Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
7. črc 2010

jaj kocky ja babinu strazit nemusim doma ma 3 vnucata najmladsiu 3 rocnu takze ona este nevysla z cviku a je naozaj pozorna, niekedy mam pocit ze viac ako ja 😅 takze mozem byt kludna a mala ju zboznuje ako aj deda 😀 nebojte uzivam si odusu 😉

beruska2x
autor
7. črc 2010

@saska.t to se mas ja mam nekdy nervy nadranc, tuhle ho nechala jet v pul ce silnice na odrazedle 😖 sice na vesnici a za zatackou - kdyby neco vyjelo 😅 nekdy je to narocny 😀 a musim rict ze ted po tech 4 dnech jsem se vylozene tesila domu 😉

kisska
7. črc 2010

@beruska2x tiez mam podobnu historku, ked babina mala strazit maleho, kym som bola s malou na kontrole na coxy. A ked som vysla z ambulancie, tak ma skoro odniesli, lebo som ich nasla hrat sa so smetnymi kosmi - NEMOCNICNYMI 😠 😠 😠 . Je sice chvalihodne, ze boli 4 asi na 5tich metroch na nemocnicnej chodbe... ale nie vtedy,ked najdem maleho behat od jedneho k druhemu a studovat, co je vo vnutri... A babina to komentuje slovami "pozor uz ide mamina!!!" Dlho mi potom trvalo, kym som jej nechala maleho bez dozoru... 🙄

beruska2x
autor
7. črc 2010

@kisska taky hezke 😨 moje mama si jeste mysli ze meloun, susenka, je JIDLO 😝 a tim me docela vytaci.. kdyz mu davam polivku k veceri a ona - ale vzdyt on mel to a to, porad neco basti 😖

no neni to jednoduchy a babama 😀 😀 😀 😀

ale Sima je desny cislo, celej den lita, blbne, vymejsli lotroviny.. hele a to sousedky u nasich ma 8 vnoucat a cekaji ted dalsi 2 😅 (od 3 deti) to bych se sla obesit asi 😉

beruska2x
autor
7. črc 2010

holky Sima spi uz skoro 3 hodky 😕 to se picnu, to bude hladovej 🙂

saska.t
7. črc 2010

@beruska2x mala tiez spala 3 hodky a doteraz zjedla len ranajky, obed odmietla a teraz taky nic uz sa aj prestavam stresovat snad si vypyta... ale vcera som robila na veceru palacinky a mohje dieta zbuchalo 4 a to jej odmietli dat viac aby sa nepoblila 😀

kisska
7. črc 2010

😉 😉 😉 😉 u nas su tiez palacinky v kurze...

inak prave som spalila druhu varku mafinov... kvoli MK 🙄 no co uz... esteze len druhu...

erika107
7. črc 2010

Caute babulk idem vas docitat 🙂 konecne je tu zivot 🙂 xixi

erika107
7. črc 2010

fotky su uuuuuuuuuuuuuuzasne :o) Elli si musi riadne uzivat trampolinku a Simca je fesak z ociek mu kuka taka mala zlota :o) xixi

@kisska palacinky? to by som si uz dala dlho sme nemali :o)) ale nechce sa mi v tych horucavach stat za sporakom tak dlho :o))

@saska.t kludne mozes babinu s dedkom poslat aj do BA lebo ty moji rodicia uz maju plne kecky maleho :o)) ked su snim od rana do vecera :o))

erika107
7. črc 2010

je vidiet ze Matthi je z panelaku aj obycajna hadica ho vie pobavit ked s dedom robia lumpoviny a striekaju na krstneho :o)) ... a toto pieskovisko sme mu dali pred barak ked pali na ihrisku slnko :o) aby sa mal kde hrat ...takze vsetky narodeninove darceky uz uziva ixi asi mu budem musiet potom ich zbalit akoze ich dostal az v auguste :o)

saska.t
7. črc 2010

eri kludne ti ich poslem 😀 oni su fakt zlati pri nich si vzdy strasne oddychnem 🙂

erika107
7. črc 2010

oky tak poslem adresu :o)

beruska2x
autor
7. črc 2010

kiss : www.zamekloucen.cz maji tam zamek ale i bludiste pro deti 😉 tak na to koukni... pry jich je tam 10 😉

eri naaadherne fotky 😉

beruska2x
autor
7. črc 2010

tak Sima sel v pul 10 spat 😅 mazec, snad aspon rano vydrzi dyl 😉 ale odpo jsme byli v lese a jsou boruvky, to sedel na parezu a trhal si do pusy 😀 docela mu to jde tak o vikendu vyrazime at mame na kolac .. s drobenim jeeee uz se tesim 😵

beruska2x
autor
8. črc 2010

😉 Caute, holky tam me dneska prisly fotky a to jsem je objednavala v utery navecer, to jsou sluzby co 😲 😉 perfekt...

zitra jedeme k babi u rano - ma dovcu tak chce Simu si uzit 😀 nevi do ceho leze 😀 no ale hlasej pres 30 stupnu tak se aspon budem cachtat 😉

vecer skaknu 😉

beruska2x
autor
8. črc 2010

tak jsem setrela, uvarila R, umyla nadobi jeste peru, ale rano ficime 😉 je hic jak blazen, uz se tesim na koupaliste 😀 a na zahradu...

vsem pekyn vikend 😵

pancake
8. črc 2010

ahojte. my sme dnes boli v Ba v zoo a v ikey, tak super maly si to uzil.
dnes nam prisli vysledky ze maly ruzienku nemal. tak sa vytesujem od rana ale aj tak mu dnes brali krv a poslu to este raz pre istotu.
no to je tak asi vsetko, co mam nove. 😀 😀

zdravim a posielam detickam pusinky 😵 😵

kisska
8. črc 2010

Ahojte babulky,
@pancake supeeeer, tesim sa s tebou, viem si predstavit, ake si musela mat nervy 😕

My sme dnes mali narocny den, mali sme super navstevu a potom posledne plavanie, nakup... neviem, ale nejak ma to zmohlo, ako uz davno nie. Idem do duchen...

beruska2x
autor
11. črc 2010

cusik hoky po vikendu 😉

ka jsem ted dala Simu spat, byl totalne ko, z toho vedra, cele odpo polehaval s dudakem, meli jsme na balkone 32 ve stinu ☹ . V byte mame docela prijmne ale u nasich to byl mazec....
Jeste jsem ho dodelala ja - ostrihala jsem ho ve vane a umyla mu hlavu 😉 no rev ze snad prijde zitra socialka 😅

@kisska moc pekna fotka 😉 a kdy teda mate prijet prosim te???? 😵

@pancake konecne dobre zpravy vid... tak uz si jen uzivej tehu 😉

snad taky nekdo dorazite, ja si jdu dat sprchu, uvarila jsem veprove v mrkvi, R pomazanku jsme udelala do prace, tak uz nic moc delat nebudu 😉

kisska
11. črc 2010

Ahojte babulky, pozeram, ze cez vikend net nehrozi:o)))) Ja som napoly uvarena, dnes som mala na teplomeri 40 🙄 na umretie. Maleho som dnes nechala u babky v nitre, predsa len tam mala lepsie pocko ako tu na madaroch. Mala mi zaspala len pred pol hodkou, co sa jej od tepla nedalo...

@beruska2x prichod mame 31.7., tak mi len daj vediet, kedy ti to vyhovuje a rada sa s tebou stretnem kedykolvek. Aj ostatny program si urobime podla toho, ako budes mat na nas cas. Odchadzame v utorok 10.8. Tesim, tesim... uz chceme ist do jaskyne, jeden den ZOO v Liberci, jeden den ZOO Dvur Kralove... a ostatne uvidime ako sa nam bude chciet 😉 Prahu kludne ozelieme 😎

beruska2x
autor
12. črc 2010

@kisska tak bud bych se k vam prifarila do Zoo 😀 😉 nebo pak cestou zpet se unas muzeste zastavit na odpocinek... jak chces, jak se ti to bude hodit, kazdopadne jestli muzu radit tak si Zoo naplanuj hned na rano - od te 8 co otviraji , po obede je tam moc lidi a moc hic...
my jsme to meli v klidu i s jidlem , zmrzlinou a krmenim lachtanu projite za ty 3 hodinky - akorat do 11 nez zacne parak 😉

jeskyne ti schvaluju, je to kraaasa, ja tam byla pred nekolika lety a urco se na to chystame i se Simou, je tma prijemnych cca 8 stupnu, jen pak kdyz vyjdes do tech 30 tak je to facka 😀

me Sima spi, byli jsme dopo na hristi, pakmu dam vodu na balkon, zitra mame spicha rano s kamoskou a ve stredu pujdeme na dort na buruvky, tak snad se mi s nim podari neco natrhat 😉 a nebudu muset koupit broskve 😀

beruska2x
autor
12. črc 2010

jo a holky musim se pochlubit, Sima zacal opakovat 😀 opustil par svych milovanych slov a snad bude i mluvit 😉 😵

beruska2x
autor
12. črc 2010

kiss koukej na co se muzete tesit 😉 doufam ze neprozrazuji tajemstvi 😉

holky ja mam zatazeny zaluzky a mame v obyvaku 29 stupnu 😅 , nastesti pokoji a loznici kryje balkon, snad uz sprchne nebo se vyskvarim ze vseho sadla 😨 😀

saska.t
12. črc 2010

Ahoj kocky

tak u nas teplo ako v prdeli 😝 ani sa mi zit nechce... ale musim sa pochvalit mala je 2 den bez plienky a bez nehody tak sme pysni rodicia a mala tiez.
akurat vsetky 3 nocniky su stale plne akurat kakat chodi na zahradu asi chce hnojit zahradu

@kisska neboj mala v sobotu nemohla vecer tiez zaspat z tepla a isla spat az o polnoci skoro ma slahlo

@beruska2x u nas v baraku je 32 st. ani zit sa mi nechce
zuzi super ze to tak dobre dopadlo 😉
ostatne kocky ahooooj

beruska2x
autor
12. črc 2010

@saska.t tak to jste sikovny, ja kdyz Simu na nocnik posadim, tak v poho ale jak je bez pliny, tak cura kde zrovna stoji 😅 chlap no....

holky me se potej prsa a nejsem nemocna 😅 😀 ale zitra ma sprchnout tak se tesim 😉

beruska2x
autor
12. črc 2010

@erika107 kde jsi???? 😉

erika107
12. črc 2010

caute babulky

dnes mame tazky hnusny den za sebou :( ... o 8,00 rano sme vyrazili domov boli sme objednany na 10,00 k neurologovi ktory nas zobral do nutra o 12,00 viete si predstavit maleho to je jeho cas spania :( bol hnusny ako vos... vnutry sme pobudli asi 15 minut aj to je vela a isli sme domov a doma sme boli az o 13,40 cez tie najvacsie upeky sme cestovali MHD no des hruza maly mal uplne premocene prepotene tielko. a povedl nam ze o tyzdne mu pichne opat botox "hrozne sa tesim" mam strach ze bude ako minule po tyzdni chory :( ... a inac ho sestricka u lekara pochvalila ako je velmi vnimavy a krasne sa snazi rozpravat... i ked niekedy schomoleniny ale ja chapem 🙂 a potom prekladam :o)

@saska.t gratulujeeme mala je sikovnica velka :o))...to matesa ked tam posadim chyta amok dokonca aj ked som ho minule vonku dala bez plienky bol z otho na cucky nepacilo sa mu tak :o) a ked mu chcem obliect slimpky? haaaaaa ten huci ako keby som mu davala suspenzor :o)))

zuzi super ze to nebola ruzienka a co to vlasne teda bolo ako to uzavreli?

@beruska2x krasne fotecky aj ja by som isla do takej peknej zoo to u nas v BA neni taka pekna

beruska2x
autor
12. črc 2010

@erika107 jee tak to ti nezavidim, teda kdyz objednaji takhle male deti tak to snad maji trosku dodrzet 😅 🙄 ja jsem takhle vynadala sestre na alerkologii, ze teda s rocnim prckem nebudu travit den v cekarne....
nesmis se dat...

erika107
12. črc 2010

jaj a tu je moja torticka co som robila synovcovi k 15 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru