Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
2. kvě 2010

aklimatizujes? asi skor... teraz pozeram, ze to vyzera cudne s y... pardon 😅

daskak
3. kvě 2010

ahooojte 😀 😀 😀
pati ani ja nexstiham docitavat 😉 ☹ ☹ ☹

ako sa mi mate???? no snad sa mi to vecer podari,,,,,
pekne fotecky 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
3. kvě 2010

😉 cusik holky, my se mam e moc dobre, o vikendu super, ted budeme doma a chceme jit poprve do bazenu... akorat Sima se nam docela vzteka 🙄 sprate jedno...

jsme dost rozlitany po navstevach, venku, dneska jsem byla v praci na kukacku a opravit nejaky papiry... 🙂 no furt neco 😉
privezla jsem si od dedy perfektni stolek na balkon tak ho lakuju at si mame kde davat kaficko 😎
slibila jsem mu za nej tvarohovy knedliky s broskvema tak zitra budu kuchtit 😉

jdu umyt tu deeeesnou horu nadobi a kouknu 🙂

daskak
3. kvě 2010

jeeeej,,, a chutil mu ten povzar??? xixixixi

my sme tiez boli na vikend u svokrovcov a moji chlapi jazdili na bobovej drahe,,, a najviac sa to pacilo krpatemu,,,,,

inak tiez sme nejaky rozlietani,,, 😎 😎 😎

babenky idem do vane, tak vam prajem pekny vecer,, 🙂 🙂

beruska2x
autor
3. kvě 2010

dasi tomu chutna vsechno, hlavne pisek, provaz, pivo, zmrzka atd 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

saska.t
3. kvě 2010

ahoj kocky

tak my sa stale trapime so zubkami ale uz len 4 ks a mali by sme byt hotovi ale srajdu ma este stale, tak som jej dala smectu snad to zaberie...
dnes mala spala poobede 4 hodky, normalne bola nevladna a neschopna vstat asi ju to dost vycerpava no snad ju to prejde konecne
ja mam tiez nejaku jarnu unavu, tiez som uplne neschopna cokolvek urobit 😅

beruska2x
autor
3. kvě 2010

sasi to neni mozny, ty si vsad sportku, urco vyhrajes, protoze tohle se uz musi nekde odrazit 😅 😉

saska.t
3. kvě 2010

no beru tiez si to myslim, ale pri mojom stasti este aj 2x do hovna slapnem a nevyhram ani 10 centov 😅

beruska2x
autor
3. kvě 2010

😀 😝 nestras, vzdyt jsi hodne devce 😉

beruska2x
autor
3. kvě 2010

tak jsem jeste jednou natrela ten stolek a koupim ubrus na ven a mam to 😵 uz mi chybi jen dortik a kafco 🙂 i kdyz teda dneska jsme opet dopo byli doma, prselo 😖 jeste ze prisel bracha a rozptylil nas 😀

saska.t
3. kvě 2010

ja som hodne devce ale momentalne bez stastia 😝 no snad to uz horsie nebude 😀
idem do hajan pa

kisska
3. kvě 2010

Ahojte babulky... jaaaj sasi veru Matka dobre hovori, vazne skus to loto 😉 My sme sa cez vikend nieco bavili s Chrustom o jeho planoch a viziach v praci a mna jedine zaujimalo, ci nebude musiet ist do francuzska. Hovoril, ze URCITE nie... dnes mi volal, ze koncom mesiaca bude musiet ist na 3 dni, aj s cestou tam bude tyzden 😒 😒 😒 Fakt som sa ho radsej na zvysenie platu mohla spytat...a to s jeho vyvojom v praci ani nezacal...
Berus ja som minuly tyzden tak natierala lavicu, co mam na balkone. Mam taku krasnu aj s uloznym priestorom pod sedackou, bola neosetrena a v Baumaxe stala pred dvomi rokmi par supiek. Teraz s dvomi natermi Xyladekoru vyzera ako z katalogu so zahradnym nabytkom 😀 A namiesto stolika mam 25cm parapety, tam sa zmesti aj kavicka, aj tanier s tortou 😎 . Boze za tri dne sme s Tomim spraskali celu Sacherku... a vraj plavkova sezona... no prdky - kosatkova 😉

pancake
3. kvě 2010

ahojte. ja nemam cas si ani rit utriet. chodim na tie jazdy kazdy den, poobede mame teorie, dnes som vyprazala cernohory zasrata cela kuchyna a teraz som si sadla kym som to doupratovala. a to sme mali od siestej do pol deviatej navstevu.
kiss nepoznam csob, 😔

baby ten dom je 50rocny v povodnom stave a stoji tri miliony. tak som vychladla, ukludnila hormony a prisla na to ze je fakt drahy. a je iba dvojizbovy. idem vam ho pohladat. ale je 500m.od nasho cinziaku.preto ze je v ,,lukrativnej casti mesta,,tak aj ta cena zodpoveda.
a my by sme tiez chceli cez stavebne sporenie. nic ma ine nenapada ale tento tyzden si pojdem dat spravit ponuky do tatrabanky a slov.sporitelne. tak uvidim kde mi poziaju ke som na materskej.

beruska2x
autor
4. kvě 2010

cauky kocky 😉

Zuzi no to je tak dum zbourat a postavit novy ale za 3 mil je to kurevsky drahy stavebni pozemek i na super lokalitu a s tim vsim behanim, papirovanim budes bydlet tak za 3 roky a a tech penez 😅

co takhle vyhlidnout nejakou novostavbu??? u nas se jich prodava dost i jen hrubych staveb, takze tady to problem neni... i za docela slusny prachy ale nekdy to maji taky napaleny ze to prodavaj uz jakou dobu anic 😝

ja jsem uz lina, bydlela jsme na vesnici v baraku asi 24 let a musim rict ze okraj mesta a panelak, dostupnost kramu, dopravy adt mi napraosto vyhovuje 😅 ale taky je pravda ze v centru bych to nesnesla, my bydlime ve vezaku ale u lesa 😉

kiss jojo tak si to nejak predstavuju 😀 uz lakuju spodek, zidle mam skaladaci jen koupim sedaky at nas neboli prdelka 😉 a ubrus na stul a je hotovo 😉 , mam stul kulaty a super akorat veliky, takze neprekazi a Sima se nezabije o nej... 😉

v patek odpo chceme jit holky poprve do bazenu tak jsme zvedava jak dopadneme 😀 pujdeme i s R... tak se docela tesim...
Sima spi docela jecel dneska, promachal si boty v kaluzi a byl nastvanej ze musime jit domu 😝 .

jdu si dat obidek a kafco 😉 kdo se prida???????

beruska2x
autor
4. kvě 2010

a Sima nam v sechno noci v puse, uz asi 4 dny si vytrvale hraje na pejska 😨

saska.t
4. kvě 2010

Ahoj kocky

tak ja mam zajtra volno takze sa moc tesim,... asi mi neuverite ale ja som sa dnes normalne posrala do gati, taku srajdu som chytila ani neviem kde 😅

beru no treba kupit psika sima bude mat kamosa
kiss barak musim odfotit a dam foto, aby ste videli ale aj tak by som radsej pockala tento je fakt dost drahy
zuzi, eri, pati ahojte 😀

beruska2x
autor
4. kvě 2010

cauky 🙂

sasi asi se vracis do detskych let ne 😉 .. treba jsi jen neco snedla a bude to hned pryc....
psika.. no ja bych se nebranila, neco malinkyho ale R ani nahodou, snad ho ukecam na kralicka, krecka v nejhorsim pripade zelvu 😉
on je tak na zvirata na pekaci a tim to konci 😝

my dneska koupili Simovi to plastove enduro tak jezdil, snad mu to vydrzi chvilku a pekne opiratske babovky na pisek... 😉

jdu umyt nadobi a natit jeste naposledy cely ten stolek a prijdu jsem dnesa nejak ko 😖

saska.t
4. kvě 2010

no beru mam len srajdu, zaludok ma neboli a jest mi chuti tak snad z toho nebude zase nejaka crevna chripka 😠
no my budeme mat so zvieratkami dlho pokoj 2 psi stacia, na vtaky som alergicka a skrecok smrdi vsetko sme mali so segrou doma a pachlo to strasne 🙂
ja mam zasa nejaku unavu cely den sa citim tak vyflusnuto a uz to trva zasa 2 tyzdne, proste stara koza sa rozpadam...
dnes sa tu mojej kamoske narodil syn, normalne jej zavidim, asi ju pojdem kuk do nemocnice zajtra 😉

beruska2x
autor
4. kvě 2010

juuuuj miminko to je krasne, me to dojme vzdycky, Sima taaaak rychle roste ☹

ptacka bych chtela taky 😉 krecka jsem mela i morcata, musi se to cistit no... mel byho pres leto na balkone, pak treba v chodbe nebo v pokojiku, ja se zviratku nebranim 😉 jen pavouka NE

saska.t
4. kvě 2010

tiez ma niekedy napadne, ze by som este jedno mimi prijala ale ked si spomeniem na dnesnu noc ako mala vystrajala tak ma to hned prejde 😀 a mysli m, ze D tiez 😀

beruska2x
autor
4. kvě 2010

my se o tom uz pomalu i bavime 😀 kdyz ma Sima den tak rikame oba NE ale pak to zase prejde 😀 kdyby mi tak nekdo zarucil ze to bude ta hodna Madlenka 😉

saska.t
4. kvě 2010

no my sa o tom tiez bavime ale vzdy to skonci pri tom isto este NIE!!! a mozno nikdy este stale ma nikto nepresvedcil, ze pre tento svet nestaci jedno mimi 😎

beruska2x
autor
4. kvě 2010

😉 neblazni jedinacek to nema jednoduchy, bude ji smutno 😉

pancake
4. kvě 2010

ahojte krasky... 😵 😵

ja som dnes na vodicaku zaspala, este stastie ze uz mame iba 4 hodiny teorie. 😝 museli ma budit.

saska ja to aj tak nechapem co je tej tvojej malej. chudatko. ved musi byt unavena z toho vsetkeho tiez..
ja uz ani neviem ze mam maleho. mame navstevu a oni sa idu hrat do spalne a vidim ich az ked odchadzame/deti/
on uz ma potrebuje iba prebalit.
rozprava mama hop/ked chce na ruky alebo dole z ruk,
sadkaj sem, --ked chce aby som si dadla vedla neho.
vie naratat do 5.
...noo proste fakt take pokroky robi kazdy den ze zasnem. je to poklad. a ani neplace ani nic. uz vsetko povie co chce a aj chape ze ked dopapa polievku pojdeme von alebo na preliezky.tak spolupracuje na 100%

beruska2x
autor
4. kvě 2010

zuzi to mas doma poklad 😉 Simoj se do mluveni moc nechce, ma svy oblibeny slova ale neco navic z nej nevydoluju 🙂

to jsem n aten tvuj ridicak zvedava 😀 ja jsme nikdy zadnou teorii nemela 😅

beruska2x
autor
4. kvě 2010

holky jdu hodit vanua do hajan 😉

kisska
4. kvě 2010

Ahojte babulky, tak ja som dnes jak po sichte v bani ☹ ☹ ☹ Bola u nas kamoska s 2,5 rocnym sarvancom. A poviem vam, pred ich odchodom sme sa uz obe len na seba pozerali a hadali sme sa o lampu, na ktoru sa obesime. Ona chuda tehotna, ale maleho ma zleho ako certa. Cely cas robil Adamovi zle a ten chudak, nezvyknuty, tak neskor uz plakal a reval len sa k nemu Andrej priblizil. Bol upistany, ze som ho skoro zabila. Cely den sme im vymyslali program, tak sme aj obe vyflusnute. No koniec sveta... Ale Adam potrebuje trenovat bitky s detmi,lebo ked pojde do skolky, tak nielen ze tam bude jeden z najmladsich, ale este aj najmensi, tak bude dostavat nakladacku kazdy den.
A zajtra to bude tiez zaujimave, budu nam opravovat strechu a este aj vrtat studnu...etseze je Chrust doma, tak budem len varit ako v bufete 😒 Drzte palce, lebo ma picne... 😉

kisska
4. kvě 2010

Zuzi ta cena je naozaj trochu moc... hlavne, ze je len 2-izbovy, inak vsimla si si tu babenku na tych druhych dvoch fotkach? Ten posledny predklon? Musi nadavat, ked to teraz vidi na nete 😀 😀 😀

dadqa86
4. kvě 2010

Ahojte mozem sa pridat aj ja? 😎

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru