• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
sasi ahojky :slight_smile:

to vašim ešte idú zúbky?????jeeeej,to my už máme od oktobra všetky,teda tých 16 vonku a je to super,ani chorá odvtedy nebola :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

baby, potrebjem poradiť, Lili chodí tak trošku šmatlavo,špičky sa jej motajú,mám naabehnúť k doki a k otropedovi?????myslím si že áno,len sme neboli u doki od oktobra a máme ísť až v júni :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak muzete kouknout holky :wink:

pati asi skoc k ortopedovi primo, za to nic nedas... :slight_smile: s tema zubama se mas, mi jich mame jen 10 :cry: :cry: :cry:
11. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus je zlatý :slight_smile: ma to hodila na CZ koníka a nevedela som odtial odísť :frowning2: no ja ked idem k inému lekároi,musím mať taký výmenný lístok od našej detskej doki,ale to vybavím a pôjdem
11. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,tk pekný večer,musím ísť, pôjdem aj spinkať,ráno skoro vstávam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: papa
11. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha tak u nas se na ortopedii satci objednat, uz jsme tam vedeni z kycli :wink:
11. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papa :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati - zubov ma mat dieta 20 nie ?

beru krasne fotecky :grinning:
11. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink:

me by jich stacilo i 16 :grinning:
11. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre rano :wink:
u nas opet prsi tak tvrdneme doma :angry: Sima ma docela slusnou rymu ale nastesti teplotu ne... tak snad to prejde s morskou vodou , uz umi frkat trosku a vytejka mu to, tak zatimk Dr nepoletim...

tak hezky den at vam to v praci rychle utece :wink: my zatim perem :grinning:
12. dub 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
berus: fotecky peknee :grinning: :grinning: :grinning: ,,, u nas je cely den pod mrakom, ale neprsi,,, nastastie....

hmmm normalne ani ja neviem kolka tych zubkov ma byt :unamused:
12. dub 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj dasi :wink:
ma jich byt 20, koukala jsem do zubniho prukazu :grinning:

no u nas pocasi odpo uz lepsi, ven jsme ho natahala at nedostane zas teplotu ale zitra uz pujdeme, to se s nim doma neda i kdyz teda odpo si sam pekne hral s autama, dokonce me vyhodil :sweat_smile:

vecer kouknu pa :slight_smile:
12. dub 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky

dnes sme boli v meste a ja som zasa uvalila 100 eur no katastrofa uz mam konto prazdne :confounded: ale kupila som malej uz len taku skladacku bugynu za 30 eur od hauck kedze uz vobec nepouzivame kocik a ona v nom nechce vobec byt, tak tento bude len ked bude nudza a niekam pojdeme a nevydrzi chodit a moj golfac predam....
a kupila som si krasnu tasku aj dost velku aby sa tam zmestili vsetky caky-paky od mojho dietata, najnovsie chodi s postavickou spidermana a auticka co dostala od kamosky
od dalsieho mesiaca som sa tvrdo rozhodla pracovat na tom aby sme sa zbavili plienok, uz ma to nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasi ahoj :wink: me Sima ted usnul , uz byl chudak ko... no mo je mama rika - kdybys ty penize nemela tak je neutratis :grinning: penize se maji tocit :wink:
juj tasku takovou bych taky potrebovala, jakou sis koupila, opravdu velikou???
12. dub 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babulky

idem vas docitat
12. dub 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juj eri ahoj :wink:
12. dub 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: tak pisala som do tej firmy a boli taky ochotny ze sa vobec neozvali ved naco budu pisat neakej slovenke truhlici :( a to som uz ukazala stranku aj kamoske a aj ona ich chcela :( ... tak z toho nic nebude a budem musiet poriesit tie Sante

Pati: tak klobuk dole pred M je sikovny :o))

Sasi: ja ked dostanem peniaze tu almuznicku tak idem nakupit vsetko potrebne na mesaic pre maleho jedlo plienky a tak a hned v ten den som bez koruny :( co uz hadam sa polepsi ked nam na sude priznaju viacej
12. dub 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri a kam jsi psala? na ty Fare????
12. dub 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej na tie a neodpovedali :(
12. dub 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam ted objednane sandalky od te prvni holky a super dohoda s ni,
http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-letni/detska-obuv-768332.html
12. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: a maly ich mal tie topanky uz? je ta spicka ohybna? mam strach bez vyskusania mu nieco kupit :( najma ked sa jedna o topanky :(
12. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no me prijde to stejne jako Essi treba - nevim jake jsi mela... ohebna je normalne, je to takova ta pevna guma... Sima se v tom i na pisku pohyboval v pohode...
zkus se ji optat a jestli je kdyztak muzes poslat zpet, uvidis za zeptani nic nedas... jsou to opravdu kvalitni botky...
12. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa pacia aj diazajnovo aj ucelovo vyzeraju byt fajn ...prave kukam po nete na topanky lebo nemam cas obiehat celu BA a kukat kde maju ake topanky ..my sme mali elefantky
12. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.obuvpredeti.sk/vyrobcovia-detskej-obuvi.html mozno tu ich budu mat idem tam skusit napisat mozno by mi vedeli ich objednat aj :o) jupii
12. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam elefantky ted botasky... kvalitne by to melo byt stejne :wink: ty normy jsou myslim rovnake :slight_smile:
12. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidis a mas to blizko at si to muzete pak vyzkouset???
12. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pisala som im mozno to klapne uvidim zajtra hadam odpisu
12. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je super :wink: ja uz se na ne taky desne tesim :grinning:
12. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele uz se vam to s L blizi vid... jeste 2 tydny, to jsem zvedava...

a co Mati????
12. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek