Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
26. bře 2009

my vlockovou kasi radi vsichni a ja je varila a bylo z toho lepidlo ☹

beruska2x
autor
26. bře 2009

ja zacnu jogurty pristi tyden... jinak pribinak nedam hooodne dlouho, to je desny, mama si ho koupila a samej cukr, zelatina no hnusny 😠

erika107
26. bře 2009

ahojcek pati: tak to mame rovnake chute ja tiez nemusim vlocky 🙂

berus: maly je podarreny na spapanie... a ake jogurtiky jedine biele? a aku znacku? lebo na trhu je ich hrozne vela

patricia1971
26. bře 2009

pribinacky nie 😠

sasi a čo má hipp tie jogurty,to je čo????ja som dostla a je tam napísené že s tvarohom,tak to asi nie,že??? 😵

erika107
26. bře 2009

hippky maju jogurty to som ani nevedela

beruska2x
autor
26. bře 2009

no doporucuji se bile, hlavne aby obsahovaly jen mleko a kulturu a tuku okolo 3%, u nas je to Olma ve sklenicce, z Valasska jogurt a holandie.. urco je jich vis, jeste jsem to tak nestudovala 😉

saska.t
26. bře 2009

ja tiez nemam rada ovsenne ale malej chutia 😀
baby ja si myslim ze nas nasi muzi za tieto vecery za chvilu zabiju a odnimu nam net 😀 😀 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

no tvaroh by se mel od roka ze obsahuje nejake jine bilkoviny 😅

3558
26. bře 2009

ahojte. tak ja este len idem maleho ulozit do postele, a ked sa vratim tak tu zase nebudete vy. 😝

berus ked nechces davat lepok, preco uz davas vlocky? 😕

ja piskoty nedavam, a asi ani tak skoro nebudem. naco. podla mna sa z nich len zbytocne piribera a ziadne vitaminy. su kase,pohankova,kukuricna, ryzova a da sa kadeco skombinovat. chlebiky ryzove,kukuricne.....

erika107
26. bře 2009

no tak si musim napisat a pozret aj u nas v obchodoch tie jogurtiky

sasi: no tak to si aj ja myslim 🙂 ale u nas je to tak ze ja tu skoncim a manzel sa napichne na net takze nema mi co vycitat 🙂

beruska2x
autor
26. bře 2009

😀 😀 😀 sasi u nas by to tak uz davno bylo kdyby nebyl v praci 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
26. bře 2009

ja uz lepek davam od minuleho tydne 😉

erika107
26. bře 2009

viete co ja som v 4 mesiacoch dala malemu kase od nutrilonu obilninove a potom mi ich dr. zatrhla a malemu sa nic nestalo niako nezareagoval... a ked sme pritom je mne nieco? od malicka sme ficali na lepku v 5 mesiacoch mi mamina olupala fazulu pretlacila mastila som ju ze som mala az "grce za uskami" a nic mi neni ziadnu alergiu nemam nic...to len nase deti su ako vyskatulkovane vytabulkovane

sorry ale musela som to povedat lebo ma to doziera nic nemozu a my sme mohli

patricia1971
26. bře 2009

baby zajtra budem za herečku,idem na kriminálku,mangel ma poveril,nech idem vybavovať tie nešťastné kolesá...taká dôvera 😀

baby a ja niekedy dám aj vanilkový jogurt...vadí to???? 😒

erika107
26. bře 2009

pati a co vam ukradli kolesa?

saska.t
26. bře 2009

beru- no D to zatial toleruje len neviem dokedy 😀
zuz - ja davam a su pre deticky aj s vitaminmy a mineralmy a ten 1 ju nezabijem trosku radosti jej musim dopriat a papavame aj ryzove chlebicky som si doniesla z SK 😀
pati - to nie je klasicky tvaroh ja ho davam bez problemov, to je taka nahrada tvarohu robena pre deticky som sa informovala u vyrobcu 😉 oni to len tak nazyvaju lebo v DE sa aj cotage cheese (syr) nazyva tvaroh a slovaci to len prelozia 😉

patricia1971
26. bře 2009

eri,ja som aj mojim deťom varila úplne ináč,ako tejto krpani 😒 ...a tiež vyrastali na pribináčkoch a termixoch,to nič iné nebolo 😒 a zatiaľ sú tu 🙂 🙂 🙂

erika107
26. bře 2009

pati: aj tu budu ved aj mi sme to jedavali a krupicu? juuj uz v 3 mesiacoch som ju dostavala do mlieka aby som lepsie spala 🙂

3558
26. bře 2009

vanilka je alergen.
ale neber to tak tragicky. ani ja nedavam lepok a uz som dala malemu trosicku z grahamoveho rozka. no co narobim? ked tak reval ze chce. on nechce to co je v jehotanieri, ale to co je v mojom. a okrem ineho ked mu dam nieco do ust tak vsetk vypluva a smeje sa. steny oplute, uplne vsetko......
rozmyslam ze mu nedam dva dni prikrmy aby na to zabudol. ale mlieko a caje mi nechce vobec. iba to co jem ja. ani nie to co tato ale to co mama iba. 😠 😠 😠

a dnes som mu skusala biely jogurt a napinalo ho. tak sme skoncili, hned ako sme aj zacali. ☹

beruska2x
autor
26. bře 2009

pati to zalezi co v nem je.. pokud to je jogurt ochuceny opravdu vanilkou tak bych se nebala ale myslim ze to by byl pekne drahy 😀 takove ty umele prichute bych asi nedavala, na to je casu dost.. ja rikam ze ted mu dam kvalitni jidlo pac tech sracek - pardon se ze zivot naji jeste dost..

ale nekdo to neresi, vzdyt jsem ti psala o te cabajce ne?? ty treba zase me maji za blazna, no a co .. kazdy jak mysli a hlavne detem to nejlepsi...

patricia1971
26. bře 2009

no aj Lili napína z toho bieleho jogurtu 😒 ....tak aký jej mám dať?????

erika107
26. bře 2009

berus: co s cabajkou? som to necitala co si dala malemu dobrej cabajky?

saska.t
26. bře 2009

pati - tak velky vystrih, namalovat, stekle a ides, blondyna uz si tak nevidim problem 😀 (ja som bola blond 10 rokov) to sa mi keca co??? 😀 😀 😀

baby- ani nejde o alergie z jedla ale o namahanie a opotrebovanie obliciek/ladvin 😀 ale ja idem na to so zdravym rozumom a neberiem vsetko co nejaky debil napisal aby si spravil meno, aj ked dnes som dostala otrasny mail o ockovani a preco neockovat deticky a dost ma to zkolilo a zpochybnilo ked chcete poslite mi do ip maily a ja vam to preposlem beru ty nemusis teba mam ☹

beruska2x
autor
26. bře 2009

eri no to urco!!!!! meli jsme rodinou oslavu a znamy nechali kluka rok a 3/4 ojidat cabajku z jednohubek - kdyz pominu ze je to neslusne a maji mu neco rict tak me malem trefilo... manza jen mrkal at jsem zticha 😀

patricia1971
26. bře 2009

eri áno, už so to tu niekde písala,len manžel ich dnes našiel drzo na nete,jeden debil ich predáva!!!!za 850,.EUR!!!a my bez kolies....tak som volala dnes na kriminálku,že čo máme robiť,že sú to naše kolesá...tak tam ide a bude riešiť...ale mama príde za Lili,tak si aspoň trochu oddýchnem od nej 😀

sasi..to veď som to tam čítala,tiež sa mi to zdá zle preložené....a to sú tie???to majú jeden druh u nás 😀

berus to bol zvolenský vanilkový,takže určite chémie ☹

saska.t
26. bře 2009

pati - tak ochut ten biely jogurt nejakym ovocim ....

baby nic netreba s jedlom prehanam v ramci zdravia lebo potom sa dostanu casom k inym jedlam a ked ich budeme drzat v sterilite tak potom budu trpet naozaj tymi alergia, nic netreba prehanat ani to zdrave jedlo 😀

erika107
26. bře 2009

sasi: este ze sa mi neopotrebovali tie oblicky z jedla ale z choroby 🙂 ... no poslem ti maila na mna som zvedava nato

berus: tak to je sila ... asi by ma porazalo ...ked uz to robi doma tak berem asi to maju vo zvyku tak... ale aspon na navsteve by si mohli dat natom zalezat

beruska2x
autor
26. bře 2009

pati hlavne se nedej!!!

patricia1971
26. bře 2009

sasi jasné,len štekle nemám ☹ ...len letné ☹ to tam v sandálkach nemôžem ísť ☹ ale dám si na sebe záežať 😎 ...a ja už blondína nehcem byť,ale mangelovi sa to páči,tak so kvoli nemu...ale s tmavými vyzerám staršie 😀

mňam kolbása...som ju dávno nejedla 😀

erika107
26. bře 2009

pati: tak to je drzost nad drzost vazne... drzim ti teda na zajtra palceky a potom daj vediet

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru