Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
26. únor 2010

http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys...

zuzi promin, prehodila jsem cislo, mat o byt 478-309-x45 ☹ snad jinak je vse o.k. 😉

saska.t
26. únor 2010

Ahoj kocky

tak mala dnes ani zo skolky nechcela ist domov nahanala sa tam s nejakym tuckom a na mna uplne kaslala, tak som musela 5 min. cakat kym sa dieta dohra....
normalne sa opät tesim, ze je vikend, ako si to clovek zrazu dokaze vazit 😀 , inak vsetko po starom, zajtra mame u znamych oslavu tak aj trosku pooslavujeme aj ked D sa moc nechce ale snad ho presvedcim. Vy uz asi vsetky vikendujete ze? Tak pekny vikend prajem 😎

daskak
26. únor 2010

aj my prajeme pekny viiiikend vsetkym 😉 😉

agaven2
26. únor 2010

aha tema dame velku noc ja ju nemam rada ale zase chlapom je zjedia cokadu a mi ostaneme mokre

pancake
26. únor 2010

berus uz som ti nemohla odpisat lebo nemam kredit. 😔 prepac.#
no odpadla som na tej poste ze za 3 kg chcu 38,90 libier. este mi to aj napisala na papier aby som nezabudla. 😔
no co k tomu dodat. este ze som ti to neobjednala lebo to by ma slak trafil. neskutocne palky maju royal mail.
😝 😝 😢 😢
ale ked posielam kiss tak je to v pohode. to su ale lahucke balicky.tak asi preto. 😠

pekny vikend baby 😵

patricia1971
27. únor 2010

ahojte moje, ja som len na skok, Erik obeuje,tak ma pustil....začali prázdniny,takže pc mi nehrozí 😝 😝 😝 😝

zuzi to fakt tak vela chcú???? no škoda

no my ideme ked sa Lili zobudí to TT na návštevu takej vzdialenej sesternici,tak snáď bude dobre, a plánujem prázdniny,asi v stredu večer pojdeme na dom k svokrovi,nech si užije vnučku, veď je oddýchnutý po dovolenke na mori,tak nech sa stará....ináč nič nové,ja zas migréna,tak som nadopovaná,hlavneže výsledky som mala dobré....tak prajem všetkým pekný víkend a sná´d sa ukážem,ked ma decká pustia na pc

saska.t
27. únor 2010

Ahoj kocky

tak ja sa musim postazovat som taka nasrata na samu seba, kvapla mi na tu bledu sedacku farba z vlasov a skoncilo to tak ze som si ju uplne znicila teda jedno kreslo, ostanu tam flaky a to nema ani rok ani si neviete predstavit aka som zuriva 😠 a este aj krava 🙄
zhukala som malu aj D takze nikto z nich sa so mnou nebavi a mam pocit, ze na malu len hukam, proste den blbec ☹

pancake
27. únor 2010

saska to poznam. ja mam na slovensku sedacku z eko koze taku travovu zelenu. kupovala som ju pred 6timi rokmi.no a 2 tyzdne po tom ako mi ju doviezli, som mala doma party /mala som 1.izb.byt a byvala som sama/ a kamoska mi ju prepalila od cigarety. z tej party sme hned isli na chatu a po tyzdni som prisla domov ze idem poupratovat. to nebola party vlastne ale mali sme sa u mna vsetci stretnut. uz si spominam. a cely tyzden co sme boli na chate to vsetci vedeli /aj moj p./ a nikto sa neodvazil mi to povedat.ked som sa vratila ze idem poupratovat: zbadala som to,ale len tak okom preletela ze ved to je tam len cosi hodene...
po 3.minutach mi tam zabludili oci zas a spustila som taky rev .....
az po riadnej chvili som zavolala palinovi ze co sa mi stalo. a on: ze ja o tom viem.... 🙂
ja som videla dvojmo co mi tak bolo zle a on mi povie s kludom anglicana ze o tom vie.
no tak som sa s nikym nerozpravala asi tyzden a potom ma to preslo.
ta kamoska co mi to spravila ze: ja ti to zaplatim, kolko chces?????
a ja hola bosa, som si kazdy rok zobrala nieco na splatky aby som si zariadila bytik.este som nemala ani prvu splatu tej sedacky kupenu...no horor.

ale som sa rozpisala,co???

mimochodom stale ju mam tu sedacku a teraz ked ideme domov, tak bude normalne v obyvacke.

len som prevoalala 500sk v tej dobe kym som zohnala presne tu istu eko kozu, a ,,opravila som to,,
ale aj tak mam stale cez nu prehodenu deku. 🙄 🙄 🙄 🙄

pancake
28. únor 2010

tu nik? ja relaxujem a oddychujem. 😵

saska.t
28. únor 2010

zuzi to ti zavidim, ja som musela dnes do prace 😝 ale poobede D odisiel s malou ku kamosovi tak som si to uzila vo vani s maskami a olejovym kupelom... a uz zasa novy tyzden ako to teraz ide rychlo 😅 ...

daskak
28. únor 2010

ahooooojtee 🙂
sasi: hmmm den blbec 😉 ... uz sa s tebou doma bavia???
zuzi: a kde je mas drobca ked relaxujes???? 😉

patko mal dnes zapas, ale napriek mojmu povzbudzovaniu sme prehrali ☹ ☹ ☹ ,,,, no ako nasi hokejisti,,,, poserkal zaver,,,, 😝

pancake
28. únor 2010

s p. pozeraju rozpravky. ale uz nerelaxujem 😠

start1406
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
daskak
28. únor 2010

jaaaaj 😎 😎 😎

beruska2x
autor
1. bře 2010

ahojte holky, no my se vratili vcera, ale odpo jsem jen prala a prala, Sima se vyvalel u sousedu v bahne a v popelu ☹ fakt radost normalne jsem se ho stitila 😀 cune jedno, deda s babi nemaj zadnej rozum 😝

dopo jsme byli u kamosky , tak to tam zase Kacka pekne poskrabala, no krasa 😔

zuzi jak jsi dopadala s tim kuryrem? je to lepsi cena o hodne?

daskak
1. bře 2010

ahojteee 🙂 🙂
berus: mal jej jednu vratit 😝 😝 😝 ,,,,, hmmmm to su starkovci,,,

beruska2x
autor
1. bře 2010

neboj, za chvili jim kousnul, akorat ho skrabla u oka, tak jsem mela strach 😉 ale dobry...

beruska2x
autor
1. bře 2010

no jo babi a deda.. az tam bude Sima v lete na par dni tak asi bude obalenej bahnem 😀

daskak
1. bře 2010

berus ale to deti milujuuuu,,, no a maminka sa najprv rozculi a potom pekne krasne veci operie a drobca umyje,, xixixi,,, 😎 😎 😎 ,,,, uz aby bolo leto,alebo aspom jar,,,,

beruska2x
autor
1. bře 2010

😀 to ja viiiim pocitam s tim, uz jsme mu koupila gumacky v patek a takovy obyc tenisky na pisek, ktery jsou hodit do pracky taky 😉
no jaro - to bych brala ale tady dneska zase pada snih s destem 😝 a deeesne hnusne fuci 🙄

ale ka nasim na zahradu se tesim, uz jsem si dneska s kamoskou dohadovala jak k nam budou jezdit grilovat a na pisek 😀 a deti tam budou mit ovoce a zeleninu primo na zahrade 😉

daskak
1. bře 2010

wwwaaaaaaw,,,,, to je nieco,,,,, ale ja ked budem velka tiezb udeme mat domcek a veeelkuuu zahradku 😀 😀 😀 / len aby uz aj deti neboli prilis velke 😝 😝 /

beruska2x
autor
1. bře 2010

no jo uz aby to bylo, koupani tam mame 3 minutky od domu... takze pohoda, se tesim i na houby letos uz 😉

to jsou sny co 😀

beruska2x
autor
1. bře 2010

nebo deti si zahradu uzijou porad, v kazdem veku 😉 pak zase budou delat u bazenu mejdany pro holky 😵

daskak
1. bře 2010

nooo ved to,,,, ale aj tak sa na to tesim,,, inak u nas je jedna super hora na hriby, normalne tam mame vlastne miestocko, kde vzdy najdeme 😀 😀 😀

beruska2x
autor
1. bře 2010

no me az ted dosly susene houby z lonska, a to jich moc nebylo, jine roky mi jeste zbydou 😉

holky kde vsechny jste 🙂

pancake
1. bře 2010

no to aj ja by som brala domcek.... waaaaaaaaaaaaaaaaw

berus nemam zatial nic. ale ze nejaka baba na konovi ma lacnejsiu tu postu cez royal mail, tak cakam co mi napise. neverim tomu lebo mne povedala pani uplne inak na poste ako jej. tak potom ti dam vediet. 😠

beruska2x
autor
1. bře 2010

ahoj zuzi 😉 jasne, bylo by to fajn, kdyz by to slo ale nedelej si s tim hlavu nebude - nebude 😉

jo holky mam nove bryle 😵 uuuuzasne 😉 a ani ne drahe jen na Simu si musim davat pozor 😉

patricia1971
1. bře 2010

ahojte 🙂

sasi to je hrozné s tou sedačkaou ☹

berus to ja som pustila vo štvrtok Paulínu von s Lili a po 15 mn. prišlii ako svine špinavé,padli do blata,tak som mala zasrané všetko aj v byte,som tu jačala ako besná 😝 😝 😝 😝

zuzi,dasi,kiss,eri 😵 😵 😵

no nás prázdnny, v stredu ideme k svokrovcom,takže pc nula bodov,zajtra idem s otcom a tetou vybavovať urnu a hrob,lebo oni nemajú auto,takže sa teším,večne mi niekto robí program 😝 nás je slnečno a desný vietor,ani vonk sa nedalo dobre byť...pekný den všetkým

pancake
1. bře 2010

berus pata caute... 😵 😵

berus moj maly vyslovene ide po okuliaroch... 😠 p. nosi a ma dvoje. jedny obycajne do prace a jedny ma take ze ich mozes natahovat roztahovat kolko chce a nic sa im nestane a veru uz dva krat sa nam stalo, ze boli uplne poskakane a ponatahovane. tiez uz p. potrebuje nove. aj ked tieto prezili, tak uz na seba 2.krat zarobili. su super. 😉

patricia1971
1. bře 2010

zuz kedy sa sťahuješ na SK????

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru