Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
29. bře 2010

😀 😀 😀

patricia1971
29. bře 2010

sa ideš vydávať???? ja tiež nosím také botky, mám čierne,biele a strieborné, ale musím si ísť kúpiť nejaké čierne do roboty 😝

a baby mám problém, sukňa čo nosím v robote mi je stále malá,a kilá nechcú ísť dole,len hore idú,tak mám nervy,lebo síce mám aj nohavice služovné,ale tie v lete strašne kúšu,sú také nepríjemné 😢 😢 😢 😢

beruska2x
autor
29. bře 2010

coz o to ja bych s vdavala jen R by me asi vykopal 😀 ale ty saty a kytky a vseeechno 🙂

aa mam Simu vzhuru tak papa 😉

erika107
29. bře 2010

Caute babulky

mam otazku na znalkyne vyzivy maly ma v moci Fosfaty a dr. mi povedala ze je to zo stravy len ta trubka mi nepovedala ze v akej strave su ... a na nete som toho veru nenasla :(

vecer sa mi hadam vas podari docitat 🙂

patricia1971
29. bře 2010

berus pa

eri ahojky, no ja neviem, ale saska možno bude vedieť 🙂

daskak
29. bře 2010

berus: a hlavne kolaaaciky svadobneee 😉 😉 😀
pati: kolko chces dat ste dolu???
eri: hmmm s tymto ti moc nepomozem ☹

patricia1971
29. bře 2010

dasi neviem,asi 15kg 😀 😀 😀 som rozožratá ako sviňa 😝 😝 😝 ale ked mi nejako moc chutí papať a hlavne sladké 😀 😀 😀 čo ja moc nemusím...ale serem na to,len tá sukňa blbá ma štve,lebo nám to šili na mieru 😝 😝 😝lenže po Lili mám nejaké iné miery 😀 😀 😀

kisska
29. bře 2010

Ahojte babulky,
berus tie botky su vazne krasne, take dievcenske a hlavne vyzeraju pohodlne 😉

eri skus tieto clanky. Tu rakovinu si nevsimaj, na konci clanku su aj Eckove kody potravinarskych fosfatov http://www.akv.sk/index.php?Itemid=30&id=433&op...
http://fit.server.sk/aktuality/detail/13766-ost...

daj si do googlu fosfaty v strave a ukaze ti par clankov....

zuzka asi este vybaluje, ze?

daskak
29. bře 2010

kiss: ahooj 😉
pati: jaaaj,,, drzim palceky,,,, 😉
berus, eri, sasi, zuzi 😉 😉

beruska2x
autor
29. bře 2010

dasi uz spite? 😉 Sima ted.. jdu jeste umyt nadobi a vezmu si sem zehleni tak doufam ze me v tom nenechate samotnou 😀 😀 😀 😀 😀

daskak
29. bře 2010

berus: anooo uz spinkame,,,maly volal ocika do hajan, ale aj mne taaaak strasne klipkaju oci ☹ ☹ ☹ ☹ ,,, tak bru nocku zajtra sa ukazem,,,
papa vsetky

beruska2x
autor
29. bře 2010

o.k. papa 😉

saska.t
29. bře 2010

ahojky

ty brdo vy toho popisete nejak nestiham docitavat...

tak mi dnes akcny den, boli sme nakupovat, uvalila som 200 eur skoro ma jeblo ale zahrada bude krasna aj so stromcekami a kvetinkami 😀
zajtra pridu nasi tak sa aspon o malu postaraju, ta zasa v noci buntosila, tak som ju vytrieskala po plienke a spala az do rana ludra
beru boticky krasne a aj ja som dnes malej dala zimnu bundu tiez tu bolo malo stupnov
eri s fosfatmi ti neporadim, nikdy som sa s tym nestretla ale kuk clanky co dala tana
tani- ty si blazon , co keby sa ti naozaj nieco stalo, presne si viem situaciu predstavit, aspon ze tie kone mali rozum a nic ti neurobili, davam chrustovi za pravdu, aj ked pekne, ze si pomohla
dasi . vydis akeho mas skveleho a feroveho syna
pati ahoooj uz sa ti pekne krati MD

beruska2x
autor
29. bře 2010

sasi cauky, no ty jsi akcni zahradnice 😀 my uz mame vysete redkvicky - jsme spis na to co se da snist 😀 ale uz se tesim, domaci rajcatka, okurky, papriky, lilek si udelam na grilu... i meloun jsme koupili seminka, tak jsem zvedava ve skleniku by alespon 1 mohl narust 😉

se uz tesiiiiiim 😀

saska.t
29. bře 2010

beru no ja mam v zahrade len travu a stromceky a kvetinky, nemam miesto a ani cas sa starat o ovocie a zeleninu ale mam plnu zahradu byliniek do varenia takze budeme taki zdraviiiiiiiii 😀
z malej sa v skolke stal uplny panchart, kuse, kope pluje a skusa to aj doma, mam ju chut tak vypraskat aby sa spamätala a D sa len smeje, ale dnes ho oplula, tak mu uz tak do smiech nebolo, ale mne ano a hodila sa mi v hornbachu o zem a stropila hysak ze chce kosacku, mala jedine stastie, ze tam bolo vela ludi, inak by vyfasla ako hovado 😅

beruska2x
autor
29. bře 2010

hm, to je pekne, ani nemam chut Simu do skolky dat 😝 uz takhle je darebak a tam se priuci to malo co nezna 🙄 to si pak koupim rakosku fakt 😒

beruska2x
autor
29. bře 2010

a jeste da ucitelka vypoved a budu jim muset schanet novou 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
29. bře 2010

no beru to je docela mozny, tak zacni zhanat uz teraz do zasoby 😀

beruska2x
autor
29. bře 2010

jsi cvok copak na to ma nekdo nervy? a za ty prachy??? to bych musela do nebe nebo do pekla 😀

leda mama ze by se nechala ukecat, ta si necha libit vsechno 😀

beruska2x
autor
29. bře 2010

holky upekla jsem kolac a co myslite?? dala jsme si 😔 😀

kisska
29. bře 2010

Tak snad uz budu spat aj ti moji. Inak otras, ze zkazuje pol jedenastej a u nas este pred chvilou zivy den 😒 Decka si nevsimli, ze sa posuval cas 🙄
Jaaaj sasi, som sa zabudla pochvalit, kupila som si konecne orchideu... vlastne hend dve - bielu a ruzovu,t ak sa vytesujem 😀 Uz len zohnat bananovnik a mam vsetky kvety, po ktorych som vzdy tuzila 😉
berus dobru chut - ja som teraz vecer spratala pol litra pudingu. Sice s Adamovou pomocou, ale aj tak 😉 . KOnecne som nasla od Dr. Oetkera take male sacky pudingu, kco je len kukuricny skrob s par prisadami a prichutou. Este aj cukor si tam davkujes a je vazne dobry... teda namiesto cukru som dala javorovy sirup a je to bozske 😎
sasi inak najhorsie, ze na tie vytrznosti v skolke najviac funguje ignoracia. Ked mala zisti, ze vas tym zabava, tak bude etse aj rada 😒 (Ale aj tak musi byt zlata, ale pssst 😉 )
My sme prave teraz vecer zhodnotili, ze by sme Adama najradsej nejak zakonzervovali, aby uz nerastol. Je teraz uplne najzlatejsi... skoda ze za chvilu z neho bude oprskly, drzy pubertak ☹

patricia1971
30. bře 2010

ahojte moje,no som vás dočítala konečne 🙂

sasi to je teda pekné,jasné,decká sa velmi rýchlo učia od druhých to zlé 😝

mne zmizla fotka,do kelu,prečo????? 😠 😠 😠

no ideme za chvílu na prechádzaku,do lekárne,do obchodu,možno aj ppotom na piesok,ak nebude pršať 🙂

no a už mám len 2 dni materskú, do kelu, vo štvrok už nastupujem do roboty,mám z toho stres 😢 😢 😢 😢

pekný deň všetkým,na obed určite dorazím 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
30. bře 2010

dobre ranko...
ja ted doluxovala cely byt tak uvidime jak dlouho to vydrzi 😉 taky pujdeme ven, nakoupit nepotrebuju tak jen po okoli 😀

beruska2x
autor
30. bře 2010

ahojik vsem 😉 u nas uz zase sviti slunicko tak pohoda, Sima se vybehal venku tak uz spinka, zbouchnul talir polivky ja dospelej chlap 😀

daskak
30. bře 2010

ahoooojteee 😀 😀 😀
berus: tak dnes sme na rovnakej upratovacej dlzke 😀 😀
pati: ten tvoj stres chapem, ale neboj sa ty to zvladnes 😀 😀
sasi: no patko je ferovy ako mu to vyhovuje,,,, 😝 😝 😝 ale tentokrat mal on pravdu,,, inak z ellinky sa kluje asi pekna potvorka xixixi 😀 😀 😀 .... jeeej a tu zahradku ti potichucky zavidim,, ja som vyrastala vrodinnom dome atam sme mali zahradku aj kvietocky ale aj ovocie a zeleninku,,, hmmm a teraz nic,,, aaaale ked budem velka a bohata aj my budeme mat domcek 😀 😀 😀
kiss: tak si adamka poriadne vychutnaj lebo mas pravdu zachvilku bude aj u vas prve obdobie vzdoru,,, 😝 😝

beruska2x
autor
30. bře 2010

dasi ahoj 😵

daskak
30. bře 2010

dame kafco??? 😀

beruska2x
autor
30. bře 2010

sedim u nej 😉 vsak me znas, 😀 hlavne ze nam drez plnej nadobi 😨

beruska2x
autor
30. bře 2010

uz jsi zkoukla tu Batorycku???

beruska2x
autor
30. bře 2010

holky me stve - jak rozdelili konika tak ani nevidim vase fotky 😝

tak zabalila jsem darky pro deti, ve ctvrtek prijedou tak budeme mit veselo na chalupe 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru