• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
berus dik, ked som si zadala podmienky, tak mi vyhladalo ovela menej a aj to obleky z Quelle...hned som napisala babenke, co poziciava :wink:
dasi to dufam, ze bude na zozranie :wink: uz nehc sa len pusti chodit :wink:
20. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavne maleho vyfot a dej foto at mame prehled :wink:
20. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jasne... to hlavne aby ohuril tupritomne damy, lebo furt sa obzeraju kdekade po napadnikoch :wink:
Inak som sa vcera zabavala na Adamovi na plavani - neprisla jeho oblubena frajerka(Dianka), tak sa cely cas venoval druhemu dievcatku(Sabrinka), ktore mame v skupine. S chalanmi su kamosi, poberu si hracky, obcas leti nejaky buchnat, ale dievcatka mame len dve a tym pravidelne chalani vymienaju piskotky a keksiky a sedia pri sebe... obcas spravi moooj... no su uplne zlati, Adam sa od Sabrinky cely cas ani nepohol :grinning:
20. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo to je svihak lazensky :wink: nam kozni plavani zakazala :confounded:
tak se mu to snazim vynahradit ve vanicce..takze plaveme oba v koupelne :wink: scaka me celou a nechce z vody...
20. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru - pekny vikend a v piatok sa koukej ukazat!!!
dasi - diky sme fesandy .... vidim ze sme na tom rovnako zubky zubky :frowning2:
Mala sa zobudila ideme bojovat :wink:
20. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus- to je skoda s tym plavanim, mate zakazane kvoli chloru? My mame detsky bazen so slanou vodou, ktora vobec nevysusa (potvrdzuje aj nasa instruktorka, ktora travi vo vode 10 hodin denne a nemoze pouzivat telove mllieka medzi hodinami), keby sta mali taky v okoli, tak by ste snad mohli, nie?
20. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my sme boli na palavani 1x a viac nie,tiez nam lekarka povedala, ze lepsie bude ked tam nebudeme chodit, aj kozna, pritom nemame ziaden ekzem, nic... :unamused:
ze male deti maju nizku obranischopnost, ze je lepsie zacat okolo roku :confused:
20. bře 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa chystam dalsi mesiac s Elli zacat plavat, som to stale odkladala lebo bolo skarede pocko ale uz to bude len lepsie tak uz zacneme :wink: mala vodu miluje potapka jedna :grinning:
20. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus my sme mame prvy zub az teraz ako 8,mesacny. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a druhy uz vidim,len neni prerezany.stale je v dasienku. :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme zacali plavat na druhy den po 6. mesiaci. Praveze vyuzivame imunitku, ktoru dostavaju od maminy a plavanie ju ma posilovat. Cessy - preco by ste nemali plavat? K nam chodia deticky aj s DMO... je to super zabavka pre deticky, pomaha im to v pohybe a tak. Plavane je pre ne prirodzenejsie nez plazenie sa, chodenie... :wink: Adam to miluje...
20. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi si dalsia s novymi satami? :wink: gratulujem
20. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
akymi satami? :confused:
20. bře 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kisska no ved prave preto, ze tie deti su moc male a nemaju taku vybudovanu imunitu, tak mozu co to pochytat aj od mamiciek...tu sa plave od 2mes.
20. bře 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi kto najde 1 zubcek tak partner mu musi kupit saty (tradicia) :grinning: no a ja som nasla tento tyz. u malej 1 zubcek, takze ty si ta "dalsia s novymi satami :wink: "
20. bře 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyskusam to upravit
.

.

.

.

.

.
20. bře 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi mas asi PC skriatka :unamused:
20. bře 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
preboha to co?????? :fearful: :fearful: :fearful:
20. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeej, čítam vás cez celý pc,nejako sa mi to tam nezmestí :slight_smile: .......kde ste všetky????? :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
20. bře 2009 ve 21:28 • kosilenka
ja uz som tu :grinning:
20. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja. len sa mi zda,ze si pisem sama vo vsetkych temach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej sasi,to ja už sa chystám zas do postele :slight_smile: ale romantika nebude,mám k....zase,od januára nejako často,šupla som antikoncepciu a asi mi už vadí...to je pre kojacie matky,pretože 4 deti asi nechcem,zatiaľ mi stačia 3 a magel :grinning: .....a ty si sa kde motala????
20. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cerazette?
20. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi áno??? prečo????
20. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mne nerobila dobre. stale som krvacala.
20. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt??? tak ju asi vysadím,brala som ju od septembra, ale celý január som krvácala,teraz v marci už druhý krát a ide ma šľahnúť......len sa bojím,aby som neostala potom tehu,lebo to by ma úplne piclo.....a ty ju už nebereš??? alebo máš ínú????daj info :slight_smile:

idem do hajan,mangel ma už čaká v spálni :slight_smile:ale smola :cry:pa zajtra
20. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz nekojim, tak neberiem.
ina taka ani neni, takze nemas na vyber.musis sa s tym zmierit :unamused: :wink:
20. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj kocky sorry vypadol mi internet tak som tu s manzom cachrovala aby sme to dali dokopy :grinning: t :grinning: k mi uz mame po romantike, tazku debatu o sexe sme viedli :grinning:
Ja sa prave chystam na gyndu musim dat predpisat antikoncepciu lebo uz ma nebavi stale sa strachovat tak sa asi vratim k mercilonu s tym mam dobre skusenosti :grinning:
Kocky prajem peknu noc pa ..... :grinning:
20. bře 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek