Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
22. bře 2009

Kiss - mam ladycup z ciech a poslali mi to az sem a zadara a este mi poslali aj kupon s 15 % zlavou ked chces kuknem ho a poslem ti ho ja ho uz nepotrebujem maju aj mooncup lillacup ale koli farbe nezaplatim raz tolko ja som si kupila klasicky priesvitny 😉 a posielaju aj na slovensko kuknem ti firmu z ktorej to mam alebo ked chces tu stoji okolo 14,99 eura tak keby bol moc drahy kupim ti ho tu a poslem 😀

bohuzial sa neharaju spolu stara bola kedysi pichana aby sa neharala tak to ma vselijake takze sa haraju 3 mes. posebe 😠

saska.t
22. bře 2009

berus - maly je bohovsky 😀 on uz sedi??? to len elli sa nechce sedkat? a co poharik uz z neho pije? 😀

beruska2x
autor
22. bře 2009

jee holky o cem se to bavite??,

cauky sasi 😉

patricia1971
22. bře 2009

ahojte baby,tak som vás akurát dočítala.....teda vy sadíte o dušu.....ja záhradku nemám ☹ ....ale svokor má a hrozne veľkú,tak sa chodíme tam vždy v lete pásť 🙂

baby a to sa o čom bavíte???nejako som to nepochopila ☹

beruska2x
autor
22. bře 2009

prosim te ten se rve do sedu jak blazen, sedi sam krasne, nechci ho nechavat dlouho ale to si s nim pak musim hrat jinak ho to nebavi... 😉

saska.t
22. bře 2009

kocky bavime sa o menstruacnom kalisku 😀 to je ta vec zo silikonu namiesto vloziek a tamponov vyborna vec 😀 ale berus ty si spominala ze si na zavadzanie antitalent tak ty nemusis nic kupovat 😀 😀

pati ja zahradku mam ale mam tam len travnik a este par byliniek 😉

kiss - www.ladycup.eu mam to od firmy jaguara a tam mam 15% ale su tam aj pobocky zo slovenska tak tam kukni 😉

patricia1971
22. bře 2009

sasi neboj,ona sa naučí ssedieť, príde to zo dňa na deň,aj u Lili to tak bolo a teraz už nemá žiadny problém 😵......malá je kedy narodená?

patricia1971
22. bře 2009

ty kokso,tak to som niekde mimo....ale už mi niekto o tom raz hovoril 🙂......asi budem ako berus,ja by som sa to bála si dať.....a načo to slúži????

saska.t
22. bře 2009

Pati - ona sa rve do sedu ale este sa uplne neposadi ale dr mi povedal ze az okolo 10 mes. by mala ... 😀 a je narodena 11.7

saska.t
22. bře 2009

😀 pati je to na zbieranie krvi pri menstr. je to namiesto tamponu a staci to vyberat 1x denne pohodlne cistotne a dozivotne pouzitie ... 😀 uz nemusis nikdy kupovat vlozky a tamp. 😀 vysoko hygienicky vyrobok 😉

patricia1971
22. bře 2009

sasi Lili sa naučila sedieť asi pred mesiacom, to si sadla, potom o pár dni už chodila po štyroch a teraz mi už všade behá a stojí tiež všade.....prišlo to tak všetko naraz a dosť rýchlo,ale tiež už mala asi 8,5 mesiaca......každé bábo je iné, tí dvaja starší mi behali poštyroch už v 7 mes.,Lili je tak mesiac pozadu za nimi....a oni mi chodili v 10 mes., čo Lili určite nebude

saska.t
22. bře 2009

pati mne to nevadi este stale je v norme a ked sa jej nechce tak este nemusi ... ona uz stvornozkuje ale len dozadu co nevadi kedze je rak 😀

patricia1971
22. bře 2009

sasi fakt??? tuším svokra to minulý rok kúpila,si tak matne pamätám,ale už potom mi o tom nehovorila....no terz by sa mi to zišlo,lebo k...mám snáď stále.....ale počkám do piatku,lebo svokrovci sú na Kanárskych a opýtam sa jej,či to má a uvidím,možno by som to skúsila......a ty to v poho používaš???? 😉

saska.t
22. bře 2009

ano teraz som to zacala 1x som to mala a musim povedat ze super 12 hod. bez vycistenia akurat musis chytit grif pri zavadzani ale mne to slo na 1x aj ked som sa zlakla tej velkosti ale slo to tam bez problemov (no ved ked tadial mala vysla) 😀 😀 😀

patricia1971
22. bře 2009

noo mne až 3ks.....a nevypadne mi to odtiaľ????to je dobré aj na leto???? 🙂

saska.t
22. bře 2009

pati - nema sancu ti to vypadnut a mozes s tym do vody vsade 😀

kua kocky kde ste vsetky zmizli??? 😀

patricia1971
22. bře 2009

aha,no tak budem rozmýšľať aj ja nad tým 😀

a fakt všetky niekde zmizli,aj ja za chvíľu zmiznem,som total rozbitá a unavená ☹...ale ešte sa tu pár min.pomotám

beruska2x
autor
22. bře 2009

holky mam novy program delam kolaz fotek, no maturita, ale manza ma tyden odpoledni, budu na vas mit cas habakuk 😉 tak zitra papa

patricia1971
22. bře 2009

berus ti si taká šikuľka??? to ja som anitalent na také veci.....a ja že zase pečieš nejakú dobrotku 😀

patricia1971
22. bře 2009

no som tu ostala sama ☹ tak dobrú nocku 😉

saska.t
22. bře 2009

oki kocky tak idem aj ja pa .... 😉

3558
22. bře 2009

a ja ze sa pripojim, .... ☹ a vy uz ste sa odpojili 😀 😀 😀
tak bru noc. ak mate link na ten kalisek, tak ho hodte, este som v zivote o tom nepocula.a ani to nevidela 😀

nelinka79
22. bře 2009

ahojte ja som sa vam tu chcela trochu prikmotrit a ako vidim ste fuc .... no nic tak musim ist zehlit 😝

cessy
22. bře 2009

ahojte, aj ja som sa sem az terz dostala

nelinka, ja som prave dozehlila... 😉

inak aj ja som rozmyslala nad tym kaliskom,ale co ja viem ci s tym budem vediet robit... 😒

nelinka79
22. bře 2009

cessy ja sa k zehleniu vždy dostanem az takto neskor a dnes isiel manzel do nocnej tak ma nebude nikto hresit ze si mam ist lahnut ..

saska.t
22. bře 2009

zuzi www.ladycup.eu

cessy - urcite budes vediet nie je to ziadny problem 😀

kisska
22. bře 2009

Ahojte babulky, idem na nocnu... maleho som uspala az teraz, dostal teraz vecer teplotu, tak dufam, ze je to zo zubov (tlaci sa ocak ☹ ). Hodinu cuckal didik, tak dufam, ze bude spinkat...

sasi dakujem, idem to kuk 😉

berus zohnala som aj oblek - ideme si pozicat tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3797475, tak dufam, ze bude malemu dobry 😉

cessy
22. bře 2009

neli ja tiez zehlim az vecer, ked maly zaspi, inak nemam kedy...

saska a netlaci to tam?? inak som tu aj videla temu "menstruacny kalisek".videla som aj jak to treba skladat, no vizeralo to zlozito, ale urcite to chce len zvyknut si na to....

saska.t
22. bře 2009

cess - ak to mas dobre zavedene ani o tom nevies 😉 , ano v tej teme som dosla na to ze nieco take existuje a je to fakt fajn vec 😉 , skladam to len napoli a je to lahke ...
kiss - nie je zac ak to bude na SK drahsie ja ti ho tu kludne kupim a poslem 😉 (je tu dost veci lacnejsich ako na SK), no snad to budu len zubky 😀 😅

kisska
22. bře 2009

sasi no neviem ci pozeram dobre, ale tu najlacnejsi balik akehokolvek cupu stoji 28€ 😒 ale idem este prestudovat...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru