Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
20. bře 2009

berus dik, ked som si zadala podmienky, tak mi vyhladalo ovela menej a aj to obleky z Quelle...hned som napisala babenke, co poziciava 😉
dasi to dufam, ze bude na zozranie 😉 uz nehc sa len pusti chodit 😉

beruska2x
autor
20. bře 2009

hlavne maleho vyfot a dej foto at mame prehled 😉

kisska
20. bře 2009

to jasne... to hlavne aby ohuril tupritomne damy, lebo furt sa obzeraju kdekade po napadnikoch 😉
Inak som sa vcera zabavala na Adamovi na plavani - neprisla jeho oblubena frajerka(Dianka), tak sa cely cas venoval druhemu dievcatku(Sabrinka), ktore mame v skupine. S chalanmi su kamosi, poberu si hracky, obcas leti nejaky buchnat, ale dievcatka mame len dve a tym pravidelne chalani vymienaju piskotky a keksiky a sedia pri sebe... obcas spravi moooj... no su uplne zlati, Adam sa od Sabrinky cely cas ani nepohol 😀

beruska2x
autor
20. bře 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ty jo to je svihak lazensky 😉 nam kozni plavani zakazala 😖
tak se mu to snazim vynahradit ve vanicce..takze plaveme oba v koupelne 😉 scaka me celou a nechce z vody...

saska.t
20. bře 2009

Beru - pekny vikend a v piatok sa koukej ukazat!!!
dasi - diky sme fesandy .... vidim ze sme na tom rovnako zubky zubky ☹
Mala sa zobudila ideme bojovat 😉

kisska
20. bře 2009

berus- to je skoda s tym plavanim, mate zakazane kvoli chloru? My mame detsky bazen so slanou vodou, ktora vobec nevysusa (potvrdzuje aj nasa instruktorka, ktora travi vo vode 10 hodin denne a nemoze pouzivat telove mllieka medzi hodinami), keby sta mali taky v okoli, tak by ste snad mohli, nie?

cessy
20. bře 2009

aj my sme boli na palavani 1x a viac nie,tiez nam lekarka povedala, ze lepsie bude ked tam nebudeme chodit, aj kozna, pritom nemame ziaden ekzem, nic... 😒
ze male deti maju nizku obranischopnost, ze je lepsie zacat okolo roku 😕

saska.t
20. bře 2009

ja sa chystam dalsi mesiac s Elli zacat plavat, som to stale odkladala lebo bolo skarede pocko ale uz to bude len lepsie tak uz zacneme 😉 mala vodu miluje potapka jedna 😀

3558
20. bře 2009

berus my sme mame prvy zub az teraz ako 8,mesacny. 😵 😵 😵 a druhy uz vidim,len neni prerezany.stale je v dasienku. 😀 😀

kisska
20. bře 2009

my sme zacali plavat na druhy den po 6. mesiaci. Praveze vyuzivame imunitku, ktoru dostavaju od maminy a plavanie ju ma posilovat. Cessy - preco by ste nemali plavat? K nam chodia deticky aj s DMO... je to super zabavka pre deticky, pomaha im to v pohybe a tak. Plavane je pre ne prirodzenejsie nez plazenie sa, chodenie... 😉 Adam to miluje...

kisska
20. bře 2009

zuzi si dalsia s novymi satami? 😉 gratulujem

3558
20. bře 2009

akymi satami? 😕

cessy
20. bře 2009

kisska no ved prave preto, ze tie deti su moc male a nemaju taku vybudovanu imunitu, tak mozu co to pochytat aj od mamiciek...tu sa plave od 2mes.

saska.t
20. bře 2009

zuzi kto najde 1 zubcek tak partner mu musi kupit saty (tradicia) 😀 no a ja som nasla tento tyz. u malej 1 zubcek, takze ty si ta "dalsia s novymi satami 😉 "

3558
20. bře 2009

to co som spravila? ospravedlnujem sa. teraz sa to upravi az ked prejdeme na stranu 63? ci ako?? 😔
no vyskusam poslat ten link este raz.
http://www.next.co.uk/shot.asp?extra=sch&b=G34&...

3558
20. bře 2009

vyskusam to upravit
.



.



.






.







.







.

kisska
20. bře 2009

zuzi mas asi PC skriatka 😒

3558
20. bře 2009

preboha to co?????? 😨 😨 😨

patricia1971
20. bře 2009

jeeeeej, čítam vás cez celý pc,nejako sa mi to tam nezmestí 🙂 .......kde ste všetky????? 🙂

kosilenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saska.t
20. bře 2009

ja uz som tu 😀

3558
20. bře 2009

aj ja. len sa mi zda,ze si pisem sama vo vsetkych temach 😀 😀 😀 😀

patricia1971
20. bře 2009

jeeej sasi,to ja už sa chystám zas do postele 🙂 ale romantika nebude,mám k....zase,od januára nejako často,šupla som antikoncepciu a asi mi už vadí...to je pre kojacie matky,pretože 4 deti asi nechcem,zatiaľ mi stačia 3 a magel 😀 .....a ty si sa kde motala????

3558
20. bře 2009

cerazette?

patricia1971
20. bře 2009

zuzi áno??? prečo????

3558
20. bře 2009

ani mne nerobila dobre. stale som krvacala.

patricia1971
20. bře 2009

fakt??? tak ju asi vysadím,brala som ju od septembra, ale celý január som krvácala,teraz v marci už druhý krát a ide ma šľahnúť......len sa bojím,aby som neostala potom tehu,lebo to by ma úplne piclo.....a ty ju už nebereš??? alebo máš ínú????daj info 🙂

idem do hajan,mangel ma už čaká v spálni 🙂ale smola 😢pa zajtra

3558
20. bře 2009

ja uz nekojim, tak neberiem.
ina taka ani neni, takze nemas na vyber.musis sa s tym zmierit 😒 😉

saska.t
20. bře 2009

jaj kocky sorry vypadol mi internet tak som tu s manzom cachrovala aby sme to dali dokopy 😀 t 😀 k mi uz mame po romantike, tazku debatu o sexe sme viedli 😀
Ja sa prave chystam na gyndu musim dat predpisat antikoncepciu lebo uz ma nebavi stale sa strachovat tak sa asi vratim k mercilonu s tym mam dobre skusenosti 😀
Kocky prajem peknu noc pa ..... 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru