmena pre mňa po 20tich rokoch u colnej správy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže od 1.4.tu budem asi menej :cry: :cry: :cry:
24. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
kisske hracky,avent pohariky a babam next oblecko. tot vsjo. :wink:
24. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
next oblečko???? a vieš mi hodiť stránku???? ináč zuzi,ty si písala minule,že saska si má podať daňové priznanie na SK. Ja som bola dnes v robote a nemusím si podávať,pretože som v minulom roku neovádzalaˇpreddavky na daň. Takže teraz neviem,ako to je
24. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak ja potom neviem.mne tam robi kamoska a ona mi to podava kazdy rok.a povedala ze ak som obcas SR musim podavat priznanie aj ked som v zahranici a moje danove priznanie je nulove. jedine ze by chcela na mne zarabat iba. lebo pokazde som jej nieco doniesla. :pensive: :pensive:
24. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek