Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
19. črc 2010

@kisska no tak to super, to urco muzeme, to ja budu vzpamatovana hned, hned v sobotu ma Sima oslavu narozenin...
jeste presne nevim jak to udelam ale poslu ti v IP cislo na mobil ju...

saska.t
20. črc 2010

@beruska2x bola som v Monastire, pekne ale 1x stacilo, uz by som nesla ale hoteli fakt dobre, tak si to uzite krasne aj so simou a pozor na jedlo, nic nove neskujte a nekupujte ani v bufetoch inak vam hrozi infekcna srajda ako hovado, vsetci sme ju mali ☹

saska.t
20. črc 2010

to malo byt neskusajte 😀

beruska2x
autor
20. črc 2010

@saska.t jo to ja samo vim, ja myslim ze libit se nam bude, me jsem hlavne o Simu aby se vyradil, aby mel koupani, maji tam pry super programy pro deti, cetli jsme na to super recenze lidi...

po Evrope je to tezky, Spanelsko pobrezi me moc nelaka, Malorku jsem nesehnala, Italie taky uz byla pryc - ta dobra a nahoru nechcem... a navic je tam pomerne draho - takze Tunis nebo Turecko...
no a Tunis mel lepsi pref. ...

dneska jsme vymenili penize, koupila jsem drogosku, plinky, opalovaky, leky, pantenol... R si koupil zabky jeste a uz finito 😉

jen uz v utery vyperu, zabalim a jedem.. stan s UV mam pujcenej pro Simu od kamaradky, golfky vezmu, nejakou hracku, knizku..

jeste jdu teda v pondeli na pedikuru 😀

kisska
20. črc 2010

@beruska2x no parada 😉 ake lieky beries? pre inspiraciu... aj ked ja sa utesujem, ze keby som cokolvek zabudla (a asi vacsinu veci "pre istotu" ani nebudem brat) tak nie je problem kupit 😉 Kvoli tomu Cechy milujem - dohovorim sa, mate podobne zvyky, tovary, ceny... a podnik dava prispevky ako na zahranicie 😀 😎

beruska2x
autor
20. črc 2010

@kisska Panadol Baby, Paramax, Valetol, cerne uhli, Analergin (na alergie), naplast, Simovi ty jeho masticky, Pantenol, Framikoin.. no to je snad vsechno 😀 ale kdyby ch jela na Sk tak si to tam asi koupim - kdyz nejedes nekam na samotu, samo neco pro deti v zasobe mit musis ale jinak... 😉 tady je lekarna na kazdym rohu, v JBC jen v centru je jich asi 6 😝

beruska2x
autor
20. črc 2010

jo a nejspis slivovici se ted bavime ze pribalime na desinfekci 😀

kisska
20. črc 2010

rozmyslam, ale Valetol asi neberes malemu, ze? 😉

beruska2x
autor
20. črc 2010

😀 to neee, to kdyby me chytli zuby nebo ucho 😝 z vetru se mi to stava nekdy a trpet nechci 😉 ...

beruska2x
autor
20. črc 2010

ale uz mamkoupene prekrasne ramecky na fotky z dovolene, vcera meli super akci v Penny 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
20. črc 2010

Sima je uz druhej den jen na polivkach a protivnej, dneska jedl poradne jidlo az ted na veceri a koukam - a ma 4 spicaky vsechny prorizle 😲 no jeste ze to ma doma a ne tam 😀
tak ted uz se nam tam nic desneho urco nestane 😵

saska.t
20. črc 2010

jaj kocky aj som vam zabudla povedat vcera sme boli na 2r. prehliadke a mame 83 cm a 10,2 kg taky stuplici, ale krasne za rok vyrastla aj Dr. ju pochvalil, dal jej injekciu a dnes teplotujeme a nepapame ale snad to coskoro prejde, je aj trochu malatna a umrncana 😝
ked som mu oznamila /Dr:/ ze to bolo nase posledne ocko a ziadnu MMR doockovavat nebudem kukal na mna ako na vraha, ale ma smolu tu to nie je povinne a ja jednoducho detske choroby ocko nebudem, je to najhorsia injekcia ktora existuje 😝

@beruska2x aj u nas boli spicaky hrozne ale uz ich mame dlho a tiez sme len na polievkach ale co uz aj vela zeleniny a ovocia zje v tych teplach jej to staci 😀

beruska2x
autor
20. črc 2010

@saska.t Sima taky MMR nema a nemysklim ze by trpel 😉 no dneska jsme si s nim fakt uzila, ani ven nechtel, furt pistel, no aspon jsem si pripravila nejaky veci a poradne uklidila byt 😉

ty jo u nas ani 2 leta prohlidka neni - je v 1,5 roce a pak az ve 3... taky jsem zvedava kolik vazi a meri, musim ho nejak pomerit 😀

jdu uvarit polivku na zitra, umyt sebe a asi pujdu spat, dneska tu je pod mrakem, dusno no hnus, uz jsem si musela vzit prasek na hlavu 😀 a jeste jsem chytla MS 😝 ale aspon budumit na dovce klid 😀
akorat o sexu to tam asi moc nebude, kdyz Sima bude s nama 🙂

pancake
20. črc 2010

zdravim vsetky krasky z tejto temy 😵 😵 😵

tu si niekto chodi po dovolenkach a ja sedim doma na r.... 😝
chcela som ist do chorvatska ale p. ani pocut ze naco ved maly by mozno nezvladol cestu. maly nenavidi sediet v autosedacke. a ze sa nemozem kupat. co je tiez pravda. 😔
ale chcela som ist lebo potom kedy pojdem? tak za 3 roky asi. buduci rok isto nie. 😖
a s dvoma detmi to tiez nebude dovolenka ako vino. 😢 tak som chcela ist teraz. no a mam to zamietnute. 🙄 🙄 🙄

beruska2x
autor
20. črc 2010

@pancake zuzi ale zase miminko je miminko 😉

neblazni za 2 roky nejdyl pojedete na dovcu vsichni... chce to letecky at to utece driv nez autem a pak za par let pejedete s P sami, nechate babce ditka a bude 😉

jako ja bych klido, az bude Simovi tak 7 nebo 8 ho poslala na dovcu s babinou a jela jen s R sama...

kdyz budeme mit druhe tak uvidim, treba se mi to o par let posune ale princip stejny 😀

beruska2x
autor
20. črc 2010

@pancake jinak jsem koukala na fotky a malej je fraaaaja a je drobnej vid?? prijde mi ....

saska.t
21. črc 2010

@pancake preco by si sa nemohla kupat, my sme s D boli ked som bola v 5 mes. a Dr. mi to este odporucil ziadny problem v tom nevidim...
ahoj beru 😀

beruska2x
autor
21. črc 2010

@saska.t 😉 cauky...

no je pravda ze ja se uz taky nekoupala venku kdyz jsme celkala Simu, bala jsme si infekce 😲 a do plavek by me stejne nenarvali ani bagrem 😀 😀 😀 😀 😀

my ti meli navstevu, Sima spi a pak pojedeme pro pas 😵

co delas ty?????

beruska2x
autor
21. črc 2010

kamoska dneska prinesla Simovi uz darek k narozkam - detskej kufr na koleckach 😀 tak ho asi vezmem jako prirucak, se z toho picnu 😵

beruska2x
autor
21. črc 2010

tak uz mam pas 😵 cestou jsme se stavili jeste na kozi farme na zviratka a na zmrzku tak mel Sima vylet jak malovanej ale je hic teda 😝 uz aby jsme byli u vody 😉 😉 😉 😉 😉 😉

saska.t
21. črc 2010

@beruska2x ked si pri mori infekcia nehrozi, samozrejme vonku v jazere by som sa nekupala 😉

dnes som mala volno tak sme isli s babi a malou do nakupneho centra a kupila som si krasne NIKE letne slapky mali vypredaj za 10 euro tak som spokojna, malej som kupila adidas sandalky do vody a kupili sme si na obed cinu a mala ju celu zbuchala asi bude po maminke 😀
elli rano spala do 9 a o 12 sa uz pytala spat a samozrejme za 40 min uz bola hore a vyspana 😝 ani sme si s babi nestihli vydychnut 😠 a teraz sa opalujem, uz ani k moru nemusim taka som cierna a elli uz nema teplotu tak sa trochu s babi a dedou clapkala na zahrade v bazene 😉

beruska2x
autor
21. črc 2010

juj sasi to mame jak pres kopiřak, Sima dneska spal hodinku a taky mame z Deichmana Nike sandalky za 199,- Kc 😵 tak mu je zrovna zabalim sebou 😉

beruska2x
autor
21. črc 2010

to kratke poledni spani ma neco do sebe, Sima to uz zalomil 😀 tak jdu vycistit troubu a prinesu si zehleni 😉 v TV davaji Copak je to za vojaka s Langmajerem zamlada 😉

kiss napis mi prosim do IP svoje tel cislo, ozvu se ti az se pak dovalime domu 😉

pancake
21. črc 2010

ahojte damy 😵

no ja od porodu mam stale zapaly a mykozy. uz 2 mes. pred porodom mi to zacalo. tak sa preto bojim kupat. nechcem to riskovat. aj ked sme prisli o prve tak ze to mozno malo vplyv povedal gyndos. tak radsej nech mam ciste svedomie. 😔 😔

beruska2x
autor
21. črc 2010

@pancake zuzi to je jasne 😉 zdrave mimi predevsim, neboj jeste se najezdis 😉 hele pro nas s R je to taky prvni dovca, kdy nekam jedem... nejdriv jsme furt byli v praci a pak najednou meli Simu 😵

ja zehlim ale v tom teple nic moc 😝 asi si pak dam zmrzku 😵

saska.t
21. črc 2010

@beruska2x beru mala tiez odpadla uplne sama no som spokojna s dnesnym dnom bolo naozaj fajn je skvele ked tu mam svokrovcov aspon mi da mala trosku pokoj 😀 lebo babi ju stale zabava, ale v nedelu uz idu domov no za 2 tyzdne ideme domov takze mala si opät uzije babin a dedkov a ja pohody 😀
@pancake zuzi tak tomu rozumiem ani ja by som neriskovala, ale chvalabohu toto nepoznam a nikdy som nezazila ziadnu mykozu 😅

beruska2x
autor
21. črc 2010

@saska.t tak to naprosto chapu, my jsme byli o vikendu doma a Sima uz 2 dny jen "babo babo" 😝 takze se ted od ni nehne 😝 😀 ...

a to az prijedeme tak ma mama jeste tyden dovcu tak to doma moc nepobudeme 🙂

beruska2x
autor
21. črc 2010

teda ta MS je desna vec, zbouchla jsem misku zmrzky a ted ma slany orisky 😝 😅

kisska
21. črc 2010

Ahojte babulky, zavidim vam skvely den... ja som dnes na psychiatra... Adama som dnes sprchovala studenou vodou, taky hysak chytil....este ho teraz ulozim a dam si jednu studenu sprchu aj ja...

beruska2x
autor
21. črc 2010

@kisska do sprchy jdu taky konecne, hele ja vcera odpo musela jit se Simou domu z hriste, normalne vyvadel ze to jsem u nej nezazila... nejakej chlapecek tam prisel s 3 autickama a Sima mel samo svy hracky - ale chtel cizi , no scena, rev uplne nepricetnej, tak dostal po prdeli a doma trucoval 😝 s dudlikem na posteli 🙄

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru