• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
autor
zuzi to ja dala rost ten na 2 polohu ja ho mela odted uplne nahore, na tu uplne spodni ho dam az se zacne stavet :wink:
23. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mojho maleho dnes hlavne zaujima dvd prehravac,krb a zehlicka tak tiez sa mu musim venovat. no ale hadam to nejako zvladnem. :grinning:
23. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi jasné, solím,alebo šup vegetu, bez chuti by som to nejedla :angry:

u nás dnes fičia štipce na prádlo a pc, ten je chudák už úplne rozobratý,,
..... :dizzy_face: Lili píše
23. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi ti to ale ide,je to perfektné....Lili pôjde do hajan,tak budem skúšať aj ja :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala spi este uplne hore v postielke ale hned ako bude naznak ze sa chce stavat pojde uplne dole :grinning:

pati dik aspon ma elli nove fot :grinning: ky v albume :wink:
23. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati asi ano, lenneviem, co mu je, lebo ma len teplotu a soplik, ani nekasle... a je mrzuty. Tiez papame zvolenske jogurty, ale maly nepije vobec ziadne UM, takze je to asi podobne, ty das UM, ja jogurt :wink:
23. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu juknout sas... no my mame 3 polohy rostu tak zatim staci ta prostredni... :wink:

musim ti neco rict, byli u nas v sobotu znamy a maji kluka o rok a den presne starsi nez je Simon.. no a nechali ho jist cabajku z jednohubek, malem jsem padla.. uplne jsem nadsedavala, manza na me mrkal at jsem zticha :confused: :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus maly je uuuplne svetovy, straasne zlate chlapce :wink:
23. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee diiiky to ale tvuj taky, koukala jsem a koukni k eri na Matyaska, to je hezoun :grinning:
23. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus niektorým rodičom je to asi jedno,čo ich dieťa zje....každý si myslí, že keď má už dieťa 1 rok,tak môže jesť všetko :frowning2:

kisska,ale Adamko má MM,nie???
23. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo ale cabajku, solenou jako prase, korenenou, barvenou, .... nekdy si pripadam jak blazen, manza se smal ze nas Sima dostane rizek az na obcanku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
rizek...mňňňaaam :slight_smile: som robila včera,aj kurací aj bravčový....ale ja som mala na obed ovocie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja keď diétujem,tak stále pre nich varím,od výmyslu sveta,tým zabíjam môj hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi ty si ako robila tie foto????ja som z toho jeleň :grinning:
23. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebu jelen ani labut koukni na www.loonapix.cz jen tam vlozis foto z PC a das create a pak save to disc :wink:
23. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je www.loonapix.com promin :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus dik,skúsim,som taký intitalent :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyby ti to neslo tak mi posles fotky mailem a ja ti to udelam... :wink:
23. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus,mne to nejde!!!!!!! :grinning: ....už som jednu skúsila a prišla mi na mail,ale ďalej neviem,čo s tým,ale je krásna :frowning2: pomooooooc :grinning:
23. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus aj mne sprav par fotiek. prosiiiiim :pensive: :pensive: :pensive:
23. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
napisu ti podrobny plan :wink:
23. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre
23. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus som som to šupla save tu disk,ale teraz to neviem zas nájsť :grinning:
berus si mozes zalozit zivnost :wink:

pati ma aj MM,ale je lenivy ho pit... teda ked nie je chory... dnes si uz dal 2x. Jaaaj nemam rada, ked mam chore dieta...
autor
vyber si upravu a klikni pak dej tve foto - UPLOAD YOUR FOTO - vyber ramecek nebo obrazek a uprav si fotku velikostne a aby sedela v ramecku - mysi posunujes jak potrebujes a pak das SVE nebo CREATE a ukaze se ti foto jak vypada a das SAVE TO DISK... hotovo foto se ti ulouzi na plochu v PC a pak si ji presunes kam potrebujes, pokusd to nepujde posli mi foto na M.Peteracova@seznam.cz a vecer ti to poslu zpet :grinning: :wink:
23. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus fotku upravovať už neviem,ale už som jednu zvládla,aj som ju našla :slight_smile: no pôjdem za chvíľu dať malú spať a bedem sa hrajkať :dizzy_face: ďakujeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kiss neboj,snád mu to čím skorej prejde :wink:
23. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj kocky tak mala opät zaspala a tu len leje uz zasa zacinam mat depku z tohoto pocasia :frowning2: D mi urobil prave kafe tak si ideme trosku od malej odpocinut :wink:
23. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj Lili už haja....a to stihol prísť už syn zo školy,tak som skončila s foto,lebo on musí ísť na pc a ja čo mám tento mininotebook,tak v ňom nič nemám,takže s foto pokračujem zajtra :frowning2:
u nás neprší,len je strašný vietor,že sa nedá ísť ani von :frowning2:
jaaaj už nech je leto :wink:
23. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam uz dnes spi 3x :unamused: a hroznym sposobom :frowning2: vykrikuje s placom zo spanku, ked tam pridem, tak uz zase spinka... a ked sa zobudi tak sice place, ale ked pridem, tak prestane a usmieva sa... dostal Nurofen, nalievam ho cajom a vodou, papkat papa malo, viac ovocie ako zemiaky :frowning2:
23. bře 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
caute holky, pritahnu si sem zehleni tak doufam ze nekdo dorazite :wink:
23. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasi ty fotky jsou moc pekne, me to takhle chytne jednou za cas a neco malemu udelam, jen si to uz musim zazalohovat :confused: dneska jsem si dokonce ty kolaze vytiskla, mam doma foto papir a vypada to moc pekne, manza bude rad, jsou tam jeho rodice...
23. bře 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek