Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
23. bře 2009

kočík mám,tiež Peg Perego Pliko ešte po Paulínke, takže má 9 rokov,ale je ako nový...ja som vtedy za neho dal skoro 10 tis.to v roku 2000, potom som ho nepredala a nechala som si ho....je veľmi pekný,taký tmavomodrý s troškou zelenej,no nie je superhit, ale budem ho používať....mám aj tento Stegi,to je trojkombinácia,ale to je krava veľká a nezmetí sa mi ani poriadne do kufra 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

ja mam kombinaci tak v poho ted mi manza udelal jarni servis.. 😉

erika107
23. bře 2009

berus: ja tiez hovorim Patovi ze ked bude mat on deti tak moj prcek bude ich ucit same skopiciny

pati: no my mame baby smile orion tiez velke hovado a rozmyslam ze este kupime neaky sportacik http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5314869 tento x-lander sa mi velmi paci a pokukovala som nanho ked sme kupovali tento co mame ale nakoniec som si to rozmyslela som ale truba :(

saska.t
23. bře 2009

eri - nieco podobne ale novsi model 😉
pati ani ja to uz riesit nebudem 😀
baby uz zasa mi blbne net takze ked sa nezjavim tak nemam akonie som coperfield 😀

beruska2x
autor
23. bře 2009

holky ja s vama kecam a zapomela jsem si pustit TV 😀

erika107
23. bře 2009

a co dobre davaju v telke? mne o chviliku pride muzicek takze sa o chvilku rozlucim :(

patricia1971
23. bře 2009

eri je super ten kočík.....ja mám rada ružovú,tak by som brala ten pre Lili....ale ako som čítala,tak baby tu nemajú v láske ružovú na deťoch,ja ju mám rada len na Lili, na staršej Pauli si ružovú neviem predstaviť,tá je taký chalan s dlhými vlasmi....eri ty máš nad 9O???nevyzeráš 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

takovy serial o vodacich.. to je jedno... bud rada ze prijde, ja to asi zabalim nez doazi 😀

saska.t
23. bře 2009

beru - to su tie matky na materskej 😀 uz nam z toho uuuplne sibe 😀

erika107
23. bře 2009

no ja zase milujem modru farbu nas maly ma hroooooooozne malo oblecenia inej farby ... jj mam presne 95 ako mala svinka 🙂 xiixix ...ja ruzovu tiez moc nemusim skor cervenu

patricia1971
23. bře 2009

baby ja kým niečo napíšem a odošlem,tak vy stihnete úplne dlhú debatu 😉

berus co ti dávajú??? u nás ide Panelák,tak pocúvam

eri a prečo sa Mathiasko narodil skôr?

beruska2x
autor
23. bře 2009

😲 😲 😲 😲 teda eri na to ale fakt ani nahodou nevypadas, to nikde nerikej a bud v poho, j azas tak vahu neresim, pro me je dulezite do ceho se vejdu a jak se citim a vypadam... 😀

patricia1971
23. bře 2009

ja som maniačka na ružovú!!!! to Lili je ako cukrík stále,ale má aj iné farby,ale prevláda ružova 😵

beruska2x
autor
23. bře 2009

sasi a to je jen blbost ale holky ja nekdy nevim pomalu co je za den ☹

no je pravda v tech barvach ze na malou holku koupit neco jine nez ruove je nekdy fuska 😝

saska.t
23. bře 2009

beru - no to ja sa do nicoho nezmestim a vobec sa necitim dobre to znamena ze sa mam zase zaoberat sebou??? 😀
pati t 😀 o sa aj mne stava ze 😀 kym nieco napisem oni maju celu debatu pomaly za sebou 😀
ja kukam kobru 11

beruska2x
autor
23. bře 2009

nene to nemyslim, tak to mam ja, ale ty jsi hubenejsi vis, mit to co ty tak to neresim 😝

jeeeee zazracny Simir a jeho parta to je desna slatanina, promin, doufam ze jsem ti neurazila oblibence 😅 😀

erika107
23. bře 2009

no pati nic si z toho nerob ja tiez kolkokrat odpisem a dalsie veci sa tu dozviem zatial 🙂 ... je to tu blbo vyriesene stym posielanim sprav ... no a matesko sa narodil skor ... sama ani neviem preco proste sa vypytal nechcelo sa mu byt v brusku...mne v pondelok rano o 6 odtiekla plodovka a na druhy den o tretej sa narodil prcinko nas 🙂 ...

berus: ved ja to ani nehovorim vsade ale je to vidiet na fotkach kryjem miselinka 🙂

beruska2x
autor
23. bře 2009

ty kecko, to neni videt..

patricia1971
23. bře 2009

sasi ja mám šťastie,že všetk mi je dobré,lebo rifle navlečem všetky a tričká tiež.....ale ke´d sa vidím v zrkadle,toje des....ale už sa to začína formovať,do leta budem ľaňka 😀 😀 😀 😀

sasi ináč ten kočík je super,aj ja chcem 😀 😀 😀 😀 😀

berus re chlapcov sa nakupuje lepšie 🙂

erika107
23. bře 2009

no jo ale citit to je 🙂

erika107
23. bře 2009

ale ked idem do charooky tak ma poraza lebo pre dievcata maju veeeeeeeeeela veci a pre chlapcov omnoho menej :(

beruska2x
autor
23. bře 2009

to je nejaky obchod pro prcky?

beruska2x
autor
23. bře 2009

ja jsem se zarekla ze uz malymu na leto ani jaro nic nekoupim, meme toho habakuk...

erika107
23. bře 2009

babulky idem ja do sprsky a do postelky manza mi uz dosiel domov ...mozno budu aj neake neznosti 🙂

beruska2x
autor
23. bře 2009

jeee eri se mas 😀 ☹ zavidim tise i nahlas ...

tak si to pekne uzij a zitra se otoc papa

patricia1971
23. bře 2009

eri hlavneže je malý ok 🙂 len ma to tak zaujímalo

kobra 11 je super seriál,rada pozerám 🙂

erika107
23. bře 2009

no to mas veci ktore kupis v tescu ... mam ich rada lebo su lacne a dobre napr. co som kupovala tricka s dlhym rukavom vC &A tak mi po prani ostali ako gajdy natiahnute ... no ja praveze este na leto nemam nic...zhanam neaku peknu prechodnu bundicku ale neviem nic najst :(

beruska2x
autor
23. bře 2009

aha cherooky jojo tam tyky zajdu, maji pekne veci, vubec malych jsme odtamtud meli hodne, ja mu koupila ve vyprodeji po vanocich chlupatku v next a je super, nosi ji ted a na jare a na podzim mu taky bude... vzala jsem vetsi 😉

erika107
23. bře 2009

a u ktorej pani kupujes veci s nextu? mas neaku vybratu od ktorej stale kupujes?

patricia1971
23. bře 2009

berus cheroke je v tesco......ja mám rada HM,neviem tam dať ten znak.....ale tiež máme veľa vecí požičaných, krstná mama mojich detí býva v AT a robí v HM a ešte má aj 2ročnú dcéru,takže mám plné skrine 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru